بیمه عمر را از کدام شرکت بخریم؟ کدام شرکت‌های بیمه معتبر هستند؟ معتبرترین بیمه عمر کدام است؟ برای کسانی که با بیمه عمر آشنایی دارند خدمات و پوشش‌های این بیمه شناخته‌شده است. هر کس که نسبت به آینده خود نگران باشد و دید آینده‌نگری داشته باشد جهت تأمین امنیت مالی خود و خانواده خود اقدام به خرید بیمه عمر می‌کند. اما سؤالاتی که گفتیم ممکن است برای همه افرادی که قصد خرید بیمه عمر دارند، مطرح شود. برای پاسخ به این قبیل سؤالات و خرید معتبرترین بیمه ی عمر در ایران باید شناخت خود نسبت به بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و همچنین شرکت‌های بیمه کامل کنیم. به همین منظور سعی داریم تا این موارد و دیگر عوامل تعیین‌کننده را در اینجا توضیح دهیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


کدام بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بهتر است؟

کدام بیمه عمر و سرمایه گذاری بهتر است؟

خرید بیمه عمر کاملاً وابسته به نیازهای بیمه‌گزار دارد و از این نظر بسیار شخصی است. ممکن است فردی به جنبه‌های سرمایه‌گذاری بیمه عمر علاقه داشته باشد و مایل باشد از این مزیت بیشتر استفاده کند و برای فردی دیگر امکان استفاده از پوشش‌های بیمه عمر اهمیت داشته باشد و خواهان استفاده هر چه بیشتر از  پوشش‌های بیمه عمر باشد. همان‌طور که می‌دانید در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری هم امکان سرمایه‌گذاری وجود دارد و هم امکان استفاده از خدمات بیمه‌ای. یعنی حق بیمه‌های پرداختی در بیمه عمر، سرمایه‌گذاری می‌شود و توسط شرکت بیمه سالانه سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت دریافت می‌کنند. این حق بیمه‌ها به همراه سود پرداختی در پایان مدت قرارداد به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود. پوشش‌های بیمه عمر نیز متنوع و مختلف هستند و در هر شرکت بیمه می‌توانند از نظر تعداد و کیفیت متفاوت باشند. هرچه بیمه عمر شما سوددهی بیشتری داشته باشید و همچنین بتوانید با پرداخت حق بیمه‌های کمتر از بالاترین سطح و تعداد پوشش‌ها استفاده کنید بیمه عمر بهتری خواهید داشت.


مطلب مرتبط: همه چیز درباره بیمه عمر


بیمه عمر در کدام شرکت‌ها معتبر است؟

بیمه عمر در همه شرکت‌های بیمه معتبر است. شرکت‌های بیمه فعال در ایران از سازمان بیمه مرکزی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند و اعتبار کافی برای ارایه خدمات بیمه‌ای را دارند بنابراین به دنبال شناخت شرکت‌های بیمه‌ای باشید که بیمه عمر را مطابق با نیاز شما ارایه می‌کنند و یا نیازهای شما در بیمه عمر آن‌ها پیش‌بینی شده است. مثلاً اگر به دنبال بهره‌برداری از سوددهی بیشتر هستید بررسی کنید که کدام‌یک از شرکت‌های بیمه سود بیشتری را در چند سال گذشته به بیمه‌گزاران خود پرداخت کرده‌اند. اگر به دنبال استفاده از انواع پوشش‌ها با کیفیت بالا هستید بررسی کنید کدام شرکت‌ها پوشش‌های بیمه عمر بیشتری با میزان خسارت بالاتری را ارایه می‌دهند و یا بررسی کنید میزان خسارت پرداختی در سال‌های گذشته توسط شرکت‌های بیمه به چه شکل بوده است.

همه شرکت‌های بیمه‌ از سازمان بیمه مرکزی مجوز فعالیت تهیه کرده‌اند و برای صدور انواع بیمه‌نامه دارای اعتبار هستند.


مطلب مرتبط: بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی چه معیارهایی دارد؟


معتبرترین بیمه عمر از نگاه آماری

معتبرترین بیمه عمر از نگاه آماری

بیمه عمر وقتی معتبر است که بتواند به تعهدات خود عمل کند. چنانچه در یک شرکت بیمه، پرداخت خسارات به موقع انجام نشود و یا خسارت پرداختی مطابق تعهدات صورت نگیرد، در بین بیمه‌گزاران و متقاضیان بیمه عمر نیز چندان طرفداری نیز نخواهد داشت. رعایت موارد زیر می‌تواند اعتبار بیمه عمر را موجب شود و به بیمه‌گزار این اطمینان خاطر را بدهد که بیمه خریداری شده به تعهدات خود عمل می‌کند. سازمان بیمه مرکزی به عنوان نهاد ناظر بر شرکت‌های بیمه، وظیفه نظارت بر فعالیت‌های هر شرکت و ارایه آمار در خصوص شرکت‌های بیمه را دارد. از طریق این آمار می‌توان پی برد که روند فعالیت شرکت‌های بیمه به چه صورت است. همچنین می‌توان فهمید که بیمه زندگی یا بیمه‌نامه عمر در طول سال گذشته در هر شرکت به چه صورت ارایه می‌شده است.

پرداخت به موقع بالاترین سود: از عواملی که در معتبرترین بیمه عمر ، پرداخت به موقع بالاترین نرخ سود توسط بیمه عمر است. برای این‌که برای بررسی سود بیمه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه می‌توانید سوابق پرداختی سود آن‌ها در سال‌های مختلف را بررسی کنید.

سود واریزی بیمه عمر در سال‌های قبل را بررسی کنید و ببینید شرکت‌های مختلف چند درصد سود به سپرده‌های بیمه عمر پرداخت کرده‌اند.

پرداخت خسارت پوشش‌های بیمه عمر: پرداخت به موقع و کامل خسارات بسیار مهم است. بیمه‌گزار برای استفاده از مزایای بیمه عمر است که اقدام به خرید بیمه‌نامه می‌کند و اگر در زمانی که دچار خسارت شده نتواند مبلغ تعیین شده را دریافت کند عملاً اعتبار بیمه‌نامه زیر سؤال می‌رود.

میزان حق بیمه‌ها و خسارت پرداختی در معتبرترین بیمه عمر

آمار عملکرد شرکت‌های بیمه در مورد بیمه زندگی به شناخت معتبرترین بیمه عمر کمک می‌کند.

معتبرترین بیمه عمر از نگاه آماری

مشاهده تعداد خسارت‌های پرداختی عامل خوبی برای شناخت معتبرترین بیمه عمر است.

معتبرترین بیمه عمر از نگاه آماری

آمار افرادی که از شرکت‌های مختلف بیمه عمر تهیه کرده‌اند نیز می‌تواند در شناخت معتبرترین بیمه عمر کمک کننده باشد.

توانگری شرکت بیمه: منظور از توانگری شرکت بیمه مقدار سرمایه‌ای است که شرکت بیمه جهت پرداخت خسارات در اختیار دارد. اگر مقدار سرمایه شرکت بیمه از میزان پرداخت خسارات تخمین زده شده بیشتر باشد اصطلاحاً آن شرکت دارای توانگری بالایی است و این توانگری به نوعی تضمین کننده پرداخت خسارات است چرا که بیمه‌گزار می‌داند که شرکت مربوطه از لحاظ مالی غنی بوده و مشکلی برای پرداخت خسارت وی ندارد.

معتبرترین شرکت بیمه عمر ، شرکتی است که در مواقع اضطراری و در زمان مقرر خدمات لازم را ارایه کند و در مواقع بحران در کوتاه‌ترین زمان موارد خسارتی را بررسی کند و پرداخت خسارت را انجام دهد. در اینجا برای بررسی معتبرترین بیمه عمر می‌توانید به آمار منتشر شده سالانه بیمه مرکزی مراجعه می‌کنیم.


مطلب مرتبط: 7 معیار انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری


شناخت معتبرترین بیمه عمر با بیمیتو

برای بررسی ابعاد مختلف بیمه عمر و همچنینی بررسی شرایط و سوابق شرکت‌های مختلف ارایه کننده بیمه عمر ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و طبعاً انجام این کارها از حوصله و توان بیمه‌گزار خارج است. همچنین قوانین شرکت‌های بیمه متغیر بوده و نرخ بیمه‌نامه‌ها و یا مبالغ خسارات در هر سال ممکن است نسبت به سال پیش متفاوت باشد. پیگیری همه این موارد به تنهایی از عهده هیچ‌کس ساخته نیست اما شما می‌توانید به کمک بیمیتو از بیمه عمر، شرایط و ضوابط آن اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین در خصوص شرکت‌های مختلف بیمه اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید. به کمک محاسبه آنلاین بیمه عمر می‌توانید جدول بیمه عمر را به طور هم‌زمان در شرکت‌های مختلف به دست آورید و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. امکان مقایسه به انتخاب دقیق شما کمک می‌کند تا بتوانید از بین شرکت‌های مختلف، بیمه‌ای را انتخاب کنید که با شرایط مالی و انتظارات شما هم‌خوانی داشته باشد. بعد از مراحل کسب آگاهی و دریافت استعلام آنلاین، می‌توانید به وسیله بیمیتو خرید اینترنتی بیمه عمر داشته باشید. خدمات بیمیتو تنها محدود به بیمه عمر نیست و هم اکنون با مراجعه به بیمیتو می‌توانید در خصوص انواع بیمه‌نامه اطلاعات لازم را به دست آورید. از طریق امکان مقایسه، بیمه مورد نظر خود را در بین شرکت‌های ارایه کننده آن بررسی کنید تا بتوانید بهترین بیمه مطابق با شرایط خودتان را پیدا و خریداری کنید. امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو، خرید آنلاین بیمه آتش‌سوزی و خرید آنلاین بیمه مسافرتی در بیمیتو برای شما فراهم است. همچنین افرادی که تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند با مراجعه به سایت بیمیتو می‌توانند اقدام به صدور، تمدید و تعویض دفترچه بیمه خود کنند. بیمیتو در ارایه آگاهی، خرید و مدیریت بیمه در خدمت شما است.

4 نظرات

 1. سلام من نماینده بیمه عمر هستم
  میخواهم شخص ثالث و بدنه با بیمیتو
  کار کنم ثبت نام کردم ۲۰ روز پیش
  خبری نشده؟

  • سلام وقت بخیر
   پیام شما به بخش مربوطه ارجاع داده شد و با شما تماس گرفته می‌شه. از همکاری با شما خیلی خوشحالیم و امیدواریم که همکاری خوبی داشته باشیم.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید