استعلام قیمت بیمه پژو پارس

درباره بیمه پژو پارس

بیمه پژو پارس بیمه پژو پارس

پژو پارس یا پژو پرشیا نخستین خودروی لوکس ایرانی است که تولید آن در سال 1379 در شرکت ایران خودرو آغاز شد. هندلینگ خوب و کم مصرف بودن پژو پارس از مزایایی است که باعث شده این خودرو بعد از گذشت چندین سال هنوز جزء پرطرفدارترین خودروهای سواری کشور باشد. اما با وجود مزایای متعدد پژو پرشیا، همچنان نقد‌هایی از کیفیت پایین قطعات بدنه و ضعف در جلوبندی به گوش می‌رسد به همین دلیل اغلب به دارندگان این خودرو توصیه می‌شود بیمه بدنه پژو پارس را تهیه کنند تا در سوانح رانندگی خسارت‌های مالی خودرو را تحت پوشش قرار دهند.


بیمه شخص ثالث پژو پارسطراحی داخلی و خارجی پژو پارس

طراحی کلی بدنه پژو پرشیا از پژو 405 الهام گرفته شده است. در طراحی خارجی پژو پرشیا شاهد چراغ‌های گربه‌ای جلو و جلو پنجره شیر نشان هستیم که می‌توان گفت این خودرو با گذشت زمان هنوز ظاهر قدیمی خود را حفظ کرده است. به علت وجود فضای کافی برای سرنشینان، پژو پارس را می‌توان یک خودروی راحت برای خانواده‌ها درنظر گرفت. از مزایای دیگر این خودرو همچنین می‌توان به شعاع خوب دید برای راننده اشاره کرد. در ادامه همراه ما باشید تا بدانید هنگام خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس چه نکاتی را باید درنظر بگیرید.

بیمه بدنه پژو پارسقدرت و عملکرد پژو پارس

پژو پارس مدل ELX XUM:

نوع موتور: XUM

حجم موتور: 1905 سی سی

تعداد سوپاپ: 8

حداکثر قدرت: 105 اسب بخار

نوع گیربکس: 5 دنده دستی

پژو پارس سال:

نوع موتور: XU7

حجم موتور: 1761 سی سی

تعداد سوپاپ: 8

حداکثر قدرت: 100 اسب بخار

نوع گیربکس: 5 دنده دستی

پژو پارس مدل ELX:

نوع موتور: XU7

حجم موتور: 1761 سی سی

تعداد سوپاپ: 16

حداکثر قدرت: 110 اسب بخار

نوع گیربکس: 5 دنده دستی

پژو پارس مدل LX:

نوع موتور: TU5

حجم موتور: 1587 لیتر

تعداد سوپاپ: 16

حداکثر قدرت:108 اسب بخار

نوع گیربکس: 5 دنده دستی

پژو پارس اتوماتیک:

نوع موتور: TU5

حجم موتور: 1587 لیتر

تعداد سوپاپ: 16

حداکثر قدرت:105 اسب بخار

نوع گیربکس: اتوماتیک

خرید بیمه شخص ثالث پژو پارسبرای پژو پارس چه بیمه‌ای انتخاب کنیم؟

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دو بیمه است که برای انواع خودرو می‌توان تهیه کرد. در حال حاضر قیمت انواع خودرو افزایش پیدا کرده است و خودروهای بسیاری را می‌توان خودرو لوکس درنظر بگیریم بنابراین توصیه می‌کنیم بیمه شخص ثالث پژو پرشیا را با پوشش مالی بیشتری خریداری کنید تا خسارت‌های چند صد میلیونی را که در تصادفات با خودروهای لوکس به وجود می‌آید تحت پوشش بیمه قرار دهید. طبیعتاً با افزایش قیمت خودرو قیمت لوازم یدکی و هزینه تعمیر خودرو هم به مراتب افزایش می‌یابد در چنین مواقعی خرید بیمه بدنه پژو پرشیا بسیار اهمیت پیدا می‌کند.

بیمه شخص ثالث پژو پرشیابیمه شخص ثالث پژو پارس

بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است که علاوه بر خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث، خسارت‌های جانی راننده مقصر را هم جبران می‌کند. با توجه به اجباری بودن این بیمه، نداشتن آن عواقبی را به همراه دارد؛ در واقع فرد به ازای هر روزی که در تمدید بیمه‌نامه تاخیر داشته باشد جریمه می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث پژو پرشیامحاسبه بیمه شخص ثالث پژو پارس در سال 98

یکی از عواملی که حق بیمه شخص ثالث را تعیین می‌کند سیلندر خودرو است. حق بیمه پایه شخص ثالث برای پژو پرشیا که 4 سیلندر دارد مبلغ 1.564.200 تومان است. اما این حق بیمه نهایی خودرو نیست و مبلغ نهایی با توجه به کاربری خودرو، تخفیف عدم خسارت، سقف تعهدات بیمه‌نامه و جریمه دیرکرد تعیین می‌شود. منظور از کاربری خودرو، نوع استفاده از خودرو است طبیعتاً حق بیمه شخص ثالث برای خودروهایی که کاربری تاکسی دارند از خودروهایی که کاربری شخصی دارند بیشتر است.

خرید بیمه بدنه پژو پرشیابیمه بدنه پژو پرشیا

بیمه بدنه یک بیمه غیراجباری است که خسارت‌های مالی خودرو را جبران می‌کند. این بیمه خسارت‌های ناشی از تصادف، واژگونی، سرقت، سیل، زلزله، آسیب به بدنه و... را تحت پوشش قرار می‌دهد.

خرید بیمه بدنه پژو پارسمحاسبه بیمه بدنه پژو پارس

موارد زیر از عوامل تأثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه است:

نوع خودرو: اولین عامل تأثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه، نوع خودرو است. طبیعتاً قیمت بیمه بدنه یک پورش با قیمت بیمه بدنه پرشیا برابر نیست.

مدل و سال ساخت خودرو: مدل‌های جدیدتر خودرو ممکن است قیمت بیمه بدنه بیشتری داشته باشند. همچنین سال ساخت خودرو به طور مستقیم در قیمت بیمه بدنه اثر دارد.

تخفیف عدم خسارت: اگر در سال گذشته از بیمه بدنه خود استفاده نکرده باشید از تخفیف عدم خسارت بهره‌مند می‌شوید.

ارزش روز خودرو: لازم است خودرو به ارزش روز آن بیمه شود زیرا اگر ارزش اتومبیل را کمتر از ارزش واقعی اعلام کنید، در روز حادثه خسارت کمتری نسبت به خسارت وارد‌شده دریافت می‌کنید.

خرید بیمه بدنه پژو پرشیاخرید بیمه شخص ثالث پژو پارس

بیمیتو به عنوان سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه می‌تواند برای خرید بیمه شخص ثالث پژو پرشیاگزینه مناسبی باشد. روند خرید بیمه شخص ثالث از بیمیتو به این صورت است که ابتدا اطلاعات خودرو وارد می‌شود سپس پس از تکمیل اطلاعات بیمه‌نامه قبلی، صفحه استعلام بیمه باز می‌شود. در این صفحه افراد می‌توانند پوشش‌های بیمه و سطح تعهدات آن را انتخاب کنند. سپس در گام بعد بر اساس کلیه اطلاعات وارد شده، حق بیمه و شرایط شرکت‌های مختلف به افراد نمایش داده می‌شود طوری که هر فرد می‌تواند بهترین بیمه را سفارش دهد.

خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس خرید بیمه بدنه پژو پرشیا

روند خرید بیمه بدنه نیز تنها با پاسخ به چند سوال ابتدایی صورت می‌پذیرد. در مرحله اول کافی است متقاضی به سوالاتی در خصوص نوع، مدل، سال ساخت خودرو و... پاسخ دهد. با وارد نمودن ارزش روز خودرو به مهمترین مرحله خرید آنلاین بیمه بدنه که همان مقایسه است می‌رسیم. در این مرحله متقاضی می‌تواند شرایط شرکت‌های مختلف بیمه را بررسی کند و در نهایت خرید خود را از شرکتی انجام دهد که بهترین شرایط را دارد.