لطفا شکیبا باشید

کِی می‌ارزه کوپن بیمه‌ رو بِکَنم؟ارزش کوپن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از تصادف به این فکر افتاده باشید که آیا جدا کردن کوپن بیمه شخص ثالثتان منطقی است یا بهتر است خسارت واردشده را نقدی پرداخت کنید.
برای آنکه پاسخ درستی به این مسأله بدهیم باید این موضوع را مدنظر قرار دهیم که جدا کردن کوپن بیمه شخص ثالث، باعث می‌شود در تمدید آن نتوانیم از تخفیف عدم خسارت استفاده کنیم. از سوی دیگر، درصورتی‌که خسارت وارده را از جیب بپردازیم، عملاً از بیمه‌ای که قبلاً و به امید جبران خسارات خریده‌ایم، استفاده‌ای نکرده‌ایم.
به همین دلیل بهتر است، پیش از هر اقدامی، محاسبه درستی از عواقب جدا کردن یا نکردن کوپن بیمه شخص ثالث خودرو خود داشته باشیم. سختی این کار این است که برای محاسبه درست ارزش هر کوپن، تنها در نظر گرفتن تخفیفی که در خرید بعدی بیمه شامل حال خودروی ما می‌شود، کافی نیست؛ چراکه تخفیف بیمه شخص ثالث به‌صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند و کندن کوپن بیمه، همه این تخفیفات پلکانی را از بین می‌برد.

به این دلیل که این محاسبات، حتی برای کسانی که در رشته‌های مالی تحصیل کرده‌اند نیز در سر صحنه تصادف چندان ساده نیست، تصمیم گرفتیم با افزودن یک بخش جدید به اپلیکیشن بیمیتو، شما را در این تصمیم‌گیری یاری کنیم. با وارد کردن مشخصات ساده‌ای از خودروی خود، منطقی بودن جدا کردن کوپن بیمه ثالث یا پرداخت خسارت نقدی را محاسبه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن بیمیتو، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:ضمناً دارندگان گوشی‌های آیفون نیز می‌توانند به‌زودی اپلیکیشن بیمیتو را از طریق وب‌سایت دریافت کنند.