خبری خوش برای بیمیتویی‌ها؛ آنلاین ... قسطی کنید!


از این پس می‌توانید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو خود را به صورت اقساطی از اپلیکیشن یا وب‌سایت بیمیتو خریداری کنید. در حال حاضر شرکت‌های بیمه البرز و آسیا امکان فروش بیمه اقساطی را از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو فراهم کرده اند. در آینده نزدیک، می‌توانید از شرکت‌های بیمه‌ای دیگر نیز با بیمیتو، به صورت اقساطی بیمه بخرید.

بیمیتو چیست؟

بیمیتو سامانه‌ای برای مقایسه و خرید آنلاین بیمه است که از طریق آن می‌توانید پس از ورود اطلاعات لازم، پیشنهادهای بیمه‌ای شرکت‌های مختلف (مانند بیمه ایران، آسیا، پاسارگاد، البرز و ...) را مقایسه و مناسب‌ترین بیمه ممکن را خریداری کنید. خرید بیمه از بیمیتو نسبت به خرید از نمایندگی‌های بیمه سراسر کشور، هیچ گونه هزینه مازادی برای شما ندارد.

چگونه میتوانیم آنلاین بیمه اقساطی بخریم؟

‌ برای این کار می‌توانید بعد از استعلام قیمت بیمه خودرو خود از بیمیتو، به جای انتخاب گزینه «پرداخت نقدی»، گزینه «اقساط» را انتخاب کنید. با این کار می‌توانید به جای پرداخت یک‌جا، حق بیمه خود را در سه قسط پرداخت نمایید؛ بدین صورت که ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه را به‌عنوان پیش پرداخت به‌صورت نقدی و الباقی آن را در دو قسط پرداخت کنید. در حال حاضر، خرید اقساطی بیمه تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است. ضمناً مبلغ اقساط به صورت چک در زمان تحویل بیمه‌نامه از شما دریافت می‌شود. چک ارائه شده توسط شما، حتماً باید دارای آرم صیاد باشد.