بهترین بیمه عمر پارسیان را چقدر می‌شناسید؟ بیمه عمر انواع مختلفی دارد که با توجه به شرایط بیمه‌گزار در نظر گرفته است و هرکدام پاسخگوی بخشی از نیازهای افراد است. برای این که با انواع بیمه‌های عمر که در بیمه پارسیان ارایه می‌شود آشنا شوید هر کدام را در این مطلب توضیح می‌دهیم و بیان می‌کنیم که کارایی آن‌ها چیست. سپس بهترین بیمه عمر پارسیان و مزایای آن را شرح خواهیم داد.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


انواع بیمه عمر و بهترین بیمه عمر پارسیان

انواع بیمه عمر و بهترین بیمه عمر پارسیان

بهترین بیمه عمر پارسیان را وقتی می‌توانید تشخیص دهید که انواع آن را بشناسید. شناخت انواع بیمه عمر  به شما کمک می‌کند که بهترین بیمه عمر را متناسب با نیاز خود تهیه کنید. اما در انتها با بررسی همه انواع بیمه عمر پارسیان به کمک مقایسه بین بیمه‌های عمر، سعی می‌کنیم بهترین بیمه عمر پارسیان را به شما پیشنهاد دهیم. مقایسه یکی از بهترین راه‌های انتخاب است که در بیمیتو نیز این امکان وجود دارد و می‌توانید با استعلام آنلاین بیمه عمر، شرایط بیمه عمر خود را در بیمه شرکت‌های مختلف بررسی کنید و همچنین اختلاف قیمت بین این شرکت‌ها را نیز بررسی کنید. امکان مقایسه بیمیتو حتی در زمان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ، بیمه بدنه و بیمه آتش‌سوزی نیز در اختیار بیمه‌گزار است و متقاضیان خرید انواع بیمه می‌توانند از آن استفاده کنند. انواع بیمه‌های عمر که توسط بیمه پارسیان ارایه می‌شود شامل: بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه عمر و سرمایه گذاری است که در طرح‌های مختلف برای استفاده بیمه‌گزار ارایه می‌شود.

بیمه عمر پارسیان انواع مختلفی دارد که جامع‌ترین شکل آن بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان است.


مطلب مرتبط: محاسبه بیمه عمر پارسیان و مقدار سودی که به شما می‌پردازد


بیمه عمر ساده زمانی بیمه پارسیان

این نوع بیمه عمر، بیمه‌گزار را تنها در مقابل خطر فوت عادی و آن هم طی مدت‌زمانی خاص که همان مدت‌زمان بیمه‌نامه باشد تحت پوشش قرار می‌دهد. اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد به هر علت فوت کند، سرمایه فوت وی به ذی‌نفعان و یا افراد خانواده او پرداخت می‌شود اما اگر تا پایان قرارداد همچنان در قید حیات باشد، بیمه‌گر که در این جا شرکت بیمه پارسیان است هیچ تعهدی در قبال وی ندارد. بیمه عمر ساده زمانی غیر از پوشش سرمایه فوت عادی، هیچ پوشش اضافه دیگری ندارد و همچنین سرمایه‌ای نیز به بیمه‌گزار یا ذی‌نفع او پرداخت نمی‌شود. ارایه این بیمه‌نامه از سوی بسیاری از شرکت‌های بیمه متوقف شده است و طرفداری نیز در بین متقاضیان بیمه ندارد.

در بیمه عمر ساده زمانی تنها پوشش فوت وجود دارد و هیچ سرمایه‌ای به بیمه‌گزار پرداخت نمی‌شود.


مطلب مرتبط: شناخت مزایای بیمه عمر پارسیان ، راهی برای مقایسه


بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

بیمه عمر مانده بدهکار در کنار ضمانت زندگی بیمه‌گزار، اعتبار وی را نزد بانک‌ها نیز تضمین می‌کند چرا که بیمه عمر مانده بدهکار، ضمانت پرداخت وام‌های بیمه‌گزار است. این بیمه مناسب افرادی است که برای انجام امور اقتصادی خود نیاز دارند وام‌های متعددی از بانک‌ها بگیرند. مطابق قانون بیمه مانده بدهکار اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد فوت کند، شرکت بیمه پارسیان، مبالغ وام باقی‌مانده را پرداخت می‌کند و به عبارتی بدهی بیمه‌گزار به بانک را پرداخت می‌کند.  از این نظر نیز سودمند است که مؤسسات مالی و بانک‌ها می‌توانند مطمئن باشند که سرمایه آن‌ها به طور قطع پرداخت خواهد شد و در نتیجه در ارایه وام به بیمه‌گزار نیز همکاری بیشتری داشته باشند.

بیمه عمر مانده بدهکار، ضمانت پرداخت اقساط وام بانکی بیمه‌گزار است.


مطلب مرتبط: استعلام بیمه عمر پارسیان و شفافیت در خرید بیمه عمر


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان ، بهترین بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان ، بهترین بیمه عمر پارسیان

با مقایسه بین بیمه‌های عمر پارسیان می‌توانیم بگوییم بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بهترین بیمه عمر پارسیان است. اگر با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آشنا باشید و مزایا و خدمات آن را بدانید متوجه تفاوت‌های بین بیمه‌های عمر می‌شوید. اما اگر از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری اطلاعی ندارید باید بگوییم بیمه عمر و سرمایه‌گذاری فرصتی است برای بیمه‌گزار که با خرید بیمه عمر هم می‌تواند سرمایه‌گذاری کند و هم  از امکانات بیمه‌ای استفاده کند. بیمه‌گزار با پرداخت حق بیمه در واقع در بیمه عمر سرمایه‌گذاری می‌کند؛ چرا که همه حق بیمه‌های پرداختی پس از پایان قرارداد به همراه سود آن‌ها به بیمه‌گزار پرداخت خواهد شد. به بیمه‌های عمر دو نوع سود تعلق می‌گیرد که شامل سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت است. سود تضمینی را سازمان بیمه مرکزی تعیین می‌کند ولی سود حاصل از مشارکت مقداری متفاوت است که مقدار آن در هر شرکت بیمه متفاوت است. همچنین اگر بیمه‌گزار نیاز به پول داشته باشد می‌تواند وام بیمه عمر پارسیان دریافت کند. در طول مدت قرارداد نیز بیمه‌گزار می‌تواند از انواع پوشش‌های بیمه عمر استفاده کند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از این رو بهترین بیمه عمر پارسیان است که امکانات وسیعی برای استفاده بیمه‌گزار دارد. این پوشش‌ها به شرح زیر هستند.

در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به اندوخته بیمه‌گزار سود پرداخت می‌شود و بیمه‌گزار می‌تواند وام بیمه عمر نیز دریافت کند.

پوشش سرمایه فوت به هر علت: علاوه بر سودی که بیمه‌گزار در پایان قرارداد دریافت می‌کند. بیمه پارسیان در صورت فوت بیمه‌گزار به هر علت ، به خانواده و یا ذی‌نفعان او خسارت سرمایه فوت پرداخت می‌کند.

پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه: اگر بیمه‌گزار در اثر حادث فوت کند، سرمایه فوت در اثر حادثه به ذی‌نفعان او پرداخت می‌شود.

پوشش سرمایه امراض خاص: در صورتی که بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد دچار امراض خاص شود با این پوشش می‌تواند از بیمه پارسیان خسارت دریافت کند. امراض خاص اصطلاحی بیمه‌ای برای امراضی مثل سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا اصلی بدن و جراحی قلب باز است.

پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی: بیمه‌گزاری که در طول مدت قرارداد در اثر حوادث دچار ازکارافتادگی شود مطابق این پوشش خسارت دریافت می‌کند.

پرداخت هزینه پزشکی در اثر حادثه: این پوشش نیز برای مواقعی است که بیمه‌گزار در اثر حوادث نیاز به استفاده از امکانات پزشکی یا بستری در بیمارستان را دارد. در چنین مواقعی بخشی از هزینه‌های پزشکی توسط بیمه عمر پرداخت می‌شود.

پرداخت مقرری روزانه بستری شدن در مراکز درمانی: بیمه‌گزاری که در اثر حوادث پیش‌آمده ناچار به بستری در بیمارستان شده است نمی‌تواند کار کند و در نتیجه درآمد روزانه خود را از دست خواهد داد. این پوشش به ازای هر روز بستری در بیمارستان و مراکز درمانی مبلغی را به بیمه‌گزار پرداخت می‌کند تا از این طریق نیز خسارت واردشده به وی را جبران کند.

معافیت از پرداخت هزینه بیمه‌نامه: بیمه‌گزاری که در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود طبیعتاً قادر به پرداخت حق بیمه‌های عمر نخواهد بود. به موجب این پوشش بیمه‌گزار ازکارافتاده می‌تواند بدون پرداخت حق بیمه همچنان از امکانات و پوشش‌های بیمه عمر استفاده کند و قرارداد بیمه عمر تا پایان مدت‌زمان آن و با همان مفاد اولیه معتبر خواهد بود.

مستمری ازکارافتادگی: بیمه‌گزار ازکارافتاده اگر این پوشش را داشته باشد می‌تواند از بیمه عمر پارسیان مستمری دریافت کند.

پرداخت سرمایه بیکاری در صورت ازکارافتادگی دائم و کامل: برای بیمه‌شده‌ای که دچار ازکارافتادگی دائم و کامل شده باشد سرمایه بیکاری پرداخت می‌شود.

پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر اجباری نیست و بیمه‌گزار بنا به نیاز خود می‌تواند آن‌ها را انتخاب کند.


مطلب مرتبط: بررسی گام به گام شرایط بیمه عمر پارسیان


انواع طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان

گفتیم بهترین بیمه عمر پارسیان بیمه سرمایه‌گذاری است و دیدید که امکانات و پوشش‌هایی که در این بیمه وجود دارد بسیار بیشتر از دیگر انواع بیمه است و همچنین امکان سرمایه‌گذاری در آن باعث برتری این بیمه شده است. اما در بیمه عمر پارسیان برای اینکه بتوان استفاده بهتری از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری داشت طرح‌های مختلفی برای آن در نظر گرفته‌اند که عبارت‌اند از:

 • طرح خانواده: تأکید این طرح بر افراد خانواده و ایجاد چتری حمایتی برای اعضای خانواده است. بیمه‌گزار در طرح خانواده می‌تواند یک خانواده 4 نفره را تنها با پرداخت یک حق بیمه تحت پوشش بیمه عمر قرار دهد و اگر بیمه‌گزار اصلی در طول مدت قرارداد فوت کند، بیمه عمر فسخ نمی‌شود و تا پایان مدت قرارداد بدون نیاز به پرداخت حق بیمه برای خانواده او معتبر و قابل استفاده است.

انواع طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان

 • طرح سالمندان: در این طرح که به منظور رفاه حال سالمندان در نظر گرفته شده است بیمه‌گزار می‌تواند در پایان قرارداد بیمه عمر و طی توافقی با بیمه پارسیان، اندوخته بیمه عمر خود را به صورت مستمری دریافت کند.
 • طرح بیمه سنوات کارکنان: این بیمه هم پشتوانه‌ای اقتصادی برای کارکنان یک محیط کاری به خصوص در دوران بازنشستگی است و هم به کارفرما کمک می‌کند تا بتواند تعهدات خود در قبال کارکنان را انجام دهد. به این صورت که کارفرما با پرداخت مبالغی معادل پایه حقوق کارکنان خود در طول سال آن‌ها را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد که این مبالغ اندوخته بیمه‌نامه بیمه‌گزار را در پایان قرارداد تشکیل می‌دهد.
 • طرح کودکان: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح کودکان با تأکید بیشتر بر سرمایه‌گذاری است تا بتواند به عنوان اندوخته در دوران جوانی و بزرگ‌سالی کودک به مصرف برسد. قوانین این طرح در چارچوب بیمه عمر است با این تفاوت که در سه رده سنی تفکیک شده است.
  * برای کودکان تازه متولد شده تا 5 ساله میزان سرمایه فوت بین 1 تا 30 میلیون تومان است و هیچ‌یک از پوشش‌ها به این کودکان تعلق نمی‌گیرد.
  * برای کودکان 6 تا 15 سال میزان سرمایه فوت بین 30 تا 60 میلیون تومان مقرر گردیده است و در این رده سنی نیز هیچ‌یک از پوشش‌ها شامل حال بیمه‌‌شده نمی‌شود.
  * در سومین رده سنی که از 16 تا 20 سال را شامل می‌شود 30 تا 400 میلیون تومان سرمایه فوت در نظر گرفته شده است. پوشش‌های تکمیلی در این رده سنی قابل انتخاب و استفاده است.
 • طرح مستمری: در این طرح که کمکی به دوران بازنشستگی بیمه‌گزار است با پایان قرارداد بیمه‌گزار اندوخته خود را به صورت مستمری در یکی از انواع مستمری بیمه عمر پارسیان دریافت کند.

در بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان طرح‌های گوناگونی به منظور پوشش گروه‌های سنی و افراد مختلف در نظر گرفته شده است.


مطلب مرتبط: اطلاعات کامل بیمه عمر شما در جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان


برای دریافت اطلاعات بیشتر در بهترین بیمه عمر پارسیان یعنی بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان می‌توانید به بیمیتو مراجعه کنید. بیمیتو https://bimito.com/ به شما کمک می‌کند تا بهترین بیمه مورد نظر خود را پیدا کنید. یا به وسیله ابزار مدیریت بیمه‌های خریداری شده خود را مدیریت کنید. در همین راستا دارندگان دفترچه تامین اجتماعی می‌توانند تمام مراحل صدور، تمدید و تعویض دفترچه خود را به صورت آنلاین انجام دهند و آن را در منزل خود دریافت کنند. بیمیتو راهی ساده و مطمئن جهت خرید آنلاین بیمه است تا دیگری نیازی به مراجعه حضوری به کارگزاری‌های بیمه نداشته باشید. با خرید برخی بیمه‌ها مانند خرید آنلاین بیمه مسافرتی می‌توانید بیمه‌نامه خود را نیز به صورت آنلاین دریافت کنید. هم اکنون آنلاین شوید و با مراجعه به بیمیتو از خدمات آنلاین بیمه استفاده کنید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید