سوالات عمومی

سوالات بیمه‌ای

سوالات در مورد اپلیکیشن

شما می‌توانید برنامه مدیریت و خرید بیمه ازکی (بیمیتو) را روی اپ استور برای سامانه‌های با سیستم عامل iOS و از روی گوگل پلی یا کافه بازار برای گوشی‌های اندروید دریافت کنید. همچنین لینک دانلود برنامه نیز در صفحه اصلی وب‌سایت https://bimito.com قرار داده شده است. بعد از نصب برنامه شما می‌توانید ویژگی‌های برنامه را مشاهده نمایید ولی برای استفاده از سیستم خرید یا مدیریت بیمه، لازم است حتماً از طریق وارد نمودن شماره تلفن، کد تاییدیه را دریافت نمایید. سپس در سیستم شماره تلفن شما برای همیشه به عنوان نام کاربری شما شناخته خواهد شد و با استفاده از رمز عبوری که انتخاب نموده‌اید، می‌توانید وارد سامانه شوید. این سامانه به این شکل طراحی شده است تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که تنها شما امکان ورود به پنل کاربری خود را دارید. می‌توانید برای دریافت بهترین خدمات بیمه‌ای اطلاعات خواسته شده در قسمت پروفایل را تکمیل فرمایید. ازکی (بیمیتو) تکمیل فرم حساب کاربری را اجباری نمی‌داند ولی این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا خدمات بهتری را به شما ارائه دهیم. برای استفاده از خدمات مدیریت بیمه شما می‌توانید در قسمت بیمه‌های من تصویر بیمه‌نامه‌ای که در حال حاضر در اختیار دارید را ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت اطلاعات مفید در بیمه‌نامه ارسالی به صورت دیجیتالی استخراج می‌کنند و در اپ در اختیار شما قرار می‌دهند.

شما در قسمت خرید بیمه در اپ ازکی (بیمیتو) یا بر روی وب‌سایت می‌توانید همواره با تکمیل فرم‌های از پیش تعیین شده، با توجه به نیاز خود خدمات شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را دریافت و با یکدیگر مقایسه نمایید. در جدول‌های ارائه شده شما می‌توانید شرکت‌های بیمه را براساس گزینه‌های مختلف مرتب سازی نموده و سپس بهترین انتخاب ممکن را با توجه به نیاز خود داشته باشید.

چنانچه شما بیمه ای را از طریق ازکی (بیمیتو) خریداری نموده باشید می توانید در هر لحظه از طریق وب سایت یا اپ ازکی (بیمیتو) به اطلاعات آن بیمه دسترسی داشته باشید و از سیستم مدیریت بیمه ی ازکی (بیمیتو) نیز به صورت رایگان بهره مند شوید. اگر شما بیمه خود را از طریق ازکی (بیمیتو) خریداری نکرده باشید، لازم است جهت دسترسی به اطلاعات بیمه ای خود از طریق قسمت بیمه‌های من نسبت به ارسال تصویر بیمه اقدام نمایید. در این صورت ازکی (بیمیتو) اطلاعات لازم را از بیمه‌نامه شما استخراج نموده و در رابط کاربری دیجیتال در اختیار شما قرار خواهد داد.

ازکی (بیمیتو) سعی می‌کند تمام در خواست‌های خرید شما را در اسرع وقت به نماینده مربوط جهت صدور ارجاع دهید. در صورتی که بیمه‌ی مورد درخواست شما هنوز صادر نشده باشد، شما می‌توانید به راحتی از طریق درخواست پشتیبانی تقاضا نمایید که صدور بیمه‌نامه شما انجام نشود. اگرصدور بیمه‌نامه انجام شده باشد، ازکی (بیمیتو) به شما اطمینان می‌دهد تمام تلاش ممکن جهت ابطال بیمه‌نامه صادرشده و عودت وجه را انجام خواهد داد اما ممکن است با توجه به قوانین شرکت صادر کننده بیمه امکان ابطال وجود نداشته باشد.

شما می‌توانید در اپ یا در پنل کاربری خود قسمت پروفایل گزینه ویرایش را انتخاب نموده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید. در غیر این صورت می‌توانید از طریق ایمیل support@bimito.com درخواست خود را اعلام فرمایید.

در اپ یا پنل کاربری وب‌سایت در قسمت پروفایل گزینه ویرایش، تغییر شماره تلفن قرار داده است. لازم است برای اینکار حتماً کد تاییدیه بر روی شماره تلفن قبلی شما ارسال می‌شود را دریافت و دراپ وارد نمایید در غیر این صورت چنانچه اگر به شماره قبلی دسترسی ندارید باید درخواست خود را از طریق تلفن یا ایمیل support@bimito.com به ازکی (بیمیتو) اعلام نمایید.