پرداخت خسارت آنلاین

نوع بیمه را انتخاب کنید.
آیا مقصر حادثه هستید؟
لطفا شهر و استان محل حادثه و شرکت بیمه‌ی مقصر حادثه را انتخاب کنید.
پرداخت خسارت آنلاین برای کاربران بیمیتو فعال است.

روند دریافت خسارت بیمه شخص ثالث

همه ما با این هدف برای ماشینمان بیمه شخص ثالث می‌خریم که در زمان حادثه، از بیمه استفاده کنیم و یا به اصطلاح خسارت بگیریم.

در مراجعه حضوری به شعب پرداخت خسارت شرکت‌های بیمه، طولانی بودن و پیچیدگی‌های موجود در روند دریافت خسارت بیمه شخص ثالث، برای بسیاری از افراد سخت و آزاردهنده است.

اما در بیمیتو این مشکل برطرف شده است؛ چون اگر شما بیمه شخص ثالث خود را از طریق بیمیتو خریده باشید، در زمان حادثه می‌توانید خسارت آن را هم به صورت آنلاین از بیمیتو دریافت کنید.


مزایای دریافت آنلاین خسارت بیمه شخص ثالث از بیمیتو

در روش آنلاین دریافت خسارت که برای اولین بار توسط بیمیتو ارائه شده است، شما برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث خود به هیچگونه مراجعه حضوری نیاز ندارید.

یعنی بعد از وقوع تصادف، چه مقصر حادثه باشید و چه زیان‌دیده، می‌توانید از خدمات خسارت آنلاین بیمیتو استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که این خدمات مختص کسانی است که بیمه‌نامه ماشین خود را از سایت بیمیتو خریده باشند.

در این روش، همه مراحل از جمله ارسال مدارک، ارزیابی خسارت و پرداخت مبلغ خسارت به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و بیمیتو بابت ارائه این خدمات، هیچ کارمزد یا هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند.

همچنین شما می‌توانید در تمام مراحل دریافت خسارت، حتی در لحظه وقوع تصادف، به صورت 24 ساعته از پشتیبانی اختصاصی بیمیتو استفاده کنید و با کارشناسان بخش خسارت تماس بگیرید.

این روش ساده‌ترین و سریع‌ترین روش دریافت خسارت بیمه شخص ثالث است؛ چون همه مراحل به صورت کاملا غیرحضوری، شفاف و ساده انجام می‌شود.


مراحل دریافت آنلاین خسارت بیمه شخص ثالث از بیمیتو

برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث از بیمیتو، باید به بخش «پرداخت آنلاین خسارت» سایت بیمیتو مراجعه کنید و مراحل لازم را طبق توضیحات زیر تکمیل کنید:

  • 1. با وارد شدن به بخش پرداخت آنلاین خسارت، باید نوع بیمه‌ یعنی بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید و مشخص کنید که مقصر حادثه هستید یا زیان‌دیده.
  • 2. در مرحله بعد شرکت بیمه و بعد از آن هم نام شهر و شماره موبایل خود را وارد کنید.
  • 3. در این مرحله بعد از ورود به پنل کاربری خود در سایت بیمیتو، می‌توانید ماشین‌هایی که از بیمیتو برای آنها بیمه خریده‌اید را مشاهده کنید و با انتخاب خودروی مورد نظر، به مرحله بعد وارد شوید.
  • 4. در این مرحله شما باید شرح حادثه‌ای که رخ داده را بنویسید و یا به صورت فایل صوتی (وویس) آن را توضیح دهید و ارسال کنید.
  • 5. پس از ارسال مدارک لازم در این مرحله، می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید.
  • 6. بعد از این مرحله کارشناسان بخش خسارت بیمیتو با شما تماس می‌گیرند و با شما هماهنگ می‌کنند تا برای ارزیابی خسارت و بازدید از خودرو به آدرس‌تان مراجعه کنند.
  • 7. بعد از پیگیری سایر مراحل توسط کارشناسان بیمیتو، خسارت شما به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

مدارک لازم برای دریافت آنلاین خسارت

اگر بیمه شخص ثالث خودروی خود را از بیمیتو خریده‌اید و می‌خواهید برای دریافت آنلاین خسارت آن اقدام کنید، باید تصویر مدارک زیر را در سایت آپلود کنید.

  • عکس پشت و روی گواهینامه مقصر و زیان دیده
  • عکس پشت و روی کارت ماشین فرد مقابل
  • عکس کروکی و گزارش افسر راهنمایی رانندگی (اختیاری و در صورت موجود بودن)
شرکت‌های بیمه

سوالات متداول