از آن جایی که بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت با پوشش‌ها و خدمات مختلف است، محاسبات مالی آن کار ساده‌ای نیست. در روش سنتی، محاسبات مالی بیمه عمر توسط کارشناسان و مأمورین بیمه انجام می‌شده است. اما امروزه با استفاده از فضای اینترنت و امکان محاسبه آنلاین هر بیمه‌گزار می‌تواند به راحتی محاسبه بیمه عمر خود را به صورت خودکار و بدون نیاز به آگاهی از روش‌های محاسبه بیمه عمر انجام دهد. محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا که توسط این شرکت تهیه شده به بیمه‌گزاران این شرکت بیمه کمک می‌کند که بتوانند از محاسبات مالی بیمه عمر خود مطلع شوند. اهمیت انجام محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا ، عوامل مؤثر در آن و چگونگی انجام این استعلام، مسئله‌ای است که در اینجا به آن خواهیم پرداخت.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


سازوکار بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

سازوکار بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

برای این که بتوانیم از محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا بگوییم باید بدانیم بیمه عمر چیست و چطور عمل می‌کند. بیمه عمر قراردادی است بلندمدت که طی آن بیمه‌گزار می‌پذیرد مبالغی را به عنوان حق بیمه به شرکت بیمه مورد نظر خود در زمان‌های مشخص پرداخت کند. شرکت بیمه هم موظف به پرداخت سود تضمینی و حاصل از مشارکت به این حق بیمه‌ها است و همچنین در صورت بروز سوانح تحت پوشش بیمه، باید به بیمه‌گزار خسارت پرداخت کند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینا نیز از همین چارچوب تبعیت می‌کند. با این تفاوت که تعداد و کیفیت پوشش‌های بیمه عمر مطابق با شرایط شرکت بیمه سینا است. محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا به طور مستقیم به تعداد و کیفیت پوشش‌های بیمه عمر سینا بستگی دارد.


مطلب مرتبط: همه چیز درباره بیمه عمر


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینا

در بیمه عمر سینا، بیمه‌گزار در ازای پرداخت حق بیمه می‌تواند از مزایا و خدمات بیمه عمر سینا استفاده کند. مقدار حق بیمه‌ها و بازه‌های زمانی پرداخت آن توسط بیمه‌گزار مشخص می‌شود. خدمات بیمه عمر سینا شامل پرداخت سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت سالانه به حق بیمه‌های پرداختی بیمه‌گزار و همچنین ارایه وام بیمه عمر در صورت درخواست بیمه‌گزار است. از طرفی بیمه‌گزار می‌تواند از پوشش‌های مختلفی مانند پوشش سرمایه فوت عادی و یا در اثر حادثه، پوشش سرمایه نقص عضو، پوشش سرمایه امراض خاص  و پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه استفاده کند. کیفیت و تعداد پوشش‌ها در شرکت‌های مختلف متفاوت است.

از پوشش‌های بیمه عمر سینا قبل از خرید مطلع شوید و پوشش‌های مورد نیاز خود را در زمان خرید یا محاسبه آنلاین بیمه عمر انتخاب کنید.


مطلب مرتبط: بیمه عمر سینا ، یارمند شما در زندگی


محاسبه آنلاین بیمه عمر چیست؟

محاسبه آنلاین بیمه عمر چیست

محاسبه آنلاین بیمه عمر به منزله صورتحساب مالی بیمه‌گزار است. برخی شرکت‌های بیمه این امکان را برای بیمه‌گزار و یا متقاضیان بیمه ایجاد کرده‌اند تا به صورت آنلاین بتوانند محاسبه آنلاین بیمه خود را انجام دهند. در محاسبه آنلاین دیگر نیاز نیست بیمه‌گزار مشخصات خود را در اختیار کارگزار و یا نماینده شکت بیمه قرار دهد. تنها به صفحه محاسبه آنلاین بیمه عمر که در وب‌سایت شرکت‌های بیمه و یا اگریگیتورهایی مانند بیمیتو وجود دارد رفته و آنلاین اقدام به استعلام بیمه عمر و یا به نوعی اقدام به محاسبه آنلاین بیمه عمر خود می‌کند. امکان محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا تنها برای بیمه‌گزاران و کسانی که قبلاً بیمه عمر از این شرکت خریداری کرده‌اند امکان‌پذیر است. محاسبه آنلاین بیمه عمر بهتر است قبل از خرید بیمه انجام شود تا بیمه‌گزار بتواند قبل از خرید و پرداخت حق بیمه، میزان سود و سرمایه خود را در سال‌های مختلف قرارداد ببیند. این کار باعث می‌شود که بیمه‌گزار  تصمیم دقیق‌تری برای خرید بیمه عمر بگیرد و از طرفی تغییرات مد نظر خود را در بیمه‌نامه اعمال کند. امکان محاسبه آنلاین بیمه عمر از طریق بیمیتو امکان‌پذیر است و متقاضیان بیمه عمر با مراجعه به سایت بیمیتو می‌توانند هم‌زمان محاسبه آنلاین بیمه عمر را در چند شرکت بیمه انجام دهند و نتیجه را با یکدیگر مقایسه کنند. در ادامه استعلام آنلاین در بیمیتو را توضیح می‌دهیم اما قبل از آن عوامل اصلی تأثیرگذار در محاسبه بیمه عمر که در همه شرکت‌های بیمه از قبیل بیمه سینا یکسان است را بررسی خواهیم کرد.

با محاسبه آنلاین بیمه عمر می‌توانید جزییات مالی و صورتحساب بیمه عمر خود را قبل از خرید مشاهده کنید.


مطلب مرتبط: استعلام بیمه عمر سینا و آنچه باید بدانید


عوامل مؤثر در محاسبه بیمه عمر و محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا

چه محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا را انجام دهیم و چه به صورت سنتی اقدام به محاسبه بیمه عمر کنیم عوامل زیر تأثیر مهمی در نتیجه و در نحوه محاسبه بیمه عمر دارد.

مقدار حق بیمه

روش پرداخت حق بیمه یا بازه‌های زمانی‌ای که بیمه‌گزار حق بیمه خود را پرداخت می‌کند.

مقدار سرمایه اولیه

درصد افزایش سالانه حق بیمه

مقدار سرمایه فوت عادی

درصد افزایش سالانه سرمایه فوت

سن بیمه‌گزار

در محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا و در محاسبه کلی بیمه عمر، پوشش‌های تکمیلی نقش مهمی در نتیجه به دست آمده و جدول بیمه عمر دارند. تعداد این پوشش‌ها و کیفیت ارایه آن‌ها در هر شرکت بیمه و با توجه به خواست و نیاز بیمه‌گزار متفاوت است در حالت کلی پوشش‌های تکمیلی مؤثر در محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا به شرح زیر هستند.

ضریب پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی در اثر حادثه

ضریب سرمایه فوت در اثر حادثه

پوشش سرمایه امراض خواص

استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

مقدار حق بیمه و در کل سرمایه‌ای که به بیمه عمر اختصاص می‌دهید به همراه تعداد و کیفیت پوشش‌های بیمه عمر در محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا موثرند.


مطلب مرتبط: روش‌های پرداخت بیمه عمر سینا را بشناسید


محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا چه کمکی به بیمه‌گزار می‌کند؟

محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا چه کمکی به بیمه‌گزار می‌کند

محاسبه بیمه عمر در واقع یک برآورد مالی از وضعیت بیمه‌نامه است. در خصوص بیمه‌های عمر، آگاهی از این وضعیت اهمیت بالایی دارد چرا که بیمه عمر، طولانی‌مدت است و حداقل زمان قرارداد در این بیمه، 5 سال است و تا 30 سال طبق شرایط بیمه‌نامه و سن بیمه‌گزار قابل تعیین است. با انجام محاسبه بیمه عمر بیمه‌گزار می‌تواند مقدار حق بیمه پرداختی، سودهای واریزی، میزان سرمایه پوشش‌های انتخابی و یا ارزش بازخرید بیمه عمر خود را در هر سال از بیمه‌نامه، مشاهده کند. محاسبه بیمه عمر به موارد زیادی بستگی دارد و برای هر شخص متفاوت است به همین دلیل محاسبه بیمه عمر نیز پیچیده بوده و نیاز به زمان بیشتری دارد. محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا کمک می‌کند که بیمه‌گزار در کوتاه‌ترین زمان ممکن جدول بیمه عمر خود را به دست آورد.


مطلب مرتبط: نرخ سود بیمه عمر و عوامل تاثیرگذار بر آن


محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا و موارد مندرج در جدول بیمه عمر

پس از محاسبه آنلاین بیمه عمر، جدول بیمه عمر به دست می‌آید که در آن می‌توان اطلاعات مالی بیمه‌نامه را دید. اطلاعاتی که در جدول بیمه عمر سینا قابل مشاهده است شامل تعداد سال‌های بیمه‌نامه یا مدت قرارداد، سن بیمه‌گزار در هر سال، حق بیمه پرداختی، سرمایه پوشش فوت، سرمایه پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر سینا و مقدار اندوخته و ارزش بازخریدی بیمه‌نامه در هر سال از بیمه عمر است. بیمه‌گزار با بررسی این موارد می‌تواند بررسی کند که بیمه‌نامه وی در چه وضعیتی قرار دارد، چه مقدار سود دریافت کرده است و یا ارزش بیمه‌نامه در آن سال چقدر است. همچنین اگر دچار خسارتی شود که تحت پوشش بیمه عمر قرار داشته باشد به کمک این جدول، بدون نیاز به مشاوره، می‌تواند بفهمد که مقدار سرمایه پوشش دریافتی چقدر خواهد بود.

با محاسبه آنلاین بیمه عمر سینا جدول بیمه عمر به دست می‌آید که در آن می‌توانید از مقدار سود، سرمایه پوشش‌ها و اندوخته بیمه‌نامه خود مطلع شوید.


مطلب مرتبط: محاسبه سود بیمه عمر و بررسی آن در سال‌های مختلف


محاسبه آنلاین بیمه عمر در بیمیتو

محاسبه آنلاین بیمه عمر و انجام خدمات بیمه‌ای به صورت آنلاین باعث کاهش هزینه و صرف وقت می‌شود. در دنیای امروز که افراد مشغله‌های فراوانی دارند انجام بسیاری از خدمات به صورت آنلاین در آمده است. بیمیتو به عنوان سرویس مدیریت بیمه به متقاضیان بیمه کمک می‌کند تا تنها به صورت آنلاین و بدون مراجعه به کارگزاری‌ها و نمایندگی‌های بیمه، خرید آنلاین بیمه عمر و یا خرید آنلاین بیمه مسافرتی داشته باشند و بیمه‌نامه را در محل کار یا منزل خود و یا نزدیک‌ترین نمایندگی بیمه دریافت کنند. بیمه‌گزار می‌تواند استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی را با توجه به شرایط خود در بیمیتو انجام دهد. استعلام آنلاین به بیمه‌گزار کمک می‌کند تا از نرخ انواع بیمه و شرایط مالی آن‌ها آگاه شود. چنانچه نیاز به خرید بیمه‌نامه‌های اتومبیل داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین خرید بیمه بدنه و یا خرید بیمه شخص ثالث انجام دهید. اگر از بیمه‌ای اطلاعات کافی ندارید می‌توانید به بیمیتو مراجعه کنید و در خصوص بیمه مورد نیازتان اطلاعات لازم را به دست آورید. یکی از امکانات قابل توجه بیمیتو، امکان مقایسه بین انواع بیمه و شرایط آن‌ها در شرکت‌های مختلف بیمه است که بیمه‌گزار کمک می‌کند تا نرخ ارزان‌ترین و بهترین بیمه مورد نیازتان را از میان شرکت‌های مختلف انتخاب کنید. در بیمیتو برای بیمه‌گزاران سازمان تأمین اجتماعی امکان صدور، تمدید و تعویض آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی فراهم شده است. بیمیتو در تمامی مراحل خرید بیمه از کسب آگاهی تا خرید بیمه‌نامه در کنار بیمه‌گزار است و افراد می‌توانند در هر ساعت و در هر مکان خدمات بیمه مورد نیاز خود را به آنلاین از بیمیتو دریافت کنند.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید