بیمتو چه جوری می‌خری؟ برای خرید یک هندوانه می‌تونید به یه میوه‌فروشی برید و هر کدوم از هندونه‌هایی که دوست دارید رو بر اساس اندازه و وزن بخرید. حالا اگه از حقه‌های خرید هندونه رسیده هم آگاه باشید می‌تونید روی هر هندونه‌ای ضربه‌ای هم بزنید و از زیر و بمی صدای اون، هندونه‌ای که فکر می‌کنین رسیده رو بخرین. در هر صورت با چیز پیچیده‌ای روبرو نیستین. اما برای خریدن بیمه همه چی فرق می‌کنه! خرید بیمه پیچیده‌تر از خرید هندونه است. در واقع صنعت بیمه و بیمه‌نامه‌ها ساختار پیچیده‌ای دارن. به خاطر همین می‌خوایم در مورد بیمه به طور کلی صحبت کنیم و به شما بگیم چطور بیمتو ارزون‌تر و به صرفه‌تر و آسون‌تر بخری! در واقع می‌خوایم حقه‌هایی رو به شما یاد بدیم تا بتونید یه هندونه رسیده بخرین! با ما باشید.


بیمه چیست و چه کار می‌کند؟

دهخدا توی لغت‌نامه در تعریف بیمه این‌طور نوشته: «بیمه ضمانت مخصوصی است از جان و یا مال که در تمدن جدید رواج یافته است. به این طور که برای شخص و یا مال ماهانه مبلغی به شرکت بیمه می‌دهند و در صورت اصابت خطر به جان و یا مال، شرکت بیمه مبلغ معینی را می‌دهد.» این تعریفی دقیق از بیمه و کاری هست که انجام می‌ده. یعنی شرکت بیمه در ازای دریافت حق بیمه، جان و یا اموال بیمه‌گزار رو بیمه می‌کنه و اگه خسارتی به بیمه‌گزار وارد بشه، شرکت بیمه یا بیمه‌گر غرامت اون رو به بیمه‌گزار و یا افراد ذی‌نفع پرداخت می‌کنه.

بیمه با پرداخت غرامت در زمان حوادث نقش مهمی در جبران زیان‌های واردشده به افراد داره.


چرا باید بیمه بخریم؟

چرا باید بیمه بخریم؟

بیمه همیشه بر اساس احتمالاته. از اونجایی که زندگی بی‌خطر نیست و از اونجایی که همه ما دارایی‌هایی داریم که ممکنه آسیب ببینن و یا از بین برن، همیشه نگران حفظ سلامتی خودمون، اطرافیانمون و همیشه نگران حفظ دارایی‌هامون هستیم. اینجاست که نقش بیمه پررنگ می‌شه چون با پرداخت غرامت باعث می‌شه که از ضرر جلوگیری کنه. فکر کن طی سال‌ها هزینه‌ای جمع کردی و اتومبیلی خریدی و یک روز طی یک سانحه از اون اتومبیل چیزی جز آهن‌پاره باقی نمی‌مونه اینجور مواقع اگه بیمه‌های لازم رو نداشته باشی و یا حتی بیمتو به موقع تمدید نکرده باشی، ضرر سنگینی می‌کنی که ممکنه روی کل زندگیت تاثیر بذاره. حالا ببین حاضری سالانه یا ماهانه مبلغ اندکی رو بابت حق بیمه بدی یا یه روز یه جا همه خسارت رو از جیبت بدی؟!

جبران خسارت‌های ایجادشده برای همه افراد ممکن نیست اما پرداخت حق بیمه‌های کم، کار راحتیه. برای همین منطقیه که بیمه‌ بخریم تا در زمان حادثه خسارت دریافت کنیم.


چطور بیمتو ساده بخری؟ بدون درگیر شدن با روند اداری!

چطور بیمتو ساده بخری؟ بدون درگیر شدن با روند اداری!

همیشه واسه خریدن بیمه باید می‌رفتی نمایندگی بیمه، یعنی لازم بود چند ساعت وقت صرف کنی و بری نمایندگی یا کارگزاری بیمه و درخواست بیمتو ارایه کنی. گاهی اوقات اگه مدارکت ناقص بود کارت هم راه نمی‌افتاد و باز مجبور بودی یه روز دیگه دوباره بری نمایندگی بیمه. به کمک اینترنت امروز دیگه لازم نیست کلی وقت و زمان صرف کنی و برای خرید هر بیمه به نمایندگی بیمه بری! کافیه آنلاین باشی و یه سر به سایت بیمیتو به آدرس https://www.bimito.com بزنی و بیمه‌ای که می‌خوای رو انتخاب کنی. فرض کنیم می‌خوای بیمه شخص ثالث بخری. اول به سایت بیمیتو وارد می‌شی و با انتخاب بیمه شخص ثالث و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده می‌تونی قیمت بیمه رو بین شرکت‌های مختلف ببینی و سقف پوشش‌هایی که می‌خوای رو انتخاب کنی و در نهایت بیمتو به صورت آنلاین بخری. همه این مراحل حتی 5 دقیقه هم زمان نمی‌بره. اون هم توی هر ساعت از شبانه‌روز امکان‌پذیره. این یعنی تجربه خرید ساده و سریع بیمه! برای دریافت بیمه‌نامه هم لازم نیست به جایی مراجعه کنی چون بیمه‌نامه به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می‌شه. حتی برخی بیمه‌‌ها مثل بیمه مسافرتی و یا بیمه آتش سوزی نیازی به نسخه بیمه‌نامه کاغذی ندارن و بیمه‌نامه به ایمیل شما فرستاده می‌شه. البته نسخه کاغذی بیمه‌نامه همیشه توی بایگانی بیمیتو هست و هر زمان که خواسته باشید می‌تونید اونو دریافت کنین.

ساده‌ترین راه خرید بیمه، خرید آنلاینه که هر زمان و هر روز می‌تونی بدون مراجعه حضوری بیمتو بخری.


چطور می‌تونی بیمتو ارزون بخری؟

چطور می‌تونی بیمتو ارزون بخری؟

خوب تا اینجا درباره لزوم بیمه حرف زدیم اما وقتی بخوای بیمه بخری طبیعیه که بخوای ارزون‌ترین بیمه رو بخری. وقتی می‌تونی بیمتو ارزون بخری که از پوشش‌ها و سقف تعهدات اون بیمه خبر داشته باشی و بعد هم بدونی قیمت بیمه‌ای که می‌خوای بخری مثلاً بیمه بدنه، توی هر شرکت چقدره! یعنی برای هر خسارت چقدر غرامت پرداخت می‌کنه؟ خوب می‌بینین دونستن این‌ها اصلاً کار ساده‌ای نیست. هیچکسی نمی‌تونه به تک تک شرکت‌های بیمه سر بزنه و ازشون قیمت بیمه و سقف تعهداتشون رو بپرسه چون خیلی وقت‌گیره و شدنی نیست. اما راه حل چیه؟ استفاده از یه ابزار مقایسه! بیمیتو این ابزار مقایسه را توی سایت خودش داره. کافیه شرایط بیمتو و مشخصات خودرو رو وارد کنی تا قیمت بیمه‌نامه رو توی شرکت‌های مختلف ببینی. حتی سقف تعهدات رو توی هر شرکت می‌تونی ببینی و مقایسه کنی ببینی کدوم شرکت ارزون‌ترین قیمت رو واسه بیمه در نظر گرفته و همون رو سفارش بدی.

با خرید آنلاین بیمه از بیمیتو می‌تونی قیمت بیمه مورد نظرت رو توی شرکت‌های مختلف ببینی و ارزون‌ترینشو انتخاب کنی.


چطور بهترین بیمه رو بخری؟

چطور بهترین بیمه رو بخری؟

همیشه اگه می‌خواستی بیمتو بخری باید می‌رفتی نمایندگی بیمه و نوع بیمه و شرایطی که می‌خواستی رو می‌گفتی و در نهایت بیمتو می‌خریدی. تو این روش انتخاب محدودی داشتی. معمولاً از دوست و آشنا مشاوره می‌گرفتی و در آخر به یه نماینده و یه شرکت بیمه اطمینان می‌کردی و از اون به بعد هم بیمتو از همونجا می‌خریدی. اما اینجوری بهترین بیمه رو خریدی؟ قطعاً نه! اول از هر چیز بگیم بهترین بیمه، بیمه‌ایه که تا حد قابل قبولی خسارت‌های ممکن رو پوشش بده و حق بیمه زیادی هم نداشته باشه، طوری که با توجه به وضعیت اقتصادی‌تون بتونین این حق بیمه رو بپردازین. با استفاده از بیمیتو می‌تونی بهترین بیمه رو انتخاب کنی کافیه بیمه‌ای که می‌خوای مثلاً بیمه عمر رو انتخاب کنی بعد پوشش‌های که می‌خوای رو انتخاب کنی و سقف تعهدات اونا رو بر اساس نیاز و خواسته خودت تعیین کنی؛ در نهایت هم با مقایسه قیمت بیمه بین شرکت‌های مختلف و سقف پرداختی تعهدات اونا، شرکت بیمه مورد نظرتو انتخاب کنی و بیمتو بخری. در واقع این امکان مقایسه است که باعث می‌شه بهترین بیمه رو بخری.

با بیمیتو می‌تونی شرایط، سقف تعهدات و قیمت بیمتو بین شرکت‌های مختلف بررسی کنی و مطمئن باشی بهترین بیمه ممکن رو می‌خری!


دیگه خیالت راحت باشه

امکان دیگه‌ای که در بیمیتو وجود داره تا مطمئن باشی با توجه به شرایطت داری بهترین بیمه رو می‌خری امکان استعلام آنلاینه؛ مثل استعلام آنلاین بیمه عمر، با گرفتن استعلام آنلاین بیمه عمر یا بیمه‌های دیگه می‌تونی قبل از خرید بیمه و قبل از این که پولی بپردازی از وضعیت بیمه‌نامه خودت مطلع بشی. مثلاً توی بیمه‌های عمر می‌تونی بفهمی که بعد از چند سال به چه سودی می‌رسی و یا تو هر سال چقدر می‌تونی از هر پوشش خسارت بگیری! این باعث می‌شه که بیمه‌گزار قبل از خرید، شرایط بیمه‌نامه رو به نفع خودش تغییر بده و خرید نهایی رو با اطمینان کامل انجام بده. در کنار بیمه‌هایی که تا الان مثال زدیم بیمه‌های دیگه‌ای مثل بیمه حوادث، بیمه درمان تکمیلی و بیمه مسئولیت پزشکان و… هم توی بیمیتو هست که می‌تونید به صورت آنلاین این بیمه‌ها رو بخرین.


بیمتو با بیمیتو بخر!

بیمتو با بیمیتو بخر

با مروری به اون چیزایی که تا الان گفته‌شده می‌تونیم بفهمیم که چرا خرید آنلاین بیمه اینقد مهمه و چه تفاوت زیادی با خرید سنتی داره. بهتره یه بار بیمتو با بیمیتو بخری و خرید آنلاین بیمه رو شخصاً تجربه کنی و ببینی هنوز ارزش داره که از روش سنتی خرید بیمه استفاده کنی یا نه! توی سایت بیمیتو امکان زیادی هست که به شما کمک می‌کنه تا بهترین بیمه رو برای خودت بخری. اگه بخوایم مزایای خرید آنلاین بیمه رو به صورت نکته‌وار شرح بدیم می‌تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

·       دریافت اطلاعات اولیه در خصوص انواع بیمه‌نامه و شرایط اون‌ها و شرکت‌های بیمه.

·       امکان دریافت استعلام آنلاین بیمه که هر بیمه‌نامه رو [قبل از خرید] نشون می‌ده و بیمه‌گزار می‌تونه بر اساس این موارد خرید بیمه رو انجام بده.

·       امکان مقایسه قیمت بیمه بین شرکت‌های مختلف

·       امکان خرید آنلاین بیمه بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها و کارگزاری‌ها.

·       امکان دریافت تخفیف برای خرید آنلاین بیمه در مواقعی از سال.

·       ارسال رایگان بیمه‌نامه برای بیمه‌گزار به آدرس او.

·       امکان خرید و یا تمدید بیمه‌نامه در هر ساعت از شبانه‌روز.

·       صدور بیمه‌نامه توی همون روز به شرطی که خرید بیمه قبل از ساعت 19 انجام شده باشه.

·       دریافت بیمه آتش سوزی و مسافرتی از طریق ایمیل

 بیمیتو همیشه تلاش می‌کنه تا روند خرید بیمه رو ساده‌تر و دقیق‌تر کنه و به نوعی تجربه خرید بیمه رو لذت‌بخش کنه. ما تلاش می‌کنیم تا این صنعت پیچیده رو به شما شفاف و واضح توضیح بدیم و ابهاماتی که همیشه واسه بیمه‌گزار وجود دراه رو از بین ببریم. معتقدیم داشتن صداقت در کار هیچ کسب‌وکاری رو کساد نمی‌کنه بلکه به اون رونق می‌ده چون اعتماد مردم رو جلب می‌کنه و این چیزی نیست که بشه خرید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید