پرداخت خسارت آنلاین

نوع بیمه را انتخاب کنید.
آیا مقصر حادثه هستید؟
لطفا شهر و استان محل حادثه و شرکت بیمه‌ی مقصر حادثه را انتخاب کنید.
پرداخت خسارت آنلاین برای کاربران بیمیتو فعال است.

روند دریافت خسارت

همانطور که می‌دانید بیمه بدنه یک بیمه مکمل برای بیمه شخص ثالث است و با توجه به گران شدن قیمت ماشین‌ها و قطعات آنها، در حال حاضر بیمه‌ای پرطرفدار و مفید به شمار می‌رود؛ چون در بیمه بدنه به جز خسارت راننده مقصر در تصادف‌ها، خسارت‌های مختلفی مثل آتش‌سوزی، سیل، سرقت و ... هم جبران می‌شود.

البته مهم‌ترین مرحله بعد از خرید بیمه بدنه، زمان وقوع حادثه و دریافت خسارت است.

دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه معمولا کاری طولانی و پیچیده است. حتی گاهی هم ممکن است افراد نتوانند خسارت رضایت‌بخشی از بیمه بگیرند؛ آن هم به دلیل عدم اطلاع کافی در مورد مراحل، مدارک و شرایط دریافت خسارت.

اما در حال حاضر بیمیتو این مشکل را برطرف کرده و برای اولین بار، خدمات پرداخت آنلاین خسارت را ارائه داده است.

یعنی اگر شما بیمه بدنه ماشین خود را از بیمیتو خریده باشید، می‌توانید خسارت آن را هم به صورت آنلاین، سریع و راحت از بیمیتو دریافت کنید.


مزایای دریافت آنلاین خسارت بیمه بدنه از بیمیتو

در روش دریافت آنلاین خسارت، شما در هیچ کدام از مراحل به مراجعه حضوری نیاز پیدا نمی‌کنید؛ یعنی کافی است بعد از وقوع حادثه به سایت بیمیتو مراجعه کنید و مراحل لازم را که در بخش پایین توضیح می‌دهیم، به صورت آنلاین انجام دهید.

بعد از ثبت درخواست، کارشناسان بیمیتو به جای شما فرآیند دریافت خسارت را از شرکت بیمه انجام می‌دهند و خسارت شما به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

همچنین بیمیتو پشتیبانی 24 ساعته اختصاصی دارد که شما می‌تواند در تمام مراحل دریافت خسارت، حتی سر صحنه تصادف، از آن استفاده کنید.

البته بیمیتو هیچ کارمزد یا هزینه اضافه‌ای بابت این خدمات از شما دریافت نمی‌کند؛ یعنی پرداخت آنلاین خسارت، یک خدمت اختصاصی و رایگان برای کسانی است که بیمه بدنه یا شخص ثالث خود را از بیمیتو خریده باشند.


مراحل دریافت آنلاین خسارت بیمه بدنه از بیمیتو

برای دریافت خسارت بیمه بدنه از بیمیتو، باید وارد بخش «پرداخت آنلاین خسارت» سایت بیمیتو شوید و مراحل زیر را طی کنید:

  • 1. در اولین مرحله، نوع بیمه‌نامه را از بین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه انتخاب کنید.
  • 2. بعد از انتخاب بیمه بدنه، باید شرکت بیمه خود را انتخاب کنید و بعد از آن هم استان، شهر و شماره موبایل خود را وارد کنید.
  • 3. در این مرحله بعد از ورود به پنل کاربری خود در سایت بیمیتو، می‌توانید ماشین‌هایی که از بیمیتو برای آنها بیمه خریده‌اید را مشاهده کنید و با انتخاب خودروی مورد نظر، به مرحله بعد وارد شوید.
  • 4. در این مرحله باید حادثه‌ای که رخ داده است را توضیح دهید. شما می‌توانید این کار را از طریق ارسال متن یا ارسال فایل صوتی (وویس) انجام دهید.
  • 5. در مرحله بعدی باید مدارک مورد نیاز را بارگذاری کرده و درخواست خود را ثبت کنید
  • 6. بعد از این مرحله کارشناسان بخش خسارت بیمیتو در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و بعد از انجام هماهنگی‌های لازم، برای ارزیابی خسارت و بازدید از خودرو به آدرس‌تان مراجعه می‌کنند.
  • 7. کارشناسان بیمیتو سایر مراحل پیگیری خسارت را انجام می‌دهند و در نهایت خسارت شما به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

مدارک لازم برای دریافت آنلاین خسارت

اگر بیمه بدنه خودروی خود را از بیمیتو خریده‌اید و می‌خواهید برای دریافت آنلاین خسارت آن اقدام کنید، باید تصویر مدارک زیر را در سایت آپلود کنید.

  • عکس پشت و روی گواهینامه
  • عکس کروکی و گزارش افسر راهنمایی رانندگی (اختیاری و در صورت موجود بودن)
شرکت‌های بیمه

سوالات متداول