سالانه افراد زیادی بیمه عمر تهیه می‌کنند و برای اینکه در وقت خود صرفه‌جویی کنند به دنبال این هستند که روش‌های غیرحضوری را برای پرداخت اقساط بیمه عمر البرز خود انتخاب کنند که بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب برسند. یکی از ویژگی‌های که بیمه عمر دارد این است که بیمه‌گزار می‌تواند به‌راحتی اقساط خود را پرداخت کند. بیمه البرز نیز مانند دیگر شرکت‌های بیمه، این امکان را برای بیمه‌گزاران خود فراهم کرده است که در کمترین زمان بهترین کیفیت پرداخت اقساط بیمه عمر البرز شامل حال بیمه‌گزارانش شود. در این مطلب ما قصد داریم روش‌های مختلف پرداخت اقساط بیمه عمر البرز را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.


مطالب مرتبط: استعلام بیمه عمر البرز چه کمکی به بیمه‌گزار می‌کند؟


بیمه عمر البرز

بیمه عمر البرز

در اولین قدم بد نیست که مروری بر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری البرز داشته باشیم و با شرایط و پوشش‌های مختلف آن آشنا شویم و بعد از آن به چگونگی پرداخت اقساط بیمه عمر البرز بپردازیم.

بیمه عمر البرز مانند بیمه عمر دیگر شرکت‌ها انواع مختلفی دارد. این شرکت بیمه، بیمه عمر خود را با طرح‌های بیمه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و بیمه چترا برای بیمه‌گزاران خود عرضه کرده است؛ که از بیمه عمرهای ارائه‌شده این شرکت بیمه، فقط بیمه عمر چترا در حال حاضر برای متقاضیان قابل تهیه می‌باشد.بیمه عمر و تشکیل سرمایه از سال 1376 تا سال 1392 از طرح‌های قابل‌استفاده بوده و بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از سال 1387 تا سال 1395 از دیگر طرح‌های بیمه البرز بوده و به دلیل قدیمی شدن این طرح‌ها و نیاز به طرح‌های جدید کنار گذاشته ‌شده‌اند.


بیمه عمر چترا

بیمه عمر چترا

بیمه عمر چترا نوعی بیمه عمر و زندگی است. شما از سن دوماهگی تا پیش از 70 سالگی می‌توانید برای بیمه عمر البرز اقدام کنید.بهترین نوع قرارداد بیمه عمر البرز 30 ساله می‌باشد ولی بیمه‌گزاران درصورتی‌که تمایل داشته باشند می‌توانند بیمه عمر 5 ساله، 10 ساله، 15 ساله و… نیز تهیه کنند. پرداختی این نوع بیمه به‌صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله هست و به توصیه کارشناس بیمه البرز بهترین نوع قرارداد بیمه عمر به‌صورت 30 ساله و پرداخت اقساط بیمه عمر البرز به‌صورت سالانه می‌باشد. بیمه‌گزار در صورت انتخاب سالانه باید حق بیمه خود را در اول هر سال پرداخت کند و حق بیمه از 30 هزار تومان تا 5 میلیون تومان می‌تواند باشد.

بیمه‌گزار می‌تواند حق بیمه خود را در ابتدای هرسال و سرمایه پوشش‌های تکمیلی خود را افزایش یا کاهش دهد.

شما می‌توانید با تهیه این نوع بیمه برای دوران بازنشستگی خود نیز برنامه‌ریزی داشته باشید و دوران بازنشستگی خود را با درآمد بالاتری بگذرانید.در پایان قرارداد حق بیمه‌های پرداختی به‌علاوه سود آن‌ها برای شما اندوخته‌ شده را می‌توانید به‌صورت مستمری دریافت کنید و یا کل اندوخته را یکجا دریافت کنید. بیمه‌گزار می‌تواند اندوخته را به ذی‌نفع خود واگذار کند. همچنین در صورت فوت شخص، ذی‌نفع می‌تواند اندوخته را یکجا یا به‌صورت مستمری دریافت نماید.

شما هم‌زمان با سرمایه‌گذاری، می‌توانید هزینه‌های تحصیل، ازدواج، تهیه مسکن فرزندان خود و همچنین هزینه های زندگی را تامین نماید.از پوشش‌های این بیمه می‌توان به فوت به هر علت، فوت براثر حادثه، ازکارافتادگی، نقص عضو، امراض خاص و بیماری‌های صعب‌العلاج مانند سکته مغزی، سکته قلبی، انواع سرطان، پیوند اعضا اصلی بدن و عمل جراحی کرونی قلب اشاره کرد.بیمه عمر چترا به‌صورت تخصصی روی پوشش‌های بیمه عمر مانور می‌دهد؛ که هرکدام از پوشش‌های این طرح شرایط و ضوابط خاص خود را دارند؛ که به‌طور مثال شما می‌توانید تا 30 درصد از سرمایه فوت را برای بیماری‌های صعب‌العلاج استفاده نماید.

در این قسمت بیمه عمر البرز را به‌صورت مختصر برای شما معرفی کردیم تا با آن آشنا شوید. حال به بررسی چگونگی پرداخت اقساط بیمه عمر البرز می‌پردازیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز با شرایط مالی شما کنار می آید!


چگونگی پرداخت اقساط بیمه عمر البرز

چگونگی پرداخت اقساط بیمه عمر البرز

امروزه با زیادشدن استفاده از اینترنت افراد به دنبال این هستند که به راحت‌ترین شکل ممکن حق بیمه خود را پرداخت کنند. بیمه البرز برای راحتی بیمه‌گزاران خود روش‌هایی را ارائه کرده است که بتوانند پرداخت اقساط بیمه عمر البرز خود را انجام دهند. با هرکدام از این روش‌ها شما را آشنا می‌کنیم.

سایت بیمه البرز

بیمه‌گزاران می‌توانند با مراجعه به سایت www.alborzins.com و انتخاب خدمات الکترونیک از طریق درگاه بانک، پرداخت اقساط بیمه عمر البرز خود را به‌صورت اینترنتی پرداخت کنند.

سایت بیمه عمر چترا

بیمه‌گزاران عزیز با مراجعه به سایت life.alborzinsurance.ir و انتخاب پرداخت اقساط بیمه عمر البرز می‌توانند حق بیمه خود را از طریق درگاه بانک پرداخت کنند.

دفترچه اقساط

هر بیمه‌گزار بعد از بستن قرارداد خود یک دفترچه اقساط دریافت می‌کند. بیمه البرز برای دریافت حق بیمه چهار حساب بانک ملت دارد که بیمه‌گزار می‌تواند حق بیمه خود را فقط به شماره‌حسابی که روی دفترچه اقساط قیدشده است واریز کند. این شماره‌حساب‌ها 73909110، 6912049381، 4017093792، 4314469266 برای پرداخت اقساط بیمه عمر البرز می‌باشد.


مطالب مرتبط: درآمدی برای گذراندن دوره بازنشستگی؛ با بیمه مستمری البرز


برگه اعلام بدهکار

بیمه‌گزاران می‌توانند از نمایندگی که بیمه عمر البرز تهیه‌کرده‌اند درخواست برگه اعلام بدهکاری کنند. این برگه شامل کد اعلام بدهکار و کد بیمه‌گزار می‌باشد. با مراجعه به سایت www.ealborzins.ir از طریق برگه اعلام بدهکار بیمه‌گزاران می‌توانند اندوخته خود و همچنین تعداد اقساط باقی‌مانده را در سیستم رؤیت کنند و پرداخت اقساط بیمه عمر البرز خود را انجام دهند.

بد نیست بدانید هر قسط بیمه عمر البرز یک شناسه واریز دارد که با برگه اعلام بدهکار می‌توانید این شناسه را هر سری دریافت کنید.

پرداخت از طریق ATM و دستگاه پوز

بیمه‌گزاران می‌توانند حق بیمه خود را فقط از طریق ATM بانک ملت با شماره‌حساب‌های 73909110، 6912049381، 4017093792، 4314469266 پرداخت کنند. درصورتی‌که بیمه‌گزار تمایل داشته باشد از طریق دستگاه پوز حق بیمه بپردازد فقط باید به نمایندگی خود مراجعه کند و از طریق دیگر نمایندگی‌ها امکان پرداخت اقساط بیمه عمر البرز را ندارد.

البرز همراه

همراه البرزهمراه البرزهمراه البرزهمراه البرزهمراه البرزهمراه البرز

از دیگر امکاناتی که بیمه البرز برای بیمه‌گزاران خود فراهم کرده است می‌توان به اپلیکیشن بیمه البرز اشاره کرد؛ که نام این اپلیکیشن البرز همراه است. این اپلیکیشن فقط به‌صورت اندروید و برای کاربران اندروید قابل‌استفاده است.شما می‌توانید با توضیحات انواع پوشش‌های بیمه‌ای ازجمله بیمه‌های اشخاص، بیمه‌های خودرو، بیمه‌های باربری، بیمه‌های مسئولیت، بیمه‌های مخصوص، بیمه‌های مهندسی که در این اپلیکیشن وجود دارد آشنا شوید. می‌توانید با انتخاب هرکدام از پوشش‌ها با زیرمجموعه کلی آن مانند خطرات تحت پوشش، فرآیند صدور یا نحوه دریافت خسارت کار خود را انجام دهید.

به دسترسی‌های که البرز همراه دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

. استعلام خسارت پرداختی بدنه

. استعلام خسارت پرداختی شخص ثالث

. استعلام خسارت پرداختی بیمه‌نامه‌های درمان

. پرداخت اقساط

. شبکه فروش

. سایت بیمه البرز

شما برای پرداخت اقساط بیمه عمر البرز خود می‌توانید از طریق گزینه پرداخت اقساط البرز همراه و داشتن برگه اعلام بدهکار، حق بیمه را بپردازید.


بیمیتو یک سامانه آنلاین بیمه است که برای صرفه‌جویی در وقت افراد آن‌ها را با شرکت‌های مختلف بیمه‌ای آشنا کند تا بتوانند با استفاده از حالت مقایسه، مناسب‌ترین بیمه را با توجه به اولویت‌های خود انتخاب و خریداری کنید. سامانه بیمیتو این امکان را نیز فراهم کرده است که شما به‌راحتی در هر ساعت شبانه‌روز بتوانید بیمه موردنظر خود را آنلاین از شرکت‌های مختلف بیمه بخرید و آن را با پیک رایگان تحویل بگیرید.

شما می‌توانید به‌راحتی دفترچه تأمین اجتماعی خود را تمدید، تعویض و صدور کنید و از خدمات تأمین اجتماعی سامانه به‌صورت آنلاین استفاده نماید.

در صورت نیاز به تمدید بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه شخص ثالث موتورسیکلت، بیمه بدنه خودرو می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید.

همچنین با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید از خدمات آنلاین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه آتش‌سوزی مسکونی، بیمه مسافرتی، مسئولیت حرفه‌ای پزشکان استفاده نماید.


 

2 نظرات

  1. من چند ساله دارم با این اپ کار میکنم اما الان چند ماه هست به هیچ عنوان متصل نمیشه با نت روشن در تمام سایتها میرم اما وقتی با نت روشن میخوام وارد ابن برنامه بشم صفحه کاملا سفید هست و وارد نمیشه و مینویسه اینترنت خود را روشن کنید. یک سوال الان دیگه حدود ۱۰ الی ۱۵ سال هست ک داریم از اینترنت استفاده این رو عرض کردم ک نگید مشکل از نت هست در لحضه همه جا و در همه سایتها میریم اما همون لحظه وارد این برنامه ک میشم هیچ هیچ . من الان ک دارم این پست رو میذارم بالای ۶ ماه هست ک ب همین منوال شده یعنی کسی نیست در این شرکت ب این بزرگی و مطرح نیست ک رسیدگی و این اپ رو چک کنه . خیلی خیلی برنامه عالی و خوبی بود اما متاسفانه مشکل پیدا کرده . 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😭😭

    • با سلام.
      احتمالا مشکلی که ایجاد شده، یک مشکل فنی برای اپلیکیشنه و باید از طرف بیمه البرز پیگیری و برطرف بشه.
      بهتره با شماره های بیمه البرز تماس بگیرید و مشکل رو مطرح کنید

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید