حتماً شما هم به دوران پیری‌تان فکر کرده‌اید یا نگران حوادث تلخی که ممکن است در زندگی پیش بیاید شده‌اید. حتماً دوست دارید که فرزندانتان از آینده بهتری برخوردار باشند. بیمه عمر مان ایران برای رفع این نگرانی‌ها است. «مان» که به معنی خانه و خانواده است نام خوبی است برای این توضیح که هدف از این بیمه نه تنها ایجاد راحتی و آسایش برای بیمه‌گزار بلکه ایجاد آسایش و راحتی برای افراد خانواده او نیز هست. بیمه عمر بیمه‌گزار را تحت خدمات و پوشش‌هایی قرار می‌دهد که بیمه‌گزار بعد از خرید بیمه می‌تواند با خیال راحت از امروز و آینده خود و کسانی که دوستشان دارد، زندگی کند. در بیمه عمر مان ایران از سوی بیمه‌گر تلاش شده تا در حد توان، بهترین خدمات بیمه عمر به بیمه‌گزار ارایه شود. اما اینکه در بیمه عمر مان ایران چه اتفاقی می‌افتد و این بیمه چه خدماتی انجام می‌دهد، چیزی است که می‌خواهیم در اینجا شرح دهیم.

بیمه عمر مان ایران در راستای تأمین نیازهای بیمه‌گزار و خانواده بیمه‌گزار


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


بیمه عمر مان ایران، سرمایه‌ای برای آینده

بیمه عمر مان سرمایه‌ای برای آینده

خرید بیمه عمر به طور کلی یک سرمایه‌گذاری است چرا که بعد از طی مدت قرارداد نه تنها تمام هزینه‌ای که به بیمه سپرده‌اید به شما باز می‌گرداند بلکه سود حاصل در این سال‌ها نیز به سپرده شما افزوده شده و قابل دریافت توسط بیمه‌گزار است. در بیمه عمر مان ایران، بیمه‌گر علاوه بر سود تضمینی که سالانه واریز می‌کند سود دیگری نیز به عنوان سود حاصل از مشارکت را به بیمه‌گزار اختصاص می‌دهد. سود حاصل از مشارکت میزان مشخصی ندارد و شرکت‌های بیمه تنها در پایان سال و پس از حسابرسی سالانه می‌توانند اعلام کنند که در آن سال چند درصد سود به بیمه‌گزاران خود پرداخت خواهند کرد. سود حاصل از مشارکت متغیر بوده و در هر سال می‌تواند میزان درصد متفاوتی نسبت به سال‌های قبل یا بعد داشته باشد.

برای آگاهی از میزان سود حاصل از مشارکت در شرکت‌های مختلف بیمه و در سال‌های گذشته به بیمیتو مراجعه کنید. همچنین بیمیتو امکان مقایسه میزان سودها را نیز برای شما فراهم کرده است.

با خرید بیمه عمر علاوه بر سود تضمینی از سود حاصل از مشارکت بهره ببرید و یا در صورت نیاز وام دریافت کنید.


مطلب مرتبط: بیمه جامع زندگی یا بیمه مان؟


بیمه عمر مان چه خدماتی ارایه می‌دهد؟

بیمه‌گزار با خرید بیمه عمر ماهانه یا سالانه و یا در فواصل‌ زمانی که توسط بیمه ایران قابل قبول است، حق بیمه خود را واریز کرده و پس از پایان قرارداد می‌تواند تمامی مبلغ واریزی خود با سود آن را به صورت یکجا و یا مستمری مادام‌العمر دریافت کند. اما بیمه‌گر برای اینکه خدمات بیشتری به بیمه‌گزار ارایه دهد پوشش‌های مختلفی را هم در نظر گرفته که بنا به نیاز و خواست افراد ارایه شده و بیمه‌گزار می‌تواند از این امکانات نیز استفاده کند.

از خدمات بیمه عمر مان ایران می‌توان به انواع پوشش‌ها، انواع سود، دریافت وام و… اشاره کرد.


مطلب مرتبط: همه چیز درباره بیمه عمر


پوشش‌های بیمه عمر مان ایران

پوشش‌های بیمه عمر مان

پوشش سرمایه فوت، چنانچه بیمه‌گزار طی مدت قرارداد فوت شود، بیمه عمر مان سرمایه ناشی از فوت را به وارث مشخص شده بیمه‌گزار پرداخت خواهد کرد. اگر بیمه‌گزار در فرم بیمه عمر خود مشخص نکرده باشد سرمایه فوت به چه کسی تعلق گیرد، گواهی انحصار وراثت هم به این مدارک اضافه می‌شود.

پوشش سرمایه فوت ناشی از حادثه، درصورت فوت بیمه‌گزار در اثر حادثه، بیمه عمر مان ایران از 5 تا 140 برابر حق بیمه سالانه متوفی، به خانواده یا افراد مشخص شده، سرمایه فوت ناشی از حادثه را پرداخت می‌کند.

با پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه، چنانچه بیمه‌گزار در طول قرارداد بر اثر حادثه و به هر علتی دچار ازکارافتادگی شود؛ از پرداخت حق بیمه معاف خواهد شد.

بیمه‌گزار دچار ازکارافتادگی علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه با توجه به درخواست خود تا میزان 100 درصد از سرمایه ازکارافتادگی را از بیمه‌گر دریافت کند.

بیمه‌گزار می‌تواند درخواست کند که در صورت ازکارافتادگی دائم،  1 تا 3 برابر حق بیمه خود و به مدت ده سال مستمری دریافت کند.

پوشش بیماری‌های خاص در صورتی است که بیمه‌گزار دچار سکته‌های قلبی یا مغزی شده یا نیازمند پیوند اعضا اصلی مثل قلب یا کبد شود، عمل قلب باز نیز تحت این پوشش قرار می‌گیرد و بیمه‌گزار تا 25 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان بابت پوشش این بیمه‌ها از بیمه‌گر دریافت می‌کند.

نکته مهم این است که سرطان نیز تحت پوشش امراض خاص قرار می‌گیرد اما بیمه عمر مان ایران برای این بیماری درصد بیشتری و تا 50 درصد از سرمایه فوت و تا سقف 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

درپوشش بیماری‌های خاص بیمه عمر مان ایران برای بیماری سرطان، سرمایه‌ای بیشتر از پوشش بیماری‌های خاص مشابه در نظر گرفته شده است.


مطلب مرتبط: معیارهای انتخاب بهترین بیمه عمر


مزایای بیمه عمر مان

در کنار پوشش‌هایی که گفتیم بیمه عمر مان ایران مزیت‌هایی نیز دارد.

این بیمه هیچ محدودیت سن قانونی ندارد. بیمه‌گزار می‌تواند بیمه عمر را برای فرزندش از بدو تولد خریداری نماید.

درخواست وام تا 90 درصد از اندوخته بیمه‌گزار که پس از دو سال از شروع قرارداد امکان پذیر است.

امکان بازخرید بیمه عمر بدون محدودیت زمانی که البته در کوتاه‌مدت پس از خرید بیمه توصیه نمی‌شود چرا که سود ناچیز بوده و یا بیمه فاقد ارزش بازخریدی است.

معافیت بیمه‌گزار یا بیمه‌شدگان از مالیات بر درآمد و ارث

برخورداری از پوشش رایگان فوت در اثر حادثه به مدت یک هفته از زمان درخواست تا صدور بیمه‌نامه عمر مان ایران

اگر بیمه‌گزار به بیماری لاعلاجی مبتلا شود و پزشکان به درمان او امیدی نداشته باشند و به عبارتی در سال آخر زندگی‌اش باشد، بیمه تا 25درصد از سرمایه فوت را به وی واگذار می‌کند.

امکان تبدیل اندوخته بیمه عمر مان به بیمه بازنشستگی.

بیمه عمر مان، بیمه‌ای انعطاف پذیر بوده که با شرایط بیمه‌گزار حتی پس از عقد و در طول زمان قرارداد قابل تغییر است.


مطلب مرتبط: با فواید بیمه عمر بیشتر آشنا شویم


استعلام بیمه عمر مان

استعلام بیمه عمر

برای استعلام بیمه عمر مان تنها کافی است ببینید چه میزان سرمایه دارید؟ چه مقدار از سرمایه خود را می‌توانید حداقل به مدت 5 سال در اختیار بیمه قرار دهید؟ چه مقدار از سرمایه خود را و در چه زمان‌هایی می‌توانید به عنوان حق بیمه پرداخت کنید؟ می‌خواهید مدت زمان بیمه عمر چقدر باشد؟ با روشن شدن پاسخ چنین سؤال‌هایی می‌توانید جهت خرید بیمه عمر مان ایران یا بیمه‌های عمر دیگر اقدام کنید.

برای گرفتن استعلام بیمه عمر می‌توانید به روش سنتی خرید بیمه به شرکت‌های بیمه مراجعه کنید که مستلزم گذراندن وقت زیاد برای رفتن به دفاتر بیمه است، همچنین اطلاعات بیمه به صورت شفاهی توسط کارمندان بیمه بیان می‌شود که اگر متقاضی بیمه حافظه خوبی نداشته باشد امکان رجوع دوباره و یادآوری اطلاعات وجود ندارد. از مشکلات دیگر استعلام به روش سنتی می‌توان به امکان درج اشتباه اطلاعات، عدم امکان مقایسه شرایط بیمه بین شرکت‌های بیمه، صرف وقت و هزینه زیاد تنها برای دریافت اطلاعات از یک نوع بیمه و … اشاره کرد. که تمامی این نواقص در استعلام بیمه به صورت آنلاین وجود ندارد.

برای گرفتن استعلام آنلاین از انواع بیمه یا مقایسه بیمه‌های مختلف می‌توانید به بیمیتو مراجعه کنید. استعلام ‌انواع بیمه مثل بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، نحوه پاسخ به فرم بیمه عمر، مقایسه خدمات بیمه بین شرکت‌های ارایه دهنده آن و دیگر اطلاعات بیمه را می‌توانید از طریق بیمیتو دریافت کنید.

برای درخواست بیمه عمر مان ایران سه قسمت مهم در فرم درخواست وجود دارد که مشابه دیگر بیمه‌های عمر است و شامل: اطلاعات شخصی بیمه‌گزار و بیمه‌شده، اطلاعات پزشکی بیمه‌گزار و بیمه‌شده و اطلاعات بیمه‌ای است که به طور مفصل بر شیوه پاسخ‌دهی به این سؤالات شرح نوشته‌ایم.

جهت دقت در کار و اطمینان از روند خرید بیمه عمر، استعلام بیمه عمر خود را به صورت آنلاین انجام دهید.


مطلب مرتبط: شرایط بیمه عمر ایران برای متقاضیان آن


بیمیتو که یک سرویس مدیریت بیمه برای کمک به خرید بیمه و استفاده از خدمات بیمه به صورت آنلاین است، شرایطی را فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن بتوانید خرید بیمه آنلاین داشته باشید. همچنین در سایت و وبلاگ بیمیتو اطلاعات جامعی در خصوص بیمه‌های مختلف وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات مورد نیاز خود درباره بیمه مورد نیاز خود را به دست آورید. در بیمیتو هم اکنون می‌توانید خرید آنلاین بیمه عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرتی یا بیمه بدنه انجام دهید. استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی نیز یکی دیگر از خدماتی است که بیمیتو به مخاطبان خود ارایه می‌دهد. اگر بیمه تأمین اجتماعی هستید به کمک بیمیتو می‌توانید مراحل تمدید، تعویض و صدور دفترچه بیمه خود را به صورت آنلاین و بدون مراجعه به کارگزاری‌ها انجام دهید و آن را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید.

2 نظرات

  1. باسلام،وسپاس،ودرود،وستایش فراوان،وبی،همتابه خداوند مطلق جهانی یان )وخدائ ،درون مان).در۱نگاه،
    بسیار بسیار،مفید،عالی،کافی،جامع

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید