بیمه‌های عمر در کاهش ضرر و زیان اقتصادی بیمه‌گزار نقش مؤثری دارند. بیمه عمر نه تنها بیمه‌گزار را مورد حمایت قرار می‌دهد بلکه سودمندی آن شامل ذی‌نفعان بیمه وی نیز می‌شود. پرداخت سرمایه پوشش‌های مختلف به بیمه‌گزار و ذی‌نفعان او، کمک اقتصادی قابل توجهی در مواقع بحران است. امروزه شرکت‌های بیمه برای سرعت بخشیدن به روند بیمه، برخی از خدمات خود را به صورت آنلاین ارایه می‌دهند. استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد یکی از همین خدمات اینترنتی است که توسط بیمه پاسارگاد ارایه می‌شود و هدف ما از این مطلب نیز بیان موارد خواسته شده در فرم استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد و شیوه پاسخ‌دهی به آن است.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


تفاوت استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد با دیگر شرکت‌های بیمه عمر

تفاوت استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد با دیگر شرکت‌های بیمه

در بسیاری از شرکت‌های بیمه این امکان قرار داده شده است تا بیمه‌گزار با مراجعه به سایت این شرکت‌ها بتواند استعلام آنلاین بیمه عمر بگیرد و هم‌زمان جدول بیمه عمر را مشاهده کند. اما در بیمه پاسارگاد، فرم استعلام آنلاین بعد از پر کردن و تأیید باید برای کارشناسان بیمه ارسال ‌شود. کارشناسان بیمه شرایط را بررسی کرده و جدول بیمه عمر را به دست می‌آورند و متقابلاً آن را در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهند. همچنین در صورت نیاز و درخواست بیمه‌گزار، کارشناسان بیمه با وی تماس خواهند گرفت. لازم به ذکر است استعلام بیمه عمر به منزله خرید نهایی نیست و تنها عملی است برای به دست آوردن جزییات محاسباتی بیمه عمر در طول مدت قرارداد.

گرفتن استعلام بیمه عمر به منزله خرید بیمه نیست و فقط برای مشخص شدن محاسبات جدول بیمه عمر است.


مطلب مرتبط: جزییات و شرایط بیمه عمر پاسارگاد


چه مواردی در فرم استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد است؟

موارد در فرم استعلام آنلاین

در بسیاری از فرم‌های استعلام بین شرکت‌های مختلف موارد مشابهی از بیمه‌گزار خواسته می‌شود و محاسبات جدول بیمه عمر نیز بر اساس همین اطلاعات به دست می‌آید اما در استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد بیمه‌گزار باید به موارد دیگری پاسخ دهد که تأثیری بر محاسبات بیمه عمر ندارد اما پاسخگویی به آن لازم است. موارد خواسته‌شده در فرم استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد عبارت‌اند از:

نام کامل

نام و نام‌خانوادگی بیمه‌گزار در این قسمت وارد می‌شود. از آنجا که برای استعلام بیمه عمر، اطلاعات شناسایی چندان اهمیتی ندارند این قسمت ممکن است در فرم‌های استعلام دیگر شرکت‌ها وجود نداشته باشد.

شهر

در اینجا بیمه‌گزار باید شهر محل سکونت خود را وارد کند.

شماره همراه

در این قسمت بیمه‌گزار شماره تلفن همراه خود را وارد می‌کند و در صورت درخواست در زمان استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد، جدول بیمه عمر به همین شماره و از طریق تلگرام برای وی ارسال می‌شود.

تلفن ثابت با کد شهرستان

در اینجا بیمه‌گزار باید یک شماره تلفن ثابت به همراه کد شهرستانی که در آن زندگی می‌کند را وارد کند.

ایمیل

بیمه‌گزار ایمیل یا پست الکترونیکی خود را وارد می‌کند و در زمان استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد می‌تواند تعیین کند که جدول بیمه عمر به ایمیل وی ارسال شود.

سن بیمه‌شده

سن بیمه‌گزار در بیمه عمر روی عوامل دیگر نیز تأثیرگذار است به عنوان مثال مجموع سن و مدت قرارداد بیمه عمر نباید بیشتر از 70 سال باشد.

حق بیمه پرداختی

در این قسمت حق بیمه پرداختی مورد نظر بیمه‌گزار وارد می‌شود. دقت شود که اگر مایل نیستید حق بیمه خود را به صورت سالانه پرداخت کنید باید مجموع حق بیمه‌های پرداختی در طول یک سال را محاسبه و مقدار دقیق آن را در این قسمت وارد کنید.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

نحوه پرداخت حق بیمه

بیمه‌گزار در این قسمت از فرم استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد مشخص می‌کند که حق بیمه‌های خود را در چه بازه‌های زمانی پرداخت خواهد کرد. با توجه به شرایط بیمه پاسارگاد و نیز انتخاب بیمه‌گزار، پرداخت حق بیمه می‌تواند به صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یا سالانه باشد.

سپرده در بیمه‌نامه

این قسمت کاملاً اختیاری است و اگر بیمه‌گزار بخواهد سود بیمه عمر بیشتری دریافت کند می‌تواند علاوه بر حق بیمه، مبلغی به عنوان سپرده نیز در بیمه عمر خود سرمایه‌گذاری کند. حداقل مقدار سرمایه اولیه 1 میلیون تومان است.

شغل بیمه‌شده

بیمه‌گزار باید شغل خود را مشخص کند نوشتن عناوینی مثل شغل آزاد کافی نیست و مخصوصاً در فرم خرید بیمه عمر متقاضی باید به طور دقیق مشخص کند که عنوان شغلی او چیست.

سابقه بیماری

اگر بیمه‌گزار دارای سابقه بیماری است باید در این قسمت آن را شرح دهد و در هنگام خرید بیمه عمر نیز در صورت نیاز، مدارک پزشکی مربوط به بیماری را به همراه داشته باشد. میزان سلامتی فرد تأثیر زیادی در پذیرفتن یا رد درخواست بیمه عمر وی از طرف بیمه‌گر دارد.

اگر بیمه‌گزار دارای سابقه بیماری خاصی است باید مدارک پزشکی مربوطه را در زمان خرید بیمه عمر به همراه داشته باشد.

چگونگی آشنایی با وب‌سایت بیمه پاسارگاد

بیمه‌گزار باید از موارد تعیین‌شده به عنوان مسیرهای آشنایی، هر کدام که مورد تأیید او است را انتخاب کند.

دریافت جدول از طریق تلگرام

اگر بیمه‌گزار بخواهد با پاسخ مثبت به این قسمت، نتیجه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد یعنی جدول بیمه عمر به اکانت تلگرام بیمه‌گزار ارسال خواهد شد.

انگیزه شما برای دریافت استعلام

بیمه پاسارگاد با طرح این پرسش می‌خواهد به انگیزه بیمه‌گزار برای دریافت استعلام پی ببرد. به همین منظور نیز چهار پاسخ متداول در نظر گرفته شده است که عبارت‌اند از: جهت خرید بیمه، جهت دریافت اطلاعات، جهت مقایسه با سایر بیمه‌های عمر و جهت فعالیت نمایندگی که بیمه‌گزار با انتخاب یکی از آن‌ها مشخص می‌کند که با چه هدفی اقدام به گرفتن استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد می‌کند.

 نیاز به کارشناس تلفنی

اگر فکر می‌کنید بعد از دیدن جدول بیمه عمر نیاز به مشاوره با کارشناس بیمه عمر دارید یا به اطلاعات بیشتری نیازمندید، می‌توانید به این گزینه پاسخ مثبت دهید تا کارشناسان بیمه با شما تماس بگیرند.

پس از تکمیل فرم استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد، بیمه‌گزار باید کد مخصوص را وارد و فرم را ارسال کند. پس از ارسال، کارشناسان بیمه عمر پاسارگاد درخواست متقاضی را بررسی و جدول بیمه عمر را برای بیمه‌گزار ارسال می‌کنند و در صورت لزوم با وی تماس خواهند گرفت.

در فرم بیمه عمر پاسارگاد می‌توان درخواست تماس تلفنی کرد تا کارشناسان این شرکت با بیمه‌گزار تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را ارایه کنند.


مطلب مرتبط: جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد


استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در کوتاه‌ترین زمان

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در کوتاه‌ترین زمان

در روش فوق، دیدن نتیجه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد و جدول بیمه عمر، مستلزم طی مدت‌زمانی برای بررسی و ارسال نتیجه است؛ ولی روش دیگری وجود دارد که بیمه‌گزار می‌تواند بلافاصله پس از تکمیل اطلاعات خواسته‌شده، جدول بیمه عمر خود را مشاهده کند. برای استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد کافی است به سایت بیمیتو و قسمت بیمه عمر مراجعه کنید و در مدت‌زمانی اندک و تنها با پاسخ به چند سؤال کوتاه می‌توانید جدول بیمه عمر خود را به دست آورید. همچنین با توجه به اطلاعاتی که داده‌اید، هم‌زمان محاسبات جدول بیمه عمر در شرکت‌های دیگر نیز محاسبه می‌شود که می‌توانید این جداول را ببینید و تغییرات محاسباتی آن را با یکدیگر مقایسه کنید.خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

برای دریافت سریع‌تر و راحت‌تر استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید از طریق سایت بیمیتو اقدام کنید.


امکان استعلام آنلاین بیمه در بیمیتو، تنها مخصوص بیمه عمر نیست و می‌توان استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی نیز تهیه کرد. از امکانات دیگری که در بیمیتو وجود دارد این است که می‌توان شرایط و قیمت یک بیمه را در بین شرکت‌های ارایه کننده آن مقایسه کرد. نتیجه این مقایسه به بیمه‌گزار کمک خواهد کرد تا انتخاب بهتری را با توجه شرایط اقتصادی و نیازهای بیمه‌ای خود انجام دهد. بیمه‌گزار می‌تواند به جای رجوع به نمایندگی‌های بیمه با ورود به سایت بیمیتو در هر ساعت از شبانه‌روز، بیمه مورد نیاز خود را خریداری کند. در کنار خرید اینترنتی بیمه عمر امکان خرید آنلاین بیمه مسافرتی و یا خرید آنلاین بیمه بدنه و همچنین خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث همگی از امکانات خرید آنلاین در بیمیتو است. از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن بیمیتو نیز می‌توانید از شرایط و ضوابط بیمه‌های مختلف و یا آخرین تغییرات در قیمت بیمه‌ها مطلع شوید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید