بیمه ما یکی از شرکت‌های بیمه‌ای است که از کلمه ملت ایران گرفته‌شده است و زیرمجموعه بانک ملت محسوب می‌شود که خدمات بیمه‌ای مختلف را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از طریق این بانک بیمه عمر و سرمایه‌گذاری تهیه کنید. بعدازاینکه قرارداد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را با این شرکت بیمه امضا کردید باید حق بیمه‌ را به‌صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنید و دنبال بهترین گزینه‌ باشید که این روند را برای شما راحت و بی‌دردسر کند تا بتوانید در منزل یا محل کار پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را انجام دهید. بیمه ما به دنبال این است که این روند را برای بیمه‌گزاران خود ارائه دهد. شما می‌توانید با روش‌های مختلف اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را بدون اینکه حتی بخواهید از منزل خارج شوید یا درخواست مرخصی دهید پرداخت کنید. در این مطلب ما قصد داریم شمارا با روش‌های مختلف پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت آشنا کنیم. با ما همراه باشید.


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بانک ملت

بیمه عمر بانک ملت

در این قسمت بد نیست که اطلاعاتی در مورد بیمه عمر ما داشته باشیم و بعد به روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت بپردازیم.

شما از بدو تولد تا 65 سالگی می‌توانید بیمه عمر ما را تهیه کنید و از پوشش‌های مختلف بیمه عمر استفاده نماید که این پوشش‌ها شامل سرمایه فوت به هر علت، ازکارافتادگی، هزینه‌های پزشکی، پوشش درمان تکمیلی انفرادی مختص فرد بیمه‌گزار بعد از یک سال از صدور بیمه‌نامه است.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ما مانند شرکت‌های بیمه‌ای دیگر شامل طرح‌های مختلف برای بیمه عمر خود است.

طرح‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ما عبارت است از:

. طرح جامع: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح جامع ترکیبی از یک بیمه عمر و یک اندوخته سرمایه‌گذاری است که پوشش‌های مختلفی ازجمله فوت و… را ارائه می‌دهد و همچنین درآمدی را با یک نرخ سود سرمایه‌گذاری مشخص در زمان حیات نصیب بیمه‌گزار می‌نماید

که این سود در دو سال اول 16 درصد در دو سال دوم 13 درصد و پس‌ازآن 10 درصد است.

. طرح مشترک: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری جام مهر یا همان طرح مشترک که از مزایای این طرح می‌توان به این اشاره کرد که در یک بیمه‌نامه دو نفر تحت پوشش قرار می‌گیرند و هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کنند و درصورتی‌که بیمه‌گزار اول قبل از بیمه‌گزار دوم فوت نمود بیمه‌گزار دوم بدون پرداخت حق بیمه تا انتهای قرارداد تحت پوشش بیمه فوت به هر علت قرار می‌گیرد.


مستمری

. مستمری مکمل بازنشستگی: منظور از این طرح این است که بیمه‌گزار هم از مزایای بیمه‌ای بهره ببرد هم با آغاز دوران بازنشستگی بتواند از روش‌های مختلف پرداختی مستمری این طرح استفاده کند؛ که شامل پنج طرح است:

1. پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین: بعد از پایان قرارداد از اندوخته بیمه‌گزار به‌صورت معین مدتی که بیمه‌گزار انتخاب می‌کند مستمری دریافت می‌کند. در صورت فوت، ذی‌نفع می‌تواند کل اندوخته یا همان مستمری را دریافت کند.

2. پرداخت مستمری مادام‌العمر به‌شرط حیات: در این بیمه‌نامه‌ها بیمه‌گزار تا پایان عمر می‌تواند مبلغی را به‌صورت مستمری دریافت کند در صورت فوت مستمری قطع می‌شود و برای بیمه‌گزارانی که فرزندی ندارند توصیه می‌شود.

3. پرداخت مستمری مادام‌العمر با دوره تضمین: از نگرانی‌های بیمه‌گزاران مستمری مادام‌العمر فوت زودهنگام می‌باشند و برای حل این مشکل دوره تضمین برای بیمه‌گزار تعریف می‌شود که بعد از فوت تا پایان دوره تضمین مستمری پرداخت شود.

4. پرداخت مستمری به‌شرط حیات با مدت معین:این طرح به‌صورت دوره پرداخت مستمری است که بیمه‌گزار تعیین می‌کند و با فوت بیمه‌گزار در طی این دوره یا رسیدن به انتهای دوره پرداخت مستمری قطع خواهد شد.

5. پرداخت مستمری به‌شرط حیات با مدت معین و دوره تضمین: این طرح ترکیبی از طرح 3 و 4 است. بیمه‌گزار هم‌دوره دریافت مستمری به‌شرط حیات و همچنین دوره تضمین را دارد که در صورت فوت مستمری‌بگیر به بیمه‌گزار پرداخت شود در مدت معین که اگر بیمه‌گزار در دوره تضمین فوت کند تا پایان دوره معین مستمری پرداخت می‌شود و بعد از آن پرداخت مستمری قطع خواهد شد.


. مستمری همگانی: این طرح نیز مانند طرح مکمل بازنشستگی است ولی برای افرادی است که از مستمری بهره نمی‌برند مانند زنان خانه‌دار، مشاغل آزاد، نویسندگان، ورزشکاران و…

. تأمین آتیه فرزندان: والدین برای آینده فرزندان خود دنبال بهترین‌ها می‌باشند با تهیه طرح تأمین آتیه فرزندان می‌توانید فرزندان خود را در دوره‌های مختلف پشتیبانی کنید چون این طرح شامل هزینه‌های تحصیلی، ازدواج، دوره کسب‌وکار، بازنشستگی و بیماری‌های احتمالی است.

 هرکدام از این طرح‌ها را به‌صورت مختصر برای شما تعریف کردیم تا با انواع این طرح‌ها آشنا شوید. حال به بررسی روش‌های مختلف پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت می‌پردازیم.


چگونه اقساط بیمه عمرو سرمایه‌گذاری بانک ملت را پرداخت کنیم؟

چگونه اقساط بیمه عمرو سرمایه‌گذاری بانک ملت را پرداخت کنیم؟

بیمه ما برای راحتی بیمه‌گزاران خود روش‌هایی را ارائه کرده است که اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را پرداخت کنند. هرکدام از این روش‌ها را به‌صورت تک‌به‌تک برای شما ارائه می‌دهیم.

قبل از توضیح روش‌ها بد نیست که بدانید شناسه واریز برای بیمه عمر خیلی مهم است و هر قسط شما یک شناسه واریز دارد.

 1. سایت تخصصی بیمه ما

شما با ورود به سایت تخصصی بیمه‌های زندگی به آدرس http://life.bimehma.com در پنل کاربری بیمه‌گزار قسمت پرداخت اقساط باقیمانده، می‌توانید از طریق درگاه پرداخت بانک پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را انجام دهید.

 2. دستگاه ATM بانک ملت برای دارندگان کارت عضو شتاب بانک ملت

شما از طریق ATM می‌توانید پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را انجام دهید. با انتقال وجه به شماره‌حساب 5400000047 پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت شما قابل انجام است.

 3. دستگاه شعب و نمایندگان

شما با مراجعه به هرکدام از شعب بیمه ما یا نمایندگان مختلف این بیمه می‌توانید پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را انجام دهید. درروش دستگاه پوز شما فقط نیاز به یک کارت‌بانکی، شناسه واریز اقساط خود و شماره‌حساب 5400000047 که شماره‌حساب پرداخت بیمه عمر ما دارید.

 4. کارت به کارت

شما عملیات کارت به کارت را هم در ATM، همراه بانک و اینترنت بانک خود می‌توانید انجام دهید. در قسمت کارت به کارت برای انتقال وجه خود برای پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت نیاز به شماره کارت 6104337840446841 دارید.

 5. شعب بانک ملت

شما با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت می‌توانید پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت خود را انجام دهید. به این صورت که شما درخواست برگه واریز وجه می‌دهید که این رسید شامل شماره‌حساب، شناسه واریز و مبلغ اقساط شما است بعد از تکمیل این رسید نزد متصدی بانک رفته و اقساط خود را پرداخت می‌کنید.

 6. درگاه #741*

*741# درگاه

با استفاده از ارسال پیام با کد دستوری شما می‌توانید پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت را انجام دهید. کد #741* برای این منظور برای بیمه‌گزاران ایجادشده تا بتوانند به‌راحتی عملیات پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت را انجام دهند.

کد زیر کد تکمیلی برای پرداخت بیمه عمر بانک ملت #1*5*2*5*741* می‌باشد.

 7. درگاه اینترنتی بانک ملت

از دیگر روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت می‌توان به درگاه اینترنتی بانک ملت اشاره کرد. شما پس از ورود به درگاه بانکداری اینترنتی بانک ملت بدون صرف وقت زیادی می‌توانید پرداخت انجام دهید. با مراجعه به قسمت انتقال وجه و حواله بانکی می‌توانید پرداخت اقساط بیمه عمر بانک ملت را انجام دهید.


شما می‌توانید با مراجعه به سامانه بیمیتو در کمترین وقت ممکن با شرکت‌های مختلف بیمه‌ای آشنا شوید و با مقایسه شرایط و قیمت شرکت‌های بیمه، مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود خرید آنلاین بیمه انجام دهید. سامانه بیمیتو این امکان را برای شما مهیا کرده است که بتوانید به‌راحتی در هر ساعت از شبانه‌روز از شرکت‌های مختلف بیمه خرید انجام دهید و با پیک رایگان هر جا که می‌خواهید آن را تحویل بگیرید.

خدماتی که سامانه بیمیتو ارائه می‌دهد شامل خرید آنلاین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه شخص ثالث موتورسیکلت، بیمه بدنه خودرو، بیمه آتش‌سوزی مسکونی، بیمه مسافرتی، مسئولیت حرفه‌ای پزشکان است.

همچنین خدمات تأمین اجتماعی خود را می‌توانید از این سامانه دریافت کنید و دیگر به کارگزاری رفت‌وآمد نداشته باشید. امکان صدور، تعویض و تمدید دفترچه تأمین اجتماعی به‌صورت آنلاین از بیمیتو فراهم‌شده است.


 

8 نظرات

 1. باسلام اگه یک نفرقسط وبه حساب بیمه ملت واریزکنه ولی ندونه به کدام شماره حساب پرداخت نموده پولش چی میشه نزدیک یک سال من اشتباهی واریزکردم ۱۲۰۰۰۰۰۰ریال ولی تابحال ازاقساطم کم نشده لطفاراهنمای بفرمایید

  • سلام
   در این موارد خاص تصمیم‌گیری به عهده شرکت بیمه است که حق بیمه شما رو بپذیرن یا نه. هرچه زودتر به یکی از نمایندگی‌ها و یا شعب بیمه بانک ملت مراجعه کنید و شرایط رو شرح بدید. بهتره شماره حسابی که اقساط بیمه رو اشتباهی به اون واریز کردین رو همراه داشته باشین. شاید به پرینت‌های واریز و شرح واریزی‌هاتون هم نیاز باشه.

 2. من یک فردی امد منزل بیمه نامه را تنظیم کرد و مشکلی هم نداره تمام اقساط من را پرداخت کردم و برای سال دوم نمیدونم چطور باید شناسه ی پرداخت برایم ارسال نمیشه که پرداخت کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

  • سلام
   باید با نمایندگی بیمه مطرح کنید که می‌خواین چه مقدار به حق بیمه‌هاتون اضافه کنید و با هماهنگی انجام‌شده می‌تونید حق بیمه‌های خودتون رو به اندازه‌ای که مد نظرتون هست افزایش بدین.

 3. سلام و عرض احترام بنده در تاریخ 99/08/15 مبلغ قسط سپرده زندگی را پرداخت کردم واز دستگاه ATM رسید دریافت کردم ولی توصورتحساب نگاه میکنم واریزی نشون نمیده واز بیمه ملت هم پیام اومده که قسط را واریز کنید به بیمه زنگ زدم گفتند از نمایندگی پیگیری کنید در ضمن پول هم به حساب برگشت نخورده.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید