بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه حافظ

تجربه فعالیت‌های فراملی، حذف مالیات بر‌ارزش‌افزوده از قراردادهای بیمه‌ای، مشارکت در پروژه‌‌های حساس و کلان ملّی، پرداخت خسارت‌های بیمه‌گذاران حداکثر طی سه‌ روز کاری و با سهولت، برخورداری از شبکه گسترده ارزیابی و بازدید از موقعیت‌های بیمه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن، توان کارشناسی با تجربه میانگین ۱۵ سال و سطح تحصیلات کارشناسی‌ارشد که بیمه حافظ را در صنعت بیمه منحصربه‌فرد کرده‌است، پاسخگویی بالا و سهل‌الوصول بودن دسترسی به مدیران ارشد شرکت، قابلیت ردیابی سیستم صدور بیمه‌نامه به‌صورت برخط در سراسر کشور و امکان ایجاد سطح دسترسی برای بیمه‌گذاران محترم جهت کنترل و پایش مستمر، خدمت رسانی در داخل و خارج از مرزهای کشور، فعالیت در پروژه‌های مهندسی داخلی و خارجی، فعالیت به عنوان بیمه اتکایی، پرداخت سریع خسارت (۳ روز کاری)، حذف مالیات بر ارزش افزوده در بیمه و ارائه خدمات الکترونیک به بیمه‌گذاران از جمله مزایای بی‌شمار شرکت بیمه حافظ است.

بیمه حافظ در یک نگاه

شرکت بیمه حافظ در قالب شرکت سهامی عام در تاریخ 1381/02/17 به عنوان شرکت خصوصی در منطقه آزاد کیش و با هدف ایجاد آرامش‌ِخاطر، تأمین خواسته‌ها و نیازهای مشتریان بازار بیمه و جلب رضایت آنها فعالیت خود را آغاز‌ کرد. بیمه حافظ، در حال حاضر با 12 شعبه 3 دفتر ارتباطی و 1 باجه فعالیت می‌کند.

شرکت بیمه حافظ با استفاده از ابزارهای انتقال ریسک از طریق کارگزاران معتبر بین‌المللی و شرکت‌های اتکاییِ تراز‌ِ اوّل جهان و منطقه که سهم عمده‌ای در بیمه‌های مهندسی، پیمانکاری و انرژی در تمام مناطق دنیا ازجمله ایران دارند و با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران خبره صنعت بیمه کشور موفق‌ شد در مدت کوتاهی علاوه‌بر فعالیت‌های عادی بیمه‌گری خود در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در تمام رشته‌های متداول بیمه، تعدادی از پروژه‌های کلیدی را  بیمه‌ کند. 

پوشش‌های بیمه حافظ

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه حافظ

مطابق قانون فعالیت مؤسسات بیمه این شرکت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، 11 رشته بیمه‌ای از جمله مسئولیت حرفه‌ای مدیران ارشد، آلودگی محیط‌زیست، بیمه رایانه و تجهیزات الکترونیک، از‌کار‌افتادگی دست هنرمندان و صنعتگران، سرقت آثار هنری، بیمه بی‌کاری، مرگ‌ومیر طیور و آبزیان، مرگ‌و‌میر زنبور‌عسل و کرم‌ ابریشم، بیمه محصولات کشاورزی، بیمه اعتبار انفرادی و بیمه درمان انفرادی را پوشش می‌دهد. تخصص اصلی شرکت بيمه حافظ، عرضه خدمات بيمه‌‌های مهندسی و انرژی است، اما ساير رشته‌های بيمه‌ای را هم پوشش می‌دهد. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است. در ادامه انواع خدمات بیمه حافظ را بررسی می‌‌‌کنیم.

 •  

  شرکت بیمه حافظ بیمه‌نامه درمان تکمیلی گروهی خود را با هدف تامین سلامت، ارائه امنیت و آرامش در زمان نیاز و به منظور کاهش نگرانی‌های احتمالی در هنگام بروز بیماری و حادثه با در نظر گرفتن طرح‌های مختلف و متناسب با نیاز بیمه‌گذار و خدمات‌رسانی 24 ساعته در تمام نقاط کشور ارائه می‌نماید.

  این بیمه‌نامه با مجموعه‌ای از تعهدات و پوشش‌های مازاد بر تعهدات یکی از بیمه‌گران اول و به‌صورت گروهی برای گروه‌های بیشتر از 50 نفر که دارای بیمه‌گر پایه بوده و تیز برای کارکنان شاغل در سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها و افراد تحت تکفل آنها صادر می‌شود.

  موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی عبارت است از:

  بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیو گرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود (Day Care)؛
  جراحی تخصصی شامل اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز، اعصاب مرکزی و نخاع، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان؛
  زایمان اعم از طبیعی و سزارین؛
  درمان نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط، GIFT، ZIFT، IUI، میکرواینجکشن و IVF
  سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آرآی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری؛
  تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری _ PFT)، نوار عضله (EMG)، نوار عصب (EEG)، نوار مثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم؛
  اعمال مجاز سرپایی مانند شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی،اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی؛
  خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی؛
  ویزیت، دارو و خدمات اورژانس در موارد غیربستری؛
  دندان پزشکی؛
  خرید عینک طبی و لنز تماس طبی؛
  خرید سمعک:
  تهیه اعضای طبیعی بدن؛
  تهیه اوروتز؛
  تشخیص بیماری‌ها و ناهنجاری‌های جنین؛
  آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشکی.

 • بیمه عمر حافظ قراردادی بین شما و شرکت بیمه است که در آن شرکت بیمه متعهد به پرداخت مبلغی به‌صورت تعیین‌شده می‌شود. این پرداخت‌ها تا زمانی معین بسته به نوع قرارداد، ادامه خواهد داشت. با بروز وقایعی مانند مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه شما را به‌طور یک‌جا یا به‌صورت مستمری بپردازد. انواع بیمه‌های عمر حافظ شامل حفاظتی و سرمایه‌گذاری است.

  مزایای بیمه­ عمر حافظ عبارت است از:

  پرداخت سرمایه فوت به هر علت؛
  پرداخت سرمایه پوشش تکمیلی فوت ناشی از حادثه؛
  پرداخت سرمایه پوشش امراض خاص تا سقف 5/2 میلیارد ریال؛
  پرداخت درصدی از سرمایه فوت در صورت نقص عضو بیمه‌شده ناشی از حادثه؛
  پرداخت اقساط حق بیمه تا پایان بیمه‌­نامه در صورت از کار افتادگی بیمه‌­گذار؛
  پرداخت مستمری در صورت از کار افتادگی بیمه‌گذار تا 4 برابر حق بیمه؛
  پرداخت سود مشارکت در منافع به میزان ۸۵٪ و سود سرمایه­‌گذاری بیش از نرخ مصوب بانکی.

 • بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای همه وسایل نقلیه موتوری است. بیمه شخص ثالث آسیا همه خسارات جانی و مالی را جبران می‌کند که در تصادفات رانندگی به شخص ثالث راننده مقصر یا ماشین و اموال او وارد می‌شود. حتی در تصادف با اجسام ثابت مانند گاردریل، درخت یا حیوانات هم می‌شود از که شخص ثالث برای جبران خسارت‌های واردشده استفاده شود.

 • بیمه بدنه حافظ یکی از انواع بیمه ماشین است که به‌طور کلی خسارت‌‎های مالی وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه علاوه بر خسارت‌های وارد شده به خودرو در تصادفات، ماشین در مقابل برخی خطرات دیگر مانند سرقت، آتش‌سوزی و انفجار هم بیمه‌ ‌می‌شود. با خرید بیمه بدنه حافظ هزینه‌‎های دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم اضافه شده به ماشین به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد شد. 

 • شركت بيمه حافظ اقدام به ارائه انواع بيمه‌نامه‌های آتش‌سوزی برای واحدهای مسكونی (اعم از واحدها و مجتمع های مسكونی)، واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، كارگاه و انبارها نموده است كه طی آن خطر آتش‌سوزی و حوادث و بلايای طبيعی را تحت پوشش قرار ‌می‌دهد. همچنين بيمه حافظ شرایط خاصی را برای بیمه‌نامه آتش‌سوزی در نظر گرفته است. شرایط خصوصی آن دسته از شروطی است که طی توافق جداگانه‌ای در یک مورد خاص بین شما و شرکت بیمه صورت می‌گیرد. در چنین شرایطی، شما می‌توانید باتوجه‌به اصول اساسی بیمه‌نامه، در چارچوب قانون بیمه و موارد پیش‌بینی شده در شرایط عمومی، شروط خاص دیگری را به بیمه‌‌نامه خود اضافه کنید.

 • در طول سفر ممکن است مسافران دچار بیماری و یا حوادث گوناگونی شوند. بیمه مسافراتی خسارات ناشی از اینگونه حوادث و یا بیماری را تحت پوشش قرار می‌دهد. حق بيمه بيمه‌نامه درمان مسافرين خارج از كشور بر اساس مدت، مقصد سفر و سن بيمه‌شده تعيين می‌شود. استفاده از خدمات اين بيمه‌نامه از زمان ورود فرد به كشور مقصد به شرح مندرج در بيمه‌نامه امكان‌پذير خواهد بود. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه حافظ از ازکی

برای استعلام و خرید بیمه حافظ می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از شعب و نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید. اما راه آسان‌تر خرید آنلاین بیمه‌های حافظ به صورت آنلاین از ازکی است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ازکی، انتخاب رشته بیمه‌ای مد نظرتان و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده همه بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید. سپس می‌توانید بیمه‌نامه‌های شرکت حافظ را با دیگر بیمه‌نامه‌ها مقایسه و انتخاب کنید.

حافظ از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه حافظ یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه حافظ در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

مؤسسات بیمه این شرکت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، 11 رشته بیمه‌ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه حافظ و همینطور در صفحه بیمه حافظ در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه حافظ یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر حافظ قراردادی بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه است که در آن شرکت بیمه متعهد به پرداخت مبلغی به‌صورت تعیین‌شده می‌شود. با بروز وقایعی مانند مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه فرد را به‌طور یک‌جا یا به‌صورت مستمری بپردازد.

برای دریافت خسارت از بیمه حافظ می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه حافظ خریده باشید، می‌تونید از حافظه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.