استعلام قیمت بیمه ساندرو

درباره بیمه ساندرو

بیمه ساندروبیمه ساندرو

ساندرو یکی از انواع خودروهای شرکت رنو است که در سال 2008 از آن رونمایی شد. در کشور ما از خودروهای رنو استقبال خوبی شده است به طوری که این برند همیشه یکی از پرفروش‌ترین برندهای خودرو در کشور بوده است. در واقع ساندرو از محصولات شرکت داچیا است که یکی از زیر مجموعه‌های رنو محسوب می‌شود و بنا به دلایل اقتصادی در برخی از کشورها این خودرو با لوگوی داچیا به فروش می‌رسد و در برخی دیگر از کشورهایی که برند رنو در آن شناخته‌شده‌تر است با همان لوگوی رنو عرضه می‌شود. ساندرو و ساندرواستپ‌وی دو نوع ساندرو هستند که در کشور ما موجود هستند. از آنجا که ساندرو خودروی ارزانی نیست بهتر است با ما همراه باشید تا بدانید چرا علاوه بر بیمه شخص ثالث ساندرو باید بیمه بدنه ساندرو را هم تهیه کنید.


خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ساندروطراحی خارجی ساندرو

ساندوریی که در ایران وجود دارد نمونه اولیه از خودروهای ساندرو است و زمانی وارد ایران شد که رنو فیس‌لیفت‌های دیگری از این خودرو را به بازارهای جهانی عرضه کرده بود. در نتیجه ظاهر آن بسیار ساده است. با مشاهده ساندرو می‌توانید بفهمید که با خودرویی روبرو هستید که با خطوط منحنی و ساده معمولی و بدون هیجان طراحی شده است. در حالی که اگر به خودروهای مشابه ساندرو نگاهی بیندازید می‌توانید طرح‌های جالب‌تر و زیباتری را پیدا کنید.

خرید آنلاین بیمه بدنه ساندروطراحی داخلی ساندرو

طراحی داخلی ساندرو نیز تعریفی ندارد. هرچه ظاهر بیرونی ساندور معمولی است طراحی داخل کابین آن نیز معمولی و بی‌روح است. داشبورد و فضای داخلی کاملاً ساده طراحی شده و استفاده از پلاستیک خشک در قطعات داخلی کابین نیز این مشکل را دوچندان کرده است. اصول ارگونومی در خصوص طراحی صندلی‌ها نیز به طور کامل رعایت نشده و صندلی‌ها نیز فاقد روکش چرمی هستند. اما با وجود طراحی خسته‌کننده ساندرو این خودرو به خاطر برند رنو و ایمنی آن توانسته به فروش خوبی در بازار ایران دست یابد.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ساندروقدرت و عملکرد ساندرو

هر دو نوع خودروی ساندرو یعنی ساندرو معمولی و ساندرو استپ‌وی دارای مشخصات فنی یکسانی هستند.

مشخصات فنی ساندرو و ساندرو استپ وی

قدرت موتور: 105 اسب بخار

تعداد سیلندر: 4 سیلندر

حجم موتور: 1.5 لیتر

سوخت مصرفی ترکیبی: 6.7 لیتر در صد کیلومتر که در نوع اتوماتیک این میزان به 8.3 لیتر افزایش پیدا می‌کند.

نوع گیربکس: 5 دنده دستی و اتوماتیک

ظرفیت باک بنزین: 50 لیتر

خرید اینترنتی بیمه بدنه ساندروچه نکاتی را در هنگام خرید بیمه‌های خودرو باید رعایت کنیم؟

اگر بخواهیم برای خودروی خود بیمه تهیه کنیم مهم است که قبل از خرید بیمه نکاتی را در خصوص خودرو و بیمه‌های مربوط به آن بدانیم تا بتوانیم خرید بهتر و دقیق‌تری را انجام دهیم. به طور مثال ممکن است ندانید که هرچه تعداد سیلندر بیشتر باشد مقدار حق بیمه در بیمه شخص ثالث افزایش خواهد یافت. به 4 نکته زیر توجه کنید.

     
     
     
     

بیمه شخص ثالث ساندروبیمه شخص ثالث ساندرو

بیمه شخص ثالث نه تنها برای ساندرو بلکه برای همه خودروها اجباری است. همه دارندگان خودرو باید این بیمه را تهیه کنند تا امکان استفاده از خودروی خود را داشته باشند. رانندگانی که بدون بیمه شخص ثالث تردد کنند مجرم شناخته شده و مطابق قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. در حوادثی که شما مقصر باشید، خسارت واردشده به دیگر افراد با بیمه شخص ثالث پرداخت می‌شود. میزان پرداخت خسارت بستگی به میزان تعهداتی دارد که شما در زمان خرید بیمه تعیین کرده‌اید. خسارت‌هایی که تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می‌گیرند شامل خسارت‌های جانی و مالی هستند که سقف پرداخت خسارت‌های جانی به میزان دیه فوت و سقف پرداخت خسارت مالی در کمترین حالت در سال جاری 9 میلیون تومان است که تا سقف 180 میلیون نیز قابل افزایش است.

محاسبه بیمه شخص ثالث ساندرومحاسبه بیمه شخص ثالث ساندرو

محاسبه بیمه شخص ثالث بستگی به برخی عوامل مانند نوع خودرو، کاربری آن، سقف تعهدات، تعداد سیلندر و سال ساخت آن بستگی دارد. تحفیف عدم خسارت نیز در قیمت بیمه‌نامه اثر می‌گذارد. خودروی ساندرو کاربری شخصی دارد و نوع موتور آن نیز یکسان است به همین دلیل در زمان محاسبه بیمه شخص ثالث ساندور مهم است که سقف تعهدات خود را مطابق با نیاز خود تعیین کنید.

بیمه بدنه ساندروبیمه بدنه ساندرو

بیمه بدنه خسارت‌هایی که به خودروی بیمه‌گزار در تصادفاتی که وی مقصر باشد را می‌پردازد. بیمه بدنه دارای پوشش‌هایی است که بیمه‌گزار می‌تواند با توجه به نیاز خود آن‌ها را در زمان خرید بیمه انتخاب کند. این پوشش‌ها شامل: خسارات ناشی از برخورد اتومبیل با دیگر اشیا متحرک یا ثابت، خسارات ناشی از بلایای طبیعی، خسارت ناشی از پاشیده شدن مواد اسیدی وشیمیایی، پرداخت هزینه ایاب و ذهاب بیمه‌گزار، شکست شیشه، خسارت ناشی از نوسانات ارزش بازار و سرقت کلی خودرو است.

محاسبه بیمه بدنه ساندرومحاسبه بیمه بدنه ساندرو

سال ساخت، میزان تخفیف عدم خسارت، صفر کیلومتر بودن و مدل ساندرو، قیمت بیمه‌نامه را تغییر می‌دهند. دانستن قیمت روز خودرو مهم است و شرکت بیمه بر اساس آن خسارت می‌پردازد. بیمه‌گزار اگر قیمتی کمتر از ارزش روز خودرو را برای ساندرو اعلام کند شرکت بیمه نیز متعاقباً بر همان اساس میزان خسارت را تعیین و پرداخت می‌کند و تعهدی بیشتر از آن ندارد. اگر بیمه‌گزار نرخ خودروی خود را بیش‌تر از ارزش روز آن اعلام کند، شرکت بیمه تنها معادل با ارزش روز خودرو به وی خسارت می‌پردازد.

شاید ندانید که قیمت روز خودرو شما چقدر است و در نتیجه ندانید که در صورت مغایرت قیمتی که اعلام می‌کنید با ارزش روز آن چه اتفاقی می‌افتد! اگر در زمان تعیین قیمت یا ارزش خودرو قیمتی پایین‌تر از ارزش خودروی خود وارد کنید، شرکت بیمه نیز متناسب با همین میزان به شما خسارت می‌پردازد و ممکن است در مواردی این خسارت پرداختی کم بوده و موجب رضایت شما نباشد. اگر قیمت بیمه بدنه را بیشتر از ارزش خودرو وارد کنید، بیمه‌نامه مطابق ارزش خودرو شما خسارت پرداخت می‌کند. پس اگر نتوانستید از قیمت روز خودرو سمند خود مطلع شوید بهتر است قیمت بیمه‌نامه را کمی بالاتر از ارزش حدودی آن در نظر بگیرید تا در زمان حادثه، خسارت لازم به شما پرداخت شود.

 خرید بیمه شخص ثالث ساندروخرید بیمه شخص ثالث ساندرو

همان‌طور که می‌دانید بیمه شخص ثالث اجباری است و باید آن را تهیه کرده و بدون آن اقدام به رانندگی نکنید. مهم است که بیمه‌نامه خود را نیز به موقع تمدید کنید. در نظر داشته باشید که اگر بدون بیمه شخص ثالث و یا در زمانی که بیمه‌نامه شما منقضی شده است رانندگی کنید نه تنها ممکن است خودروی شما توسط پلیس توقیف شود بلکه اگر دچار حادثه‌ای شوید همه خسارت‌های ایجادشده را باید خودتان بپردازید. به همین دلیل و به توصیه کارشناسان بیمه بهتر است در زمان سررسید بیمه و در بهترین حالت یک هفته قبل از سررسید بیمه نسبت به تمدید آن اقدام کنید. در ضمن به کمک بیمیتو می‌توانید بیمه شخص ثالث خود را آنلاین تهیه کنید. این مزیت به شما کمک می‌کند که در هر ساعت از شبانه‌روز و قبل از فرا رسیدن سررسید بیمه بتوانید بیمه خود را تمدید کنید. کافی است به سایت بیمیتو بروید و با وارد کردن اطلاعاتی مانند نوع خودرو، برند، مدل و سال ساخت وارد صفحه مقایسه شوید. در این صفحه می‌‎توانید سقف تعهدات را تغییر دهید همچنین قیمت بیمه بین شرکت‌های مختلف در این صفحه به شما نشان داده می‌شود که به کمک آن می‌توانید بیمه خود را مطابق با شرایط اقتصادی خود خریداری کنید.

 خرید بیمه بدنه ساندروخرید بیمه بدنه ساندرو

خرید بیمه بدنه ساندرو از بیمیتو نیز امکان‌پذیر است. بعد از ورود به سایت بیمیتو باید خرید بیمه بدنه را انتخاب کنید و اطلاعات لازم مانند نوع برند که در اینجا رنو است و مدل خودرو یعنی ساندرو را انتخاب کنید. سپس در قسمت بعد اگر بیمه بدنه دارید اطلاعات مربوط به بیمه‌نامه قبلی خود مانند تخفیف عدم خسارت، وارداتی یا داخلی بودن، کارکرده یا صفر کیلومتر بودن و در نهایت ارزش روز خودرو را وارد کنید. با ارایه این اطلاعات شما به صفحه مقایسه وارد می‌شوید و می‌توانید قیمت بیمه بدنه را در بین شرکت‌های مختلف مشاهده کرده و همچنین تعداد پوشش‌ها و سقف تعهدات آن‌ها را نیز بررسی کنید. این مقایسه به شما کمک می‌ کند تا بهترین بیمه بدنه را مطابق با نیاز خود بخرید.