در تمام طول زندگی به فکر ساختن لحظه‌های خوش و عالی برای خود و اطرافیانمان هستیم. لحظه‌هایی مملو از آرامش و رفاه. این آرزوی ما برای تمام عمر است؛ اما زندگی در همه ابعاد غیرقابل‌پیش‌بینی است؛ شرایط اقتصادی و اتفاقاتی که ممکن است آسیب جدی به ما بزند، گاه هزینه‌هایی که توان پرداخت آن را نداریم به ما متحمل می‌شود. همه این‌ها یادآور این است که ما برای روزهای پرحادثه نیازمند یک حامی هستیم و چه حامی بهتر از شرکت‌هایی که تضمینی کمک مالی کنند. مفهوم بیمه عمر، مفهومی جاافتاده در دنیای امروز است و تقریباً همه مردم با مفهوم اولیه آن آشنا هستند. می‌خواهیم این بار مفهوم بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را از دریچه بیمه عمر سینا ببینیم. با ما همراه باشید تا جزئیات خدمات آن را بررسی کنیم.


مطلب مرتبط: بررسی نکات و جزئیات بیمه عمر!


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، حامی شما در تمامی لحظه‌های سخت زندگی

بیمه عمر و سرمایه گذاری

شالوده اصلی بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، جبران هزینه‌های پرخطر و غیرقابل‌پیش‌بینی برای ما و سرمایه‌گذاری برای ایام بازنشستگی است. شما با خرید آن به‌طور یکجا و یا اقساط که دوره‌ای 5 تا 30 ساله دارد در برابر حادثه، بیماری‌های صعب‌العلاج، ازکارافتادگی، مرگ و… هزینه‌های جبران این وقایع ناگوار را دریافت می‌کنید. بگذارید صریح‌تر بگویم؛ شما مبلغی در ماه به شرکت‌های بیمه می‌دهید آن‌ها بخشی از پول شما را برای جبران پوشش‌ها ذخیره می‌کنند و بخش دیگر را در پروژه‌های مختلف شرکت بیمه سرمایه‌گذاری می‌شود. به مبلغی که سرمایه‌گذاری می‌کنید هم سود تضمینی و هم سود مشارکت منافع ناشی از فعالیت‌های شرکت بیمه برای سرمایه‌گذاری تعلق می‌گیرد. سود تضمینی در همه شرکت‌های بیمه یکسان است و سود مشارکت منافع بستگی به شرایط سرمایه‌گذاری شرکت بیمه دارد.

علاوه بر پوشش‌هایی که در ازای خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دریافت می‌کنید از تسهیلات مختلف مالی هم بهره خواهید برد. امکان وام گرفتن از سرمایه خود، امکان برداشت اندوخته، بازخرید و بازنشستگی در پایان دوره بیمه‌نامه وجود دارد.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری؛ بیمه‌ای با قابلیت سرمایه‌گذاری برای دوران بازنشستگی!


مطلب مرتبط: 7 معیار انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری!


بیمه سینا را بیش‌تر بشناسیم!

بیمه سینا از سال 1382 آغاز به کار کرد و هم‌اکنون با سرمایه 1500 میلیاردی فعالیت ‌می‌کند. این شرکت در همه شاخه‌های بیمه‌ای از جمله بیمه اشخاص، بیمه مسئولیت، اتومبیل، مسافرتی، آتش‌سوزی، مهندسی خاص و باربری و بیمه‌های زندگی فعالیت می‌کند.


مطلب مرتبط: بررسی کامل بیمه مسافرتی سینا


بیمه زندگی قدرتمند، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینا است

بیمه آتیه خانواده

بیمه عمر سینا، به معنای واقعی بیمه زندگی است. شرایطی که این بیمه برای شما به‌عنوان بیمه‌گزار فراهم می‌کند، در تمامی مراحل سخت زندگی کمک‌رسان شما است. باهم به شرایط عمومی بیمه عمر سینا را می‌پردازیم.

از 0 تا 70 سالگی‌ با خرید نقد یا اقساط بیمه‌نامه عمر سینا، خود یا اطرافیانتان را بیمه کنید. خرید بیمه‌نامه به‌طور نقد یا اقساط است. کمترین مبلغی که شما به‌عنوان حق بیمه می‌پردازید 50 هزار تومان در ماه است، البته بیمه سینا، اگر اقساط را پیش از موعد و باهم بپردازید به شما تخفیف هم می‌دهد. روش پرداخت اقساط متفاوت و دلخواه است، به این صورت که روش 3 ماهه، 6 ماهه و سالانه برای پرداخت وجود دارد. شاید حق بیمه ماهیانه برای عموم راحت‌تر باشد، اما ما به شما توصیه می‌کنیم اقساط را به‌صورت سالیانه بپردازید زیرا هزینه‌های کمتری مثل مالیات و… می‌پردازید. بیمه عمر سینا مدت 5 تا 30 ساله دارد.

برای شما مقرون به صرفه است که اقساط بیمه عمر خود را سالانه بپردازید.

پوشش اصلی یا همان پوشش فوت در این شرکت بین 1 تا 200 میلیون و یا به عبارتی 1 تا 30 برابر مجموعه حق بیمه سال اول است که در صورت فوت به ذی‌نفعان تعلق می‌گیرد. پس از 3 ماه از عقد قرارداد بیمه عمر سینا، اگر بیمه‌شده به یکی از بیماری‌های سرطان، سکته مغزی، سکته قلبی، عمل جراحی قلب باز و پیوند اصلی اعضای بدن مبتلا شد، بیمه سینا تا سقف 30 درصد از سرمایه فوت، برای درمان به او پرداخت می‌کند.

تنها پوشش اجباری بیمه عمر، پوشش فوت است. سایر پوشش‌ها اختیاری است.

حوادث همواره پیش‌بینی‌نشده و بسیار آسیب‌زا برای فرد و خانواده هستند. بیمه سینا در اثر فوت ناشی از حادثه به میزان 1 تا 4 برابر سرمایه فوت به ذی‌نفعان پرداخت می‌کند.

در صورت آسیب‌دیدگی و نقض عضو بیمه‌شده، بیمه سینا ملزم به پرداخت غرامت به آن میزان آسیب‌دیدگی است. البته میزان پرداخت خسارت در این پوشش سقف مشخصی دارد.

همچنین در صورت اشتغال بیمه‌شده اگر حادثه منجر به نقض عضو و ازکارافتادگی شود، مستمری ازکارافتادگی نیز دریافت می‌کند. البته پوشش ازکارافتادگی، به شاغلین 18 سال به بالا تعلق می‌گیرد.

بدترین آسیبی که یک حادثه می‌تواند به انسان بزند ازکارافتادگی کامل او است؛ به همین دلیل بیمه سینا در همه شرایط سخت همراه شما است و هزینه‌هایتان را می‌پردازد. پس نگران نباشید، بیمه عمر سینا علاوه بر پوشش‌های فوق، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه را به مدت 10 سال برای ازکارافتادگان فعال می‌کند.

با انتخاب 2 پوشش ازکارافتادگی در اثر حادثه کاری و معافیت از حق بیمه، علاوه بر اینکه مستمری دریافت می‌کنید از پرداخت حق بیمه عمر سینا تا 10 سال معاف خواهید شد.


مطلب مرتبط: چه چیزی مهم‌تر از عمر و آتیه؟!/ بررسی بیمه عمر آتیه


بیمه عمر سینا، یارمند شما است!

طرح یارمند بیمه عمر سینا

علاوه بر پوشش دهی در شرایط ناگوار، بیمه سینا همواره حامی شما در هزینه‌های زندگی است؛ هزینه‌های تحصیل و ازدواج خود یا فرزندانتان و یا هزینه‌های غیرقابل‌پیش‌بینی که در طول زندگی بارها بر دوش شما است و برای پرداخت آن گاهی احتیاج به کمک دارید. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر سینا این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که از اندوخته‌های خود تا 90 درصد ارزش بازخرید به‌راحتی و بدون ضامن وام بگیرید و یا حتی 100 درصد ارزش بازخرید خود را در صورت نیاز برداشت نمایید.

ارزش بازخرید بیمه عمر سینا در سال‌های اول تا چهارم به ترتیب معادل 90، 92، 94 و 96 درصد اندوخته سرمایه‌گذاری و از سال پنجم به بعد معادل 100 درصد اندوخته سرمایه‌گذاری پس از کسر هزینه‌های وصول نشده خواهد بود.


مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پاسارگاد؛ بدون ضامن، بدون وثیقه!


سرمایه اولیه، اهرم سود‌دهی بیمه عمر سینا را فعال می‌کند!

کارمزد وام بیمه عمر کارآفرین

اگر مقداری به‌عنوان سرمایه اولیه در حساب بیمه خود بگذارید، به‌طور قابل‌توجهی ارزش سرمایه‌گذاری شما بیش‌تر می‌شود؛ زیرا همانند یک اهرم برای افزایش مقدار سود عمل می‌کند. سود تضمینی سرمایه‌گذاری در بیمه سینا طبق آیین‌نامه بیمه مرکزی برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه‌نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازاد بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد محاسبه می‌شود و سود مشارکتی آن 85% سود شرکت است که مقدارش متغیر می‌باشد.

میزان سود پرداختی بیمه عمر سینا به بیمه‌شدگان طی سالیان اخیر به‌طور میانگین 25 درصد بوده است.

اما کار جالبی که بیمه عمر سینا، در روزهای گرفتاری و بی‌پولی انجام می‌دهد این است که اگر اقساط شما به هر دلیل عقب افتاد، از اندوخته بیمه‌نامه برای اقساط برمی‌دارد تا زمانی که بتوان هزینه پوشش‌ها را داد. پس نگران عقب افتادن اقساط نباشید‌ و با خیال راحت برای خودتان پوشش‌ بیمه‌ای بخرید، مستمری دریافت کنید و سرمایه‌گذاری سودآور داشته باشید.


مطلب مرتبط: سرمایه‌گذاری در بیمه عمر؛ حالا می‌توانید با خیال راحت بمیرید!


خرید بیمه عمر سینا

پرداخت بیمه عمر نوین

برای استعلام و خرید بیمه عمر سینا و گرفتن جدول سود آن می‌توانید به دفاتر نمایندگی آن در شهر خودتان رجوع کنید.

بیمیتو حامی شما در انتخاب و خرید بیمه‌نامه است، مقایسه، مشاوره، استعلام و خرید از همه شرکت‌های بیمه را در هرلحظه از شبانه‌روز از طریق اپلیکیشن و سایت بیمیتو می‌توانید انجام دهید. بیمیتو امکان خرید بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، مسافرتی و عمر را در عرض 5 دقیقه به‌صورت آنلاین فراهم می‌کند.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید