بیمه عمر دی

بیمه عمر دی

شرکت بیمه دی با داشتن سالها تجربه در زمینه ارائه شاخه های مختلف خدمات بیمه‌ای، طرح های گوناگونی را برای بیمه عمر و سلامت در اختیار مشتریان خود گذاشته تا با توجه به نیازهای خود بتوانند بیمه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

طرح‌های مختلف پوشش‌ های بیمه‌ ای عمر و زندگی دی

  • بیمه جامع عمر و سرمایه گذاری بیمه دی
  • بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خانواده بیمه دی
  • بیمه عمر ساده زمانی بیمه دی
  • بیمه عمر  مانده بدهکار(ساده زمانی با سرمایه نزولی) بیمه دی
  • بیمه عمر تلفیقی بیمه دی
  • بیمه عمر با برگشت حق‌ بیمه (طرح پژواک)
  • بیمه عمر با برگشت حق بیمه (طرح موج)

مزایای بیمه ای بیمه عمر

بیمه های عمر گوناگون هر کدام شرایط خاصی دارند اما برای دانستن مزایای این بیمه ها لازم است بدانید که چه مواردی تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت و شرایط بیمه عمر چیست:

۱. پوشش فوت فرد بیمه گذار

چنانچه فرد بیمه گذار پس از بیمه کردن خود به هر دلیلی فوت شود، با توجه به میزان حق بیمه پرداختی و سن فرد بیمه شده، مقدار سرمایه مشخصی تا سقف معینی تعیین می‌شود و این مبلغ با توجه به جدول بیمه عمر همان سال و بر اساس میزان سود بیمه عمر، به ذینفعان ذکر شده در بیمه نامه پرداخت خواهد شد. بیمه گذار این امکان را دارد که سرمایه فوت خود را به میزان ۵ تا ۲۰ درصد به صورت افزایشی انتخاب کند تا اندوخته بیمه نامه در آینده چند برابر شود.

۲.فوت در اثر حادثه

در صورتی که شخص بیمه گذار بر اثر حادثه ای فوت نماید، سرمایه فوت ناشی از علت حادثه، به علاوه سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان بیمه پرداخت خواهد شد. محاسبه سرمایه فوت ناشی از حادثه و پرداخت خسارت بیمه عمر، ضریبی دارد که به دلخواه بیمه‌گذار می‌تواند تا سه برابر سرمایه فوت افزایش پیدا کند و توجه کنید که بیمه دی این پوشش را برای افراد بالاتر از 4 سال ارائه می‌کند.

۳. انواع بیماری های خاص

برای شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر نیز نکاتی در نظر گرفته شده. بیمه عمر دی ۵ بیماری سرطان، سکته های قلبی و مغزی، پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی قلب باز را تحت پوشش قرار می دهد. سن فرد بیمه شده برای استفاده از پوشش بیماریهای خاص باید بین 4 سال تا ۶۰ سال باشد.

۴.هزینه های پزشکی ناشی شده از حوادث

چنانچه در حادثه برای فرد بیمه شده اتفاقی رخ دهد که نیاز به تقبل هزینه های پزشکی باشد، پوشش هزینه های پزشکی می تواند تا ۱۰ درصد سرمایه فوت را به شخص پرداخت نماید. در صورت نقص عضو دائم نیز، شرکت بیمه دی تعهد دارد بر طبق جدول بیمه عمر مبلغی را به فرد بیمه شده پرداخت نماید.

۵. پوشش های بیمه‌ای از کار افتادگی

در صورتی که شخص بیمه شده بر اثر حادثه و یا بیماری از کار افتاده شود بیمه گذار از پرداخت حق بیمه بیمه نامه خود را تا پایان زمان بیمه نامه معاف خواهد شد استفاده از این قانون مختص افراد بیمه شده در سن ۱۸ تا ۶۰ سال و شاغل مجاز است.