استعلام قیمت بیمه h30 کراس

درباره بیمه h30 کراس

بیمه اچ سی کراس بیمه اچ سی کراس

اچ سی کراس یک خودروی چینی محصول شرکت خودروسازی دانگ فنگ است به همین دلیل این خودرو با نام دانگ فنگ هم شناخته می‌شود. در ایران شرکت ایران خودرو در سال 1395 تولید این خودرو را آغاز نمود. خودروی H30 کراس از محصولات روز دنیا است که با رعایت استانداردهای مختلف طراحی، ایمنی و تجهیزات رفاهی مناسب گزینه قابل توجه برای جوانان و خانواده‌ها محسوب می‌شود. در این مطلب از ویژگی‌های این خودرو و بیمه اجباری آن یعنی بیمه شخص ثالث اچ سی کراس می‌گوییم.


بیمه شخص ثالث اچ سی کراس طراحی H30 کراس

در یک نگاه کلی به طراحی ظاهری H30 کراس می‌توان گفت این خودرو از یک طراحی ساده بهره می‌برد اما اگر بخواهیم دانگ فنگ H30 کراس را با خودروهای قدیمی که چشم هر بیننده‌ای را خسته می‌کند مقایسه کنیم می‌توانیم نمره قابل قبولی را به طراحی این خودرو دهیم. در نمای جلوی خودرو شاهد چراغ‌های بزرگ و کشیده هستیم که به شکل تهاجمی طراحی شده است. در نمای بیرونی دانگ فنگ H30 کراس ضربه گیرهای پلاستیکی سیاه رنگ می‌بینیم که اگرچه زیبایی خودرو کاهش داده اما تا حدودی برای حفظ رنگ بدنه خودرو مفید است. در بخش داخلی اچ سی کراس فضای پای کافی برای سرنشینان وجود دارد و با ظرفیت مناسبی که برای صندوق عقب این خودرو در نظر گرفته شده این خودرو برای خانواده‌ها گزینه مناسبی است.

از جمله تجهیزاتی که H30 کراس به آن مجهز شده می‌توان به رینگ آلومینیومی 16 اینجی، سانروف برقی دو حالته، مانیتوور لمسی به همراه GPS، دوربین دید عقب و... اشاره کنیم.

در کنار همه حرف و حدیث‌هایی که از ایمنی خودروهای چینی به گوش می‌رسد،کمبود لوازم یدکی اچ سی کراس هم به معایب این خودرو می‌افزاید به همین دلیل خرید بیمه بدنه اچ سی کراس اقدامی است که دارندگان این خودرو می‌توانند انجام دهند و برای خسارت‌های مالی که در طول مدت بیمه‌نامه اتفاق می‌افتد از بیمه بدنه استفاده کنند.

بیمه بدنه اچ سی کراس مشخصات فنی اچ سی کراس

دانگ فنگ H30 کراس اتوماتیک

نوع موتور: TU5

تعداد سیلندر: 4 سیلندر خطی

حجم موتور: 1587 لیتر

حداکثر توان موتور: 105 اسب بخار

حجم موتور: 50 لیتر

جعبه دنده: 4 سرعته خودکار

دانگ فنگ H30 کراس دستی

نوع موتور: TU5

تعداد سیلندر: 4 سیلندر خطی

حجم موتور: 1587 لیتر

حداکثر توان موتور: 105 اسب بخار

حجم موتور: 50 لیتر

جعبه دنده: 5 سرعته دستی

خرید بیمه شخص ثالث دانگ فنگ اچ سی کراس برای دانگ فنگ H30 کراس چه بیمه‌ای انتخاب کنیم؟

قبل از استفاده از هر خودرویی باید به فکر تهیه بیمه مناسب برای وسیله نقلیه باشیم. بیمه شخص ثالث بیمه اجباری برای دانگ فنک اچ سی و انواع دیگر خودرو است بنابراین همه دارندگان وسایل نقلیه موظف به تهیه آن هستند اما مسئله‌ای که شاید درصدی از بیمه‌گزاران نمی‌دانند این است که موقع خرید بیمه شخص ثالث H30 کراس چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟ بیمه شخص ثالث خسارت‌های مالی اشخاص ثالث را حداکثر تا 9 میلیون تومان جبران می‌کند بنابراین اگر بیمه‌گزار با یک خودروی لوکس تصادف کند برای جبران خسارت‌های مالی خودروی شخص زیان دیده فقط تا 9 میلیون تومان تحت پوشش بیمه است و باید مابقی خسارات را از جیب خود بپردازد. بنابراین توصیه ما این است که به پوشش 9 میلیون تومان بسنده نکنید و سقف پوشش مالی را افزایش دهید.

تا اینجا درباره بیمه شخص ثالث و جبران خسارت‌های مالی خودرو از طریق آن صحبت کردیم اما درنظر داشته باشید اگر در تصادفی شما مقصر باشید شرکت بیمه خسارتی بابت جبران زیان‌های مالی خودروی شما پرداخت نمی‌کند و تمام خسارت‌های مالی را باید از جیب بپردازید مگر این که بیمه بدنه داشته باشید و خسارت‌های مالی خودرو را از شرکت بیمه دریافت کنید.

خرید بیمه شخص ثالث اچ سی کراسبیمه شخص ثالث اچ سی کراس

بیمه شخص ثالث بیمه اجباری خودرو است و نداشتن آن عواقب سنگینی را برای رانندگان به بار می‌آورد از جمله این‌که رانندگان به ازای هر روزی که در تمدید بیمه‌نامه تاخیر داشته باشند جریمه می‌شوند و همچنین پلیس خودروی آن‌ها را توقیف می‌کند. پوشش‌های بیمه شخص ثالث شامل جبران خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث و خسارت‌های جانی راننده مقصر است.

خرید بیمه شخص ثالث اچ سی کراسمحاسبه بیمه شخص ثالث H30 کراس

بیمه شخص ثالث برای هر خودرو با توجه به نوع و سال ساخت خودرو، تعداد سیلندر آن و سقف تعهدات بیمه‌نامه تعیین می‌شود. در اینجا که H30 کراس را بررسی می‌کنیم 4 تعداد سیلندر دارد و حق بیمه نهایی برای هر خودرو با توجه به سال ساخت و سقف تعهدات بیمه‌نامه محاسبه می‌شود.

خرید بیمه بدنه اچ سی کراس  بیمه بدنه دانگ فنگ H30 کراس

به طور کلی اجباری برای خرید بیمه بدنه H30 کراس وجود ندارد اما این بیمه با حق بیمه ناچیزی دارد که خسارت‌های چند ده میلیونی خودروی شما را جبران می‌کند.

اچ سی کراس خودروی چینی است که قطعات و لوازم یدکی آن همیشه به راحتی در دسترس رانندگان قرار نمی‌گیرد طبیعتاً همین موضوع باعث گرانی این قطعات می‌شود بنابراین توصیه ما به دارندگان این خودرو این است که خودروی H30 کراس را به بیمه بدنه مجهز کنند.

خرید بیمه بدنه دانگ فنگ اچ سی محاسبه بیمه بدنه اچ سی کراس

سال ساخت خودرو اچ سی کراس، میزان تخفیف عدم خسارت آن، صفرکیلومتر بودن یا نبودن خودرو و قیمت روز خودرو از عواملی که بر قیمت بیمه بدنه H30 کراس تأثیرگزار است.

خرید بیمه شخص ثالث H30 کراس  خرید بیمه شخص ثالث اچ سی کراس

بیمه‌گزار نباید در خرید و تمدید بیمه شخص ثالث کوتاهی کند بنابراین تاخیر در تمدید این بیمه می‌تواند فاجعه بار باشد. بنابراین انتخاب شیوه‌ای که به راحتی و بدون دردسر شما را تحت پوشش این بیمه قرار دهد اهمیت بالایی دارد. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه است که می‌توانید از آن برای خرید بیمه شخص ثالث استفاده کنید.کافی است به سایت بیمیتو مراجعه کرده و سپس اطلاعاتی را در خصوص نوع، مدل و سال ساخت اتومبیل وارد کنید. سپس بعد از انتخاب نام شرکت بیمه‌گر قبلی، به گام بعد می‌روید. در مرحله بعد، لازم است تاریخ شروع و اتمام بیمه‌نامه‌ای که قصد تمدید آن را دارید، تکمیل شود. اطلاعات دیگری که در این بخش به آن نیاز دارید درصد تخفیف ثالث و درصد تخفیف حوادث راننده است که هر دو را می‌توانید از بیمه‌نامه خود مشاهده کنید. در ادامه اگر از بیمه‌نامه قبلی خود خسارت دریافت کرده‌اید، گزینه بله را انتخاب کنید و در خصوص جزییات آن شامل تعداد خسارات مالی، جانی و حوادث راننده پاسخ صحیح دهید. سپس با انتخاب سطح تعهدات، قیمت شرکت‌های مختلف به شما نمایش داده می‌شود تا بتوانید با مقایسه قیمت بیمه، در نهایت بهترین بیمه را سفارش دهید.

خرید بیمه بدنه H30 کراس خرید بیمه بدنه دانگ فنگ H30 کراس

برای خرید بیمه بدنه اچ سی کراس از بیمیتو باید در ابتدا، اطلاعات خودرو خود را مانند نوع برند که در اینجا دانگ فنگ است و مدل خودرو که اچ سی کراس است را انتخاب کنید. سپس در قسمت بعد اگر بیمه بدنه دارید اطلاعات مربوط به بیمه‌نامه قبلی خود وارد کنید. با تکمیل اطلاعاتی مانند وارداتی یا داخلی بودن، کارکرده یا صفر کیلومتر بودن و ارزش روز خودرو، وارد مرحله استعلام قیمت می‌شوید و می‌توانید قیمت بیمه بدنه را در بین شرکت‌های مختلف مشاهده کنید و بیمه بدنه را مطابق با نیاز خود بخرید.