سوالات عمومی

سوالات بیمه‌ای

سوالات در مورد اپلیکیشن

ازکی (بیمیتو) محدودیتی ندارد که شما به چند بیمه‌نامه نیاز دارید. شما می‌توانید تمام بیمه‌های مورد نیاز خود را چنانچه در سبد محصولات قابل ارائه‌ی ازکی (بیمیتو) باشد، خریداری نمایید. اما ازکی (بیمیتو) می‌تواند از خدمات مدیریت بیمه‌ای را برای تمامی رشته‌های بیمه اشخاص ارائه نماید.

هنگامی که شما بیمه‌نامه خود را از طریق ازکی (بیمیتو) خریداری می‌نمایید، می‌توانید در هر لحظه و هر جایی به بیمه‌نامه خود از طریق تلفن همراه یا وب‌سایت دسترسی داشته باشید. همچنین شما می‌توانید همیشه بهترین پیشنهادات ارائه شده توسط کارشناسان مستقل ازکی (بیمیتو) بهره‌مند شوید. بیمه‌های ارائه شده توسط ازکی (بیمیتو) از نظر جبران خسارت هیچ تفاوتی با بیمه‌های ارائه شده در سیستم سنتی ندارد.

بیمه زلزله منزل در برابر خسارات مالی که به ملک و لوازم منزل وارد می‌شود مطابق بیمه‌نامه خسارت پرداخت می‌کند.

در ازکی (بیمیتو) شما می‌توانید با دانلود اپ اطلاعات کاملی در مورد چگونگی اعلام خسارت دریافت نمایید.خرید بیمه از ازکی (بیمیتو) هیچ الزامی برای شما جهت پیروی از روش‌های ارائه شده توسط ازکی (بیمیتو) ایجاد نمی‌کند و شما می‌توانید آزادانه و با توجه به خواست خود خسارت وارد شده را به شرکت بیمه اطلاع دهید و جهت دریافت جبران خسارت اقدام نمایید.

سیستم مدیریت بیمه ازکی (بیمیتو) کاملاً رایگان بوده و برای کاربران رایگان باقی می‌ماند. با سیستم مدیریت ازکی (بیمیتو) ، بیمه‌نامه‌ی تمام شرکت‌ها قابل استفاده است. شما می‌توانید در قسمت بیمه‌های من در اپ ازکی (بیمیتو) از این خدمات استفاده نمایید.

ازکی (بیمیتو) در حال حاضر با تعداد زیادی از شرکت‌های بیمه فعالیت می‌کند. به زودی خدمات تمام شرکت‌های بیمه از طریق ازکی (بیمیتو) در اختیار شما قرار بگیرد. با این حال کماکان تعدادی از فعالان صنعت بیمه، ازکی (بیمیتو) را رقیبی برای خود می‌دانند و نه همکار. ما می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که چنانچه از سیستم ازکی (بیمیتو) استفاده نمایید، هیچ تغییری در پوشش بیمه شما صورت نخواهد گرفت و شما می‌توانید در هر حال از تمام مزایای بیمه برخوردار باشید. اصولاً بیمه‌های خریداری شده در سیستم ازکی (بیمیتو) عینأ همان بیمه ای می‌باشد که شما در سیستم عادی خریداری می‌کنید، نهایتاً ازکی (بیمیتو) برای شما هیچ محدودیتی ایجاد نمی‌کند و می‌توانید علاوه بر سیستم مدیریت ازکی (بیمیتو) از خدمات مشاوران سنتی خود نیز بهره‌مند باشید.