شاید بعد از فهمیدن در خصوص مزایای فراوان بیمه عمر از زبان کارشناسان و بازاریاب‌های بیمه عمر این سؤال مطرح شود که پس معایب بیمه عمر چیست؟ طبیعی است که هر شرکت و هر خدماتی می‌تواند معایب خود را داشته باشد. محدودیت‌ها و شرایط اقتصادی و مدیریتی یک شرکت ممکن است باعث شود هر خدماتی دارای ایراداتی باشد. بیمه عمر پاسارگاد در کنار بسیاری از مزایایی که دارد مانند همه بیمه‌گرها خالی از ایراد نیست. معایب بیمه عمر پاسارگاد با بررسی ابعاد بیمه عمر قابل بیان است پس ابتدا به طور مختصر بیمه عمر پاسارگاد را بررسی می‌کنیم.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


 بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در یک نگاه

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر را اگر به طور خلاصه تعریف کنیم باید بگوییم یک قرارداد بلند مدت است که طی آن بیمه‌گزار با پرداخت حق مبالغی تحت عنوان حق بیمه پرداختی در بیمه عمر خود سرمایه‌گذاری کرده و هم‌زمان بیمه‌گر نیز به این سرمایه‌های دریافتی سود سالانه اختصاص داده و پوشش‌ها و خدمات مختلف را به بیمه‌گزار ارایه می‌کند. بیمه‌گرهای مختلف تلاش می‌کنند تا با افزودن ارزش‌های بیشتری به این خدمات یا پرداخت سود بیشتر، مخاطب بیشتری را جذب خود کنند. اما همه شرکت‌های بیمه خط مشی و محدودیت‌هایی دارند که باعث ایجاد ضعف‌هایی در ارایه بیمه عمر می‌شوند و بررسی معایب بیمه عمر پاسارگاد در این مقاله تایید بی نقص بودن بیمه عمر در دیگر شرکت‌های بیمه نیست.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، هم یک راه سرمایه‌گذاری و هم یک خدمت بیمه‌ای است.


مطلب مرتبط: همه چیز درباره بیمه عمر


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد در ازای حق بیمه پرداختی از سوی بیمه‌گزار، او و افراد بیمه‌شده در بیمه‌نامه را تحت پوشش بیمه عمر قرار داده و مطابق قوانین بیمه پاسارگاد به این افراد خدمات بیمه‌ ارایه می‌کند.


خدمات بیمه عمر پاسارگاد

شامل سودهای تضمینی و حاصل از مشارکت، وام بیمه عمر پاسارگاد و برخورداری از انواع پوشش بیمه‌ای مثل پوشش سرمایه فوت عادی و ناشی از حادثه، پوشش سرمایه ازکارافتادگی و نقص عضو، پوشش بیماری‌های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و همچنین پوشش‌های اضافی مثل آتش‌سوزی، پوشش زلزله و آتش‌فشان و پوشش اعتصاب، بلوا و شورش است. برای آگاهی بیشتر از بیمه عمر و شرایط بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید مطالب قبلی ما را در سایت و وبلاگ بیمیتو مطالعه کنید.


مطلب مرتبط: جزییات و شرایط بیمه عمر پاسارگاد


بررسی گام به گام معایب بیمه عمر پاسارگاد

بررسی گام به گام معایب بیمه عمر پاسارگاد

سود حاصل از مشارکت کمتر از برخی مؤسسات مشابه

سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد 16% در دوساله اول 13%، در دوساله دوم و 10% در سال‌های بعدی است. همچنین به میزان 20% سود حاصل از مشارکت را در سال 94 پرداخت کرده است. در مورد سودهای تضمینی هیچ بیمه‌گری حق ندارد مدعی شود که نرخ بیشتری را پرداخت می‌کند چرا که نرخ تعیین شده، توسط بیمه مرکزی انجام گرفته و قابل تغییر نیست اما در مورد سود حاصل از مشارکت، برخی شرکت‌های بیمه توانسته‌اند سود بیشتری را به بیمه‌گزاران خود اختصاص دهند. برای آگاهی از میزان سود بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید به مقالات دیگر در بیمیتو و همچنین جهت آگاهی از محاسبات بیمه عمر پاسارگاد به جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد مراجعه کنید.

سود حاصل از مشارکت در هر سال و هر شرکت بیمه می‌تواند متفاوت باشد و مقداری ثابت و قابل ضمانت نیست.

شرط سنی در استفاده از پوشش سرمایه امراض خاص

شرط سنی استفاده از پوشش‌های سرمایه امراض خاص در بعضی شرکت‌های بیمه از 1 تا 59 سال را شامل می‌شود و چنانچه بیمه‌شده در سنین پایین به این امراض مبتلا شود قادر به استفاده از این پوشش خواهد بود. اما در بیمه پاسارگاد تنها افراد بین 12 تا 59 سال می‌توانند از پوشش بیماری‌های خاص استفاده کنند که ممکن است از نظر بیمه‌گزار این شرط سنی مطلوب نباشد.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

استفاده از پوشش سرمایه بیماری‌های خاص در بیمه عمر پاسارگاد، تنها برای افراد بین 12 تا 59 سال ممکن است.

زمان انتظار در استفاده از پوشش بیماری‌های خاص

شروع پوشش بیماری‌های خاص در بیمه عمر پاسارگاد، سه ماه پس از درخواست این پوشش است. با توجه به اینکه در بیماری‌های خاص، زمان عامل مهمی است و هر ثانیه ارزشمند صرف مدت زمان سه ماه برای استفاده از این پوشش از معایب بیمه عمر پاسارگاد است و بیمه‌گزاری که از بیمه‌گر دیگری بیمه خریده باشد می‌تواند از همان ابتدا از پوشش بیماری‌های خاص خود استفاده کند.

امکان برداشت از اندوخته

امکان برداشت از اندوخته بیمه عمر، مزیتی است که برخی شرکت‌های بیمه به منظور رفع احتیاجات مالی بیمه‌گزار در اختیار وی قرار می‌دهند و تحت شرایط خاص بیمه‌گزار می‌تواند از بخشی از اندوخته خود برداشت انجام دهد و از آنجایی که بیمه عمر، بیمه‌ای انعطاف‌پذیری است؛ بیمه‌گزار می‌تواند دوباره این میزان برداشتی را به سپرده خود برگردانده یا حتی مبلغ بیشتری به سپرده خود اضافه کند. متاسفانه این امکان در بیمه عمر پاسارگاد میسر نیست و بیمه‌گزار تنها می‌تواند بعد از دو سال از مدت قرارداد بیمه عمر و تا سقف 90 درصد از سرمایه خود وام دریافت کند. وام بیمه عمر پاسارگاد با سود 4% بیش از سود تضمینی است که طی اقساطی به سپرده بیمه عمر بیمه‌گزار برگردانده می‌شود.

.در بیمه عمر پاسارگاد امکان برداشت از اندوخته بیمه عمر وجود ندارد

پرداخت مستمری در صورت ازکارافتادگی ناشی از حادثه

بیمه‌گرها برای مواقع اضطراری طرح‌ها و تمهیداتی در نظر می‌گیرند که به رفاه حال بیمه‌گزار بیشتر توجه کند. یکی از این تمهیدات معافیت از پرداخت حق بیمه و پرداخت مستمری طی مدت زمانی مشخص است. مثلاً در بیمه سامان چنانچه بیمه‌گزار دچار ازکارافتادگی شود هم از پرداخت حق بیمه معاف شده و هم تا 2 برابر حق بیمه پرداختی به مدت ده سال می‌تواند از بیمه سامان مستمری دریافت کند. این امکان در بیمه پاسارگاد وجود نداشته و به عنوان یکی دیگر از معایب بیمه عمر پاسارگاد می‌توان به آن اشاره کرد.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد؟


معایب بیمه عمر پاسارگاد به چه علت است؟

معایب بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر چهارچوب مشخص و واضحی دارد که همه شرکت‌های بیمه ملزم به رعایت آن هستند و تنها در جزییات با یکدیگر تفاوت دارند که البته همین تفاوت، بسیار مهم بوده و بیمه‌گزار متناسب با آن می‌تواند بیمه و بیمه‌گر مورد نظر خود را انتخاب کند. با این توضیح می‌توان گفت اگر عیبی در خصوص بیمه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده می‌شود بیشتر ناشی از رویکرد مدیریتی و اهداف شرکت بیمه است. معایب بیمه عمر پاسارگاد نیز شامل همین مسئله است. یعنی ضعف در ارایه بیمه عمر نیست بلکه سیاست‌های بیمه عمر پاسارگاد ایجاب می‌کند تا با کاهش یا حذف بعضی خدمات، کیفیت خدمات دیگر بیمه عمر را بالا برده یا خدمات جدیدتری ارایه کند.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

به عنوان مثال اگرچه سقف سرمایه بیماری‌های خاص کمتر از بیمه‌گرهای دیگر است اما میزان موارد پوشش‌ها در بیمه عمر پاسارگاد از بسیاری بیمه‌ها بیشتر است. برای درک بهتر این مطلب می‌توانید خدمات بیمه عمر را در بین شرکت‌های مختلف بیمه با یکدیگر مقایسه کنید. این امکان مقایسه در بیمیتو مهیا شده تا بتوانید در کمترین زمان ممکن از نحوه خدمات و تفاوت یک نوع بیمه در بین شرکت‌های ارایه کننده آن آگاه شوید.

همه شرکت‌های بیمه دارای نکات قوت و ضعف هستند که ناشی از سیاست‌های مدیریتی آن‌ها است. 


مطلب مرتبط: خرید بیمه عمر، چرا و چگونه؟


بیمیتو به عنوان سامانه مدیریت بیمه تلاش می‌کند تا اطلاعات مربوط به انواع بیمه را به صورت آنلاین و از طریق سایت و یا وبلاگ خود در اختیار متقاضیان قرار دهد. شما با استفاده از امکاناتی نظیر استعلام آنلاین انواع بیمه، مشاوره و مقایسه بیمه‌ها و شرکت‌های بیمه‌گر، می‌توانید بهترین بیمه متناسب با نیازهای خود را تهیه کنید. همچنین با مراجعه به سایت بیمیتو می‌توانید خرید آنلاین بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه آتش‌سوزی را انجام دهید. در بیمیتو امکان صدور، تمدید و تعویض آنلاین دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای دارندگان آن نیز فراهم است. سرعت و سهولت در امر خرید به همراه اطمینان و آرامش را از طریق بیمیتو تجربه کنید.

71 نظرات

 1. باسلام به دوستان بیمتو سقف بیماری خاص در بیمه پاسارگاد به ۴۰۰میلیون ریال افزایش یافته لطفا نسبت به اصلاح مقاله بالا اقدامات مقتضی رامبذول فرمایید باتشکر

  • درود بر شما لازم دیدم بزرگترین عیب بیمه عمر و سرمایه گذاری سود آور پاسارگاد را بسمع عزیزان برسانم حد و ۹سال دارم حق بیمه پرداخت میکنم اول قرارداد گفتند ماهی ۱۵۰ باید بدید هرسال مبلغ بالایی را اضافه کردند ومن دادم یعنی الان شده ماهی حدود ۸۰۰ هزارتومان پرداختی بنده
   من ۱سالو نیم پیش ۵میلیون پول خودم رو وام گرفتم به دلایل موجه ومنقن نتوانستم برگردانم به دفعات پسوال کردم میخوام پرداخت کنم لطفا بفرمائید با جرائمش چقدر شده در نظر داشته باشید پول خودم را باید جریمه بدم باز هم نگفتند که نگفتند برج دی ماه ۹۹ واتسپ کردند که تمام پرداختی ۹ساله شما بابت جریمه صفر شد بنده بنده مثل کسی که از طبقه ۱۰ یک ساختمان پرت شده پایین تا امروز هنگ کردم هر چقدر تماس گرفتم افاقه نکرد که نکرد. تشکر میکنم دوستان راهنمایی کنند من یا پولم را بگیرم یا ادامه بدم با تجدید احترام

   • با سلام.
    برای موردی که میفرمایید کوتاهی از تماینده بیمه بوده متاسفانه. بهتره به صورت حضوری به دفتر نمایندگی مراجعه کنید و پیگیری کنید و اگر نتونستین به نتیجه برسید، به یکی از شعب اصلی بیمه پاسارگاد مراجعه کنید و شکایتتون رو از نماینده مطرح کنید

 2. به نظر بنده بهتر است موضوع بحث اینطور بیان شود:مزایا و معایب بیمه عمر ….
  1-مثلا در مورد تیترپرداخت مستمری در صورت ازکارافتادگی ناشی از حادثه باید به عرضتون برسونم که در شرکت بیم همذکور براثرازکارافتادگی کلی و دائم بیمه شده (اعم از بیماری و حادثی)تا پایان مدت قرداد معافیت از پرداخت لحاظ می شود ولی در شرکت بیمه سامان به مدت ده سال و صرفا در صورت ازکار افتادگی بر اثر بیماری معافیت و غرامت در نظر گرفته می شود.که به نوعی عیب محسوب می شود.مثلا اگر شخصی بیمه نامه 30ساله از سامان انتخاب کند و براثر بیماری از کارافتاده شود به مدت 10سال معافیت دارد و یک ،دو یا سه برابر می تواند غرامت ازکارافتادگی درخواست کند.که در اینصورت از پایان دوره غرامت تا پایان دوره بیمه نامه نیز می بایست پرداخت حق بیمه را نیز ادامه دهد.
  2-در شرکت بیمه پاسارگاد پوشش نقص عضو وجود دارد که در بیمه سامان بانام از کار افتادگی کامل و دائم حادثی مطرح است.که این خود از معایب سامان و از محاسن پاسارگاد می باشد.
  3-ضمنا طی ابلاغ اخیر سرمایه امراض بیمه پاسارگاد 30میلیون تومان اعلام شده است.و مهمتر از همه اینکه امراض خاص در این شرکت هرکدام یکبار پرداخت می گردد و بدون ارائه فاکتور.
  4-در صورت بازخرید بیمه نامه در شرکت بیمه پاسارگاد سود مشارکت در هرسال از بیمه نامه قابل پرداخت می باشد ولی در شرکت بیمه سامان در صورت بازخرید بیمه نامه و اینکه از پایان سال هشتم بیمه سود مشارکت بطور کامل پرداخت می گردد.و تاقبل از آن بصورت درصدی پرداخت می گردد.

  • دوست عزیز در مطالب زیادی از محاسن و مزایای بیمه عمر پاسارگاد صحبت کردیم و در این مطلب سعی کردیم بی طرفانه نسبت به این بیمه قضاوت کنیم

 3. باعرض پوزش سقف امراض خاص در پاسارگاد 40میلیون تومان می باشد.ضمنا درصورتیکه اندوخته بیمه گذار بیش از 2میلیون تومان شود امکان بهره مندی از بیمه درمانی نیز برای ایشان فراهم می گردد.

  توصیه بنده حقیر به عنوان کسی که 10 سال در بیمه عمر فعالیت مستمر داشته به وب سایت بیمیتو اینست که به اشتباه موجب ضرر و زیان به هیچ یک از شرکتهای بیمه ای نشود که این امر مستلزم بالا بردن سطح آگاهی و مطالعات گسترده در این زمینه می باشد.

 4. دوره انتظار امراض خاص در بیمه سامان 6ماه می باشد.و درصورتیکه شخص از خدمات بیمه پایه و تکمیلی استفاده کرده باشد مابه التفاوت آن پرداخت خواهد شد.

 5. با سلام سایت تون عالیه ولی اپدیت نیستید در بیمه پاسارگاد
  یک پوشش بیماری های خاص تا سقف 40 میلیون افزایش پیدا کرده
  فوت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومان
  فوت حادثه تا سقف 500 میلیون
  هزینه پزشکی حادثه تا سقف 25 میلیون
  غرامت از کار افتدگی سقف 60 میلیون تومان

 6. با سلام لطفا مزایای بیمه عمر پاسارگاد را اصلاح کنید
  1. کارمزددریافتی شرکت بیمه پاساگارد بابت بیمه های ماهانه و 3 ماهه و 6 ماهه نصبت به بعضی شرکتها بیمه ای کمتر است ،
  2. معافیت از مالیات بیمه شدها پاسارگاد ،
  3. کارافتادگی به هر علت در شرکت پاسارگاد قابل قبول است ،
  4. سقف هزینه‌ها پزشکی پاسارگاد 25 میلیون تومان است
  5. سقف غرامت فوت طبیعی بیمه پاسارگاد 250 میلیون تومان است
  6. سقف غرامت فوت حادثه بیمه پاسارگاد 500میلیون تومان است
  7. بیمه پاسارگاد غرامت نقص عضو حادثه تا سقف 250میلیون تومان پرداخت میکند
  8. بیمه پاسارگاد پوشش آتش سوزی و زلزله منازل مسکونی تا سقف 500 میلیون تومان پوشش میدهد
  9. بیمه پاسارگاد شورش و بلوا ، آتشفشان و حوادث طبیعی را پوشش حادثه انفرادی میدهد
  10. دریافت بیمه تکمیل درمان بیمارستانی بین‌المللی
  S.O.S به صورت کاملا رایگان بعد از اینکه صندوق بیمه نامه به 2 میلیون تومان برسد واز 2 الی 10 میلیون تومان در هزینه‌ای بیمارستانی که بیش از 24 ساعت بیمه شده بستری شود کمک میشود که بجز دیسک کمر و سزارین و بیماریهای چشمی مادر زاد تمامی عمل ها را شامل می‌شود، و حتی به پوشش های که بیمه عمر غرامت میدهد مثل حادثه و امراض خاص به صورت مجزا در بیمه تکمیلی هم کمک میشوند
  11.پوشش امراض خاص 5 بار تا سقف 40 میلیون تومان وجمعا 200 میلیون تومان برای هر بیماری در بیمه شده پاسارگاد به صورت مجزا محسوب میشود ، اولین غرامت بیماری خاص عمل قلب باز تا سقف 40 میلیون تومان بیمه شده غرامت دریافت می کند، دومین غرامت امراض خاص پیوند اعضایی اصلی بدن ؛کلیه، کبد ، ریه ،قلب و پیوند مغزاستخوان به صورت مجزا تا سقف 40 میلیون تومان غرامت دریافت میکند، سومین غرامت بیماری خاص سکته قلبی ، چهارمین غرامت بیماری خاص سکته مغزی ، پنجمین غرامت بیماری خاص انواع سرطان بدخیم بجز سرطان پوست میباشد که برای بیمه شده به صورت مجزا میتواند تا 5 بار و هر بار تا سقف 40 میلیون تومان از شرکت بیمه پاساگارد غرامت بیماری خاص دریافت کند .
  لطفا پوششهای بیمه عمر وسرمایه گذاری پاسارگاد را اطلاح بفرمایید ،
  با تشکر
  ارادتمند شما فرزاد درکه نماینده فروش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در استان کرمانشاه.

  • سلام. وقت‌تون بخیر. ما در این‌جا تنها به بیان معایب پرداختیم. مطالب بیان شده را حتما بررسی می‌کنیم و در مطلبی با عنوان «مزایای بیمه عمر پاسارگاد» که در بلاگ موجود است استفاده خواهیم کرد. ممنون از توجهی که داشتید

   • با سلام….درسته که در این مقاله سعی کردید معایب پاسارگاد رو مطرح کنید، اما نکته اینجاست که بیان معایب رو به درستی بیان نکردید و با اطلاعاتی غیر دقیق به موضوع پرداختید….اگر اطلاعاتتان را به روز کنید متوجه خواهید شد برخی مطالبی که به عنوان عیب مطرح کردید درست نبوده است.

 7. تشکر میکنم از شما
  اتفاقا باید مقالاتی باشه که فقط معایب رو مطرح کنه تا ما اگاهانه تر انتخاب کنیم و محدودیت هایی رو که بعدا برامون پیش میاد رو ازادانه بدانیم
  ممنون

    • با سلام.
     دوست عزیز شرکت های بیمه تحت نظارت مستقیم بیمه مرکزی فعالیت میکنن و بخش زیادی از اموالشون در گروی بیمه مرکزیه. اگه شرکت بیمه ای ورشکست بشه (که بسیار به ندرت اتفاق میفته) بیمه مرکزی از طریق بیمه ایران، سرمایه بیمه شده ها رو طبق بیمه نامه بهشون برمیگردونه

  • سلام منم موافقم که ايرادها مطرح بشه، اما ايراداتي که به درستی بیان بشه، نه مباحثی که به دلیل نقص در اطلاعات به عنوان معایب مطرح بشه

 8. سلام
  این پست شما یکمی طرفدارانه منتشر شده، به این دلیل که من تو سایت شما ” چقدر از معایب بیمه عمر سامان اطلاع دارید؟ ” رو جستجو کردم اما چیزی جز “چقدر از معایب بیمه عمر پاسارگاد اطلاع دارید؟” نمایش نداد
  برداشت من و هر بازدیدکننده دیگری از این پست در سایت شما نخست تخریب بیمه پاسارگاد هست.
  امیدوارم یا پستی مشابه برای محصول بیمه عمر تمامی شرکت ها با همین ساختار بزارید یا کلا این پست رو حذف کنید که در حق شرکت بیمه پاسارگاد اجحاف نکرده باشید.
  با تشکر

  • سلام
   در پست های زیادی به بررسی مزایای بیمه عمر پاسارگاد پرداخته ایم و در اینجا خواستیم بی طرفانه معایب این بیمه را هم بررسی کنیم

 9. سلام
  ممنون از ارائه نظر خوبتون
  ولی ما ترجیح میدیم علاوه بر اینکه به مزایای بیمه ها بپردازیم معایب اون ها رو هم بررسی کنیم و همون طور که تو تیتر بقیه مطالب به مزایا اشاره کردیم اینجا هم تو تیتر به معایب اشاره می کنیم

 10. ادمین محترم بر واطلاعاتت رو درباره بیمه پاسارگاد قوی کن بعد بگو،چرند نگو برای مردم،وام رو تو سال اول اگر اندوخته به 200 هزار تومن رسید میتونه 90 درصدش رو وام دریافت کنه،پاسارگاد یه خدمات دیگه هم داره که بقیه بیمه ها ندارن اونم اینه که زمانی ک اندوخته به دو میلیون رسید یک کارت بیمه تکمیلیه رایگان میاد که این به عنوان اشانتیون برای بیمه شده هست،کدوم شرکت بیمه این رو ب صورت رایگان در اختیار میزاره؟

  • با سلام
   ممنون از لطف شما. ما در این مطلب تنها معایب رو بیان کردیم. نکاتی که شما مطرح کردید درست است و ما قبلا در مطالبی از قبیل مزایای بیمه عمر پاسارگاد و همچنین خدمات بیمه عمر پاسارگاد و… به تفصیل بیان کردیم.

  • با سلام
   ما قبلا در مورد مزایای پاسارگاد نیز نوشته‌ایم می‌توانید به مطالبی با عناوین مزایای بیمه عمر پاسارگاد، خدمات بیمه عمر پاسارگاد و یا پوشش‌های بیمه عمر و … در بلاگ مراجعه کنید.
   ممنون از لطف شما

 11. سلام خداقوت
  ممنو از سایت خوبتون و از صبوری در پاسخ به منتقدان
  حتی با توهین برخی عزیزان اما هم انتقادشون رو منتشر کردید هم صادقانه برخی اشتباهات سهوی رو پذیرفتید
  اما چند مسئله:
  بنظرم در یک جدول تمام بیمه ها رو بررسی کنید اینجوری بهتره تا فقط دو بیمه رو بررسی کنید
  نمایندگان بیمه معمولا بخاطر دریافت کارمزد بیشتر بیمه گذار رو تشویق به انتخاب سقف پوشش ها میکنن در این صورت در پایان قرار داد سود کمتری به بیمه گذار تعلق میگیره لطفا راهنمایی کنید چگونه با انتخاب پوشش های متوسط سود بیشتری هم در پایان دوره به بیمه گذار برسه

 12. باسلام.شرکت بیمه پاسارگاد بعد از 6 ماه به شرط اینکه اندوخته بیمه نامه به 200000تومان رسیده باشه به مشتری وام میده نه بعد از دوسال. مابقی شرکت ها بعد از دوسال وام میدن

  • با سلام متقابل. ما همه اطلاعات رو بررسی می‌کنیم چنانچه مطلب اشتباهی ذکر شده می‌تونید اشاره کنید ما حتما پیگیر هستیم تا مطالب اشتباه رو حذف و اطلاعات درستی به مخاطب ارایه کنیم.

 13. با سلام
  لطفا این پست و در اسرع وقت اصلاح بفرمایید چون تماما جانب دارانه می باشد و صرفا جهت تخریب بیمه پاسارگاد نوشته شده، البته مخاطبان با اندکی تامل در کلمات و جملات بکاربرده شده متوجه تخریب بیمه پاسارگاد و تبلیغ بیمه سامان خواهند شد.
  در صورت تکرار این چنین پست هایی تبعات پیگرد های قانونی از جانب بیمه پاسارگاد که بنده نماینده آن می باشم شامل وب سایت بیمیتو خواهد شد.
  خواهشا قبل از انتشار هر مطلبی تمام جوانب را در نظر بگیرید
  با تشکر

  • سلام
   ما به هیچ‌وجه قصد تخریب یا پشتیبانی از هیچ شرکتی رو نداریم. به عنوان نمونه می‌تونید به مطالب زیادی که درباره مزایا، خدمات و یا پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد نوشتیم مراجعه کنید. اگه مطلبی خلاف واقع عرض شده، دقیقا بیان کنین. ما پیگیری می‌کنیم و مطلب مورد نظر اصلاح یا حذف خواهد شد.
   ممنون از وقتی که گذاشتید.

  • با سلام
   دوستانی عزیزی که نماینده هر شرکت بیمه ای هستید. اینکه تا یک پست از معایب گذاشته میشه، برای شما جنبه تخریبی پیدا می کنه و سریعا با حرف پیگرد قانونی قضیه را جمع می کنید، فقط فرار رو به جلو می باشد. شما اگه نواقصی یا اشکالاتی را در متن متوجه شده اید که انصاف در آن رعایت نشده است، لطفا آن ها را اصلاح بفرمایید تا خود خواننده تصمیم بگیرد.

 14. سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
  بیمه عمر بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه نیست که بشه بدون مشاوره یه نماینده حرفه ای اون رو تهیه کرد!
  و در کل این کار اشتباهی است که بیمه عمر رو با این روش بخرید چون نماینده بیمه باید از شرایط زندگی و اینده نگری شما اگاه باشه تا با توجه به شرایط شما طرحی رو پیشنهاد بده تا اون رو بخرید
  و به همین دلیل در بیمیتو امکان خرید بیمه عمر پاسارگاد امکان پذیر نمیباشد چون فقط سود بیمه گر مهم نیست! بلکه سود بیمه گذار هم مهم هست…
  پس سایت بیمیتو محترم لطفا به خاطر سود خودتون شرکتی رو خراب نکنید چه پاسارگاد چه بیمه دیگه ای…
  معذرت می خوام که تند صحبت کردم، موفق باشید🙏🌹

  • سلام خدمت شما نماینده گرامی
   در مطالب متعددی در بلاگ بیمیتو به نکات ریز و درشتی درباره جوانب بیمه های مختلف پرداخته شده است
   در اینجا هم به معایب این بیمه پرداخته ایم تا مخاطب بی طرفانه بر اساس مزایایی که یه بیمه دارد دست به انتخاب بزند
   باز هم ممنون از نظر شما

 15. سلام وقتتون بخیرمطالب مفیدهست ولی حتمابایدبروزرسانی بشه الان پاسارگادبابت بیمه تکمیلی که هدیه ای بودازطرف شرکت ماهیانه یکهزارتومان ازحق بیمه کسرمیکنه که نمیدانم بایدبه مشتری گفت یاخیر؟اگرنگوییم اصل صداقت رازیرپاگذاشتیم وخواهشا مقایسه بیمه ای واطلاع رسانی داشته باشیدجهت پیشبردصنعت بیمه نه تخریب شرکت خاصی ممنونم

  • سلام
   ما قصد داریم تا هر مطلب مفید و موثقی رو که مورد نیاز بیمه‌گزار یا شرکت‌های بیمه هست رو بیان کنیم. نکته‌ای که فرمودید رو نیز بررسی می‌کنیم و تغییرات لازم رو انجام در صورت نیاز انجام می‌دیم.
   ممنون بابت اطلاع‌رسانی و زمانی که گذاشتید.

 16. با سلام . به نظر من این تیتر اصلا منصفانه نیست و روی مخاطب اثر منفی میزاره
  شاید بهتر این بود در یک قسمت مجزا تحت عنوان معایب کلیه شرکت های بیمه
  هر شرکت رو به طور مجزا تحلیل میکردین
  این تیتر باعث تخریب بیشتر تا تعریف
  ذکر معایب یا همون نقاط استپ خیلی خوبه ولی به شرط اینکه همه شرکت ها ذکر بشه

  • سلام
   ممنون از ارائه نظرتون
   در مطالب متعددی درباره مزایای بیمه عمر پاسارگاد صحبت کردیم
   اینجا هم سعی کردیم درباره معایب آن صحبت کنیم که نگاه بی طرفانه ای به شرکت های بیمه داشته باشیم
   برای سایر بیمه ها هم چنین برنامه ای داریم

 17. باسلام.
  بنده جزو مدیران پاسارگاد هستم, من کلا موضوعات رو نخواندم فقط تا مرحله وام را مطالعه کردم.
  لازم به ذکر است که عرض کنم وام در پاسارگاد بعد 6 ماه است در صورتی که شما گفتید بعد 2 سال.
  باتشکر از تلاش بی وقفه شما 😀

  • با سلام.
   منم جزوه نمایندگان بیمه ی پاسارگاد هستم .
   وام گرفتن بعد 6 ماه از قرار داد بیمه که گذشت میتوان وام گرفت .
   و وام گرفتن 4 درصد بالاتر از نرخ سود فنی است
   که در دوسال اول سود فنی 16 درصد و در دوسال دوم 13 درصد و در دو سال بعد 10 درصد هست
   اگر در اوایل وام گرفت با سود بیشتر باید پرداخت کرد که به نفع بیمه گذار نیست
   اگر صبر کنید با سود کمتر میتوان هم وام و پرداخت کرد
   و حتی میتوان سپرده گذاری کنید از مبلغ 500 هزار هم شروع میشه به بالا
   و از همین سپرده میتوان وام گرفت به همین راحتی.
   امیدوارم برای دوستانم مطالب مفید واقع بشه.

 18. نظر من به عنوان نماینده بیمه عمر پاسارگاد این هستش که ما فراموش کردیم که صنعت بیمه یک صنعت پویا هستش و شرکتها همیشه در حال بهتر شدن هستن. فرقی نمیکنه همه شرکت ها در حال پیشرفت هستن. مطالبی هم که شما گفتین به اصطلاح اون پویایی و آپدیت رو نداشت. بهتره که هیچ وقت یک شرکت رو از جنبه منفی بررسی نکنیم. اگر هم اینکار رو کردیم پشت بندش مزایاش رو هم تو همون صفحه ب
  یم و با چند شرکت دیگه مقایسه کنیم.

 19. باسلام و خسته نباشید با این همه ایراد چرا بهترین بیمه انتخاب شده حتما خودتان دستکاری کردید .نه سود .نه وام بین ۱۲تا۶۰سال نه میسه پولو برداشت فکر کنم مزخرفه با عرض معزرت.

  • سلام
   سود بیمه عمر در هر شرکتی متفاوته. در کل هر شرکت اهداف خودشو در صنعت بیمه دنبال می‌کنه. در این مورد هم عرض کردیم که اگه پوشش‌های بیمه عمر براتون مهم باشه بیمه پاسارگاد یکی از بهترین گزینه‌هاست چون بیشترین پوشش‌ها رو ارایه می‌کنه. در همه شرکت‌های بیمه هم این امکان وجود داره که بیمه عمر رو قبل از پایان قرارداد بازخرید کنید و پول و اندوخته بیمه عمرتون رو بگیرید.
   با سپاس

   • با عرض سلام تمام شرکتهای بیمه ای بیشتر از آنکه بفکر مردم باشند بفکر خود شون هستند تعهدات بیمه ها هنگام پرداخت خسارت معلوم میشود که از هر ترفندی استفاده می کنند تا تعهدی که داده اند بی اساس جلوه دهند

    • با سلام.
     دوست عزیز شرایط و قوانین تمام بیمه ها و شرکت های بیمه، کاملا مشخصه ولی متاسفانه افراد در زمان خرید بیمه به اونها دقتی نمی کنن و همین باعث میشه که موقع خسارت به مشکل بخورن

  • بیمه پاسارگاد شعبه قزوین کد ۹۰۱ پول منو خورد بعد ۵ سال چهار میلیون ریختم موقع تسویه دو تومان میخاد بده … بیمه عمر پاسارگاد یعنی این … الهی کوفتشون بشه

   • دوست عزیزم سلام ، علی آقای گل فرموده بودید بیمه پاسارگاد ۵ سال پرداختی داشتید چهارمیلیون تومان و الآن دومیلیون باز می گردد

    👈خدمتتون عارضم اگر حضرتعالی هر بیمه ای اعم از مسیولیت، آتش سوزی، ثالث و بدنه انجام بدید در پایان دوره بیمه نامه تون هیچ پولی به شما باز نمی گردونه و فقط درصورت عدم خسارت مثلاً در بیمه ثالث در سال بعد چند درصد تخفیف در پرداخت حق بیمه خواهید داشت
    👈در بیمه عمر هست که حق بازخرید بیمه نامه وجود دارد ولی عنوانی هست بنام «دوره انتظار» که اگر شما در این دوره نسبت به بازخرید بیمه نامه تون اقدام نمایید مبلغ دریافتی تون از مبلغ پرداختی حق بیمه تون کمتر خواهد شد
    در روز اول صدور بیمه نامه عمر پاسارگاد جدولی شفاف در اختیار بیمه گذار قرار داده می شود و تمامی مبالغ دریافتی و پرداختی بیمه گذار و پوشش ها و حق بیمه گری در آن ثبت شده است
    مطالب فوق جهت استحضار حضرتعالی ارایه گردید😊
    با بهترین آرزوها و تندرستی و سلامتی برایتان 🙏🙏🙏

 20. سلام دوست عزیز
  معایبی رو که نوشتید کاملا اشتباه هستند. لطفا اطلاعات خود رو آپدیت کنید. اکثر همکاران اشتباهات رو برای شما نوشتن و شما هم در جواب گفتید ک بررسی میکنم ولی مطالبتون هیچ تغییری نکردن.
  وام هم بعد از گذشت ۶ ماه به شرطی که اندوخته ی ریاضی به ۲۰۰هزار رسیده باشه ,قابل پرداخت میباشد و کلی مطالب دیگه که تصحیح نکردید.

 21. با سلام – بنده الان در نیمه دوم سال 1398 دارم این گزارش را مطالعه میکنم و برایم بسیار عجیب است که بااینکه برخی کاربران نیز درباره بروزرسانی اطلاعات این پایگاه و نشر اطلاعات جدید و دقت در گزارش طی سالهای گدشنه تا کنون هشدارداده اند, اما همچنان این بروزرسانی صورت نگرفته!!
  آیا عمدی درکار است!!؟

  • سلام
   تمام مواردی که دوستان اشاره کردن بررسی شده و اصلاحات لازم در این خصوص انجام شده. اگه بخشی از مطلب از نظر شما درست نیست لطفاً ذکر کنین تا نسبت به بررسی و اصلاح اون اقدام بشه. ممنون

 22. انقدر ایراد داشت که واسه شما و کسی که این اطلاعات رو در اختیارتون گذاشته متاسفم… چطور به خودتون اجازه دادید این همه مطالب اشتباه درج کنید؟؟؟؟
  حتما به مراجع ذیصلاح مربوطه اطلاع داده خواهدشد

 23. دوست عزیز پوشش بیماریهای خاص در بیمه پاسارگاد تا سقف 200 میلیون تومان هست که هیچ بیمه دیگه ای این سقف پوشش رو ندارد.
  دریافت وام از بیمه پاسارگاد به اندوخته فرد بستگی دارد که با رسیدن اندوخته حتی به 200 هزار تومان و گذشت 6 ماه قابل دریافت میباشد.
  همون طور که فرمودید نرخ سود تضمینی از طرف بیمه مرکزی هست و قابل تغییر نیست اما سود مشارکت پاسارگاد اندوخته بیمه نامه رو به چند برابر پرداختی میرساند.
  بیمه گذار میتواند در صورت اهمیت سرمایه نسبت به پوشش از پوشش های کمتری استفاده کند و از سرمایه بیشتری برخوردار شود.

 24. خیلی زشته که اطلاعات غلط رو با درست قاطی میکنی
  یاد رسانه های غربی میوفتم
  اینکه سعی بر خراب کردن پاسارگاد داری شکی نیست
  ولی
  دوست دارم حالا که معایب رو گفتی، خوبی هاشم بگی که مردم ببینن معایب بیشتره یا مزایا
  و این که اگه ما کلاهبردار بودیم
  واحد نمونه نمی‌شدیم، توانگری مالی 1 نبودیم و….
  دوست عزیز به عنوان نصیحت بهت میگم
  سعی نکن به خاطر مطرح کردن خودتون، نام ارگان دیگه ای رو خراب کنی
  برو خودتو اصلاح کن
  یا حق

 25. سلام وقت بخیر بهتراست درباره ی بیمه ی پاسارگاد و تمام بیمه ها معایب رو بنویسن که کسی که میخواد بیمه بشه ببینه و انتخاب کنه ممنون ک معایب رو نوشتید معایب بیمه های دیگع رم بنویسید تا اشناشیم و بررسی کنیم متشکرم

 26. بخشید ها ،من خودم شخصا از بیمه پاسارگاد ضربه خوردم .حالا به هر دلیلی شاید به نفع شرکت بیمه یا شایدم بخاطر اینکه گرفتن پورسانت نماینده یا …… در موقع خرید بیمه اطلاعات ناقص ار سوی نماینده داده شد و بعداز دوسال سابقه بیمه مجبور به باز خرید بیمه شدم .فقط بخاطر اطلاعات ناقص که هر دلیل منفعت طلبانه ای از سوی شرکت بیمه میتونه داشته باشه ، بعداز دوسال یک سوم پولی که داده بودم و قرار شد بهم بدند که هنوزم ندادند. واقعا این نهایت بی انصافیه که سر مردم بیچاره رو کلاه می ذارند. من که راضی نیستم.

  • لیلای عزیز سلام
   متاسفیم که همچین تجربه‌ای از خرید بیمه عمر دارید، ما سعی می‌کنیم اطلاعات کامل و درست را درباره بیمه در اختیار همه قرار بدهیم.

 27. با سلام.خیلی در این مقاله اشتباه وجود داره‌.اکثر شزکتها مثل بسمه ایران پوشش بیماری خاصشون از ۱۵ سالگی شروع میشه، پاسارگاد ۱۲ سالکی هست.دوم اینکه سقف تعهدات رو بسیار پایین گرفتید ،
  سوم پوشش sos که هزینه بستری بیمارستان و جراجیو پوشش میده رو فقط در کشور بیمه پاسارگاد پوشش میده که اون هم قید نکردید.راجع به سود بایذ عرض كنم که شما اگر با شرایط یکسان بین دو تا بیمه پاسارگاد و مثلا بیمه ایران ، جدول تهیه كنید و رقم بازنشستگی و مقایسه کنید خواهید دید که اگر بیمه پاسارگاد سود کمتری اعلام کرده مثلا گفته ۲۰ درصد چ شركت دیگه گفته ۲۲ درصد، ولی رقم نهایی پاسارگاد بالاتر میشه، چون هزینه های بیمه گری کمتری داره. و اینکه اطلاعات ناقص و اشتباهتون یه جور تبلیغات منفیه، بهتره که بدونید خود کارمندان بیمه مرکزی وکارمندان بانک مرکزی بیمه عمر پاساگاد دارن و من کلی ییمه عمر دارم که همکارام که خودشون کارمند اون بیمه هستن، پیش من انجام دادن.

  • آناهیتای عزیز سلام
   در متن به شرکت بیمه ایران اشاره نشده و تنها نوشتیم، بعضی شرکت‌های بیمه! سقف تعهدات مربوط به سال ۹۶ است و هنوز به روز رسانی نشده است.
   شرکت‌های بیمه دیگه مانند آسماری و سامان با SOS همکاری دارند.
   ما سعی می‌کنیم همیشه بدون طرفداری و جانبداری درباره بیمه‌ها و عملکرد‌ شرکت‌های بیمه اطلاع‌رسانی کنیم.

 28. و اینکه دریافت وام و یا فسخ بیمه نامه در پاسارگاد ۶ ماه بعذ شروع بیمه ست ولی در شرکتهای دیگه ۲ الی ۳ ساله.یعنی زیر ۲ سال نمیتونن نه وام بگیرن نه بیمه شونو فسخ کنن و پولشون سوخت میشه

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید