بیمه عمر بیمه‌ای با جزئیات و نکات بسیاری است. اگر درباره خدمات و شرایط آن به‌طور کامل اطلاع داشته باشیم به این نتیجه می‌رسیم که داشتن این بیمه به نفع ما است. در درجه اول باید بتوانیم یک بیمه عمر خوب را از سایر بیمه‌های عمر تشخیص بدهیم. یکی از معیارهای انتخاب بیمه عمری خوب و مناسب، توجه به روش‌های پرداخت آن است. در اینجا قصد داریم درباره روش‌های پرداخت بیمه عمر نوین صحبت کنیم و ببینیم با داشتن بیمه عمر نوین به چه روش‌هایی قادر خواهیم بود اقساط حق بیمه خود را بپردازیم.


مطلب مرتبط: ویژگی‌های بیمه عمر را بیشتر بشناسیم!


بیمه عمر مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

مزایای بیمه عمر

برای اینکه بتوانیم بیمه عمر مناسب و خوب را تشخیص بدیم ابتدا باید با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیشتر آشنا شویم و ببینیم این بیمه چه خدمات و مزایایی برای بیمه‌گزار دارد.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری اسامی مختلفی در شرکت‌های بیمه می‌تواند داشته باشد. بیمه عمر و پس‌انداز، بیمه تأمین آتیه، بیمه زنان خانه‌دار و… همه ماهیت بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را دارند و تفاوت‌هایی جزئی در مواردی ممکن است داشته باشد.

این نوع از انواع بیمه‌های عمر مزایای بسیاری برای دوران بازنشستگی بیمه‌گزار دارد. بیمه‌گزار می‌تواند برای سالیان زیادی با پرداخت حق بیمه، اندوخته‌ای برای خود و خانواده خود ذخیره کند و پس از اتمام قرارداد، آن را از بیمه دریافت کند. این اندوخته شامل حق بیمه‌های پرداختی و سودهایی است که به آن‌ها تعلق گرفته است.

با استفاده از این بیمه می‌توان از بابت کاهش درآمد در دوران بازنشستگی آسوده‌خاطر بود.

همچنین درصورتی‌که بیمه‌گزار قبل از اتمام قرارداد خود فوت کند مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به ذی‌نفعان وی تعلق می‌گیرد.

حال وقت آن رسیده است که کمی با بیمه نوین آشنا شویم و ببینیم بیمه عمر نوین چه شرایط و ویژگی‌هایی دارد.


مطلب مرتبط: با 7 مورد از فواید بیمه عمر بیشتر آشنا شویم!


بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین به‌عنوان هجدهمین شرکت بیمه در سال 84 تأسیس شده است. یکی از بیمه‌هایی که این شرکت ارائه می‌دهد بیمه عمر است. بیمه عمر نوین دارای طرح‌های مختلفی است. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه آتیه فرزندان و بیمه زنان خانه‌دار از جمله طرح‌های این بیمه است.

معیارهای مختلفی برای انتخاب بیمه عمر مناسب می‌توان تعریف کرد. پوشش‌های اضافی بیمه، سقف تعهدات آن‌ها، خدمات و مزایایی که بیمه در ارتباط با سایر رشته‌های بیمه در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهد (مثل باشگاه مشتریان و…) و موارد دیگری که همه می‌تواند جزو مزایای یک بیمه عمر قرار گیرد. همان‌طور که اشاره شد یکی از معیارهای انتخاب بیمه عمر خوب و مناسب، روش‌های پرداخت آن است. شرکت‌های بیمه روش‌های متنوعی را برای پرداخت حق بیمه عمر در اختیار بیمه‌گزاران خود قرار می‌دهند. باید ببینیم روش‌های پرداخت بیمه عمر نوین به چه صورتی است و با داشتن این بیمه به چه روش‌هایی قدر خواهیم بود حق بیمه خود را پرداخت کنیم.

یکی از خدماتی که یک شرکت بیمه می‌تواند ارائه دهد باشگاه مشتریان است.


مطلب مرتبط: بیمه عمر پاسارگاد چه خدماتی به بیمه‌گزاران خود ارائه می‌دهد؟/ بررسی روش‌های پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد


روش‌های پرداخت بیمه عمر نوین

روش‌های متنوعی برای پرداخت بیمه عمر نوین وجود دارد. قطعاً اولین راهی که برای پرداخت حق بیمه به ذهنمان می‌رسد، پرداخت حضوری از طریق نمایندگان بیمه نوین است. نمایندگان بیمه نوین معمولاً برای بیمه‌گزاران خود امکان پرداخت حضوری را فراهم می‌کنند. بیمه‌گزاران می‌توانند به نمایندگی خود مراجعه کنند و از طریق آن‌ها حق بیمه خود را پرداخت کنند. البته این راه قطعاً مطلوب هرکسی نیست و چون اغلب افراد دچار مشغله زیادی در زندگی خود هستند ترجیح می‌دهند از راه‌های ساده‌تری این حق بیمه را بپردازند.


مطلب مرتبط: بررسی روش‌های پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان


پرداخت بیمه عمر نوین به‌صورت اینترنتی

پرداخت اینترنتی بیمه عمر

می‌توان پرداخت بیمه عمر نوین را از طریق اینترنتی و از راه دور انجام داد. سامانه‌ای برای پرداخت اینترنتی اقساط حق بیمه عمر نوین وجود دارد که می‌توان از آن طریق، حق بیمه خود را اینترنتی پرداخت کرد. با داشتن کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه‌گزار می‌توان حق بیمه عمر خود را از این سامانه پرداخت کرد. این 2 کد در بیمه‌نامه عمر موجود است.

کد اعلامیه بدهکار هرسال تغییر می‌کند و بیمه‌گزار باید آن را هرسال با پیگیری از طریق نماینده، مجدد دریافت کند.

این روش پرداخت قطعاً یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بیمه‌گزار می‌تواند باشد.

با استفاده از کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه‌گزار می‌توان حق بیمه عمر نوین را اینترنتی پرداخت کرد.


مطلب مرتبط: پرداخت اینترنتی بیمه عمر سامان دغدغه پرداخت حق بیمه را حل کرده است!


پرداخت بیمه عمر نوین از طریق عابر بانک

پرداخت بیمه عمر نوین از خودپرداز

می‌توان با داشتن شناسه پرداخت حق بیمه عمر به عابر بانک مراجعه کرد و حق بیمه خود را از این طریق هم پرداخت کرد. البته عابر بانکی که مراجعه می‌کنیم باید عضو شبکه شتاب باشد.

از طریق خودپردازهای عضو شبکه شتاب هم می‌توان حق بیمه عمر نوین را پرداخت کرد.


مطلب مرتبط: حق بیمه خود را به‌سادگی بپردازید!/ بررسی روش‌های پرداخت بیمه عمر ایران


پرداخت بیمه عمر نوین از طریق شعب بانک ملت

پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به صورت حضوری

می‌توان به یکی از شعب بانک ملت نیز برای پرداخت بیمه عمر نوین مراجعه کرد و با داشتن بیمه‌نامه و شناسه پرداخت، حق بیمه عمر خود را از این طریق نیز پرداخت کرد. این روش می‌تواند برای کسانی که خیلی به روش‌های اینترنتی وارد نیستند یا به آن‌ها اعتقادی ندارند مناسب باشد.

از طریق شعب بانک ملت نیز می‌توان حق بیمه عمر را پرداخت کرد.


مطلب مرتبط: اینترنتی یا با خودپرداز بپردازیم؟/ بررسی روش‌های پرداخت بیمه عمر دانا


پرداخت بیمه عمر نوین از طریق پایگاه تخصصی بیمه‌های زندگی

پرداخت بیمه عمر نوین

همان‌طور که اشاره شد کد اعلامیه بدهکار سالانه تغییر می‌کند و باید بیمه‌گزار هرسال پیگیری کند تا بتواند کد جدید را دریافت کند. اما از طریق پایگاه تخصصی بیمه‌های زندگی می‌توان فقط با داشتن کد ملی و کد بیمه‌گزار حق بیمه خود را به‌صورت اینترنتی پرداخت کرد. این روش در جهت سادگی پرداخت حق بیمه است و بیمه‌گزار را از کد اعلامیه بدهکار بی‌نیاز می‌کند.

لینک پایگاه تخصصی بیمه‌های زندگی را می‌توان در سایت بیمه نوین پیدا کرد.

با استفاده از کد بیمه‌گزار و کد ملی هم می‌توان حق بیمه عمر نوین را اینترنتی پرداخت کرد.


مطلب مرتبط: راهنمای استعلام بیمه عمر ملت


ماشین‌حساب بیمه عمر نوین

ماشین حساب بیمه عمر نوین

از طریق سایت بیمه نوین می‌توان به بخشی به نام ماشین‌حساب بیمه عمر نوین دسترسی داشت. در این بخش می‌توان اطلاعات شخصی و اطلاعات بیمه عمری را که مدنظرمان است وارد کنیم تا جدول بیمه عمر نوین را بتوانیم از سامانه دریافت کنیم. این جدول شامل سال‌هایی است که تحت پوشش بیمه عمر هستیم، حق بیمه‌ای که هرسال باید بپردازیم، پوشش‌های اضافی بیمه عمر نوین و سقف تعهدات هر یک و اطلاعات دیگری را می‌توان از جدول بیمه عمر دریافت کرد.

مبلغ پرداخت بیمه عمر نوین هم که باید سالانه انجام شود نیز در این جدول به تفکیک هرسال مشخص است.

می‌توان از طریق سایت بیمه نوین با ورود اطلاعات مورد نیاز به جدول بیمه عمر نوین دست یافت.


مطلب مرتبط: 7 معیار انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری


خرید بیمه عمر نوین

خرید بیمه قسطی

تا اینجا به این نتیجه می‌توان رسید که پرداخت بیمه عمر نوین به روش‌های متعددی امکان‌پذیر است و حق بیمه خود را در این بیمه می‌توان به هر روشی که راحت‌تر هستیم بپردازیم.

برای خرید این بیمه عمر پیشنهاد ما این است که حتماً سایر جزئیات و مشخصات آن را هم بررسی کنید و آن را با مشخصات بیمه عمر سایر شرکت‌های بیمه نیز مقایسه کنید. این کار باعث می‌شود بتوانید بهترین و مناسب‌ترین بیمه عمر را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

شرکت‌های بیمه غالباً هنگام خرید بیمه عمر به بیمه‌گزار مشاوره ارائه می‌دهند و طرح بیمه عمر موردنظر را توضیح می‌دهند؛ اما اگر بخواهیم به تمام شرکت‌های بیمه مراجعه کنیم و از هر یک برای خرید بیمه عمر مشاوره بگیریم راه سخت و وقت‌گیری را پیش رو داریم. شاید راه ساده‌تر و بهینه‌تری برای انتخاب بیمه عمر مناسب وجود داشته باشد!

بیمیتو سامانه‌ای برای خرید بیمه اینترنتی است. با بیمیتو به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن استعلام بیمه بدنه برای خودرو خود دریافت کنید، بیمه شخص ثالث خود را آنلاین بخرید، خرید آنلاین بیمه مسافرتی انجام دهید، برای منزل خود بیمه آتش‌سوزی خریداری نمایید و بهترین بیمه عمر را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

با استفاده از سامانه بیمیتو فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا تمام مراحل مقایسه، استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه برای شما در کمتر از 5 دقیقه انجام شود و بیمه‌نامه شما به‌صورت رایگان به دست شما برسد.

1 نظر

  1. بسیاری از مردم با بیمه عمر آشنایی ندارند/ رشد تعداد بیمه گزاران به علت استفاده از شیوه های نوین معرفی

    […] از روش‌های نوین برای پرداخت بیمه عمر نوین استفاده کنیم… […]

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید