پرداخت خسارت آنلاین، خدمت جدید بیمیتو است. طبق نظرسنجی که راجع به رضایت مردم از صنعت بیمه انجام دادیم، کمترین میزان رضایت مردم از بیمه در زمان دریافت خسارت بود. بیشتر افراد یا وقت کافی برای پیگیری مراحل دریافت خسارت را نداشتند و یا در نهایت از مبلغ پرداخت شده توسط شرکت بیمه راضی نبودند.

ما در بیمیتو سعی کردیم تا مراحل دریافت خسارت را برای شما تا جای ممکن ساده کنیم. با استفاده از خدمت جدید بیمیتو شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری به مراکز پرداخت خسارت ندارید و خسارت شما در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت می‌شود. در ادامه شرایط و روند ثبت درخواست پرداخت خسارت آنلاین را بررسی می‌کنیم.

چرا پرداخت خسارت آنلاین؟

دلایل متنوعی باعث به وجود آمدن پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو شده است. برای مثال چند مورد که در ادامه توضیح می‌دهیم از این دلایل هستند.

مشغله کاری و نیاز به مراجعه حضوری

بسیاری از افراد شاغل هستند و زمان کافی و شرایط مراجعه حضوری به شعب را ندارند، به همین دلیل وجود شرایطی که روند دریافت خسارت را ساده کند ضروری است. با استفاده از پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری به شعب و مراکز پرداخت خسارت بیمه ندارید و تمام مراحل بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و توسط کارشناسان مجرب بیمیتو در زمینه خسارت انجام می‌شود.

راه حل بیمیتو برای چنین شرایطی بازدید توسط مالک است، یعنی خود شما عکس‌هایی از خسارت را در سایت بارگذاری می‌کنید. پس از تایید اولیه عکس‌ها با شما تماس گرفته می‌شود تا زمانی را مشخص کنید و کارشناسان خسارت ما برای بازدید خودروی شما مراجعه کنند.

ناآشنایی با مراحل و مدارک لازم برای دریافت خسارت

بسیاری از افراد قبل از استفاده از بیمه بدنه یا بیمه شخص ثالث آشنایی با شرایط و مدارک لازم برای دریافت خسارت ندارند. در پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو، برای ثبت درخواست پرداخت خسارت بیمه بدنه به گواهینامه و برای پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث به گواهینامه مقصر و زیان‌دیده و کارت ماشین نیاز دارید. در هردو بیمه کروکی اختیاری است که اگر بارگذاری کنید، نتیجه دقیق‌تر می‌شود.

همچنین اگر در زمان تصادف با مدارکی که باید از طرف مقابل دریافت کنید یا روند کلی ثبت کروکی و … آشنا نبودید به راحتی می‌توانید با کارشناسان ما در بیمیتو تماس بگیرید. بیمیتو برای شما پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته دارد تا در هر زمانی بتوانید مشکلات مربوط به خسارت را حل کنید.

ابهام در مبلغ پرداخت شده توسط بیمه

یکی دیگر از دلایل نارضایتی مردم در هنگام پرداخت خسارت بیمه این است که فکر می‌کنند مبلغی که بیمه به عنوان خسارت پرداخت کرده است از مبلغ واقعی خسارت کمتر است. این طرز فکر اشتباه به دلیل آشنا نبودن افراد با فرایند پرداخت خسارت بیمه است.

با استفاده از این خدمت بیمیتو، افراد از این بابت مطمئن می‌شوند که پیگیری خسارت آن‌ها توسط کارشناسان خبره انجام می‌شود. کارشناسان خسارت بیمیتو مستقل از شرکت‌های بیمه هستند و تمام تلاش آن‌ها این است که مبلغ واقعی خسارت را برای شما دریافت کنند. مبلغ خسارت با توجه سقف پوشش بیمه‌نامه، شدت و نوع خسارت و … تعیین می‌شود.

زمانبر بودن روند پرداخت خسارت

روند پرداخت خسارت برای افرادی که آشنایی کمی با بیمه دارند، فرایندی زمانبر است که حداقل یک روز کامل از وقت آن‌ها را می‌گیرد. در پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، تمام مراحل بازدید، ارزیابی، تعیین و دریافت خسارت توسط کارشناسان بیمیتو انجام می‌شود و مبلغ خسارت در کمترین زمان ممکن (کمتر از 24 ساعت) به شماره شبا شما واریز می‌شود.

پرداخت خسارت آنلاین

شرایط پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو

در حال حاضر پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو فقط در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و کرج است و به زودی در سراسر کشور ارائه می‌شود. همچنین تلاش ما در بیمیتو این است شرایطی را فراهم کنیم که تمامی افراد در سطح کشور و با بیمه از شرکت‌های مختلف بتوانند از پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو استفاده کنند.

شما می‌توانید در صورت وقوع حادثه، در بخش پرداخت خسارت آنلاین یک درخواست جدید ثبت کنید و به راحتی خسارت خود را به صورت آنلاین و در سریع‌ترین زمان دریافت کنید. توجه کنید که پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو کاملا رایگان است و از شما هیچ کارمزدی برای رسیدگی به پرونده خسارت دریافت نمی‌شود.

خسارتی که توسط کارشناسان بیمیتو دریافت می‌شود به شماره‌ی شبای دریافت شده از شما واریز خواهد شد.

در زیر مراحل ثبت درخواست برای پرداخت خسارت آنلاین تا دریافت خسارت را توضیح می‌دهیم.

روند ثبت درخواست پرداخت خسارت آنلاین

در ویدیو زیر می‌توانید روند ثبت درخواست برای پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو را مشاهده کنید.

پس از ثبت درخواست، لینکی برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن باید تعدادی تصویر از خودرو ارسال کنید که آسیب وارد شده به خودرو در تصاویر مشخص باشد. تصاویر باید در لحظه گرفته شوند پس بهتر است زمانی که نور مناسب و خسارت به خوبی مشخص است وارد لینک شوید و تصاویر را ارسال کنید.

بعد از ثبت تصاویر و بررسی و تایید آن‌ها، کارشناسان ارزیابی خسارت بیمیتو در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند تا زمان مراجعه حضوری برای بازدید از خودرو و تعیین خسارت را مشخص کنند.

پس از ارزیابی خسارت، کارشناسان ما برای دریافت خسارت شما اقدام می‎کنند. رسیدگی به درخواست‌های پرداخت خسارت آنلاین به طور معمول در کمتر از 24 ساعت صورت می‌گیرد، با این وجود تلاش ما در بیمیتو این است که این زمان به حداقل برسد.

همچنین پس از تایید شرکت بیمه و تعیین خسارت نهایی، مبلغ مشخص شده به حساب شما واریز خواهد شد (با استفاده از شماره شبا).

خرید آنلاین بیمه و دریافت خسارت آنلاین

در این مقاله سعی کردیم خدمت جدید بیمیتو را به صورت ساده برای شما توضیح دهیم. شما با خرید بیمه شخص ثالث یا خرید بیمه بدنه از بیمیتو می‌توانید در زمان وقوع حادثه و خسارت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب و مراکز پرداخت خسارت و در کمترین زمان خسارت خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

کارشناسان ما در بیمیتو، کارشناسان بی‌طرف و متخصص در زمینه پرداخت خسارت بیمه هستند که با ارزیابی دقیق خسارت شما، تلاش خود را می‌کنند تا مبلغ واقعی خسارت را در کمترین زمان ممکن برای شما دریافت کنند.

تلاش ما در بیمیتو این است که این خدمت را به زودی گسترش دهیم و در آینده نیز خدمات مختلف در زمینه بیمه را به سایت اضافه کنیم تا باعث رضایت و راحتی هرچه بیشتر شما شویم.

2 نظرات

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لظفا نام خود رو وارد کنید