آیا می‌دانستید بیمه آتیه سازان سامان چه ارتباطی با بیمه سامان دارد؟ شروع فعالیت این گروه از چه زمانی است؟ بیمه‌های که ارائه می‌دهد چه بیمه‌هایی است؟ همه ما برای گذراندن زندگی دنبال بهترین راه‌حل هستیم؛ زیرا برای آینده خود و فرزندانمان برنامه‌ریزی‌های متفاوتی داریم. ما به دنبال این هستیم که بتوانیم در این راه کمک شایانی به افراد کنیم. ازآنجاکه ارائه خدمات بهتر و داشتن زندگی بهتر خواسته تمام افراد است بیمه آتیه سازان سامان این شرایط را برای بیمه‌گزاران خود فراهم کرده است. در این مطلب ما قصد داریم شمارا با تمام طرح‌هایی که بیمه آتیه سازان سامان ارائه می‌دهد آشنا کنیم و تمام پرسش‌های شمارا پاسخ دهیم. با ما باشید.

معرفی بیمه آتیه سازان سامان

گروه آتیه سازان سامان یکی از نمایندگان بیمه سامان است که از بهمن سال 1389 تحت نظارت بیمه سامان شروع به کارکرده است. بیمه آتیه سازان سامان یکی از نمایندگان فروش بیمه سامان است که در قسمت فروش و بازاریابی بیمه‌های سامان فعالیت می‌کنند. این گروه به‌صورت تخصصی روی بیمه‌های زندگی، عمر، آتش‌سوزی، مسافرتی و کارت درمانی خدمات ارائه می‌دهند.


بیمه عمر آتیه سازان سامان

بیمه عمر اتیه سازان سامان

هر شخصی برای گذراندن دوره زندگی خود دغدغه‌های دارد. برای دوران بیکاری، بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت شخص به هر علتی با تهیه این نوع بیمه می‌تواند از خدمات بیمه آتیه سازان سامان استفاده کند.

بهترین نوع قرارداد بیمه عمر به‌صورت 30 ساله است و یکی از گزینه‌های مناسب برای دوران بازنشستگی شما است. تهیه این بیمه‌نامه از سن یک‌ماهگی تا 70 سالگی امکان‌پذیر است.

به عقیده کارشناس بیمه آتیه سازان سامان بیمه‌گزار هرچقدر تعداد اقساط بیمه خود را کمتر کند و حق بیمه خود را به‌صورت سالانه پرداخت کند بهتر است؛ زیرا درصورتی‌که بیمه‌گزار اقساط بیمه‌نامه خود را بیشتر کند از اندوخته بیمه‌گزار مبلغ بیشتری برای پوشش‌های درخواستی برداشته می‌شود.

طبق نظر کارشناس بیمه، بیمه‌گزار می‌تواند مبلغ دلخواه خود را پرداخت کند ولی پیشنهاد من 5 تا 10 درصد از درآمد ماهانه است.

در صورت فوت شخص اندوخته به ذی‌نفع پرداخت می‌شود. در زمان بازنشستگی بیمه‌گزار می‌تواند از اندوخته خود استفاده کند. بیمه‌گزار می‌تواند در پایان قرارداد 30 ساله خود درخواست کل اندوخته خود را بدهد و همچنین می‌تواند درخواست بیمه مستمری دهد. بیمه‌گزار می‌تواند پرداخت ماهیانه بیمه مستمری خود را تعیین کند.

در زمان ازکارافتادگی شرکت بیمه موظف می‌شود تا آخر قرارداد حق بیمه، بیمه‌گزار را پرداخت کند. با تهیه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سامان با حداقل درآمد شما می‌توانید سرمایه‌گذاری با سود ده درصد و تضمین‌شده داشته باشید.

شما از طریق بیمه آتیه سازان سامان می‌توانید فقط بیمه عمر سامان خریداری کنید درصورتی‌که با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید با شرایط بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه ازجمله ایران، پاسارگاد، آسیا، البرز و… شرکت‌های دیگر آشنا شوید، آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود خریداری کنید.


بیمه آتش‌سوزی؛ بیمه آتیه سازان سامان

بیمه آتش سوزی آتیه سازان سامان

برای اینکه در زمان خسارت استرس پرداخت خسارت و یا تهیه لوازم خسارت‌دیده را نداشته باشیم می‌توانیم از بیمه آتش‌سوزی استفاده نماییم.

یکی از شرایطی که بیمه سامان برای بیمه‌گزاران بیمه آتش‌سوزی فراهم کرده است، تخفیف 20 الی 50 درصدی برای بیمه‌گزارانی است که بیمه عمر سامان داشته باشند.

بیمه آتیه سازان سامان بیمه‌های آتش‌سوزی را به دو صورت مسکونی واداری صادر می‌کند.

بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه آتیه سازان سامان

بیمه آتش‌سوزی مسکونی دارای چهار طرح می‌باشد:

1- طرح جامع خانوار 40 میلیون پوشش فقط لوازم منزل

خطرات تحت پوشش این طرح آتش‌سوزی و زلزله است.

2- خانه امن – طرح 120 میلیون پوشش

3- خانه امن – طرح 160 میلیون پوشش

4- خانه امن- طرح 200 میلیون پوشش

خطرات تحت پوشش این سه طرح خانه امن آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، طوفان، زلزله است.

بیمه‌گزار با تهیه طرح‌های بالا می‌تواند از این پوشش‌ها بهره ببرد:

. پوشش وسایل منزل

. جبران خسارت ساختمان و تأسیسات منزل

. خسارت به اشخاص ثالث در زمان وقوع آتش‌سوزی و صاعقه

. فوت، نقص عضو، هزینه پزشکی اشخاص مجاز به اقامت در محل بیمه

.  هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه‌گزار

شما با تهیه بیمه آتش‌سوزی مسکونی می‌توانید هرکدام از طرح‌ها را انتخاب کنید که هرکدام از طرح‌های خانه امن این پوشش‌ها را دربر می‌گیرد.


بیمه آتش‌سوزی اداری بیمه آتیه سازان سامان

در بیمه آتش‌سوزی اداری شما می‌توانید از طرح‌های مختلف استفاده نماید که خطرات تحت پوشش این طرح‌ها آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله است.بیمه‌گزار با تهیه هرکدام از طرح‌های می‌تواند از پوشش‌های جبران خسارت ساختمان و تأسیسات، جبران خسارت لوازم اداری، تجهیزات و دکوراسیون استفاده کند.

در بیمه آتش‌سوزی اداری استثنائاتی نیز وجود دارد که در صورت خسارت شامل بیمه نمی‌شود که:

مسکوکات (اسکناس، ارز، طلا)، پول، تلفن همراه، تبلت، فلزات قیمتی به هر شکلی، جواهرات و مروارید، تابلوهای نفیس عتیقه، اوراق بهادار، هرگونه اسناد، نسخه خطی و برنامه‌های نرم‌افزاری

درصورتی‌که هرکدام از اقلام بالا که نام‌برده شده در آتش‌سوزی از بین رفت هیچ بیمه‌ای شاملش نمی‌شود.

به‌طور مثال بیمه‌گزار می‌تواند یکی از طرح‌ها را انتخاب کند و از پوشش‌های درخواستی استفاده کند که طرح‌ها به این شکل است:

1- 80 میلیون پوشش ساختمان و 50 میلیون پوشش لوازم اداری

2- 120 میلیون پوشش ساختمان و 80 میلیون پوشش لوازم اداری

3- 200 میلیون پوشش ساختمان و 120 میلیون پوشش لوازم اداری

4- 300 میلیون پوشش ساختمان و 200 میلیون پوشش لوازم اداری

شما از طریق بیمه آتیه سازان سامان می‌توانید فقط بیمه آتش‌سوزی سامان خریداری کنید درصورتی‌که با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید از شرکت‌های مختلف بیمه‌ای مانند بیمه ایران، البرز، آسیا، کارآفرین، سینا و… آشنا شوید و بیمه‌های آتش‌سوزی شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود خریداری کنید.


بیمه مسافرتی؛ بیمه آتیه سازان سامان

بیمه مسافرتی آتیه سازان سامان

برای داشتن آرامش در زمان مسافرت تهیه بیمه مسافرتی بهترین گزینه است، زیرا برای اینکه به کشورهای مختلف مسافرت کنید داشتن بیمه مسافرتی الزامی است و درصورتی‌که شما بیمه مسافرتی تهیه نکرده باشید در زمان گرفتن ویزا به مشکل برمی‌خورید.

مزایای بیمه مسافرتی سامان

اگر شما در زمان مسافرت در بیمارستان بستری شوید و نیاز به معالجات پزشکی داشته باشید بیمه سامان هزینه‌های شمارا به‌صورت مستقیم پرداخت می‌کند.

اگر شما در سفر به مشکلی برخورد کردید نیاز به هیچ هزینه‌ای توسط شما نیست چون بیمه سامان از طریق کمک‌رسان خود این امکان را برای شما فراهم کرده است. درصورتی‌که نیاز به کمک‌رسانی داشتید. می‌توانید از خدمات کمک‌رسان بین‌المللی شرکت Mideast این درخواست را داشته باشید. شما در هر نقطه از جهان که باشید می‌توانید از خدمات شبانه‌روزی استفاده نماید. شما در هر سنی که باشید می‌توانید از این بیمه استفاده نماید چون محدودیت سنی ندارد. درصورتی‌که در هنگام سفر چمدان خود را گم کنید، بیمه سامان این امکان را فراهم کرده است که چمدان مسافرتی شمارا نیز بیمه کند.

یکی دیگر از مزایای که بیمه مسافرتی سامان دارد این است که دیگر شرکت‌های بیمه، بیمه مسافرتی برای کشور عراق صادر نمی‌کنند ولی بیمه سامان این بیمه را ارائه می‌دهد.

شما از طریق بیمه آتیه سازان سامان می‌توانید فقط بیمه مسافرتی سامان خریداری کنید درصورتی‌که با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید با شرایط بیمه مسافرتی شرکت‌های بیمه‌ای مختلف مانند بیمه آسیا، آسماری، البرز، ما، سینا و… آشنا شوید و از حالت مقایسه آن استفاده کنید تا بتواند مناسب‌ترین گزینه را برای خود به‌صورت آنلاین خریداری کنید.


کارت درمانی آتیه سازان زندگی ایرانیان

کارت درمانی بیمه آتیه سازان سامان

امروزه به خاطر اینکه خرج درست کردن دندان‌ها زیاد است، شرکت‌های بیمه به این فکر افتاده‌اند که کارت درمانی ارائه دهند که دارای پوشش‌های بیشتری برای دندان‌پزشکی ارائه می‌دهد.

یکی از مزایای استفاده از کارت درمانی آتیه سازان زندگی ایرانیان این است که محدوده جغرافیایی ندارد و شما در هر جای ایران که باشید می‌توانید از این کارت استفاده کنید. این کارت به‌صورت یک‌ساله ارائه می‌شود و اعتباری است. در پایان یک سال شما باید کارت خود را دوباره تمدید کنید تا از خدمات کارت استفاده کنید. نحوه استفاده از این کارت به این صورت است که فردی که این کارت را تهیه کرده است، با کارت شناسایی خود قبل از شروع درمان از خدمات مراکز طرف قرارداد بهره‌مند شود. درصورتی‌که نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید از مشاوره‌های رایگان از طریق تلفن و پست الکترونیک در وقت خود صرفه‌جویی نماید. 

شما با تهیه این کارت، صرفه‌جویی در هزینه‌های معمول دندان‌پزشکی و درمانی خود می‌کنید.

شما می‌توانید از طریق آتیه سازان زندگی ایرانیان، وقت دندان‌پزشکی خود را بگیرید.

با داشتن این کارت درمانی شما می‌توانید از خدمات منحصربه‌فرد با درصد تخفیف‌های بالا بهره‌مند شوید.


چگونه و از کجا خرید آنلاین بیمه انجام دهیم؟

درصورتی‌که نیاز به خرید آنلاین بیمه عمر داشته باشید. زمانی که قصد سفر دارید می‌توانید خرید آنلاین بیمه مسافرتی داشته باشید. زمان زیادی برای تهیه بیمه ندارید و تاریخ سررسید شما رسیده است می‌توانید با خرید آنلاین بیمه شخص ثالث، شخص ثالث موتورسیکلت، بدنه وسیله نقلیه خود را بیمه کنید. از جدیدترین خدمات بیمیتو به بیمه تأمین اجتماعی اشاره می‌کنیم که شما می‌توانید دفترچه خود را تمدید، صدور و تعویض کنید. همچنین پزشکان و پرستاران عزیز نیز می‌توانند از خدمات بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان ما استفاده نمایند. شما با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید از حالت مقایسه، مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود خرید آنلاین بیمه انجام دهید. سامانه بیمیتو این امکان را برای شما مهیا کرده است که شما بتوانید به‌راحتی در هر ساعت از شبانه روز از شرکت‌های مختلف بیمه بخرید و با پیک رایگان بیمه خود را هر کجا که می‌خواهید دریافت کنید.

3 نظرات

  1. بنده کارگزار بیمه هستم و علاوه بر بیمه سامان، با دیگر شرکت‌های بیمه هم کار میکنم
    چیزی که نوشتید در مورد صدور بیمه مسافرتی برای سفر به برای کشور عراق صحت نداره
    حتی قبل از نگارش این مطلب هم حداقل ۲ شرکت بیمه این بیمه نامه رو با پوشش حوادث تروریستی صادر میکردن و الان هم همینطوره.
    لطفاً آگاهی بدید به مردم نه اینکه در وبلاگ رپرتاژ آگهی بدید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید