استعلام قیمت بیمه مزدا 3

درباره بیمه مزدا 3

بیمه مزدا 3بیمه مزدا 3

مزدا 3 خودرویی در کلاس سدان و محصول کارخانه مزدا ژاپن است. در ایران، خودروسازی گروه بهمن، نسل اول این خودرو را در سال 1386 مونتاژ کرد. این شرکت خودروسازی سپس نسل اول این سدان اسپرت را بعد از گذشت 3 سال با نسل دوم آن جایگزین کرد. مزدا 3 به علت داشتن کیفیت بالای قطعات، امکانات متعدد رفاهی و ظاهر اسپرت و جوان پسند به یکی از خودروهای محبوب و پرفروش ایران تبدیل شده است. با بررسی قیمت روز این خودرو متوجه می‌شویم مزدا 3 یک خودروی نسبتاً گران است بنابراین طبیعی است که دارندگان آن، نگران خسارت‌های مالی خودروی خود باشند. به همین دلیل خرید بیمه بدنه مزدا 3 اقدامی است که برای دارندگان این خودرو منطقی به نظر می‌رسد.


بیمه شخص ثالث مزدا 3 طراحی داخلی و خارجی مزدا 3

در طراحی خارجی مزدا 3، چیزی که بیش از همه نگاه‌ها را به سمت خودش جذب می‌کند چراغ‌های منحنی شکل این خودرو است که از دو طرف کشیده شده و زاویه‌دار می‌شود. نمای پشتی این خودرو در مقایسه با نمای جلو ساده‌تر است. در طراحی نسل جدید مزدا 3 شاهد خطوط موج‌دار زیادی در سطح بدنه هستیم که باعث شده ظاهر این خودرو اسپرت‌تر از نسل اول به نظر برسد. طراحی داخلی مزدا 3 کمی ساده به نظر می‌رسد اما در عین حال از کیفیت و ارگونومی بالایی برخوردار است. در حال حاضر مزدا 3 جدید در دو تیپ 4 (فول) و 3 (نیمه فول) تولید می‌شود. طراحی کابین مزدا 3 جدید نسبت به مدل قدیمی مدرن‌تر شده و در تیپ 4 آن یک نمایشگر در مرکز داشبورد دیده می‌شود. مزدا 3 در فول‌ترین مدل خود از تجهیزات متعددی نظیر 6 عدد کیسه هوا، کروز کنترل، سانروف، دوربین دید عقب و... بهره می‌برد. در ادامه همراه ما باشید تا عوامل مهم برای خرید بیمه شخص ثالث مزدا 3 را بشناسید.

بیمه بدنه مزدا 3 مشخصات فنی مزدا 3

مزدا 3 جدید تیپ 4

حجم موتور: 2000 سی سی

تعداد سیلندر: 4 سیلندر، 16 سوپاپه

حداکثر توان موتور: 147 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه

گیربکس: 5 دنده اتوماتیک

مزدا 3 جدید تیپ 3

حجم موتور: 2000 سی سی

تعداد سیلندر: 4 سیلندر، 16 سوپاپه

حداکثر توان موتور: 147 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه

گیربکس: 4 دنده اتوماتیک

خرید بیمه شخص ثالث  مزدا 3برای مزدا 3 چه بیمه‌ای انتخاب کنیم؟

تقریباً همه دارندگان وسایل نقلیه با بیمه شخص ثالث آشنایی دارند. طبق جدیدترین آمار منتشر شده در کشور ما، در هر ساعت، دو نفر جانشان را در اثر تصادفات رانندگی از دست می‌دهند بنابراین توصیه می‌کنیم بیمه شخص ثالث مزدا 3 را به موقع خریداری کنید و همچنین سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث را افزایش دهید تا برای جبران خسارت‌های مالی بیشتری از بیمه استفاده کنید.

قطعات و لوازم یدکی این خودرو محدود و گران است بنابراین بیمه دیگری که خرید آن به دارندگان مزدا 3 توصیه می‌شود، بیمه بدنه است.

بیمه شخص ثالث مزدا 3بیمه شخص ثالث مزدا 3

بیمه شخص ثالث علاوه بر جبران خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث، خسارت‌های جانی راننده مقصر را نیز جبران می‌کند. بیمه شخص ثالث، برای همه دارندگان وسایل نقلیه اجباری است و افراد به ازای هر روزی که در تمدید آن تأخیر داشته باشند، جریمه می‌شوند.

خرید بیمه شخص ثالث مزدا 3محاسبه بیمه شخص ثالث مزدا 3 در سال 98

سیلندر خودرو، اولین عاملی است که قیمت بیمه شخص ثالث را تعیین می‌کند. در خصوص مزدا 3 که 4 سیلندر دارد حق بیمه پایه 1.564.200 تومان است. اما سیلندر تنها عامل نیست و حق بیمه نهایی بیمه شخص ثالث با توجه به کاربری خودرو، تخفیف عدم خسارت، جریمه دیرکرد و سقف تعهدات بیمه تعیین می‌شود. منظور از کاربری خودرو، استفاده‌هایی است که از خودرو می‌شود برای مثال اگر خودرو کاربری تاکسی داشته باشد، حق بیمه آن افزایش می‌یابد.

خرید بیمه بدنه مزدا 3 بیمه بدنه مزدا 3

همان طور که گفتیم دارندگان مزدا 3 معمولاً از گران بودن قطعات و لوازم یدکی این خودرو ناراضی هستند. شاید شما هم شنیده باشید که برای تهیه آینه بغل مزدا 3، مبلغ قابل توجهی باید هزینه کرد و در حال حاضر قیمت هر چراغ این خودرو، 9 میلیون تومان است. دارندگان مزدا 3، با خرید بیمه بدنه می‌توانند خسارت‌هایی که به بدنه خودروشان وارد می‌شود را از شرکت بیمه دریافت کنند. در واقع بیمه بدنه یک بیمه غیراجباری است که می‌توانیم برای انواع خودرو تهیه کنیم و خسارت‌های مالی خودرو را با آن پوشش دهیم. خسارت‌های مالی ناشی از خطراتی نظیر واژگونی، سیل، آتش‌سوزی، سرقت اتومبیل، برخورد خودرو با یک جسم و... با این بیمه جبران می‌شوند.

خرید بیمه بدنه مزدا 3 محاسبه بیمه بدنه مزدا 3

قیمت بیمه بدنه برای هر خودرو مستقیماً با توجه به نوع خودرو، مدل و سال ساخت خودرو، تخفیف عدم خسارت و ارزش روز خودرو تعیین می‌شود. به دارندگان مزدا 3، توصیه می‌کنیم که موقع خرید بیمه بدنه، خودروی خود را به ارزش روز آن بیمه کنند تا در صورتی که خسارتی برای خودروی آن‌ها به وجود آمد غرامت مزدا 3 را به ارزش روز حادثه دریافت کنند.

خرید بیمه شخص ثالث مزدا 3 خرید بیمه شخص ثالث مزدا 3

برای خرید بیمه شخص ثالث مزدا 3 می‌توانید از بیمیتو کمک بگیرید. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه است که به شما کمک می‌کند بدون مراجعه مستقیم به نمایندگی‌های بیمه، تحت پوشش قرار بگیرید. برای خرید بیمه شخص ثالث بعد از مراجعه به سایت بیمیتو، لازم است اطلاعات خودروی خود را به طور کامل وارد کنید. در گام بعد این امکان فراهم می‌شود که بتوانید از شرایط بیمه خود استعلام بگیرید و قیمت بیمه را بین شرکت‌های مختلف بررسی کنید. با خرید آنلاین بیمه از بیمیتو، بیمه مناسب با شرایط خود را خریداری می‌کنید و بیمه‌نامه به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.

خرید بیمه بدنه مزدا 3 خرید بیمه بدنه مزدا 3

برای خرید بیمه بدنه از بیمیتو لازم است در گام اول به چند سوال ابتدایی در خصوص نوع، مدل و سال ساخت خودرو پاسخ دهید و ارزش تقریبی خودرو را وارد کنید. در گام بعد پوشش‌های بیمه را به انتخاب خود تعیین می‌کنید و بر اساس آن قیمت نهایی بیمه به شما نمایش داده می‌شود. قیمت بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف تفاوت زیادی با هم دارد. مزیت مهم استفاده از بیمیتو امکان مقایسه است تا بتوانید شرایط و قیمت بیمه را بین شرکت‌ها را مقایسه کنید و بیمه مود نیاز خود را گران نخرید.