بیمه میهن

ارائه خدمات درمانی و بیمه‌ای برای مسافران خارج از کشور در تمام نقاط جهان، داشتن 40 شعبه و 458 نمایندگی در سراسر کشور، امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه، ارائه خدمات الکترونیک در زمینه بیمه عمر، خدمات مختلف در زمینه بیمه خودرو از جمله مزایای بیمه میهن است.

بیمه میهن در یک نگاه

شرکت بیمه میهن (سهامی عام) پروانه فعالیت بیمه‌گری خود را در انواع بیمه‌های بازرگانی اعم از بیمه‌های اموال و اشخاص به شماره 91138 در 16 بهمن 1387 از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ کرد. سرمایه شرکت بیمه میهن در حال حاضر 1500 میلیارد ریال است و در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. 

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه اعتماد، موسسه ماهان صحت ایرانیان، شرکت سرمایه‌گذاری سیمای توسعه کار و شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین از سهامداران اصلی این شرکت است. شرکت بیمه میهن دارای 40 شعبه و بیش از 400 نمایندگی بیمه در سراسر کشور است که به فعالیت بیمه‌گری و ارائه خدمات بیمه‌ای مشغول است.

پوشش‌های بیمه میهن

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه میهن

شرکت بیمه میهن در راستای ارائه خدمات بیمه‌ای متمایز مطابق با نیازهای جامعه و بازار بیمه کشور و به‌منظور مشارکت مؤثر برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور، انواع بیمه‌نامه‌ها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در ادامه به معرفی آنها پرداخت شده است. 

 • بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای وسایل نقلیه موتوری است که از سوی اکثر شرکت‌های بیمه صادر می‌شود. قیمت بیمه شخص ثالث میهن بر اساس مصوبه بیمه مرکزی محاسبه می‌شود. برای استعلام شرایط و قیمت این بیمه‌نامه دو راه دارید: یا با در دست داشتن مدارک لازم به یکی از شعب نمایندگی‌های این بیمه مراجعه کنید یا شرایط و قیمت‌ آن را در کمترین زمان ممکن با مراجعه به وبسایت ازکی به صورت آنلاین استعلام کنید.

 • بیمه بدنه نوعی بیمه‌نامه خودرو است که خسارت‌های واردشده به خودرو را حین حادثه و سرقت جبران می‌کند. با وجود اینکه این بیمه‌نامه اجباری نیست، اما به دلیل پوشش‌های متنوعی که دارد بسیار پرطرف‌دار است. برای خرید بیمه بدنه میهن ابتدا باید از خودرو بازدید بدنه شود. برخلاف بیمه‌ شخص ثالث، بیمه بدنه نرخ مصوبی ندارد و بر اساس ارزش روز خودرو و پوشش‌های درخواستی بیمه‌شونده هزینه آن مشخص می‌شود. شرکت بیمه میهن برای هر سال استفاده نکردن از بیمه بدنه نوعی تخفیف به نام تخفیف عدم خسارت در نظر گرفته است.

 • بیمه شخص ثالث برای انواع موتور سیکلت‌ها اجباری است. همچنین از آنجایی که موتور‌ سیکلت وسیله‌ای پر کاربرد برای عبور و مرور است، در معرض خطرات زیادی مانند تصادف، آتش‌سوزی و دزدی قرار می‌گیرد؛ بنابراین خرید بیمه بدنه هم برای آن امری منطقی است. شما برای استعلام و خرید بیمه‌های موتور سیکلت ارائه‌شده از سوی شرکت بیمه میهن می‌توانید به صفحه بیمه موتور سیکلت وب‌سایت ازکی مراجعه و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. سپس می‌توانید همه بیمه‌نامه‌های موجود را از لحاظ قیمت و پوشش‌ها باهم مقایسه کنید.

 • یکی از خطرناک‌ترین حوادثی است که می‌تواند برای شخصی اتفاق بیفتد و خسارات زیادی به بارآورد، آتش‌سوزی است. آتش به سرعت تمام محیط اطراف را فرا می‌گیرد. با خرید بیمه آتش سوزی خیال مردم از بابت آتش‌سوزی و خسارت‌های مالی احتمالی راحت می‌شود، زیرا بیمه‌گر در این بیمه‌نامه متعهد می‌شود که خسارات آتش‌سوزی را تحت پوشش‌ قرار دهد.

  پوشش‌های بیمه آتش‌سوزی میهن

  بیمه آتش‌سوزی میهن در حالت پایه خطراتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار باشد. شرکت بیمه میهن این پوشش‌ها را در طرح‌های مختلفی ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر است:

  طرح منازل مسکونی: شامل ساختمان، اثاثیه، تأسیسات و مشاعات؛
  طرح جامع خانوار؛
  طرح مراکز غیر صنعتی: شامل ادارات، بیمارستان‌ها، مراکز تجاری، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی و… ؛
  طرح مراکز صنعتی: شامل کارخانه‌ها و کارگاه‌ها؛
  طرح تمام خطر اموال: شامل پروژه‌های بزرگ با سرمایه و ریسک بالا؛
  طرح انبارهای عمومی و اختصاصی؛
  طرح مرهونات بانکی: شامل دارایی‌های وثیقه برای دریافت تسهیلات از بانک.

 • شرکت بیمه میهن جهت رفاه حال مسافرین عزیزی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت بین‌المللی امدادرسان رایز شوتز آلمان (Reise Schutz) نموده است. چنانچه قصد مسافرت به هر نقطه از جهان را دارید، شرکت بیمه میهن با همکاری شرکت امدادرسان Reise Schutz شما را تحت پوشش بیمه با کمترین هزینه در طول مدت مسافرت قرار می‌دهد.

 • بیمه عمر و پس‌انداز میهن نوعی سرمایه‌گذاری و تامین آتیه بیمه‌شده، خانواده و فرزندان او است. شرکت بیمه میهن دارای ۳ نوع بیمه به شرح زیر است:

  بیمه عمر به شرط فوت شامل بیمه تمام عمر یا بیمه عمر ساده زمانی؛
  بیمه عمر به شرط حیات با امکان دریافت سرمایه یا مستمری ایام بازنشستگی؛
  بیمه عمر زمانی با سرمایه کاهشی ـ مانده بدهکار.

  در ضمن شرکت میهن برای ایفای هرچه بیشتر مسئولیت اجتماعی خود در هدف کاهش نگرانی‌های جامعه در مورد بیماری کرونا، حمایت حداکثری از بیمه‌گذاران را در بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری خود (میهن حامی) لحاظ کرده است. از همین رو در کنار پوشش‌های تکمیلی بیماری‌های خاص در این بیمه‌نامه، با افزایش سقف سرمایه بیماری‌های خاص (حاد) و بدون دریافت حق بیمه اضافی، بیماری کرونا را هم تحت پوشش قرار داده است و هزینه‌های بستری و درمان این بیماری را جبران ‌می‌کند.

 • بیمه درمان تکمیلی به افراد کمک می‌کند تا آن بخش از هزینه‌های درمانی را که تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار نمی‌گیرد، پوشش دهد. بیمه درمان تکمیلی میهن به صورت گروهی ارائه می‌شود. با استفاده از این بیمه‌نامه هزینه‌های بیمارستانی و جراحی ناشی از بیماری و حوادث به صورت کلی تحت پوشش قرار می‌گیرد. البته پوشش‌های تکمیلی دیگری هم مانند پوشش‌های زایمان، نازائی، خدمات پاراکلینیکی، دارو و ویزیت، دندانپزشکی و ... هم باتوجه‌به نیازها و درخواست‌های شخص متقاضی بیمه به بیمه‌نامه افزوده می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه میهن از ازکی

ساده‌ترین راه برای خرید بیمه شخص ثالث میهن و دیگر شرکت‌های بیمه، استفاده از خدمات ازکی است. به‌این‌ترتیب حتی اگر در آخرین ساعات روز به خاطر بیاورید که اعتبار بیمه‌نامه‌تان تمام شده است و یا اینکه در میانه یک مسافرت باشید، می‌توانید خیلی سریع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیمه‌نامه شخص ثالث را تمدید کنید. همچنین با استفاده از خدمات ازکی، مقایسه پوشش‌ها، تخفیف‌ها و شرایط شرکت‌های بیمه در سرتاسر ایران برایتان بسیار ساده‌تر می‌شود و می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از راهنمایی‌ بی‌طرفانه مشاوران ما در ازکی استفاده کنید. 

میهن از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه میهن یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه میهن در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

شرکت بیمه میهن در راستای ارائه خدمات بیمه‌ای متمایز مطابق با نیازهای جامعه انواع پوشش‌های بیمه اموال، اشخاص و مسئولیت را ارائه می‌دهد.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه میهن و همینطور در صفحه بیمه میهن در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه میهن یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر و پس‌انداز میهن نوعی سرمایه‌گذاری و تامین آتیه بیمه‌شده، خانواده و فرزندان او است. شرکت بیمه میهن ۳ نوع طرح شامل بیمه عمر به شرط فوت، بیمه عمر به شرط حیات و بیمه عمر زمانی با سرمایه کاهشی ـ مانده بدهکار دارد.

برای دریافت خسارت از بیمه میهن می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه میهن خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.