فکر کردن به آینده و دغدغه داشتن نسبت به آن شاید یکی از عادات مشترک اکثر ماها باشد. اینکه در دوران بازنشستگی چگونه از نظر مالی تأمین شویم، آینده فرزندانمان را چگونه تأمین کنیم و… ذهن خیلی از افراد را به خود مشغول می‌کند. بیمه عمر شاید بتواند پاسخ خوبی برای این دغدغه‌ها باشد. در وهله اول باید اطلاعات قابل قبولی درباره بیمه عمر کسب کنیم و ببینیم خدمات این بیمه جوابگوی نیازهای ما است یا نه. پس از اینکه به این نتیجه رسیدیم که باید به خرید بیمه عمر نیز فکر کنیم، وقت انتخاب بیمه عمر موردنظر است. برای انتخاب بیمه عمر مناسب یک راه مقایسه جدول بیمه عمر شرکت‌های مختلف است. در اینجا قصد داریم با جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان بیشتر آشنا شویم و ببینیم با این جدول به چه اطلاعاتی درباره بیمه عمر پارسیان دست پیدا می‌کنیم.


مطلب مرتبط: درباره ویژگی‌های بیمه عمر بیشتر بدانیم!


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

بیمه عمر و سرمایه گذاری

اگر بخواهیم بیمه عمر را با بررسی جدول آن شروع کنیم روشی خوبی را اتخاذ نکردیم؛ چرا که این جدول حاوی اطلاعات بسیار زیادی است که اگر با مفهوم آن‌ها آشنا نباشیم منجر به گمراهی ما می‌شود. بنابراین بهتر است قبل از بررسی جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان با بیمه عمر، مزایا و خدمات آن آشنا شویم.

بیمه عمر انواع مختلفی دارد که هر یک برای منظوری ایجاد شده و خدمات مختص خود را دارند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری که جدول دارد و مدنظر ما است، جامع‌ترین و کامل‌ترین نوع از انواع بیمه‌های عمر محسوب می‌شود. این بیمه همان‌طور که از نام آن مشخص است هم بیمه است هم محلی برای سرمایه‌گذاری.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان قراردادی درازمدت است که معمولاً بین 5 تا 30 ساله است. در طول این مدت بیمه‌گزار باید مبلغی را به‌عنوان حق بیمه بپردازد؛ از طرف دیگر شرکت بیمه متعهد می‌شود در برابر حوادثی که جزو پوشش‌های انتخابی بیمه عمر است، جبران خسارت کند. علاوه بر این به حق بیمه‌های پرداختی سود تعلق می‌گیرد و این حق بیمه‌ها و سود آن در پایان قرارداد به بیمه‌گزار تحویل داده می‌شود.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری درازمدت خوبی می‌تواند باشد!

اگر هم بیمه‌گزار قبل از پایان قرارداد خود فوت کند مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به ذی‌نفعانش تعلق می‌گیرد.

این ویژگی‌ها در بین تمام بیمه‌های عمر مشترک است. حال باید ببینیم بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان چه خدماتی ارائه می‌دهد و از جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان چه اطلاعاتی می‌توانیم دریافت کنیم.


مطلب مرتبط: سرمایه‌گذاری در بیمه عمر/ حالا می‌توانید با خیال راحت بمیرید!


اطلاعات موجود در جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان تمام اطلاعاتی را که بیمه‌گزار درباره بیمه عمر خود لازم دارد در بر می‌گیرد. می‌توان اطلاعات موجود در این جدول را به دو دسته اطلاعات سرمایه‌ای و بیمه‌ای تقسیم کرد.

اطلاعات بیمه‌ای جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

اطلاعات بیمه ای جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

اطلاعات بیمه‌ای موجود در جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان شامل پوشش‌های اضافی است که بیمه‌گزار انتخاب کرده است. بیمه‌گزار ابتدای قرارداد انتخاب می‌کند که چه پوشش‌هایی می‌خواهد و هر یک تا چه اندازه جبران خسارت کند. برای مثال در جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان مشخص است که اگر در سال پنجم قرارداد بیمه خود دچار نقص عضو شوید تا چه اندازه می‌توانید از بیمه خسارت دریافت کنید.

این پوشش‌ها را از این جهت اضافی می‌گویند که اختیاری هستند. تنها پوشش اجباری بیمه عمر فوت است.

اطلاعات کاملی درباره پوشش‌های بیمه عمر می‌توان در جدول بیمه عمر پارسیان یافت.


مطلب مرتبط: استعلام بیمه عمر پارسیان و شفافیت در خرید بیمه عمر


پوشش‌هایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان ارائه می‌دهد عبارتند از:

. فوت در اثر حادثه: درصورتی‌که بیمه‌گزار بر اثر حادثه‌ای فوت کند، علاوه بر سرمایه فوت مبلغی به‌عنوان سرمایه فوت در اثر حادثه به ذی‌نفعانش تعلق می‌گیرد. سرمایه فوت در اثر حادثه معمولاً چند برابر سرمایه فوت است.

. امراض خاص: 5 بیماری سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، گرفتگی رگ قلب و پیوند اعضای اصلی به‌عنوان امراض خاص محسوب می‌شود. درصورتی‌که بیمه‌گزار در طول قرارداد خود به آن‌ها دچار شود مطابق بیمه‌نامه می‌تواند خسارت دریافت کند.

. ازکارافتادگی دائم و کامل: درصورتی‌که در اثر بروز حادثه‌ای بیمه‌گزار دچار ازکارافتادگی کامل شود می‌تواند مطابق جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان با توجه به سال قرارداد بیمه خسارت دریافت کند.

. هزینه‌های پزشکی: درصورتی‌که بیمه‌گزار در اثر بروز حادثه‌ای متحمل هزینه‌های درمانی و پزشکی شود می‌تواند مطابق بیمه‌نامه از بیمه عمر خسارت دریافت کند.

. نقص عضو: درصورتی‌که بیمه‌گزار در اثر بروز حادثه‌ای دچار نقص عضو شود می‌تواند مطابق جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان از این بیمه خسارت دریافت کند. میزان سقف این خسارت به سال قرارداد بیمه عمر فرد بستگی دارد.

. معافیت از پرداخت حق بیمه: درصورتی‌که بیمه‌گزار در اثر بروز حادثه‌ای قادر به ادامه کار نباشد و نتواند حق بیمه خود را پرداخت کند، شرکت بیمه به‌جای او حق بیمه را می‌پردازد و قرارداد وی به قوت قبل باقی خواهد ماند.

تمام این خدمات منوط به این است که بیمه‌گزار پوشش موردنظر را خریداری کرده باشد.

جدول زیر نمونه‌ای از جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان را نشان می‌دهد. در این جدول می‌توان نمونه اطلاعات بیمه‌ای بیمه عمر را مشاهده کرد.

جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان


مطلب مرتبط: جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد چه اطلاعاتی ارائه می‌دهد؟


اطلاعات سرمایه‌ای جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

اطلاعات سرمایه ای جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

علاوه بر اطلاعات بیمه‌ای اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری نیز در جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان موجود است. مطابق این جدول می‌توان فهمید که هرسال از قرارداد بیمه چقدر باید حق بیمه پرداخت، اگر در هرسال از قرارداد بخواهیم قرارداد خود را بازخرید کنیم چه مبلغی به ما تعلق می‌گیرد، مجموع حق بیمه‌های پرداختی آخر هرسال قرارداد چقدر می‌شود و در نهایت اندوخته بیمه عمر ما در پایان دوره چقدر می‌شود.

با استفاده از این اطلاعات می‌توان برآورد کرد که سرمایه‌گذاری در بیمه عمر چقدر ارزش مادی دارد و با توجه به مبلغی که می‌پردازیم چقدر سود دریافت می‌کنیم.

از جدول بیمه عمر پارسیان می‌توان فهمید در پایان قرارداد اندوخته ما چقدر می‌شود.


مطلب مرتبط: سپرده‌گذاری در بانک یا خرید بیمه عمر؟/ مقایسه بیمه عمر با بانک!


نحوه استعلام جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان

اپراتور فارسی زبان در شرکت‌های کمک‌رسان

برای دریافت جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان می‌توان به نمایندگی مراجعه کرد و ضمن ارائه اطلاعات موردنیاز آن را از نماینده دریافت کرد. این اطلاعات موردنیاز شامل اطلاعاتی فردی (سن، شغل، وضعیت سلامتی و جسمانی) و اطلاعاتی درباره بیمه موردنظر (تعداد سال قرارداد بیمه، پوشش‌های درخواستی، حق بیمه و سرمایه فوت پایه و…) است. البته بعضی از نمایندگی‌های بیمه پارسیان ممکن است اطلاعات لازم را از شما بگیرند و جدول محاسبه بیمه عمر پارسیان را به‌صورت اینترنتی برای شما ارسال کنند.

بهتر است قبل از دریافت این جدول با کارشناس بیمه عمر صحبت کنید و از او درخواست مشاوره برای شناخت بهتر این بیمه کنید.


مطلب مرتبط: بررسی گام به گام شرایط بیمه عمر پارسیان


اگر بخواهیم بیمه عمر مناسب را برای خود انتخاب کنیم احتمالاً به فکر مقایسه جدول بیمه عمر شرکت‌های مختلف با یکدیگر بیفتیم. با توجه به حجم بالای اطلاعات موجود در جدول بیمه عمر این مقایسه کار بسیار سخت و وقت‌گیری خواهد بود. بهترین راه برای انتخاب بهترین بیمه عمر روشی است که بتوان با توجه به اولویت‌ها و معیارهای خود بیمه‌های مختلف را بتوانیم با یکدیگر مقایسه کنیم و مناسب‌ترین آن را انتخاب و خریداری کنیم. مقایسه و خرید اینترنتی بیمه از طریق بیمیتو خیلی وقت است که امکان‌پذیر شده است!

بیمیتو سامانه‌ای آنلاین است که می‌توان از طریق آن مقایسه، مدیریت و خرید آنلاین بیمه انجام داد. با بیمیتو می‌توان بیمه شخص ثالث اینترنتی خرید، بیمه بدنه آنلاین خریداری کرد، استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی دریافت کرد، استعلام آنلاین بیمه عمر دریافت کرد و قیمت بیمه مسافرتی را دریافت سپس مناسب‌ترین آن را خریداری کرد.

با استفاده از بیمیتو می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیمه‌های موجود را با یکدیگر مقایسه کرد و آن را به‌صورت آنلاین سفارش داد. بیمه‌نامه شما به‌صورت رایگان درب منزل ارسال خواهد شد. ساده‌ترین روند خرید آگاهانه بیمه را با بیمیتو تجربه کنید!

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید