استعلام قیمت بیمه پژو 405

درباره بیمه پژو 405

بیمه پژو 405بیمه پژو 405

شرکت پژو فرانسه در سال 1987 از خودرویی به نام پژو 405 رونمایی کرد. این خودرو همچنین در ایران از سال 1369 توسط شرکت ایران‌خودرو تولید شده است. پژو 405 جزء خودروهای قدیمی و شناخته شده است که می‌توان گفت هنوز هم طرفداران خود را دارد. گفته می‌شود کیفیت این خودروها با گذشت زمان کمتر شده اما همچنان ارزان بودن قطعات این خودرو نسبت به خودروهای گران قیمت دیگر، آن را به یک خودروی کاملاً اقتصادی تبدیل کرده است. خرید بیمه بدنه پژو 405 اقدامی است که دارندگان این خودرو می‌توانند انجام دهند تا خسارت‌های مالی که در نتیجه کاهش کیفیت خودرو بیشتر اتفاق می‌افتد را جبران کنند.


بیمه شخص ثالث پژو 405طراحی پژو 405

پژو 405 زمانی جزء خودروهای زیبا به شمار می‌رفته اما در حال حاضر ظاهر آن قدیمی شده طوری که نمی‌توان نام خودروی جذاب را روی آن گذاشت. از ویژگی‌های مثبت پژو 405 داشتن فضای داخلی کافی برای سرنشینان است به همین دلیل 405 را می‌توان یک خودروی مناسب برای خانواده‌ها درنظر بگیریم. در مدل‌های جدید این خودرو شاهد داشبورد به‌روزتر و زیباتر هستیم اما کیفیت آن نسبت به داشبوردهای قدیمی کمتر شده است. در ادامه مشخصات فنی و عوامل موثر بر قیمت بیمه شخص ثالث پژو 405 را بررسی می‌کنیم.

بیمه بدنه پژو 405مشخصات فنی پژو 405

پژو 405 مدل GLX

نوع موتور: XU7

حجم موتور: 1761 سی سی

حداکثر توان موتور: 100 اسب بخار

تعداد سوپاپ: 8

گیربکس: 5 دنده دستی

پژو 405 مدل SLX بنزینی

نوع موتور: TU5

حجم موتور:1587 سی سی

حداکثر توان موتور: 108 اسب بخار

تعداد سوپاپ: 16

گیربکس: 5 دنده دستی

خرید بیمه شخص ثالث پژو 405برای پژو 405 چه بیمه‌ای انتخاب کنیم؟

وقتی صحبت از بیمه برای خودرو می‌شود نام دو بیمه مطرح می‌شود؛ بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه. دارندگان پژو 405 می‌توانند با خرید بیمه بدنه، خسارت‌های مالی خودرو خود را تحت پوشش این بیمه قرار دهند. در سال‌های گذشته شاهد افزایش قیمت خودرو و در نتیجه بالا رفتن قیمت لوازم یدکی و مصرفی آن بوده‌ایم در چنین مواقعی خرید بیمه بدنه برای خودرو اهمیت پیدا می‌کند.

بیمه شخص ثالث نوع دیگری از بیمه مربوط به خودرو است که معمولاً همه دارندگان وسایل نقلیه با آن آشنا هستند. معمولاً به افراد توصیه می‌شود هنگام خرید بیمه شخص ثالث، سقف پوشش مالی بیمه‌نامه را افزایش دهند و این نکته‌ای است که بیشتر افراد نسبت به آن آگاهی ندارند. افزایش سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث به ویژه در تصادفات با خودروهای لوکس به کمک راننده مقصر می‌آید زیرا خسارت‌های مالی خودروهای لوکس بسیار بالا است و ممکن است راننده مقصر توان مالی لازم را برای جبران خسارت‌های وارد شده، نداشته باشد.

بیمه شخص ثالث پژو 405بیمه شخص ثالث پژو 405

بیمه شخص ثالث همان بیمه اجباری خودرو است که همان دارندگان وسایل نقلیه موظف هستند در زمان مقرر اقدام به تهیه آن کنند و در صورتی که به موقع بیمه‌نامه خود را تمدید نکنند به ازای هر یک روز جریمه می‌شوند. بیمه شخص ثالث خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث و خسارت جانی راننده مقصر را جبران می‌کند.

خرید بیمه شخص ثالث پژو 405محاسبه بیمه شخص ثالث پژو 405

تعداد سیلندر خودرو بر قیمت بیمه شخص ثالث تأثیر دارد. پژو 405 دارای 4 سیلندر بوده و قیمت حق بیمه پایه برای آن در سال 98 مبلغ 1.564.200 تومان است. اما سلیندر خودرو تنها فاکتور تعیین‌کننده قیمت بیمه شخص ثالث نیست و حق بیمه نهایی با توجه به کاربری خودرو، حداکثر تعهد مالی شرکت بیمه، جریمه دیرکرد و تخفیف عدم خسارت تعیین می‌شود.

منظور از کاربری خودرو استفاده‌هایی است که از آن می‌شود برای مثال حق بیمه خودروهایی که از آن‌ها برای آموزش رانندگی استفاده می‌شود از حق بیمه خودروهایی که کاربری شخصی دارند بیشتر است.

خرید بیمه بدنه پژو 405بیمه بدنه پژو 405

بیمه بدنه یک بیمه اختیاری است که خسارت‌های مالی خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. با تهیه این بیمه در صورتی که خودرو شما در اثر وقوع حوادث تحت پوشش بیمه‌نامه به تعمیر نیاز داشته باشد هزینه‌های تعمیر آن پرداخت می‌شود. آسیب به بدنه، سرقت، واژگونی، آتش‌سوزی و... خطرات دیگری هستند که همگی با این بیمه جبران می‌شوند.

خرید بیمه بدنه پژو 405محاسبه بیمه بدنه پژو 405

یکی از عواملی که بر قیمت بیمه بدنه پژو 405 تاثیرگزار است، مدل و سال ساخت این خودرو است. هر چه مدل و سال ساخت پژو 405 جدیدتر باشد قیمت بیمه بدنه آن بیشتر است. ارزش روز خودرو نیز عامل دیگری است که قیمت بیمه بدنه را تعیین می‌کند. منظور از ارزش روز خودرو، قیمت روز پژو 405 است. به دارندگان این خودرو توصیه می‌شود هنگام خرید بیمه بدنه ارزش روز خودرو را کمتر از قیمت واقعی آن اعلام نکنند تا خسارت خودرو را به ارزش زمان حادثه دریافت کنند.

علاوه بر عوامل گفته‌شده، تخفیف عدم خسارت و پوشش‌های درخواستی بیمه‌گزار از عوامل تأثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه است.

خرید بیمه شخص ثالث پژو 405خرید بیمه شخص ثالث پژو 405

برای خرید بیمه شخص ثالث پژو 405 روش‌های مختلفی وجود دارد یکی از آن‌ها، استفاده از بیمیتو است. بیمیتو، سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه است که به شما کمک می‌کند بدون نیاز به مراجعه مسقیم، بیمه موردنظر خود را سفارش دهید کافی است بعد از مراجعه به سایت بیمیتو، اطلاعات خودرو، نام شرکت بیمه قبلی و اطلاعات بیمه‌نامه قبلی را وارد کنید. سپس وارد مرحله استعلام قیمت می‌شوید در این مرحله می‌توانید قیمت بیمه را بین شرکت‌های مختلف مقایسه کنید و در نهایت بیمه مناسب با شرایط خود را خریداری کنید.

خرید بیمه بدنه پژو 405 خرید بیمه بدنه پژو 405

خرید بیمه بدنه برای پژو 405 هم با استفاده از بیمیتو ممکن است. روند خرید این بیمه به این صورت است که بیمه‌گزار اطلاعات خودرو را از جمله نوع، مدل و سال ساخت خودرو را وارد می‌کند. سپس بعد از تعیین ارزش تقریبی خودرو می‌توانید مقایسه بیمه را انجام دهید. قیمت بیمه بدنه معمولاً بین شرکت‌های مخلف متفاوت است شما در این قسمت می‌توانید قیمت شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید و سپس بیمه‌ای را انتخاب کنید که توان پرداخت حق بیمه آن را دارید.