این روزها بیمه عمر به یک بیمه ضروری برای مردم تبدیل شده است. بخصوص افرادی که به فکر تأمین آینده خود هستند از طرح‌های مختلف بیمه عمر استقبال می‌کنند و جویای انواع بیمه عمر متناسب با شرایط خود هستند. چرا که این پوشش‌ها متناسب با سبک زندگی اقتصادی اقشار مختلف جامعه طراحی شده و نیازهای آینده آن‌ها را می‌پوشاند. استعلام بیمه عمر هر شرکت اصل اولی است که قبل خرید بیمه عمر باید آن را اجرایی کنیم. امروز می‌خواهیم در مورد شرایط و جزئیات استعلام بیمه عمر ما با شما صحبت کنیم.


مطلب مرتبط: شرایط و جزئیات بیمه عمر از نگاهی دیگر!


بیمه عمر با اسامی و پوشش‌های مختلف

مزایای بیمه عمر

خرید بیمه عمر برای تداوم زندگی مطلوب‎‌تر و راحت‌تر در آینده توصیه می‌شود؛ اما بسیاری از شماها آن را نادیده می‌گیرید. درحالی‌که با پرداخت مبلغ اندک در هرماه یا چند ماه می‌توانید از پوشش‌های مختلف بیمه عمر چون بازنشستگی، حوادث، بیماری و فوت بهره ببرید؛ از آن وام بگیرید و در پایان مدت بیمه‌نامه بازنشسته شوید. بیمه‌های عمر با پوشش‌های کمی متفاوت در بازار با عناوینی مثل بیمه مستمری، بیمه آتیه فرزندان، بیمه عمر مانده بدهکار و… در شرکت‌های بیمه‌ای مختلف عرضه می‌شوند.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد؟


طرح‌های متنوع بیمه عمر در بیمه ما

بیمه ما از شرکت‌های بیمه‌ای است که بیمه عمر را در طرح‌های متفاوت و با ماهیت نزدیک به هم برای رفاه حال شما عرضه می‌کند. برای دانستن بیش‌تر در مورد این طرح‌ها مطالب زیر را بخوانید.

طرح جامع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ما

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بيمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح جامع ما تركيبي از يك بيمه عمر و يك اندوخته سرمايه‌گذاري است. شما با انتخاب طرح جامع علاوه بر اینکه برای روز حادثه، بیماری و… پوششی خواهید داشت، به اندوخته شما در صندوق بیمه هم سود تضمینی و هم سود مشارکتی تعلق می‌گیرد. طرح جامع یا همان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری جامع‌ترین نوع بیمه عمر است.

میزان سود تضمینی سرمایه‌گذاری در بیمه عمر ما در 2 سال اول بیمه‌نامه 16 درصد، در 2 سال دوم 13 درصد و از سال پنجم به بعد 10 درصد است.


مطلب مرتبط: محاسبه سود بیمه عمر و بررسی آن در سال‌های مختلف


طرح مشترک بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ما

بیمه عمر و سرمایه گذاری ما

طرح جام مهر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ما، با پرداخت یک حق بیمه هم‌زمان به 2 نفر تعلق می‌گیرد. بیمه ما برای اقشار کم‌درآمد این محصول را طراحی و عرضه کرده است. بر این اساس اگر شما بیمه‌شده اول باشید از تمامی پوشش‌ها به‌جز سرمایه اشتغال به علت ازکارافتادگی کامل و دائم ناشی از بیماری یا حادثه برخوردار خواهید بود.

برای بیمه‌شده دوم، بیمه ما همه پوشش‌های بیمه‌شده اول به‌جز پوشش‌های ازکارافتادگی را اختصاص می‌دهد. مزایای طرح مشترک برای بیمه‌شده دوم این است که بعد از فوت بیمه‌شده اول، از پرداخت حق بيمه تا انتهای مدت بیمه‌نامه معاف خواهد بود.

با طرح جام مهر بیمه عمر ما 1 حق بیمه پرداخت کنید و 2 بیمه عمر داشته باشید! 


مطلب مرتبط: زندگی بهتری را با بیمه‌های زندگی تجربه کنیم!


طرح مستمری مکمل دوران بازنشستگی

بیمه عمر بازنشستگان

بیمه ما این طرح را برای رفاه حال شما در ایام پرخرج بازنشستگی به‌عنوان مکمل در نظر گرفته است. طرح مستمری که جزئی از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است در 5 حالت مختلف عرضه می‌شود:

. پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین

. پرداخت مستمری مادام‌العمر (به‌شرط حیات)

. پرداخت مستمری مادام‌العمر با دوره تضمین

. پرداخت مستمری به‌شرط حیات با مدت معین

. پرداخت مستمری به‌شرط حیات با مدت معین و دوره تضمین

بر اساس انتخاب هر یک از طرح‌ها، مبلغ و زمان مستمری دریافتی تغییر خواهد نمود.


مطلب مرتبط: بیمه عمر تامین اجتماعی برای تامین عمر بازنشستگان


طرح مستمری همگانی

با انتخاب این طرح بیمه عمر ما، در هر قشری بخصوص شغل آزاد، زنان خانه‌دار و… که باشید می‌توانید مستمری دریافت کنید. با خرید بیمه‌نامه 10 ساله و یا بالاتر، بعد از اتمام دوره پرداخت بازنشسته‌ می‌شوید و مستمری دریافت می‌کنید.

بیمه عمر مانده بدهکار

وام بیمه عمر

شاید همواره نگران وام‌هایی باشید که برای رفع مشکلات مالی خود دریافت کرده‌اید زیرا این وام‌ها برای شما تعهدات طولانی‌مدتی ایجاد می‌کنند و نگران این موضوع هستید که در صورت فوت شما این تعهدات به خانواده منتقل می‌شود. با انتخاب بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه ما متعهد می‌شود که در صورت فوت در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، مابقی تعهدات وام شما را به بانک یا موسسه مالی بپردازد. این بیمه‌نامه به‌صورت یکجا خریداری شده و بر اساس سن بیمه‌گزار، مبلغ وام و مدت بازپرداخت متفاوت است.

با بیمه عمر مانده بدهکار وام خود را بیمه کنید!


مطلب مرتبط: 7 معیار انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری


نحوه استعلام بیمه عمر ما

خرید بیمه مسافرتی رازی

استعلام بیمه عمر ما به شما کمک می‌کند با پوشش‌ها و مشخصات آن دقیق‌تر آشنا شوید. پس با ما همراه شوید تا در مورد گزینه‌هایی که در استعلام بیمه عمر مطرح می‌شود بیش‌تر بدانید.

استعلام بیمه عمر ما از طریق وب‌سایت این شرکت برای دو طرح جامع و مشترک امکان‌پذیر است.

. اولین گام برای استعلام بیمه عمر ما، ثبت مشخصات اولیه چون سن، مدت بیمه‌نامه و مبلغ قسط است. سن بیمه‌شده در بیمه عمر مابین 0 تا 65 سال است. کمترین قسط در این بیمه، مبلغ 50 هزار تومان است و ضریب افزايش سالانه حق بیمه 0، 5، 10، 15 و 20 درصد در سال است.

در قدم اول برای استعلام بیمه عمر ما باید اطلاعات اولیه بیمه مورد نظر خود را وارد کرد.

. سرمایه فوت به هر علت: یکی از عواملی که باید در استعلام بیمه عمر ما مبلغ آن را مشخص کرد، سرمایه فوت به هر علت است. سرمایه‌ای که به ذی‌نفعان بیمه‌گزار در صورت فوت تعلق خواهد گرفت. در بیمه ما این مبلغ از 1 تا 25 برابر مجموع اقساط در سال اول و تا سقف 400 میلیون تومان است.

باید مشخص کنیم که کدام‌یک از پوشش‌ها را با چه میزان تعهدی می‌خواهیم.

. سرمایه فوت در حادثه: یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در استعلام بیمه عمر ما سرمایه فوت در اثر حادثه است. در صورت تمایل می‌توانید این پوشش بیمه را برای خود فعال کنید. بیمه ما پوشش فوت در اثر حادثه را علاوه بر سرمایه فوت در نظر گرفته است و سرمایه آن 1 تا 4 برابر سرمایه فوت است.

. سرمایه نقض عضو دائم ناشی از حادثه: یکی دیگر از پارامترهایی که باید برای استعلام بیمه عمر ما مشخص باشد سرمایه نقص عضو دائم ناشی از حادثه است. با انتخاب این گزینه شرکت بیمه ما موظف است به شما در اثر هر نقض عضوی که منجر به ازکارافتادگی در اثر حادثه می‌شود غرامت پرداخت کند. مبلغ غرامت بر اساس درصد نقض عضو و درصدی از سرمایه نقض عضو است. این غرامت فقط به افراد بالای 4 سال تعلق می‌گیرد.

. هزینه پزشکی ناشی از حادثه: برای استعلام بیمه عمر ما باید مشخص کنید که می خواهید از پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه استفاده کنید یا خیر. اگر در طی حادثه‌ای آسیب دیدید بیمه ما هزینه‌های پزشکی شما را تا سقف 20% سرمایه فوت پوشش می‌دهد.

. معافیت از پرداخت حق بیمه به علت ازکارافتادگی کلی و دائم ناشی از بیماری یا حادثه: یکی دیگر از عوامل مؤثر بر استعلام بیمه عمر ما معافیت از پرداخت حق بیمه است. با انتخاب این پوشش در صورت ازکارافتادگی به علت حادثه یا بیماری از پرداخت حق بیمه تا پایان دوره بیمه‌نامه معاف خواهید شد و بیمه ما سهم شما را خواهد پرداخت.

پوشش معافیت ازکارافتادگی فقط به افراد 18 تا 60 ساله تعلق می‌گیرد.

. مستمری در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم ناشی از بیماری یا حادثه: با بیمه ما اگر معاف از پرداخت حق بیمه به علت ازکارافتادگی شدید، مستمری نیز دریافت می‌کنید. مبلغ این مستمری با انتخاب خودتان بین 1 تا 3 برابر آخرین حق بیمه پرداختیتان خواهد بود.

. سرمایه اشتغال به علت ازکارافتادگی کامل و دائم ناشی از بیماری یا حادثه: در صورت ازکارافتادگی پوششی معادل سرمایه فوت به شما به‌عنوان سرمایه اشتغال تعلق خواهد گرفت، فقط به شرطی که پوشش معافیت ازکارافتادگی را قبلاً انتخاب کرده باشید.

. غرامت امراض خاص: یکی دیگر از عوامل مؤثر بر استعلام بیمه عمر ما، در نظر گرفتن یا نگرفتن پوشش امراض خاص است. در صورت ابتلا به بیماری‌های انواع سرطان، سكته قلبي، سكته مغزي، عمل جراحي قلب باز و پيوند اعضاي اصلي بدن به‌اندازه 30% درصد از سرمایه فوت است.


مطلب مرتبط: راهنمای استعلام بیمه عمر ملت


خرید بیمه عمر ما

شرایط پرداخت سرمایه بیمه عمر زمانی

بعدازاینکه همه گزینه‌ها را با دقت پر کردید با توجه به میزان سرمایه و پوشش‌های مختلف در هرسال، در قالب یک جدول دسترسی خواهید داشت. بیمه عمر ما را از طریق نمایندگی این شرکت بیمه می‌توانید دریافت کنید.

شاید برای اول استعلام بیمه ما و یا استعلام از هر شرکت بیمه‌ای برای شما بسیار سخت و نامفهوم باشد؛ اما نگران نباشید بیمیتو در کنار شماست. با بیمیتو بیمه‌های مختلف را باهم مقایسه کنید تا شرایط و ضابطه‌های هرکدام از آن‌ها را بهتر متوجه شوید. در سامانه بیمیتو می‌توانید انواع بیمه‌نامه‌های ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، مسافرتی و عمر را استعلام کنید و در عرض 5 دقیقه خریداری کنید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید