معمولاً برای افرادی که تصمیم به خرید بیمه عمر می‌گیرند بررسی سابقه شرکت بیمه مورد نظرشان اهمیت دارد. این که شرکت بیمه چند سال فروش تخصصی را در یک رشته بیمه‌ای شروع کرده باشد می‌تواند به عنوان یک معیار برای خرید بیمه‌نامه تلقی شود. تقریباً همه شرکت‌های بیمه، بیمه عمر را ارایه می‌دهند اما بعضی از شرکت‌ها مانند بیمه پاسارگاد با پوشش‌ها و مزایای بیشتری این رشته را به فروش می‌رسانند. بیمه پاسارگاد جزء سه شرکت برتر در زمینه فروش بیمه‌های عمر است که بیشترین تعداد نماینده بیمه عمر را دارد. بیمه عمر پاسارگاد سابقه طولانی ندارد اما در همین مدت هم با استقبال زیادی از مردم روبه‌رو شده است. فروش بیمه عمر پاسارگاد با شبکه گسترده کارشناسان و نمایندگان بیمه به آگاهی مردم جامعه کمک کرده است.


مطلب مرتبط: اطلاعاتی در خصوص بیمه عمر 


سابقه فروش بیمه عمر پاسارگاد

بیمه پاسارگاد در سال 1385 با سرمایه 450 میلیارد ریالی به صورت رسمی در انواع رشته‌های بیمه‌ای شروع به فعالیت کرده است. بنابراین شروع فروش بیمه عمر پاسارگاد به سال‌های خیلی دور برنمی‌گردد اما این شرکت در همین مدت کوتاه هم توانسته بخش قابل توجهی از بازار بیمه عمر را از آن خود کند و به سطح توانگری 1 برسد. توانگری یکی از مهم‌ترین عوامل است که به شما برای انتخاب بهترین بیمه عمر کمک می‌کند. بدین معنی که این شرکت توانایی عمل به تعهدات خود را دارد. در ادامه ابعاد فروش بیمه عمر پاسارگاد را بررسی می‌کنیم.


مطلب مرتبط: نگاهی به تاریخچه بیمه عمر پاسارگاد


وضعیت فروش بیمه عمر پاسارگاد

وضعیت فروش بیمه عمر پاسارگاد

تعداد بیمه‌شدگان بیمه زندگی در سال 95 معادل 5925146 نفر بوده و طبق آمار منتشر شده از فروش بیمه عمر پاسارگاد در سال 96، این شرکت با صدور 1.854.182 تعداد بیمه‌نامه، معادل 9.091.5 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است. شبکه فروش بیمه عمر پاسارگاد شامل 16188 تعداد نماینده بیمه است. بیمه پاسارگاد از ابتدای تأسیس خود رشد صعودی داشته طوری که این شرکت در سال 96 توانست 37.56 از سهم بازار بیمه عمر را به خود اختصاص دهد. در جدول زیر جزییات فروش و خسارت بیمه عمر پاسارگاد در سال 96 قابل مشاهده است.

بیمه پاسارگاد جزء سه شرکت برتر در زمینه فروش بیمه عمر است که توانسته بخش قابل توجهی از بازار بیمه عمر را از آن خود کند.

آمار فعالیت بیمه پاسارگاد در بیمه عمر در سال 96


مطلب مرتبط: برای حق بیمه عمر پاسارگاد چقدر باید پرداخت؟


بیمه پاسارگاد در خصوص پوشش‌ها چه مزیتی بر سایر شرکت‌ها دارد؟

بیمه‌گزار با خرید بیمه عمر پاسارگاد متعهد می‌شود حق بیمه را در زمان مقرر آن پرداخت کند و به ازای آن از مزایا و خدمات بیمه عمر استفاده کند. بیمه عمر یکی از بهترین رشته‌های بیمه‌ای است که مزایای آن هم در زمان فوت بیمه‌شده و هم حیات وی ارایه می‌شود. خطر فوت، پوشش اصلی بیمه عمر است. با فوت بیمه‌شده، شرکت بیمه پاسارگاد متعهد می‌شود سرمایه فوت را به ذی‌نفعان وی بپردازد. پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، جبران هزینه‌های پزشکی، معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش آتشفشان، حوادث طبیعی، آتش‌سوزی و پوشش بیمه درمانی از مزایای دیگری است که با فروش بیمه عمر پاسارگاد به بیمه‌شده ارایه می‌شود. جالب است بدانید بیمه پاسارگاد تنها شرکتی است که در کنار بیمه عمر پوشش آتشفشان، شورش، بلوا، حوادث طبیعی و آتش‌سوزی منازل را هم ارایه می‌دهد.


مطلب مرتبط: خدمات بیمه عمر پاسارگاد برای زندگی بهتر


حق بیمه‌های حاصل از فروش بیمه عمر پاسارگاد کجا صرف می‌شود؟

حق بیمه‌های حاصل از فروش بیمه عمر پاسارگاد کجا صرف می‌شود؟

در بیمه‌های عمر بخشی از حق بیمه پرداختی بیمه‌گزار صرف پذیرش ریسک و بخشی از آن سرمایه‌گذاری می‌شود. به این ترتیب که حق بیمه‌های پرداختی بیمه‌گزار که حاصل از فروش بیمه عمر پاسارگاد بوده در امور مختلفی سرمایه‌گذاری می‌شود و بیمه‌گذار در سود حاصل از آن سهیم است. به حق بیمه‌های پرداختی بیمه‌گزار دو نوع سود تعلق می‌گیرد؛ سود تضمینی و سود مشارکت در منافع.

سود تضمینی که بیمه مرکزی میزان آن را تعیین می‌کند در دو سال اول بیمه‌نامه 16%، در دو سال دوم 13% و از سال پنجم به بعد 10% به اندوخته بیمه‌نامه بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد.

سود مشارکت در منافع که در شرکت‌های مختلف، متفاوت است. میزان پرداخت سود مشارکت در منافع حاصل از فروش بیمه عمر پاسارگاد در سال‌های 94،93 و 95 به ترتیب 20،22 و 19 درصد بوده است.

در بیمه‌های عمر، بخشی از حق بیمه‌های پرداختی بیمه‌گزار صرف پذیرش ریسک و بخشی صرف سرمایه‌گذاری در امور مختلف می‌شود.


مطلب مرتبط: سود همیشگی، سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد است


شرایط سنی برای خرید بیمه عمر پاسارگاد  

همه کسانی که می‎خواهند درخواست صدور بیمه عمر پاسارگاد را بدهند باید به سن 18 سال تمام رسیده باشند. افراد همچنین می‌توانند بیمه عمر را از بدو تولد برای اعضای خانواده‌شان خریداری کنند. بیمه عمر افراد را تا سن 70-65 سالگی تحت پوشش قرار می‌دهد اما در هر حال مجموع سن بیمه‌شده و مدت قرارداد نمی‌تواند از 70 سال بیشتر باشد.


مطلب مرتبط: آنچه از مزایای بیمه عمر پاسارگاد باید بدانید


نحوه فروش بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟

نحوه فروش بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟

بیمه عمر از آن دسته از رشته‌های بیمه‌ای که لازم است حق بیمه به صورت مستمر در مدت بیمه‌نامه که حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال است پرداخت شود و یا حتی گاهی ممکن است فرد از پرداخت حق بیمه‌ منصرف شود و به اصطلاح بخواهد ارزش بازخرید بیمه‌نامه را دریافت کند. همه این موارد را گفتیم تا به اهمیت انتخاب روش صحیح خرید بیمه عمر اشاره کنیم. در واقع بسیار اهمیت دارد روشی را برای خرید بیمه عمر انتخاب کنید که قبل از خرید، همه این اطلاعات را در اختیار شما بگذارد. کسانی که قصد خرید بیمه عمر پاسارگاد را دارند به دو روش می‌توانند اقدام کنند روش سنتی و روش آنلاین.

روش سنتی: در روش سنتی کافی است بیمه‌شده به نمایندگی‌های بیمه مراجعه کند و ثبت‌نام بیمه عمر را انجام دهد. در این روش ممکن است کارشناسان بیمه نتوانند کلیه اطلاعات بیمه‌نامه را در اختیار همه متقاضیان قرار دهند.

روش آنلاین: در روش آنلاین، بیمه‌گزار نه تنها دیگر نیاز به مراجعه مستقیم به نمایندگی‌های بیمه را ندارد بلکه می‌تواند شرایط و قیمت بیمه را بین شرکت‌های مختلف مقایسه کند و در نهایت بیمه مناسب با شرایط خود را سفارش دهد. برای خرید آنلاین کافی است به بیمیتو مراجعه کنید. در این روش بیمه‌گزار به جدول بیمه عمر دسترسی دارد که در این جدول کلیه جزییات بیمه‌نامه از قبیل پوشش‌های بیمه، سرمایه هر پوشش و اندوخته بیمه در هر سال از بیمه‌نامه قابل مشاهده است.


مطلب مرتبط: شناخت قوانین بیمه عمر پاسارگاد به زبان ساده


خرید بیمه عمر پاسارگاد از بیمیتو

متقاضیان با خرید بیمه عمر از بیمیتو این امکان را دارند که استعلام بیمه را به تنهایی و بدون نیاز به نمایندگان بیمه انجام دهند. افرادی که می‌خواهند استعلام بیمه عمر پاسارگاد را انجام بدهند لازم است در خصوص عواملی همچون مدت بیمه‌نامه، مبلغ هر قسط، ضریب افزایش سالانه، روش پرداخت حق بیمه، پوشش‌های تکمیلی و سرمایه هر پوشش تصمیم بگیرند.

برای خرید آنلاین بیمه لازم است ابتدا به سایت بیمیتو مراجعه کنید. تاریخ تولد اولین اطلاعاتی است که باید آن را وارد کنید. در گام بعد مدت قرار داد بیمه به انتخاب بیمه‌گزار تعیین می‌شود، مدت قرارداد حداقل 5 و حداکثر 30 سال است. سپس باید مبلغی حق بیمه را وارد کنید برای این کار کافی است به این سوال پاسخ دهید که توان پرداخت ماهانه شما برای حق بیمه چقدر است؟ حداقل مقدار پرداخت حق بیمه ماهانه 50.000 تومان است.

هر کس می‌تواند در خصوص شرایط بیمه‌نامه و عواملی مانند مدت بیمه‌نامه، مبلغ حق بیمه ماهانه، پوشش‌ها و سرمایه آن تصمیم بگیرد.


مطلب مرتبط: استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد چه کمکی به بیمه‌گزار می‌کند؟


مزایای خرید بیمه از بیمیتو

افراد می‌توانند غیر از بیمه عمر برای خرید انواع رشته‌های بیمه‌ای مانند بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافرتی، بیمه آتش‌سوزی از بیمیتو استفاده کنند. یکی از امکانات بیمیتو افزایش آگاهی در خصوص انواع بیمه‌نامه‌ها است که متقاضیان می‌توانند قبل از خرید از شرایط، تعرفه‌ها و مزایای هر بیمه مطلع شوند و سپس بیمه مورد نظر خود را سفارش دهند. بیمیتو این امکان را فراهم کرده که فرد بتواند شرایط و قیمت بیمه را بین شرکت‌های مختلف ببیند و مقایسه کند. ما در بیمیتو همه تلاش خود را می‌کنیم تا متقاضیان، بیمه مناسب با شرایط خود را درخواست دهند و از خرید خود رضایت داشته باشند.

2 نظرات

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید