بیمه عمر سومین بیمه پرفروش در کشور بعد از بیمه خودرو و درمان است که در طی 15 سال گذشته رشد 5/2 برابری را پشت سر گذاشته است. علت رشد سریع بیمه‌ عمر در بین مردم را می‌توان در این دانست که مردم بیش از پیش با مفهوم آن آشنا شده‌اند و به تضمین مالی آینده‌ خود اهمیت می‌دهند؛ اما با این حال بسیاری از شما‌ها هنوز آن را ضروری نمی‌دانید. در این مقاله به شما توضیحاتی مختصر و مفید در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز می‌دهیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چه خصوصیات و ویژگی‌هایی دارد؟


بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر و پس انداز

بیمه عمر بیمه‌ای‌ عمومی برای همه‌ی اشخاص است، در تعریف آن آمده است:

«بیمه‌گزار یا همان بیمه شونده متعهد به پرداخت مبلغی به‌صورت تعیین شده (که غالباً در اقساط بلندمدت طراحی می‌شود) در قرارداد می‌گردد و این پرداخت‌ها تا زمانی معین، بسته به نوع قرارداد ادامه خواهد داشت و با بروز وقایعی چون: مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌‌های ویژه پزشکی، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه بیمه‌شده را به‌طور یکجا یا مستمری به بیمه‌گزار یا به شخص ثالثی که وی تعیین کرده است، بپردازد».

اقساط بیمه عمر معمولاً 30 ساله هستند اما در صورت درخواست بیمه‌گزار، در مدت‌های کوتاه‌تر هم ارائه می‌شوند.

مهم‌ترین و معروف‌ترین نوع بیمه عمر که در دنیا و ایران رواج دارد، بیمه عمر و سرمایه گذاری است. شما با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری، علاوه بر اینکه پس‌انداز و سرمایه گذاری می‌کنید، برای سن بازنشستگی خود حقوق دریافت می‌کنید یا می‌توانید کل سرمایه خود همراه با سود آن را یکجا دریافت نمایید. در واقع این نوع بیمه عمر علاوه بر اینکه شما را در برابر اتفاقات ناگوار مثل امراض خاص پوشش دهد، سود حاصل از سرمایه گذاری و امکان وام گرفتن از سرمایه‌تان را نیز فراهم می‌‌کند. بیمه عمر و سرمایه گذاری یک گزینه عالی برای پس‌انداز و سرمایه گذاری برای آینده فرزندانتان است. با خرید آن، هنگامی‌که احتیاج به کمک مالی دارید از سرمایه خود وام بگیرید و هزینه‌های اضافی آنان مثل خرج دانشگاه را پوشش دهید.

اگر آینده‌نگر باشید، آینده نوزاد دلبند یک‌روزه‌تان را با بیمه‌ عمر و سرمایه گذاری بیمه می‌کنید و او را با این سرمایه گذاری امن در 30 سالگی تنها نخواهید گذاشت.


مطلب مرتبط: 7 معیار انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری


بیمه‌ البرز، سال‌ها است که بیمه‌ی عمر می‌فروشد!

بیمه عمر البرز

بیمه البرز از 26 تیر ماه سال 1338، به ارائه پوشش‌های بیمه عمر با اسامی مختلف بیمه مستمری، بیمه‌نامه عمر و تشکیل سرمایه و بیمه‌نامه فوت تمام عمر که همگی از محصولات قدیم این بیمه که ترکیب‌های مختلف از بیمه سرمایه گذاری بودند می‌پردازد؛ اما از سال 1390 این بیمه برای خدمات بیشتر به شما، تصمیم به ارائه بیمه‌ای با عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز گرفت و به‌زودی در حال معرفی محصول جدید خود، بیمه چترا به‌عنوان محصول اصلی بیمه‌ عمر است.


مطلب مرتبط: بیمه عمر مانده بدهکار؛ وام بگیرید، قسط ندهید!


مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز

پرداخت اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری هر آن‌طور که شما بخواهید!

حق بیمه در بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز از 30 هزار تومان در ماه شروع می‌شود. شما با انتخاب این بیمه علاوه بر اینکه اقساط آن را در قسط‌های ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه و 6 ماهه پرداخت کنید می‌توانید نرخ رشد آن را برای پوشش دهی نرخ تورم به‌طور سالیانه خود تعیین کنید. برای پرداخت حق‌ بیمه البرز می‌توانید هم با مراجعه حضوری به نمایندگی و هم از طریق سایت بیمه البرز اقدام کنید.

 در بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز، برای خنثی کردن تورم، نرخ رشد اقساط را می‌توانید تعیین کنید.


مطلب مرتبط: با 7 مورد از فواید بیمه عمر بیشتر آشنا شویم


بیمه‌ عمر و سرمایه گذاری البرز در همه‌ی شرایط ناگوار حامی شماست

بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز

ویژگی‌های جالب بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز به‌عنوان قدیمی‌ترین حامی بیمه‌گزاران این است که به شما حق بیمه‌گزاری را تا سن 70 سالگی می‌دهد. اگر حتی در ایام جوانی ازکارافتاده شوید. پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی از 20 سالگی تا 60 سالگی به شما تعلق می‌گیرد.

در جامعه امروز، متأسفانه بیماری‌های ناگوار مثل سکته بسیار شایع شده است و هزینه‌های بسیاری را افراد متحمل می‌شوند. انتخاب بیمه عمر و سرمایه گذاری برای شما به‌عنوان یک فرد میان‌سال می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد زیرا بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز به شما در تحمل هزینه‌های گزاف بیماری‌های پرهزینه سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، انواع سرطان، پیوند اعضای اصلی تا 30% درصد سرمایه فوت کمک خواهد کرد.

علاوه بر این بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز هرگونه حوادثی را که ناشی از تصادف و یا حوادث ناگوار در طی کار و… برای شما پیش بیاید تا سقف 200 میلیون تومان پوشش می‌دهد. البته پوشش بیمه حادثه به بیمه‌شدگان افراد 12 تا 70 ساله تعلق می‌گیرد.


مطلب مرتبط: شرایط بیمه عمر ایران برای متقاضیان به چه صورت است؟


پوشش بیمه‌‌ عمر و سرمایه گذاری البرز به ذی‌نفعان

شما می‌توانید با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز علاوه بر اینکه آتیه خود را در شرایط ناگوار تأمین کنید، از پس‌انداز خود سود دریافت کنید و حتی ذی‌نفعان خود را در این سرمایه گذاری سهیم کنید. به‌راحتی می‌توان گفت، اگر حتی یک فرد را در خانواده خود بیمه کنید سود ناشی از این سرمایه گذاری به کل خانواده تعلق خواهد گرفت؛ زیرا در صورت فوت بیمه‌شده سرمایه فوت به‌سرعت به ذی‌نفعی که تعیین شده پرداخت خواهد شد و نیازمند انحصار وراثت نیست.

در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه‌نامه یا همان سرمایه فوت به ذی‌نفعی که در بیمه‌نامه تعیین کرده‌است تعلق خواهد گرفت.


مطلب مرتبط: سرمایه گذاری در بیمه عمر؛ حالا می‌توانید با خیال راحت بمیرید!


از پس‌انداز خود در بیمه‌ البرز وام بگیرید!

وام بیمه عمر البرز

با انتخاب بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز، با پایان سال دوم می‌توانید 90 درصد از مبلغ سرمایه گذاری خود را بدون گذاشتن وثیقه وام بگیرید و با خیال راحت هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده خود و فرزندانتان را بپردازید.

سودی که از سرمایه گذاری در بیمه البرز خواهید کرد به مدت قرارداد بیمه‌نامه است. طبق آخرین اصلاحیه از شهریور 95، حداكثر نرخ سود فني براي دو سال اول مدت اعتبار بیمه‌نامه ۱۶ درصد، براي دو سال بعد ۱۳ درصد و براي دوره مازاد بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد است. همچنین میزان سود متغیر ناشی از مشارکت بیمه البرز که هرسال به‌طور رسمی اعلام می‌شود به سود تضمین شده اضافه می‌شود.


مطلب مرتبط: سود تضمینی بیمه عمر، تضمین سرمایه گذاری در بیمه عمر!


فسخ‌ بیمه‌نامه عمر و سرمایه گذاری البرز

فسخ بیمه نامه عمر البرز

در بسیاری از مواقع نیز ممکن است تأخیر در پرداخت اقساط برای ماه‌ها رخ دهد. در این صورت بیمه البرز اقساط را از اندوخته شما بر‌می‌دارد و تا زمانی که موجودی اندوخته صفر شود این برداشت صورت می‌گیرد. پس از آن نیز تا مدت مشخصی بیمه‌نامه به حالت تعلیق در می‌آید و کلیه پوشش‌های بیمه‌ای برای شما صفر می‌شود.


مطلب مرتبط: بیمه تمام عمر، بیمه‌ای برای تمام عمر شما!


خدمات الکترونیک بیمه‌ عمر و سرمایه گذاری البرز

بیمه البرز به‌عنوان اولین شرکت بیمه‌ای که زیرساخت IT را برای مشتریان خود فراهم کرده است، بسیاری از خدمات چون پرداخت اقساط، استعلام بیمه‌نامه، مشاهده‌ وضعیت سرمایه گذاری، عضویت در باشگاه ‌مشتریان و… را به‌راحتی از طریق اینترنت قابل دسترس کرده است. با سامانه بیمیتو می‌توانید اطلاع دقیق‌تری از بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز کسب کنید و مشاوره بگیرید.

در حال حاضر بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز و سایر شرکت‌ها را به‌راحتی می‌توان از طریق بیمیتو، آنلاین خریداری کرد.

بیمیتو سامانه‌ای برای خرید بیمه اینترنتی است. با ورود به سایت و یا نصب اپلیکیشن بیمیتو به‌راحتی و به‌سرعت می‌توانید، بیمه بدنه خودرو، شخص ثالث، مسافرتی، آتش‌سوزی و عمر شرکت‌های مختلف را باهم مقایسه و استعلام کنید سپس خریداری نمایید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید