هر شخصی در طول زندگی خود ممکن است با اتفاقات زیادی روبه‌رو شود. گاهی اوقات این اتفاقات می‌تواند سلامتی شخص را تهدید کند و آسیب‌های جدی به او برساند. از آنجا که این حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی هستند می‌شود خود را از قبل برای چنین شرایطی آماده کرد. یا باید برای چنین مواقعی پس‌انداز قابل‌توجهی کنار بگذاریم که شاید برای هر شخصی مقدور نباشد یا باید جایی یا نیرویی وجود داشته باشد که بتواند در چنین شرایطی امدادهای به موقعی به ما برساند. این نیروی کمک‌کننده می‌تواند یک سازمان بیمه باشد که با پوشش‌های به‌موقع خود ما را از شرایط سخت نجات دهد. بیمه انواع مختلفی دارد و یکی از بهترین‌های آن بیمه تکمیلی است که مواردی را پوشش می‌دهد که بیمه تأمین اجتماعی نیز آن‌ها را پوشش نمی‌دهد. بیمه تکمیلی کارآفرین یکی از بیمه‌های تکمیلی موجود در بازار بیمه است که قصد داریم نگاهی به شرایط و موارد آن داشته باشیم.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلیخرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی


مطلب مرتبط: بیمه درمان تکمیلی چه ویژگی‌هایی دارد؟


تاریخچه بیمه کارآفرین

بیمه کارآفرین در سال 1382 تأسیس شده است. این شرکت در زمینه بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه بدنه خودرو، بیمه آتش‌سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی خارج از کشور، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و بیمه تکمیلی فعالیت می‌کند. تعداد نمایندگی‌های بیمه کارآفرین در حال حاضر 1847 می‌باشد. از این تعداد نمایندگی، 180 نمایندگی در تهران و 1020 نمایندگی در شهرستان‌ها وجود دارد. قدمت بیمه تکمیلی کارآفرین نیز به همان سال 1382 برمی‌گردد.

بیمه درمان


مطلب مرتبط: شناخت فوری مهم‌ترین انواع بیمه های درمانی در ایران


نگاهی به بیمه تکمیلی کارآفرین

بیمه تکمیلی کارآفرین برای گروه‌های بالای 50 نفر است. شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که بالای 50 کارمند دارند برای کارکنان خود می‌توانند بیمه تکمیلی کارآفرین را انتخاب کنند. بیمه تکمیلی کارآفرین فقط گروه‌ها را پوشش می‌دهد و بیمه تکمیلی انفرادی ندارد. انتخاب حق بیمه ماهانه بیمه تکمیلی کارآفرین به عهده خود شرکت‌ها می‌باشد. به این معنا که شرکت و کارمندان یک حق بیمه مشترک انتخاب می‌کنند که همگی با پرداخت آن موافق باشند و مطابق با این حق بیمه، پوشش‌های بیمه تکمیلی کارآفرین در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.


مطلب مرتبط: بیمه تکمیل درمان / پشتت گرمه


موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی کارآفرین و سقف تعهدات آن

برای این‌که بتوانید موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی کارآفرین، سقف تعهدات و مبالغ حق بیمه را بهتر درک کنید از یک مثال استفاده می‌کنیم. این مثال برای شرکتی است که بین 55 تا 60 نفر کارمند دارد. جزئیات این مثال مطابق با جدول زیر است:

جدول حق بیمه تکمیلی کارآفرین


مطلب مرتبط: سقف بیمه تکمیلی را قبل از خرید بررسی کنید.


نحوه خسارت دهی بیمه تکمیلی کارآفرین

برای گرفتن خسارت خود از بیمه تکمیلی کارآفرین باید به همراه مدارک شناسایی خود و فرم معرفی‌نامه از شرکتی که در آن مشغول به کار هستید به شعبه مرکزی بیمه کارآفرین مراجعه کنید. برای برخی از درمان‌ها یک سری مدارک خاص باید همراه خود داشته باشید که مطابق جدول زیر است:

تعرفه درمان تکمیلی


مطلب مرتبط: نکات کلیدی که احتمالاً از فرم بیمه تکمیلی نمی‌دانید


در حال حاضر خرید آنلاین بیمه تکمیلی به صورت انفرادی از وب‌سایت بیمیتو امکان‌پذیر است و شما می‌توانید علاوه بر آن، برای خرید سایر بیمه‌های موردنیاز خود از سایت بیمیتو اقدام کنید. بیمیتو سعی دارد تا روند خرید بیمه‌نامه را ساده و راحت‌تر گرداند به این صورت که در هر مکان و زمانی که نیاز به مقایسه قیمت بیمه‌های مختلف یا خرید بیمه‌نامه مورد نظر خود را داشتید، بتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن بیمیتو اقدام کنید. برای مقایسه و خرید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، بیمه آتش‌سوزی منازل، بیمه مسافرتی، بیمه موتور سیکلت، بیمه مسئولیت پزشکان و بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از سایت بیمیتو اقدام کنید. همچنین می‌توانید برای صدور، تعویض و تمدید دفترچه‌های تأمین اجتماعی خود از سایت بیمیتو استفاده کنید.

هر زمان که در روند خرید خود دچار مشکل شدید یا در مسائل بیمه‌ای خود نیاز به مشاوره داشتید می‌توانید با پشتیبانی سایت بیمیتو از طریق شماره 91007117-021 تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان بیمیتو استفاده کنید.

همچنین برای تمدید بیمه‌نامه خود نگران فراموش کردن سررسید بیمه‌نامه خود نباشید. کارشناسان بیمیتو زودتر از سررسید بیمه‌نامه‌تان با شما تماس گرفته و روند تمدید بیمه‌نامه‌تان را آسان‌تر می‌کنند.

  برای دریافت مشاوره رایگان بیمه تکمیلی در شرکت‌ها، فرم زیر رو پر کنید!

  نام شرکت (الزامی)
  نوع فعالیت (الزامی)
  تعداد نفرات شرکت (الزامی)
  نام درخواست دهنده (الزامی)
  تلفن همراه جهت پیگیری (الزامی)
  توضیحات

  ارسال نظر

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لظفا نام خود رو وارد کنید