استعلام قیمت بیمه پراید

درباره بیمه پراید

بیمه پژو 206بیمه پراید

پراید خودرویی است که تولید آن در کره جنوبی آغاز شد. در ایران شرکت سایپا برای اولین بار در سال 1372 این خودرو را عرضه کرد. علی‌رغم تمام نقدهایی که از ایمنی این خودرو به گوش می‌رسد همچنان تقاضا برای این خودرو زیاد است که علت آن را می‌توان به قیمت مناسب و مصرف پایین سوخت این خودرو ارتباط داد. با توجه با این که این خودرو در کشور ما زیاد به چشم می‌خورد بیمه شخص ثالث پراید در بازار بیمه سهم بالایی داشته و همه ساله درصد بالایی از خرید بیمه مربوط به این خودرو است.


خدمات بیمه البرزطراحی خودرو پراید

به طور کلی پراید طوری طراحی شده که اکثریت جامعه قدرت خرید آن را داشته باشند بنابراین طبیعی است که این خودرو نتواند از لحاظ ظاهری خودروی جذابی باشد. فضای داخلی پراید چندان زیاد نیست اما به علت اندازه کوچک صندلی‌ها، برای نشستن سرنشینان فضای کافی وجود دارد. در مدل‌های جدید این خودرو فرمان هیدرولیک و ترمز ABS اضافه شده است که کمی رانندگی با آن را راحت‌تر کرده اما با توجه به وزن کم و جلوبندی ضعیف آن رانندگی با پراید همچنان خطرناک به نظر می‌رسد. اگرچه بعضی از مردم بر این باور هستند که بیمه بدنه را باید برای خودروهای لوکس تهیه کرد اما با توجه به این که حق بیمه بدنه پراید ارزان است بنابراین خرید آن با توجه به خدمات متعدد این بیمه نه تنها دور از ذهن نیست بلکه منطقی به نظر می‌رسد.

بیمه های ماشین بیمه البرزقدرت و عملکرد پراید

تعداد سیلندر: 4 سیلندر 8 سوپاپه

حجم موتور: 1323 سی سی

سوخت مصرفی: بنزین

ماکزیمم قدرت: 63 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه

ظرفیت باک بنزین: 37 لیتر

گیربکس: 5 دنده دستی

بیمه های ماشین بیمه البرزبرای خودروی پراید چه بیمه‌ای انتخاب کنیم؟

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث دو نوع بیمه‌ای هستند که برای هر مدل خودرو می‌توان تهیه کرد. بیشترین آمار کشته‌شدگان و مصدومین سوانح جاده‌ای مربوط به حوادث خودروی پراید است. خرید بیمه شخص ثالث با سطح پوشش و تعهدات بالا به رانندگان این خودرو کمک می‌کند خسارت‌های مالی اشخاص ثالث را تا مبلغ بیشتری تحت پوشش بیمه قرار دهند که این خود در سوانح خودروی پراید با خودروهای لوکس به کمک راننده پراید می‌آید.

با توجه به ایمنی پایین خودروی پراید و سرقت آسان آن خرید بیمه بدنه یک اقدام مهمی است که دارندگان این خودرو می‌توانند انجام دهند تا با پرداخت حق بیمه اندک، از ضررهای چند ده میلیونی جلوگیری کنند.

بیمه های ماشین بیمه البرزبیمه شخص ثالث پراید

بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری برای همه وسایل نقلیه است و برای جبران خسارت‌های جانی و مالی اشخاص ثالث و همچنین خسارات جانی راننده مقصر به وجود آمده است. اگر وسیله نقلیه‌ای تحت پوشش بیمه شخص ثالث نباشد به ازای هر روز نداشتن این بیمه، جریمه می‌شود.

بیمه های ماشین بیمه البرزمحاسبه بیمه شخص ثالث پراید

نرخ بیمه شخص ثالث برای هر خودرو به عواملی مانند نوع خودرو، تعداد سیلندر، کاربری خودرو، تخفیف عدم خسارت، سقف تعهدات بیمه‌نامه و جریمه دیرکرد بستگی دارد.

موتور خودروی پراید 4 سیلندر دارد و حق بیمه پایه آن در سال 98 مبلغ 1.330.600 تومان درنظر گرفته شده است اما حق بیمه نهایی این خودرو با توجه به سایر عوامل تعیین می‌شود. منظور از کاربری خودرو نوع استفاده از خودرو است برای مثال حق بیمه برای خودروهایی که در آموزش رانندگی و یا برای مسافرکشی استفاده می‌شوند، افزایش می‌یابد.

بیمه های ماشین بیمه البرزبیمه بدنه پراید

بیمه بدنه یک بیمه اختیاری است. بعضی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند بیمه بدنه فقط برای خودروهای گران است در صورتی که بیمه بدنه با پوشش‌هایی که دارد خسارت‌ خطرات مختلف را مانند واژگونی، سرقت، آسیب به بدنه و...که خودروهای کم ایمن مانند پراید بیشتر با آن‌ها مواجهه هستند جبران می‌کند.

بیمه های ماشین بیمه البرزمحاسبه بیمه بدنه پراید

نوع خودرو، مدل خودرو، سال ساخت، داشتن یا نداشتن بیمه بدنه، تخفیف عدم خسارت، ارزش روز خودرو و پوشش‌های درخواستی بیمه‌گزار در قیمت بیمه بدنه موثر است.

هر چه مدل و سال ساخت پراید جدیدتر باشد حق بیمه بدنه آن افزایش می‌یابد.

خودروهایی که در گذشته بیمه بدنه داشته‌اند حق بیمه آن‌ها نسبت به خودروهایی که بیمه بدنه نداشته‌اند کمتر است.

همچنین لازم است خودروی خود را به ارزش روز آن بیمه کنید زیرا اگر ارزش اتومبیل را کمتر از ارزش واقعی اعلام کنید، در روز حادثه خسارت کمتری نسبت به خسارت وارد‌شده دریافت می‌کنید.

بیمه های ماشین بیمه البرزخرید بیمه شخص ثالث پراید

برای خرید بیمه شخص ثالث پراید می‌توانید از بیمیتو کمک بگیرید. روند خرید این بیمه از بیمیتو به این صورت است که ابتدا به چند سوال ابتدایی در خصوص خودروی خود پاسخ می‌دهید. سپس نام شرکت بیمه قبلی خود را انتخاب می‌کنید. در مرحله بعد لازم است تاریخ شروع و اتمام بیمه‌نامه قبلی را وارد کنید. با وارد کردن این اطلاعات ساده وارد مرحله استعلام قیمت می‌شوید. در آن‌جا می‌توانید سطح تعهدات را به انتخاب خود تعیین کنید و در نهایت قیمت و شرایط شرکت‌های مختلف را مشاهده و مقایسه کنید. معمولاً به دارندگان خودروی پراید توصیه می‌شود سقف تعهدات را افزایش دهند تا خسارت‌های مالی را تا مبلغ بیشتری تحت پوشش بیمه قرار دهند.

بیمه های ماشین بیمه البرزخرید بیمه بدنه پراید

گاه قیمت بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف تفاوت زیادی با هم دارد به همین دلیل استفاده از بیمیتو بسیار به کمک متقاضیان می‌آید. برای خرید بیمه بدنه از بیمیتو بعد از این که اطلاعات خودرو را وارد کردید باید ارزش تقریبی خودرو را تعیین کنید. سپس با کلیک روی دکمه استعلام وارد صفحه مقایسه قیمت می‌شوید. در این صفحه نه تنها پوشش‌های بیمه‌نامه را به دلخواه انتخاب می‌کنید بلکه شرایط شرکت‌های مختلف بیمه را مشاهده می‌کنید. برای مثال در این صفحه شرکت‌هایی که امکان پرداخت اقساطی دارند قابل مشاهده هستند. در این صفحه همچنین می‌توانید ببینید کدام شرکت بیمه، قیمت مناسب‌تری دارد و در نهایت با خرید آنلاین بیمه، بیمه‌نامه به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.