آینده فرزندانتان چه خواهد شد؟ چقدر دوست دارید که فرزندانتان آینده بدون دغدغه‌ای داشته باشند؟ اگر صاحب فرزند شده باشید طبیعتاً بهترین چیزها را برای فرزندان خود می‌خواهید و تلاش می‌کنید تا بهترین آینده‌ای که می‌توانید را برای آن‌ها فراهم کنید و هر امکاناتی که لازم داشته باشند در اختیارشان می‌گذارید. اما نکته این است که استفاده از امکانات زندگی نیازمند هزینه است.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

اگر بخواهید خود و فرزندانتان در رفاه زندگی کنید باید بتوانید هزینه‌های لازم را تأمین کنید. حقوق ناشی از کار کردن برای بسیاری از افراد پاسخگو نیست و نمی‌تواند رفاه کاملی برای  این افراد به وجود بیاورد. سؤال این است که در این شرایط باید چه‌کار کرد؟ یک پاسخ به این سؤال، سرمایه‌گذاری در کاری است که زیان نداشته باشد و مطمئن باشید سودآوری دارد اما چه کاری؟ بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد همان امکان سرمایه‌گذاری است که به کمک آن می‌توانید آینده فرزندتان را تأمین کنید. در این مطلب هر چیز که راجع به بیمه آتیه فرزندان باشد از تعریف تا نحوه خرید آن را بیان می‌کنیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد چیست؟

بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد یک قرارداد بلندمدت است که مطابق آن زندگی بیمه‌گزار تضمین می‌شود و بیمه پاسارگاد موظف است در حوادث و اتفاقاتی که باعث خسارت به بیمه‌گزار می‌شود و تحت پوشش بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد است، خسارت پرداخت کند. در واقع بیمه آتیه فرزندان همان بیمه عمر است با این تفاوت که بر جنبه‌های سرمایه‌گذاری تأکید می‌کند. علت آن هم این است که این بیمه بیشتر سرمایه‌ای برای استفاده کودک در دوران جوانی است.


مطلب مرتبط: شناخت قوانین بیمه عمر پاسارگاد به زبان ساده


سازوکار بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد

سازوکار بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد

بیمه‌گزارانی که قصد تهیه بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد را داشته باشند باید برای استفاده از این بیمه‌نامه حق بیمه پرداخت کنند. بیمه‌گزار با توجه به وضعیت اقتصادی خود مشخص می‌کند که مبالغ حق بیمه چقدر باشد. یکی از نکات مثبت سرمایه‌گذاری در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد همین است که برای سرمایه‌گذاری نیاز به مبالغ بالایی نیست بلکه بیمه‌گزار می‌تواند با مبالغ کمتر نیز این بیمه‌نامه را خریداری کند. همچنین تعیین نحوه پرداخت نیز به عهده بیمه‌گزار است که مشخص کند مایل است حق بیمه‌ها را در چه فواصل زمانی بپردازد. مدت‌زمان بیمه عمر نیز توسط بیمه‌گزار مشخص می‌شود و از 5 تا 30 سال می‌تواند انتخاب کند که مدت قرارداد چقدر باشد. در ازای پرداخت حق بیمه، بیمه‌گزار می‌تواند از سود، پوشش‌ها و خدمات بیمه عمر استفاده کند.


مطلب مرتبط: جزییات و شرایط بیمه عمر پاسارگاد


سود بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد به چه صورت است؟

سازوکار بیمه آتیه فرزندان را بیان کردیم اما شاید ندانید که بیمه عمر چطور به بیمه‌گزار سود پرداخت می‌کند. حق بیمه‌های پرداختی در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد به مصرف نمی‌رسد بلکه اندوخته می‌شود. در دیگر بیمه‌ها مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و یا بیمه مسافرتی با اتمام تاریخ قرارداد مفاد بیمه‌نامه باطل می‌شود و حق بیمه به بیمه‌گزارانی که از بیمه‌نامه خود استفاده نکرده‌اند برگردانده نمی‌شود. حق بیمه نیز در زمان عقد قرارداد از بیمه‌گزار به طور کامل دریافت می‌شود. اما در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد، حق بیمه‌های پرداختی به صورت سرمایه بیمه‌گزار در اختیار بیمه پاسارگاد قرار می‌گیرد و این شرکت در پایان هر سال به حق بیمه‌های عمر، سود پرداخت می‌کند. سود بیمه عمر نیز دو نوع است؛ سود تضمینی که میزان آن را سازمان بیمه مرکزی تعیین می‌کند و در همه شرکت‌های بیمه مقداری یکسان است و سود مشارکت در منافع که در هر شرکت متفاوت است. مجموع این دو سود، سود قطعی پرداخت‌شده توسط بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد است.

در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد بیمه‌گزار از سود تضمینی و سود مشارکت در منافع بهره می‌برد. 


مطلب مرتبط: سود بیمه عمر پاسارگاد چند درصد است؟


بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد یا سرمایه‌گذاری در بانک؟

بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد یا سرمایه‌گذاری در بانک؟

برای بسیاری سؤال است که آیا بانک‌ها سود بیشتری پرداخت می‌کنند یا شرکت‌های بیمه؟ و اگر می‌خواهند برای فرزندان خود سرمایه‌‌گذاری انجام دهند چرا نباید این سرمایه‌گذاری در بانک باشد؟ برای پاسخ به این دو سؤال مهم باید این مطلب را بیان کنیم که در حالت عادی ممکن است بانک‌ها به سرمایه‌های خود سود بیشتری پرداخت کنند اما تجربه نشان داده است که برخی شرکت‌های بیمه هم توانسته‌اند همپای بانک‌ها به بیمه‌های عمر خود سود پرداخت کنند.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

از طرفی مهم‌ترین نکته این است که باید توجه داشته باشید بین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در بانک اختلاف بزرگی وجود دارد که همان پوشش‌ها و خدمات بیمه‌ای است. بیمه آتیه فرزندان به شما در زمان‌های بحران خسارت پرداخت می‌کند در صورتی که بانک‌ها چنین امکانی را ندارند. در بیمه عمر اگر بیمه‌گزار یا بیمه‌شده فوت کند. مبلغی به عنوان سرمایه فوت که به خانواده و یا ذی‌نفع او پرداخت خواهد شد. همچنین پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر مانند فوت در اثر حادثه، سرمایه امراض خاص، سرمایه نقص عضو ازکارافتادگی، معافیت از پرداخت حق بیمه و دیگر پوشش‌هایی است که در زمان خسارت به بیمه‌گزار و یا ذی‌نفع او غرامت پرداخت می‌کند.

در بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد به بیمه‌گزار سود پرداخت می‌شود و هم امکانات بیمه‌ای ارایه می‌گردد. در صورت  ایجاد خسارت نیز به بیمه‌گزار ، خانواده و یا ذی‌نفع  وی خسارت پرداخت می‌شود.


مطلب مرتبط: پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد ، همراه شما در روزهای سخت


چرا بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد؟

چرا بهتر است برای فرزندانمان بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد تهیه کنیم؟ بررسی ابعاد و مزایای بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد پاسخی است به این سؤال. این بیمه‌نامه دو مزیت مهم برای بیمه‌گزار دارد. اول این که با امکان سرمایه‌گذاری باعث می‌شود که فرزندان شما آینده مطمئنی داشته باشند و بتوانند در سال‌های جوانی از سرمایه و اندوخته بیمه عمر استفاده کنند. مزیت دیگر امکان استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای است. پوشش‌های بیمه‌ای با حمایت زندگی بیمه‌گزار در مقابل فوت و خطراتی که جان او را تهدید می‌کند باعث می‌شود که اگر خسارتی متوجه بیمه‌گزار گردید به وی و یا ذی‌نفعان او غرامت پرداخت کند. به کمک این دو مزیت مهم بیمه‌گزار هم از نظر مالی خیال آسوده‌ای خواهد داشت، چرا که بعد از مدت قرارداد، اندوخته بیمه به او پرداخت خواهد شد و در موارد لزوم هم با استفاده از پوشش‌ها خسارت دریافت خواهد کرد. پوشش زندگی بیمه‌گزار و در عین حال پرداخت سود به بیمه‌گزار دلایلی است که خرید بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد را توجیه می‌کند.

بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد پشتوانه‌ای بیمه‌ای برای امروز و منبعی مالی برای فردای فرزندان بیمه‌گزار است.


مطلب مرتبط: به دنبال کار می‌گردید؟ شرایط اخذ نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد را مطالعه کنید


چند نکته درباره بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد

چند نکته درباره بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد

قبل از خرید بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید از خرید خود مطمئن باشید.

  • بیمه آتیه فرزندان پاسارگاد را می‌توانید از بدو تولد برای فرزندانتان تهیه کنید. با توجه به سقف قرارداد این بیمه که 30 سال است، بهتر است بیمه‌نامه را در همان سال‌های اولیه زندگی فرزندتان خریداری کنید تا هنگامی که به سنین جوانی می‌رسد بتواند از سود و مزایای آن استفاده کند.
  • پوشش‌های تکمیلی این بیمه دارای شرط سنی خاصی هستند. قبل از انتخاب آن‌ها از شرط سنی هر یک از پوشش‌ها آشنا شوید.
  • انتخاب همه پوشش‌های تکمیلی در این بیمه توصیه نمی‌شود چرا که معمولاً کودکان و نوجوانان نمی‌توانند از همه مزیت‌های آن استفاده کنند. بهتر است تنها پوشش‌های مورد نیاز را برای فرزندانتان انتخاب کنید.
  • مقدار سرمایه فوت با اندوخته بیمه‌نامه نسبتی عکس دارد اگر می‌خواهید سودآوری بیشتری داشته باشید مقدار سرمایه فوت خود را کاهش دهید.
  • سرمایه فوت و حق بیمه خود را سالانه افزایش دهید تا اثر تورم را خنثی کنید و ارزش پولی اندوخته بیمه‌نامه و یا سرمایه فوت حفظ شود.

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

اگر می‌خواهید برای فرزندتان اندوخته قابل توجهی فراهم کنید. تنها پوشش‌های مورد نیاز را تهیه کنید و حق بیمه‌های خود را افزایش دهید.


مطلب مرتبط: آنچه از مزایای بیمه عمر پاسارگاد باید بدانید


در بیمیتو می‌توانید استعلام آنلاین بیمه عمر و یا خرید آنلاین بیمه عمر را انجام دهید و همچنین جدول بیمه عمر را تهیه کنید و قبل از خرید بررسی کنید اطلاعات مالی بیمه شما در هر سال از بیمه عمر به چه صورت است. در کنار خرید آنلاین بیمه می‌توانید از امکانات دیگر بیمیتو نیز استفاده کنید. اگر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستید به وسیله بیمیتو می‌توانید مراحل صدور، تعویض و تمدید اعتبار دفترچه بیمه تامین اجتماعی خود را به صورت آنلاین انجام داده و آن را در منزل و یا محل کار خود دریافت کنید. همچنین از طریق امکان مقایسه می‌توانید شرایط و نرخ بیمه مورد نظر خود را در بین شرکت‌های مختلف بررسی کنید و بهترین بیمه مطابق با نیازتان را تهیه کنید.


2 نظرات

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید