لطفا شکیبا باشید

پرسش‌های متداول

 • بیمیتو چیست؟

  بیمیتو یک سامانه آنلاین برای مقایسه، کسب آگاهی مدیریت و سفارش بیمه است. در بیمیتو یک تیم از کارشناسان در زمینه‌های IT، مارکتینگ، مالی و حقوقی جمع شده‌اند تا تجربه‌ی جدید از صنعت بیمه را به کاربران نشان دهند. به همین منظور تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری در بیمیتو به صورت شفاف و رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. بیمیتو جهت ارائه‌ی خدمات بیمه ای با نمایندگان و کارگزاران رسمی و دارای تائیدیه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می کند و در نهایت تمامی فرآیند ها توسط عاملان رسمی و حرفه ای کنترل می‌شوند. به همین دلیل دریافت خدمات از بیمیتو اساساً مطمئن است. اما رابط کاربری شما در بیمیتو به صورت دیجیتال است. تمامی بیمه‌نامه ها و اطلاعاتی که شما در بیمیتو بدست می‌آورید اعم از اپ یا وب سایت رایگان است.

 • چرا از بیمیتو استفاده کنیم؟

  با بیمیتو شما می‌توانید تمامی بیمه‌های خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در اپ یا وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر مدیریت بیمه با بیمیتو آسان خواهد بود. علاوه بر این، شما می‌توانید همواره در بیمیتو از مشاوره‌ی کارشناسان ما و تیم پشتیبانی، به وسیله تلفن، چت یا ایمیل برخوردار شوید. تمام این خدمات در بیمیتو رایگان بوده وبرای همیشه رایگان خواهد ماند. دربیمیتو ضمانت می‌کنیم که کلیه اطلاعات و خدمات جانبی با حفظ صداقت و بی‌طرفی در اختیار شما قرار بگیرد. سیستم به صورتی طراحی شده است تا بهترین قیمت ممکن را متناسب با نیاز شما ارائه نماید.

 • چرا استفاده از خدمات بیمیتو رایگان است؟ بیمیتو چگونه درآمد خود را بدست می‌آورد؟

  خدمات اپ و وب‌سایت ما به صورت کامل رایگان می‌باشد. ما برای حفظ بی‌طرفی کارشناسان خود، سیستم درآمد آن‌ها را بر اساس حقوق ثابت تعریف کرده‌ایم و نه فروش بیشتر. با توجه به این موضوع، آن‌ها موظفند که همواره به دنبال ارائه بهترین و مفیدترین پیشنهادات ممکن به مشتریان باشند. به عبارتی دیگر کارشناسان ما از فروش بیمه هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کنند بنابراین هیچ فشاری برای فروش بیشتر متوجه کارشناسان ما نیست. نهایتاً طی قرارداد داخلی شرکت بیمیتو با شرکت‌های بیمه بابت فروش هر بیمه، مبلغی به بیمیتو تعلق می‌گیرد اما بخش کارشناسی و مشاوره بیمیتو برای همیشه مستقل از واحد مالی شرکت فعالیت خواهد نمود. برای ما بسیار مهم است که کارشناسان تمام اطلاعات خود را در زمینه‌ی قیمت و شرایط بیمه، بدون هیچ جانب داری در اختیار مشتری قرار دهند. مشتری در این سیستم می‌تواند بهترین بیمه ممکن را از نظر تناسب قیمت و خدمات دریافت نماید.

 • چرا بیمیتو مستقل است؟ این موضوع چه تأثیری بر استفاده ی من از خدمات بیمیتو دارد؟

  ساختار بیمیتو و سیستم کسب درآمد بیمیتو به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند به طور مستقل فعالیت نماید. این موضوع از این بابت دارای اهمیت است که بتوانیم خدمات را در بی‌طرفی کامل در اختیار مشتری قرار دهیم. اکنون ما مدعی هستیم که بیمیتو کاملاً مستقل است زیرا ما متعلق به هیچ یک از شرکت‌های بیمه نیستیم.کارشناسان بیمه‌ای بیمیتو یک حقوق ثابت و بدون وابستگی به کمیسیون فروش دریافت می‌کنند. بنابراین آن‌ها در توصیه‌های خود از شرکت‌های بیمه و نحوه مشاوره هیچ تأثیری نمی‌پذیرند و شما می‌توانید با دقت کافی این پیشنهادات را بررسی کنید تا بهترین راه حل متناسب با نیازهای شما پیدا شود.

 • چگونه و در چه زمانی می توانم به بیمیتو دسترسی داشته باشم؟

  بیمیتو در هر زمانی از شبانه‌روز آماده دریافت درخواست‌های شما می‌باشد. به این معنی که شما هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای ارائه درخواست خود از جمله درخواست دریافت مشاوره، استفاده از سیستم مدیریت بیمه و یا خرید بیمه نخواهید داشت. در حال حاضر زمان پاسخ‌دهی به درخواست‌ها در بیمیتو همه روزه از ساعت ٩ صبح الی ١٨ بعد از ظهر است. بیمیتو تمام تلاش خود را جهت پاسخ‌گویی به درخواست‌ها در خارج از ساعات یاد شده را نیز به کار می‌بندد.

 • خدمات بیمیتو بر روی کدام دستگاه‌ها قابل دسترسی است؟

  خدمات بیمیتو بر روی اندرویدی(نسخه 4.1 به بالا ) وب سایت اینترنتی، و به زودی در iOS (نسخه 7.5 به بالا) در دسترس خواهد بود.

 • بیمیتو چگونه اطلاعات من را دریافت می‌کند؟

  در حال حاضر شما می‌توانید از بیمیتو خدمات اطلاعاتی، مدیریت بیمه و خرید بیمه را دریافت نمایید. برای استفاده از خدمات اطلاعاتی از جمله مشاوره یا بلاگ یا تالارهای گفتگو شما ملزم به ارائه هیچ گونه اطلاعاتی به بیمیتو نمی‌باشید. برای استفاده از خدمات مدیریت بیمه شما می‌توانید به دو صورت ارسال عکس از بیمه‌نامه‌های خود یا تکمیل فرم‌های قرار داده شده در بیمیتو از خدمات رایگان مدیریت بیمه بهره‌مند شوید. برای دریافت خدمات خرید بیمه لازم بیمیتو اطلاعات و مدارک لازم را از طریق عکس از شما دریافت می‌کند. این سیاست به جهت سهولت و جلوگیری از درگیری مشتریان با فرم‌های پیچیده‌ی بیمه اتخاذ شده است و تکمیل فرم‌های پیشنهاد بیمه از روی اطلاعات ارسالی مشتری در عکس‌ها توسط بیمیتو صورت می‌پذیرد. تمامی خدمات جانبی بیمیتو نیز به صورت رایگان و بدون نیاز به دریافت هیچ گونه اطلاعات غیر ضروری در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. بیمیتو این اطلاعات را فقط از طریق اپ یا وب‌سایت یا ایمیل رسمی ویا در صورت درخواست مشتری از طریق تلفن دریافت می‌نماید.

 • چقدر طول می‌کشد تا بیمه‌ی خودم را دریافت کنم؟

  درخواست‌هایی که در روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21 ثبت می‌شوند طی همان روز صادر خواهند شد.
  تمام درخواست‌هایی که در روز پنجشنبه و جمعه تا ساعت 19 ثبت شوند طی همان روز صادر خواهند شد.
  درخواست‌های بیمه‌ایی که جهت صدور نیاز به بازدید دارند شامل بندهای فوق نبوده و صدور بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید مورد بیمه انجام خواهد شد.
  درخواست‌هایی که خارج از زمانهای فوق ثبت شوند در ابتدای اولین روز غیر تعطیل رسمی در دست اقدام قرار خواهند گرفت.
  با توجه به نیاز کاربر طی فرآیند خرید زمانهایی جهت دریافت بیمه‌نامه پیشنهاد میشود که بیمیتو متعهد است بیمه‌نامه را طی زمان درخواستی مشتری ارسال نماید.

 • چرا من باید برای استفاده از خدمات بیمیتو در سایت ثبت نام را انجام دهم؟

  اصلی‌ترین محصول بیمیتو عرضه‌ی خدمات مدیریت بیمه برای مشتریان است. بیمیتو نیازمند به برای هر نفر در یک محیط کاربری مخصوص به آن شخص خدمات خود را ارائه دهد. با ثبت نام این امکان به وجود خواهد آمد، شما در هر مکانی به اطلاعات بیمه‌ی خود از طریق وب سایت یا اپ دسترسی خواهید داشت.

 • آیا اطلاعات من نزد بیمیتو امن است؟

  در بیمیتو تمامی اطلاعات با بالاترین درجه امنیتی ذخیره می‌شود و اطلاعات ارسالی توسط شما به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار داده نمی‌شود که در فرآیند صدور بیمه‌نامه درخواستی شما نقشی ندارد. بیمیتو با استفاده از جدیدترین پروتکل‌های ارتباطی (SSL) و ذخیره‌سازی اطلاعات به طور مشابه در بانک‌ها استفاده می‌شود تا امنیت اطلاعات شما را تا حداکثر میزان ممکن بالا نگه دارد.

 • چه کسانی به اطلاعات من دسترسی دارند؟

  تنها کسانی که به اطلاعات شما دسترسی دارند، بیمیتو و مرجع صدور بیمه شما می‌باشد. اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نمی‌گیرد.

 • تلفن همراه من دزدیده یا گم شده است، چه کاری باید انجام دهم؟

  لطفاً در این موقعیت، مستقیماً با ما تماس بگیرید. راه‌های تماس با ما عبارتند از:

  تلفن: ۹۱۰۰۷۱۱۷ - ٠٢١

  ایمیل : به محض دریافت ایمیل شما از طریق سامانه‌ی support [at] bimito [dot] com بلافاصله نسبت به بستن حساب کاربری شما اقدام خواهد نمود.

  چت : برای صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید به از طریق وب‌سایت سوالات خود را بپرسید.

 • چگونه می‌توانم عضویت خود در بیمیتو را لغو کنم؟

  ما امیدواریم که بتوانیم با خدمات، اطلاعات و تکنولوژی خود برای مدت طولانی در کنار شما باشیم و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد. شما می‌توانید آزادانه برنامه را از تلفن همراه خود حذف کنید. اما این به این معنا نخواهد بود که عضویت شما در بیمیتو لغو می‌شود. ما نیازمند هستیم که شما درخواست لغو عضویت خود را از طریق ایمیل یا تلفنی به ما اطلاع دهید. ما سعی می‌کنیم در حداکثر یک روز درخواست شما انجام شود.

 • چرا شرکت‌ها این‌قدر باهم تفاوت قیمت دارن؟

  سیاست‌گذاری شرکت‌ها برای تعیین قیمت بیمه‌های خود باهم متفاوت است. یعنی بعضی از شرکت‌ها برای جذب مشتری بیشتر قیمت‌های ارزان‌تری در نظر گرفته و بعضی‌ها نیازی به این سیاست ندارند. معمولاً همه شرکت‌ها به‌صورت دوره‌ای تخفیف‌هایی را برای بیمه‌های خود در نظر می‌گیرند.

 • چطوری قیمت‌های شما اینقدر با نمایندگی‌های بیرون فرق می‌کنه؟

  بیمیتو سعی کرده است که با کم کردن هزینه‌های جانبی، دلالی و سربار، قیمت‌های کمتری نسبت به نمایندگی‌های بیرون داشته باشد. از طرفی هزینه رفت و آمد شما هم حذف شده است. در نتیجه قیمت‌های بیمیتو بسیار کمتر از نمایندگی‌های بیرون است.

 • چطور اعتماد کنم و از شما بیمه‌نامه بگیرم؟

  شما برای خرید از یک سامانه آنلاین نیاز به مشاهده یک سری نمادها دارید تا بتوانید به آن سایت اعتماد کنید.
  ۱- نماد اعتماد الکترونیک که فقط به سایت‌هایی داده می‌شود که مجوز وصل شدن به درگاه بانک را دارند
  ۲- مجوز کسب‌وکار اینترنتی
  توجه داشته باشید که بیمیتو دارای هر دو نماد است و این دو را می‌توانید در انتهای سایت مشاهده کنید.

 • مزیت شرکت شما نسبت به نمایندگی‌های بیرون چیه؟

  بیمیتو مزایای متعددی را برای متقاضیان ایجاد کرده است. اول اینکه لازم نیست به نمایندگی مراجعه حضوری داشته باشید و می‌توانید از هرجایی که هستید و دسترسی به اینترنت دارید درخواست خود را برای خرید بیمه‌های مختلف ثبت کنید.
  یکی دیگر از مزیت‌های مهم این است که قدرت مشاهده، مقایسه و بررسی قیمت‌ها و شرایط شرکت‌های مختلف از طریق بیمیتو در اختیار متقاضیان قرار داده شده است. بیمه‌نامه شما با پیک رایگان به دستتان خواهد رسید و هزینه‌ای نخواهد داشت. با خرید از بیمیتو 10 روز قبل از سررسید بیمه‌هایتان با شما تماس گرفته می‌شود و موعد سررسید بیمه‌تان یادآوری می‌شود و تمدید آن از طریق بیمیتو برای شما انجام می‌گردد.