بیمه عمر البرز

درباره بیمه عمر البرز

بیمه عمر البرز

شرکت بیمه البرز با داشتن تعداد زیادی شعبه در سراسر کشور فعالیت می کند و همچنین دارای بالاترین سطح توانگری مالی در صنعت بیمه ایران است. این شرکت، رتبه اول فناوری در صنعت بیمه را دارد و با داشتن بدنه کارشناسی درستکار و کاربلد، همواره توانسته نظر مشتریان خود را به خوبی جلب نماید.

پوشش های بیمه ای عمر و زندگی

بیمه های زندگی که شامل دو بیمه عمر و بیمه مستمری می شوند جزو شاخه‌های بیمه بازرگانی هستند. از دیگر انواع بیمه های بازرگانی می توانیم به بیمه باربری، بیمه های خودرو، بیمه های مسئولیت و مهندسی و بیمه‌های آتش سوزی اشاره کنیم.

پوشش های بیمه ای عمر و زندگی را بیمه عمر میتوان در دو دسته پوشش اصلی و تکمیلی قرار داد. اصلی‌ترین بخش های پوششی بیمه عمر شامل فوت طبیعی و فوت بر اثر حادثه هستند. در این شرایط چنانچه بیمه گذار فوت شود، با توجه به شرایط بیمه‌نامه به ذینفعان بیمه گذار غرامت پرداخت می شود.

مهمترین پوشش های اضافی بیمه عمر که به آن پوشش های تکمیلی نیز گفته می شود میتوانند متفاوت باشند اما در کل این پوشش ها شامل این موارد است:

  • دریافت وام بدون نیاز به ضامن
  • پوشش انواع  بیماری‌های خاص (انواع سرطان، پیوند اعضا و ...)
  • پوشش انواع نقص عضو و ازکارافتادگی بیمه گذار
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی و… 

نکته مهم دیگری که باید در مورد پوشش های اضافی بیمه عمر توجه کرد، این است که با انتخاب پوشش های مختلف توسط شما، مقدار حق بیمه که باید بپردازید تغییری نمی کند اما میزان اندوخته ای که در نهایت به ذینفعان تحویل داده می‌شود، متفاوت است. در واقع باید بدانید که انتخاب پوشش های موارد تکمیلی بیشتر، باعث کاهش اندوخته نهایی شما میشود.

حتماً برای شما ممکن است سوال پیش بیاید که حق بیمه خوب در بیمه عمر البرز چقدر است؟ برای دانستن جواب این سوال لازم است بدانیم کدام عوامل بر میزان محاسبه بیمه عمر و مقدار اندوخته نهایی آن تاثیر می گذارند. مهمترین عوامل تأثیرگذار در محاسبه بیمه عمر میزان حق بیمه، نحوه پرداخت حق بیمه، میزان افزایش حق بیمه در سال، مدت زمان بیمه نامه و همین طور سن فرد بیمه شده هستند.

میزان حداقل و حداکثر مبلغ حق بیمه در شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر با توجه به سیاست های شرکت متفاوت هستند و شما باید دقت کنید که با توجه به شرایط مالی خود و اولویت هایی که دارید چه مقدار از حق بیمه را می توانید بپردازید.

شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر

5 نوع بیماری تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند. این بیماری‌ها شامل سکته مغزی، سکته قلبی، سرطان، عمل قلب باز، پیوند اعضای اصلی (ریه، کبد، کلیه، مغز استخوان، قلب) هستند. پوشش این بیماری‌ها به این معنی است که در صورت ابتلای فرد بیمه‌شده به هر یک از این بیماری‌ها پس از شروع قرارداد بیمه عمر، شرکت بیمه درصدی از سرمایه‌ی عمر را به صورت کمک‌هزینه جهت درمان به شخص بیمه‌شده می‌پردازد. در بسیاری از شرکت‌های بیمه بیماری سرطان بصورت جدا و تحت شرایط متفاوتی بررسی می‌شود.

 خرید بیمه عمر البرز از بیمیتو

بیمیتو به صورت تماما آنلاین در مراحل خرید هر نوع بیمه ای همراه شما است. همچنین شما میتوانید بیمه نامه خود را به شکل آنلاین و رایگان دریافت کنید.