احتمالاً از شنیدن این که روزی در تقویم بین‌المللی به نام روز آگاهی از بیمه ثبت شده است، حسابی تعجب می‌کنید! روز آگاهی از بیمه به شما یادآوری می‌کند تا برای اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی وقت بگذارید. با انتخاب و خرید بیمه زندگی، بیمه ماشین یا بیمه خانه در سخت‌ترین روزهای آینده از خودتان و اعضای خانواده‌تان مراقبت کنید.

هفتم تیر ماه، روز آگاهی از بیمه در تقویم!

روز آگاهی از بیمه به این دلیل نام‌گذاری شده‌ است تا آدم‌ها را تشویق به خرید بهترین بیمه کند. با داشتن بیمه در شرایط سخت امنیت خواهیم داشت. بیمه می‌تواند از خودمان و عزیزانمان در خسارت‌های مالی ناشی از انواع بیماری‌ها، حوادث و حتی مرگ پشتیبانی کند.

اگرچه بیمه در شرایط سخت کنار ما است اما خواسته‌هایی هرآدمی از بیمه متفاوت است. شاید انتظاراتمان با گذشت چند سال تغییر کند و آن چیزی که قبلاً مناسب ما بود دیگر بهترین انتخاب نباشد. به همین دلیل باید مرتب درباره بیمه‌هایی که می‌خریم تحقیق کنیم تا بدانیم چه خدماتی به ما می‌دهد. یا اصلاً باید چه بیمه‌هایی دیگری را بخریم؟

مشکل این‌جا است که به خاطر دغدغه‌های زیاد زندگی، معمولاً وقت کافی برای تحقیق درباره بیمه را نداریم. همچنین اطلاعات درباره بیمه آنقدر سخت و نامفهوم نوشته شده است که حوصله نمی‌کنیم، آن‌ها را بخوانیم.

تمام این مسائل بیمه را به چیزی غیرضروری و نوعی خرج اضافه برای بسیاری از آدم‌ها تبدیل کرده‌است. در حالی که با داشتن اطلاعات دقیق و درست می‌شود بهترین بیمه را انتخاب و اگر لازم شد، با خیال راحت از آن استفاده کرد.

 

بلاگ بیمیتو، جایی برای آگاهی از بیمه

تا قبل از شروع به کار بیمیتو و دیگر استارت‌آپ‌های بیمه‌ای، اطلاعات کاملی درباره بیمه وجود نداشت. تنها اطلاعات موجود توضیحاتی کلیشه‌ای با زبانی پیچیده بود. بیمیتو همزمان با شروع فعالیتش، دادن اطلاعات ساده، دقیق و کامل بیمه‌ای را هم شروع کرد.

یکی از مهم‌ترین هدف‌های این شرکت، آگاهی از بیمه برای همه مردم، بوده و هست. در ۵ سال گذشته ۸۵۰ مقاله بیمه‌ای در بلاگ بیمیتو نوشته‌ایم. تا به الان در بیش از ۷۰۰٬۰۰۰ کلمه درباره انواع بیمه، پوشش‌های هر کدام، شرایط استفاده، چگونگی دریافت خسارت، مزایا و معایب هر شرکت بیمه و … نوشته‌ایم.

راهی که نظرات و پیشنهادات شما نشان می‌دهد، تاثیرگذار بوده است و تا حد زیادی توانسته‌ایم جوابگوی سوأل‌هایتان باشیم.

۳۰٬۰۰۰ نفر روزانه به سایت و بلاگ بیمیتو سر می‌زنند و مقاله‌های بیمه‌ای را می‌خوانند. اگر سوأل یا پیشنهادی درباره هر یک از مقاله‌ها و موضوع‌های بیمه‌ دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات آن‌ها را به اشتراک بگذارید. تا امروز به بیشتر از ۲٬۰۰۰ نفر در بخش نظرات، جواب داده‌ایم و تقریباً روزی ۱٬۵۰۰ نفر با ما تماس می‌گیرند تا در انتخاب و خرید بهترین بیمه آن‌ها را راهنمایی کنیم.

اطلاع رسانی بیمه‌ای بیمیتو به سایت و بلاگ محدود نمی‌شود. می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. در شبکه‌های اجتماعی توضیحات و اطلاعات درباره بیمه همراه با عکس‌ها و ویدیو‌های جذاب ارائه می‌شوند. فقط در اینستاگرام بیمیتو ۶۰۰ پست آموزشی به اشتراک گذاشته شده که روزانه بیشتر از ۲٬۰۰۰ نفر آن‌ها را می‌بینند.

راه ما در مسیر بالابردن اطلاعات همه مردم از بیمه همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم تا با جدیدترین اخبار، اطلاعیه‌ها و آمارها در کنار شما باشیم.

اطلاعات بیمه‌ای برای همه!

بروزرسانی اطلاعات بیمه‌ای برای همه ضروری است. با توجه به تغییرات سریع بیمه و تغییرات نیازهای آدم‌ها، حتی افرادی که خودشان را بیمه‌ کرده‌اند هم باید اطلاعاتشان را بروز کنند. هر از چندگاهی برای کسب جدیدترین اطلاعات درباره بیمه کمی وقت بگذارید. مطمئن شوید، بیمه‌ای که انتخاب کرده‌اید،‌ تمام پوشش‌های دلخواه شما را دارد. شاید لازم شود گاهی پوشش‌های دلخواهتان را تغییر دهید یا شرکت بیمه‌ای را عوض کنید.

بعضی اوقات هم با این که خودمان بیمه هستیم، شاید عزیزانمان بیمه نباشند و در شرایط سخت دچار دردسر شوند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که شما هم اطلاعات بیمه‌ای خودتان را با دوستان و اعضای خانواده در میان بگذارید. مطالب کاربردی ما را به آن‌ها معرفی کنید، تا مطمئن شوید در زمان‌های بحرانی هیچ نگرانی مالی نخواهند داشت.

 

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید