یکی از بیمه‌های مورد استقبال مردم، بیمه عمر و سرمایه گذاری است. دلیل خرید بیمه عمر هم امکان سرمایه‌گذاری بلندمدت و در عین حال استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای در طول مدت قرارداد است. بیمه عمر توسط شرکت‌های بیمه به متقاضیان ارایه می‌شود و هر کدام از این شرکت‌ها منطبق با شرایط خود، بیمه عمر را در طرح‌های مختلف ارایه می‌کند. بیمه پاسارگاد که یکی از شناخته‌شده‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌های بیمه در زمینه فروش انواع بیمه‌نامه است بیمه عمر را نیز با شرایط مخصوص خود ارایه می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم نکات مهمی در خصوص بیمه عمر در شرکت پاسارگاد و ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را برای متقاضیان بیمه عمر شرح دهیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


توضیحی کوتاه از بیمه عمر

شاید تا به حال نام بیمه عمر را شنیده باشید اما اطلاع دقیقی از این بیمه نداشته باشید. در توضیحی مختصر باید گفت بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که زندگی بیمه‌گزار را ضمانت می‌کند. یعنی اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد فوت کند بیمه عمر با پرداخت مبلغی به عنوان سرمایه فوت به خانواده و یا ذی‌نفع او، آن‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. در کنار این بیمه‌گزار می‌تواند در زمان خرید بیمه‌نامه از پوشش‌های تکمیلی نیز استفاده کند. همچنین گفتیم که بیمه عمر یک امکان سرمایه‌گذاری بلندمدت است به این صورت که حق بیمه‌هایی که بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد پرداخت می‌کند به طور کامل صرف پذیرش ریسک نمی‌شود و توسط شرکت بیمه در امور مختلف سرمایه‌گذاری شده و بیمه‌گزار در سود حاصل از این سرمایه‌گذاری‌ها سهیم است. سود سالانه در بیمه عمر بیمه‌گزار منظور خواهد شد و بعد از پایان قرارداد سود حاصل از بیمه عمر به همراه حق بیمه‌های پرداختی به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.

بیمه‌گزار با خرید بیمه عمر می‌تواند از مزایای بیمه‌ای و سود حاصل از آن استفاده کند.


مطلب مرتبط: شناخت قوانین بیمه عمر پاسارگاد به زبان ساده


بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

بیمه عمر بیمه پاسارگاد به همراه پوشش‌های تکمیلی آن مانند پوشش سرمایه فوت عادی، پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه، پوشش سرمایه ازکارافتادگی، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش نقص عضو، پوشش امراض خاص، پوشش آتشفشان، شورش، بلوا و حوادث طبیعی، پوشش آتش‌سوزی منازل مسکونی و پوشش هزینه‌های پزشکی ارایه می‌شود. بیمه‌گزار در زمان خرید بیمه می‌تواند پوشش‌های مورد نیاز خود را انتخاب و سقف تعهدات آن‌ها را نیز تعیین کند. همچنین مطابق قانون بیمه عمر، بیمه پاسارگاد نیز به صورت سالانه به اندوخته‌های بیمه عمر، دو نوع سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت پرداخت می‌کند. در کنار این مزایا بیمه‌گزار می‌تواند در طول مدت قرارداد هر زمان که نیاز به پول داشته باشد درخواست وام بیمه عمر کرده و تا 90% از اندوخته خود را وام دریافت کند.


مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پاسارگاد ، بدون ضامن، بدون وثیقه


چه کسانی می‌توانند ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را انجام دهند؟

همه افرادی که به سن 18 سال تمام رسیده باشند می‌توانند درخواست ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را انجام دهند. البته بیمه‌گزار می‌تواند اعضا خانواده خود را به عنوان بیمه‌شده از بدو تولد تحت پوشش بیمه عمر قرار دهد. همچنین بیمه‌گزار باید توانایی پرداخت حق بیمه‌هایی که تعیین می‌کند را داشته باشد و در زمان مقرر نسبت به پرداخت آن اقدام کند.


مطلب مرتبط: آنچه از مزایای بیمه عمر پاسارگاد باید بدانید


توضیحاتی در خصوص پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

توضیحاتی در خصوص پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

قبل از ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد باید بدانید که این بیمه چه خدماتی را به شما ارایه می‌دهد مهم‌ترین بخش بیمه‌های عمر پوشش‌های آن است که در زمان خسارت با پرداخت غرامت به بیمه‌گزار و یا افراد ذی‌نفع از آن‌ها حمایت می‌کند. پوشش اصلی بیمه عمر، سرمایه فوت است که با فوت بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد به خانواده یا ذی‌نفع او پرداخت می‌شود. دیگر پوشش‌هایی که از آن‌ها نام بردیم پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد هستند که انتخاب آن‌ها به اختیار بیمه‌گزار است و این بیمه‌گزار است که مشخص می‌کند که به کدام‌یک از این پوشش‌ها نیاز دارد و همچنین سطح کیفیت آن‌ها مشخص می‌کند. خوشبختانه بیمه عمر پاسارگاد سطح وسیعی از پوشش‌های بیمه عمر را به بیمه‌گزار ارایه می‌دهد که ممکن است در دیگر شرکت‌های بیمه ارایه نشود.

انتخاب نوع پوشش‌ها و سطح کیفیت آن‌ها در زمان ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد به عهده بیمه‌گزار است.


مطلب مرتبط: پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد ، همراه شما در روزهای سخت


شرط سنی برای ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد دارای شرط سنی است و برای افراد بالاتر از 65 سال صادر نمی‌شود. سقف تعهدات این بیمه نیز تا سن 70 سالگی است. در هر صورت در زمان ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد مجموع سن بیمه‌گزار به علاوه مدت قرارداد نباید بیشتر از 70 سال شود.


مطلب مرتبط: چقدر از معایب بیمه عمر پاسارگاد اطلاع دارید؟


مراحل ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

مراحل ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

برای ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به دو روش اقدام کنید که عبارت‌اند از:

روش سنتی: در این روش بیمه‌گزار باید به یکی از نمایندگی‌های شرکت بیمه پاسارگاد مراجعه کند و درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت‌نام بیمه عمر را ارایه کند. در مقابل نماینده بیمه نیز تلاش می‌کند تا بیمه مورد نظر را مطابق با نیاز بیمه‌گزار به وی ارایه دهد.

روش آنلاین: در خرید آنلاین بیمه عمر دیگر نیازی به مراجعه حضوری بیمه‌گزار به نمایندگی‌های بیمه نیست. تنها از طریق سایت بیمیتو و با وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را انجام داده و بیمه‌نامه خود را در محل سکونت خود دریافت کنید. در خرید آنلاین بیمه مسافرتی حتی نیازی به بیمه‌نامه فیزیکی نیست و بیمه‌نامه به صورت اینترنتی به بیمه‌گزار ایمیل می‌شود.

شما می‌توانید در هر زمان و هرجایی که باشید بیمه عمر پاسارگاد را به صورت آنلاین خریداری کنید.


مطلب مرتبط: جزییات و شرایط بیمه عمر پاسارگاد


مدارک لازم برای ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

اگر می‌خواهید برای خرید و ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد به نمایندگی‌های این بیمه مراجعه کنید مدارک شناسایی خود را از قبیل کارت ملی، شناسنامه و کپی هر یک از این مدارک را به همراه داشته باشید. همچنین مدارک شناسایی شخصی که به عنوان ذی‌نفع در نظر گرفته‌اید را نیز به همراه داشته باشید.


مطلب مرتبط: خدمات بیمه عمر پاسارگاد برای زندگی بهتر


مراحل ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد از بیمیتو

مراحل ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد از بیمیتو

گفتیم به کمک بیمیتو می‌توانید به راحتی و بدون مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را انجام دهید. برای این منظور کافی است که ابتدا به سایت بیمیتو به آدرس www.Bimito.com مراجعه کنید. سپس در همان صفحه گزینه عمر را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید تا وارد صفحه مقایسه شوید. در این صفحه می‌توانید قیمت بیمه‌نامه را در بین شرکت‌های مختلف بررسی کنید. اگر بخواهید در همین صفحه این امکان وجود دارد که پوشش‌های تکمیلی مورد نیاز خود را انتخاب و سطح کیفیت آن را مشخص کنید. این مراحل در واقع بخشی از استعلام آنلاین بیمه عمر است که به کمک آن می‌توانید جدول بیمه عمر را مشاهده کنید. در نهایت با ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد و ثبت سفارش، خرید خود را تکمیل کنید. مدارکی که در ثبت نام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد به آن نیاز دارید شامل تصویر کارت ملی، تصویر صفحات شناسنامه و تصویر فرم قرارداد است که برای بیمه‌گزار ارسال شده و باید به امضای وی رسیده باشد.

از طریق بیمیتو می‌توانید خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد را انجام دهید و بیمه‌نامه رادر منزل دریافت کنید.


مطلب مرتبط: جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد چه اطلاعاتی را ارایه می‌دهد؟


پس از ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد چه اتفاقی می‌‌افتد؟

با خرید بیمه عمر طبق قوانین مندرج در بیمه‌نامه بیمه‌گزار موظف است که حق بیمه‌های تعیین‌شده را در زمان مقرر ثبت نام کند. در مقابل بیمه پاسارگاد نیز موظف است طبق قرارداد تا زمان اعتبار بیمه عمر به بیمه‌گزار خدمات بیمه‌ای و سود بیمه عمر پرداخت کند. همچنین با پایان قرارداد، بیمه پاسارگاد وظیفه دارد که همه حق بیمه‌های پرداخت‌شده به همراه سود آن را به بیمه‌گزار پرداخت و به این وسیله با وی تسویه‌حساب نماید.


مطلب مرتبط: چتر بیمه زندگی پاسارگاد ، چتری برای زندگی شما


امکانات بیمیتو برای بیمه‌گزار

خرید آنلاین انواع بیمه مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه از امکانات مهم بیمیتو هستند. اگر از جامعه پزشکی هستید می‌توانید از طریق بیمیتو بیمه مسئولیت پزشکان تهیه کنید. بیمه درمان تکمیلی نیز یکی از بیمه‌هایی است که به صورت آنلاین از بیمیتو قابل خریداری است. طبیعی است که شما بخواهید از قیمت بیمه خود در بین شرکت‌های مختلف بیمه مطلع شوید تا با اطمینان خاطر بیشتری خرید کنید. این کار را به کمک امکان مقایسه در بیمیتو می‌توانید انجام دهید. استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی و یا دیگر بیمه‌ها نیز امکانی است در جهت کمک به انتخاب هرچه بهتر بیمه‌گزار که به وسیله آن می‌تواند قبل از خرید از قیمت بیمه‌نامه در بین شرکت‌های بیمه آگاه شود و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود انجام دهد.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید