شما هم ممکن است برای خرید بیمه عمر مردد باشید. شاید شما هم بخواهید مطمئن شوید که خرید بیمه عمر به‌صرفه است یا نه! چرا که نمی‌خواهید سال‌ها بیهوده پول پرداخت کنید. حق طبیعی بیمه‌گزار است که در ازای محصولی که خریداری می‌کند آگاه باشد و بداند سود و زیان او به چه صورت خواهد بود. اطمینان افراد و رضایت از خرید مهم‌ترین و با ارزش‌ترین دارایی شرکت‌های بیمه است. بیمه‌گزار باید به آنچه شرکت بیمه به او وعده داده، برسد و بتواند از امکانات بیمه خود به طور کامل و بی‌دغدغه استفاده کند. یکی از ویژگی‌های بیمه عمر این است که بلندمدت بوده و معمولاً زمان قراردادها بالاتر از 15 سال است. این ویژگی به همراه پوشش‌ها و ساختار بیمه‌ای و سودآوری بیمه عمر باعث شده است که محاسبات مالی بیمه عمر کار ساده‌ای نباشد. بیمه‌گزار وقتی می‌تواند نسبت به خرید بیمه عمر اقدام کند که از جزییات مالی خود خبر داشته باشد و بداند در قبال سرمایه‌ای که در بیمه عمر می‌گذارد چه مقدار سود دریافت می‌کند و همچنین بداند در طول مدت قرارداد از کدام امکانات بیمه‌ای می‌تواند استفاده کند. برای این منظور است که شرکت‌های بیمه مانند بیمه دی امکان استعلام بیمه عمر را در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا از طریق آن، جدول بیمه عمر دی را به دست آورند.


مطلب مرتبط: خرید و استعلام آنلاین بیمه عمر


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دی

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دی

شناخت از بیمه عمر دی به شما در شناخت جدول بیمه عمر دی و نقل و انتقالات مالی آن کمک می‌کند. بنابراین اگر هنوز اطلاع دقیقی از این بیمه ندارید، باید توضیح دهیم که بیمه عمر قراردادی است که بین بیمه‌گزار و بیمه دی منعقد می‌شود و مطابق آن زندگی بیمه‌گزار در ازای دریافت حق بیمه در مقابل فوت و برخی خطرات دیگر، بیمه می‌شود. یعنی اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد فوت کند و یا دچار حوادث تحت پوشش بیمه شود، بیمه عمر دی مبلغی را به عنوان خسارت به بیمه‌گزار و یا ذی‌نفعان او پرداخت خواهد کرد.


مطلب مرتبط: بیمه عمر دی ، سرمایه‎ای برای فردا


بررسی فرم استعلام برای دریافت جدول بیمه عمر دی

بررسی فرم استعلام برای دریافت جدول بیمه عمر دی

برای این که جدول بیمه عمر دی را به دست آورید باید استعلام بیمه عمر بگیرید. دریافت استعلام عملی مشابه خرید بیمه است با این تفاوت که متقاضی بیمه عمر هیچ پولی بابت آن پرداخت نمی‌کند تنها با شرایط مد نظر خود استعلام بیمه عمر دریافت می‌کند تا بتواند وضعیت بیمه‌نامه را ببیند. استعلام آنلاین بیمه عمر بیمیتو راه سریع‌تری برای این است که بتوانید شرایط بیمه‌ای خود را آن هم در چند شرکت بیمه به طور هم‌زمان ببینید. بیمیتو امکان مقایسه در اختیار بیمه‌گزار قرار داده است که بیمه‌گزار برای انتخاب بهتر و دقیق‌تر بیمه عمر و یا هر بیمه دیگری می‌تواند از آن استفاده کند و نیز شرایط یک بیمه و قیمت آن را در بین شرکت‌های مختلف بیمه مقایسه کند. در نتیجه بیمه‌گزار می‌تواند بیمه‌ای را بخرد که به بهترین شکل نیازهای وی را پوشش دهد. اگر از تصمیم خود مبنی بر خرید مطمئن هستید می‌توانید در زمانی کوتاه و با وارد کردن اطلاعات اصلی خرید آنلاین بیمه عمر را انجام دهید. دریافت جدول بیمه عمر دی قبل از خرید بیمه به بیمه‌گزار این فرصت را می‌دهد تا تغییرات دلخواه در بیمه عمر را انجام دهد و آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کند. در فرم استعلام بیمه عمر دی، اطلاعات زیر خواسته می‌شود:

 • مدت بیمه‌نامه
 • تاریخ تولد یا سن بیمه‌گزار
 • نحوه پرداخت که می‌تواند ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و سالانه است.
 • حق بیمه سالانه که مجموع پرداختی حق بیمه‌گزار است.
 • ضریب تعدیل حق بیمه
 • سرمایه فوت
 • ضریب تعدیل سرمایه فوت
 • ضریب فوت ناشی از حادثه
 • پوشش سرمایه امراض خاص
 • پوشش سرمایه نقص عضو
 • هزینه پزشکی ناشی از حادثه
 • پوشش معافیت ازکارافتادگی
 • مستمری ازکارافتادگی

در برخی فرم‌ها، ممکن است اطلاعاتی دیگری نیز از بیمه‌گزار خواسته شود؛ مانند نام بیمه‌گزار و اطلاعات تماس او شامل آدرس ایمیل و شماره همراه و یا اطلاعاتی در خصوص بیمه مثل نحوه وصول حق بیمه پوشش‌های تکمیلی.

به فرم استعلام بیمه عمر به طور دقیق پاسخ دهید تا جدول بیمه عمر دی را مطابق با شرایط خود به دست آورید


مطلب مرتبط: شرایط بیمه عمر دی برای متقاضیان بیمه عمر


در جدول بیمه عمر دی چه اطلاعاتی قابل رؤیت است؟

نتیجه دریافت استعلام، جدول بیمه عمر دی است که در آن اطلاعات مالی و بیمه‌ای بیمه‌گزار به طور شفاف در هر یک از سال‌های بیمه عمر قابل رؤیت است. بیمه‌گزار با مشاهده این اطلاعات می‌تواند به طور دقیق بفهمد که در هر سال از مدت قرارداد وضعیت بیمه عمر او به چه شکل است.، چه مقدار اندوخته بیمه عمر دارد و یا چه مقدار سود دریافت کرده است. همچنین در خصوص پوشش‌های بیمه عمر می‌تواند ملاحظه کند که در هر سال مقدار پوشش‌ها به چه صورت است. در زیر نمونه‌ای از جدول بیمه عمر دی و اطلاعات موجود در آن را می‌بینید. اعداد و ارقام این جدول بر اساس فرضیاتی است که در نظر گرفته شده است و برای افراد مختلف متفاوت است. اطلاعاتی که در جدول بیمه عمر دی مشاهده می‌کنید به شرح زیر است:

در جدول بیمه عمر دی چه اطلاعاتی قابل رؤیت است؟

سال بیمه‌ای: مدت‌زمان قرارداد شما در این قسمت نشان داده شده است.

سن بیمه‌گزار: نشان‌گر سن بیمه‌گزار در هر سال از مدت قرارداد بیمه عمر است.

سن بیمه‌شده: بیمه‌شده افرادی هستند که توسط بیمه‌گزار اصلی تحت پوشش قرار می‌گیرند. سن این افراد در این قسمت درج می‌شود.

مجموع سن بیمه‌گزار و مدت قرارداد نباید بیشتر از 70 سال باشد. اگر می‌خواهید سود بیشتری کسب کنید طول مدت قرارداد را افزایش دهید.

سرمایه فوت به هر علت: مقدار دقیق سرمایه فوت عادی در هر سال از بیمه عمر را می‌توانید در این ستون مشاهده کنید.

سرمایه فوت ناشی از حادثه: مقدار سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌گزار در اثر حوادث به ذی‌نفع یا خانواده او پرداخت می‌شود.

سرمایه نقص عضو: بیمه‌گزاری که طی حادثه دچار نقص عضو شود می‌تواند مبلغ سرمایه نقص عضو را دریافت کند.

سرمایه هزینه‌های پزشکی: این پوشش مقدار مبلغی است که جهت بستری بیمه‌گزار یا استفاده وی از خدمات درمانی است. چنانچه بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد و طی حوادث نیاز به استفاده از امکانات درمانی داشته باشد یا در بیمارستان بستری شود، مبلغ سرمایه هزینه‌های پزشکی به منظور جبران خسارت وارد شده به وی پرداخت خواهد شد.

سرمایه امراض خاص: امراض خاص به 5 بیماری گفته می‌شود که تحت پوشش بیمه عمر قرار دارند و اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد دچار هریک از این موارد شود می‌تواند سرمایه امراض خاص را از بیمه عمر دی دریافت کند. این 5 مورد عبارت‌اند از: سکته مغزی، سکته قلبی، سرطان، عمل قلب باز و پیوند اعضا اصلی بدن است. در این قسمت از جدول بیمه عمر می‌توانید مقدار سرمایه امراض خاص را در هر سال از قرارداد ببینید.

سرمایه امراض خاص جدول بیمه عمر دی

حق بیمه پوشش‌های اضافی سالانه: برای استفاده از پوشش‌های تکمیلی هزینه اندکی از سوی بیمه‌گزار باید پرداخت گردد که این هزینه یا از حق بیمه‌های پرداختی کسر می‌شود و یا مازاد بر حق بیمه‌ها محاسبه شده و از بیمه‌گزار دریافت می‌شود. مقداری که باید برای استفاده از این پوشش‌ها را بپردازید در این قسمت به تفکیک هر سال نشان داده شده است.

مبلغ کل اقساط سالانه: در این قسمت مجموعه حق بیمه‌هایی که در هر سال باید بپردازید را مشاهده می‌کنید.

حق بیمه اصلی سال: همان حق بیمه‌های پرداختی سالانه است که ممکن است هزینه پوشش‌های اضافی از آن کسر شده باشد.

حق بیمه پرداختی سال: مبالغ پرداختی سالانه در بیمه عمر است.

مبلغ قسط پرداختی: مبلغ حق بیمه پرداختی در هر نوبت پرداخت است و اگر حق بیمه را سالانه پرداخت کنید مقدار آن با مبلغ کل اقساط سالانه یکی است.

حق بیمه تجمعی: مبلغ حق بیمه پرداختی در هر نوبت پرداخت است و اگر حق بیمه را سالانه پرداخت کنید مقدار آن با مبلغ کل اقساط سالانه یکی است.

اندوخته تضمینی: مقدار اندوخته بیمه عمر بیمه‌گزار که به صورت تضمینی به وی پرداخت می‌شود را در این قسمت از جدول بیمه عمر دی می‌توانید ببینید. اندوخته تضمینی بیمه عمر دی ترکیبی از حق بیمه‌های پرداختی در هر سال به اضافه سود تضمینی آن‌ها است.

ارزش بازخریدی: مقدار اندوخته نهایی بیمه عمر را که شامل حق بیمه‌های پرداختی، سود تضمینی و سود مشارکت در منافع است را ارزش بازخریدی می‌گویند. البته بازخرید بیمه عمر در مواقعی است که مدت بیمه‌نامه تمام نشده باشد. مبلغی که در پایان قرارداد دریافت می‌کنید در اصل اندوخته نهایی بیمه عمر دی است.

اگر در طول مدت بیمه‌نامه به پول نیاز داشتید وام بیمه عمر تهیه کنید و از بازخرید بیمه عمر تا پایان مهلت قرارداد خودداری کنید.


مطلب مرتبط: خرید بیمه عمر، چرا و چگونه؟


دریافت آنلاین جدول بیمه عمر در بیمیتو

دریافت آنلاین جدول بیمه عمر در بیمیتو

بیمیتو https://bimito.com/ اطلاعات زیادی در خصوص بیمه عمر و انواع بیمه‌نامه مانند بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو و یا بیمه آتش‌سوزی در اختیار متقاضیان بیمه قرار می‌دهد. با مراجعه به بیمیتو می‌توانید از این اطلاعات استفاده کنید. با خرید بیمه از بیمیتو دیگر نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه و کارگزاری‌ها نیست و همه مراحل به صورت آنلاین انجام می‌گیرد و بیمه‌نامه در منزل یا محل کار بیمه‌گزار به وی تحویل داده می‌شود. در مواردی مثل خرید آنلاین بیمه مسافرتی بیمه‌گزار می‌تواند بیمه‌نامه را از طریق ایمیل دریافت کند. در بیمیتو امکاناتی برای مدیریت بیمه نیز در نظر گرفته شده است. افرادی که بیمه تامین اجتماعی داشته باشند می‌توانند آنلاین از طریق بیمیتو اقدام به صدور، تعویض و تمدید اعتبار دفترچه بیمه تامین اجتماعی کنند. بیمیتو در کنار بیمه‌گزار است تا بتواند بهترین خدمات و بیمه‌نامه را به وی ارایه کند.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید