برای استفاده از مزایای بیمه باید مبالغی را بپردازید که اصطلاحاً به آن حق بیمه می‌گویند. نحوه پرداخت حق بیمه در بیمه عمر نسبت به دیگر بیمه‌نامه‌ها متفاوت است چرا که در طول مدت قرارداد پرداخت می‌شود. پرداخت مداوم حق بیمه مشکلات خودش را دارد. در گذشته بیمه‌گزار باید برای هر بار پرداخت به بانک مراجعه می‌کرد که نیاز به زمان و صرف هزینه بود اما امروزه با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، روش‌های پرداخت و نقل‌وانتقالات مالی شکل جدیدی به خود گرفته است. امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین که توسط این شرکت فراهم شده است یکی از راه‌های سریع و امن پرداخت حق بیمه است. وقتی می‌توانیم درباره نحوه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین صحبت کنیم که بیمه‌گزار از بیمه عمر و شرایط آن مطلع باشد و بداند برای چه منظوری حق بیمه پرداخت می‌کند. در غیر این صورت بهتر است با تعریف بیمه عمر آشنا شود.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین

بیمه عمر در قبال تضمین زندگی بیمه‌گزار، حامی خانواده و یا ذی‌نفع او نیز هست. به موجب بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد فوت کند، به خانواده و یا ذی‌‌نفع او مبلغ سرمایه فوت تعلق می‌گیرد همچنین بیمه‌گزار می‌تواند در طول مدت قرارداد با انتخاب پوشش‌های تکمیلی از مزایای این پوشش‌های نیز استفاده کند. برای استفاده از پوشش‌ها و خدمات بیمه عمر است که بیمه‌گزار باید حق بیمه پرداخت کند. این حق بیمه‌ها در بیمه نوین جمع شده و با گذشت هر سال به آن سود بیمه عمر نیز تعلق می‌گیرد. با پایان مدت قرارداد بیمه عمر، همه حق بیمه‌های پرداختی به همراه سود آن به بیمه‌گزار پرداخت خواهد شد.


مطلب مرتبط: همه چیز درباره بیمه عمر


حق بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه نوین

حق بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه نوین

اگر نگاهی به پرداخت حق بیمه در دیگر بیمه‌ها مانند بیمه مسافرتی، بیمه بدنه و یا بیمه شخص ثالث داشته باشیم متوجه تفاوت‌های مهمی می‌شویم. در بیمه عمر حق بیمه‌ها در طول مدت قرارداد و تا پایان مدت‌زمان بیمه عمر پرداخت می‌شود در حالی که در بیمه‌های دیگر در زمان عقد قرارداد حق بیمه به طور کامل و یا با چک‌های کوتاه‌مدت دریافت می‌شود. در بیمه عمر به حق بیمه‌های پرداختی سود تعلق می‌گیرد و حتی اگر بیمه‌گزار از پوشش‌های بیمه‌ای استفاده نکند، با اتمام قرارداد اندوخته بیمه عمر دریافت می‌کند که مجموعی از سود و حق بیمه‌های پرداختی است. برای آگاهی از میزان سود و اندوخته بیمه عمر خود می‌توانید استعلام تهیه کنید. یکی از مزیت‌های بیمیتو امکان دریافت استعلام آنلاین بیمه عمر و یا حتی استعلام آنلاین بیمه آتش‌سوزی و دیگر بیمه‌ها است. با دریافت استعلام می‌توانید جدول بیمه عمر به دست آورید و از شرایط بیمه‌نامه در هر سال مطلع شوید.  همچنین در سایت بیمیتو امکان مقایسه وجود دارد که بیمه‌گزار به کمک آن می‌تواند قیمت و شرایط بیمه خود را در بین شرکت‌های ارایه کننده آن با یکدیگر مقایسه کند. مقایسه یکی از بهترین راه‌های انتخاب است که باعث می‌شود بیمه‌گزار بتواند بهترین بیمه متناسب با نیاز و شرایط مالی خود را تهیه کند.

حق بیمه‌های عمر در طول مدت قرارداد جمع شده و در پایان قرارداد به همراه سود آن و تحت عنوان اندوخته بیمه عمر به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.


مطلب مرتبط: با استعلام بیمه عمر نوین آشنا شوید


روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر نوین

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین یکی از راه‌های پرداخت حق بیمه است و راه‌های پرداخت دیگری نیز وجود دارد که بیمه‌گزار با توجه به شرایط خود می‌تواند از این روش‌ها استفاده کند. در گام بعد هریک از این راه‌های پرداخت را بررسی می‌کنیم.

پرداخت اقساط بیمه عمر نوین به روش حضوری

در این شیوه، بیمه‌گزار باید برای پرداخت اقساط خود به بانک یا نمایندگی بیمه عمر خود مراجعه کند که مستلزم صرف وقت و هزینه است. اگر به اینترنت و یا گوشی همراه دسترسی ندارید می‌توانید از این طریق برای پرداخت حق بیمه خود اقدام کنید.

پرداخت اقساط بیمه عمر نوین از گوشی همراه

پرداخت اقساط بیمه عمر نوین از گوشی همراه

این روش مانند پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین سریع و امن است. کافی است یک گوشی همراه داشته باشید حتی لازم نیست که گوشی شما هوشمند باشد و از سیستم‌عامل‌های روز استفاده کند. با هر گوشی همراهی تنها کافی است کد USSD مربوطه را بگیرید و از طریق آن اقساط بیمه عمر خود را پرداخت کنید. ابتدا کد #741* را وارد کنید و سپس عدد 5 را وارد کنید تا وارد بخش خدمات شوید. در قسمت خدمات گزینه 2 یعنی بیمه‌ها را انتخاب کنید و در مرحله بعد عدد 4 را برای بیمه نوین انتخاب کنید. با انتخاب عدد1 و بیمه عمر در مرحله بعدی می‌توانید مبلغ قسط خود را پرداخت کنید. همچنین می‌توانید کد  #1*4*2*5*741* را به صورت مستقیم بگیرید و با وارد کردن مبلغ قسط خود به درگاه پرداخت وصل شده و حق بیمه خود را پرداخت کنید.

با وارد کردن کد #1*4*2*5*741* از گوشی همراه خوداقساط بیمه عمر نوین را پرداخت کنید.

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین

پرداخت اینترنتی بیمه عمر نوین را با مراجعه به سایت این بیمه می‌توان انجام داد. مراحل و نحوه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین به شرح زیر است:

  • ابتدا به سایت بیمه نوین مراجعه کنید و از قسمت خدمات الکترونیک، گزینه پرداخت حق بیمه را انتخاب کنید.
  • در این مرحله باید کد اعلامیه بدهکار، کد بیمه‌گزار و کد امنیتی را وارد و تائید کنید تا به حساب خود وارد شوید.
  • بعد از وارد شدن به حساب خود می‌توانید تاریخ سررسید اقساط خود و مبلغ قابل پرداخت را ببینید. تاریخ سررسید مورد نظر را انتخاب کرده و وارد مرحله بعد شوید.
  • مرحله بعد تاییدیه حق بیمه است که با تایید مبلغ حق بیمه به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید.
  • در آخرین مرحله یعنی درگاه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین باید مشخصات کارت بانکی و حساب خود را وارد کنید تا در نهایت مبلغ حق بیمه پرداخت شود. در پایان پرداخت نیز کد رهگیری برای بیمه‌گزار ارسال می‌شود که بیمه‌گزار می‌تواند آن را برای مواقع لزوم نزد خود نگه دارد.

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین را می‌توانید در هرجا و هر زمان به سرعت انجام دهید.


مطلب مرتبط: از روش‌های نوین برای پرداخت بیمه عمر نوین استفاده کنیم


مزایای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین

مزایای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین

اگر بخواهیم راه‌های پرداخت اقساط بیمه عمر نوین را با یکدیگر مقایسه کنیم مشاهده می‌کنیم که پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین چه مزیت‌هایی دارد و چرا می‌توان توصیه کرد که بیمه‌گزار حق بیمه خود را به صورت آنلاین پرداخت کند.

  • در پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین نیاز به مراجعه حضوری برای پرداخت حق بیمه نیست و بیمه‌گزار همین که به اینترنت متصل باشد، در هر زمان و مکانی قادر به پرداخت حق بیمه است.
  • در پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر نوین بیمه‌گزار می‌تواند سررسید هر قسط و مبلغ آن را ببیند و بر جزییات مالی بیمه عمر خود مسلط باشد.
  • سرعت و دقت در پرداخت اینترنتی اقساط نسبت به روش‌های دیگر بسیار بالا است و به همین منظور و برای جلوگیری از خطا و اشتباهات حین پرداخت بهتر است از این روش استفاده کنید.

مطلب مرتبط: جدول محاسبه بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین ، تقویم مالی بیمه عمر


اینترنت و فضای مجازی تحول بزرگی را در زندگی و کسب‌وکار انسان ایجاد کرده است. امروزه نه تنها بسیاری از نقل و انتقالات مالی از طریق اینترنت انجام می‌شود که بسیاری از کسب‌وکارها نیز از در این فضا جریان دارد. بیمیتو که یک سامانه مدیریت آنلاین بیمه است از همین دست کسب‌وکارها است. به کمک بیمیتو https://bimito.com/ می‌توانید بسیاری از امور بیمه‌ای خود را به صورت آنلاین انجام دهید. متقاضیان بیمه برای مطلع شدن از شرایط انواع بیمه و شرکت‌های بیمه می‌توانند به بیمیتو مراجعه کنند. در بیمیتو می‌توانند خرید آنلاین بیمه داشته باشند و بیمه‌نامه را در منزل خود دریافت کنند. بیمیتو همچنین امکان مدیریت بیمه‌های خریداری‌شده را نیز در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهد و تلاش می‌کند تا روند امور بیمه را ساده‌تر سازد. کسانی که دفترچه بیمه تامین اجتماعی داشته باشند با مراجعه به بیمیتو می‌توانند مراحل صدور، تعویض و تمدید اعتبار دفترچه خود را آنلاین و بدون مراجعه به کارگزاری‌های تأمین اجتماعی انجام دهند.


3 نظرات

  1. وام میخوام پرداخت کنم‌ دوساعت باید دنبال صفحه وامش بگردم درست کنید چ کاریه 😡😡😡😡واقعا هم مزخرفه

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید