بیمه درمان کرونا

درباره بیمه درمان کرونا

بیمه کرونا

بیماری به جز دردهای جسمی و روحی، هزینه‌های مالی زیادی هم به همراه دارد. ممکن است هزینه‌های مالی به شکل سرسام آوری زیاد شود. با شیوع گسترده ویروس کرونا، خانواده‌های زیادی درگیر این بیماری و هزینه‌های زیاد آن شدند. بیمه کرونا بهترین راه‌حل برای جبران هزینه‌های بیماری کرونا است. 

 آشنایی با طرح بیمه کرونا

پس از همه‌گیری بیماری کرونا، شرکت‌های بیمه طرح بیمه کرونا را ارائه کردند. این بیمه مانند دیگر بیمه‌های درمانی شامل تمام هزینه‌هایی است که مربوط به بیماری کرونا می‌شود.

بیمه کرونا کمک می‌کند تا هزینه‌های بالای این بیماری را جبران کنید و در شرایط بیماری دغدغه و نگرانی پرداخت صورت‌حساب‌های بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها را نداشته باشید.

شرایط و ویژگی‌های بیمه ‌نامه کرونا

شرایط خرید بیمه کرونا بسیار ساده و سریع است. اصلی‌ترین شرط خرید بیمه کرونا این است که زمان خرید بیمه، تست پی‌سی‌آر شما منفی باشد و مبتلا به کرونا نباشید.

نکته مهم بعدی دوره انتظار بیمه کرونا است. دوره انتظار این بیمه ۱۴ روز است. 

پوشش های بیمه کرونا

پوشش‌های بیمه کرونا متنوع است و هزینه‌های بیماری را کامل پوشش می‌دهد. 

پوشش‌هایی مثل:

  • سرمایه فوت
  • پرداخت غرامت
  • هزینه‌های بستری

بیمه کرونا فقط در داخل کشور معتبر است. برای استفاده از مزایای بیمه کرونا در خارج از کشور، می‌توانید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا بخرید.

آیا بیمه کرونا در صورت فوت بیمار مبتلا به کووید 19 خسارت پرداخت می کند؟

پرداخت غرامت در صورت فوت بیمار یکی از پوشش‌های بیمه کرونا است و مبلغ پرداختی با توجه به طرح انتخابی شما تغییر می‌کند.

مدارک لازم برای خرید بیمه کرونا

بیمه کرونا زیرمجموعه بیمه درمان است. برای خرید بیمه کرونا داشتن شناسنامه و کارت ملی ضروری است.

مزایای بیمه کرونا

داشتن بیمه کرونا مانند هر بیمه‌ درمانی دیگری، راهی برای جبران هزینه‌های مالی ناشی از پیامدهای ناگهانی، پرهزینه و دردناک بیماری است. با خرید بیمه کرونا برای خودتان و اعضای خانواده، می‌توانید تا حد خوبی از نگرانی‌های مالی ابتلا به این ویروس و خطراتش مصون باشید.

استعلام قیمت بیمه کرونا

برای استعلام بیمه کرونا، کافی است وارد سایت بیمیتو شوید و با وارد کردن مشخصات خود از انواع طرح‌ها با مدت زمان و هزینه‌های مختلف باخبر شوید و بسته به شرایطتان طرح موردنظر خود را انتخاب کنید.

چگونه بهترین بیمه کرونا را بخریم؟

برای خرید بهترین بیمه کرونا، کافی است وارد سایت بیمیتو شوید و اطلاعات خودتان را وارد کنید. طرح‌های مختلف را ببینید و آنها را باهم مقایسه کنید. بیمیتو به عنوان یک مشاور بی‌طرف به شما کمک می‌کند تا آگاهانه بهترین بیمه کرونا را انتخاب کنید.

خرید بیمه کرونا با بیمیتو

خرید بیمه کرونا در سایت بیمیتو با سرعت و سهولت و با قابلیت مقایسه بی‌طرفانه تمام شرکت‌ها، به شما امکان خرید آسوده را می‌دهد.