بیمه عمر نوین

درباره بیمه عمر نوین

بیمه عمر نوین

بیمه نوین از زمستان سال 1384 فعالیت خود را شروع کرد. بانک اقتصاد نوین، شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران از اصلی‌ترین سرمایه‌گذارهای این شرکت بیمه هستند. بیمه نوین در حوزه‌های مختلفی مانند صدور انواع بیمه‌نامه اشخاص، اموال و مسئولیت، سرمایه‌گذاری از محل اندوخته‌ها، انجام بیمه‌های اتکایی واگذاری و مواردی ازاین‌دست فعالیت می‌کند. این شرکت بیمه از سال 1396 تا امروز توانسته در سطح توانگری یک قرار بگیرد.

مزایای بیمه عمر نوین

شرکت بیمه نوین سه نوع بیمه عمر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که به نام‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر مانده بدهکار شناخته می‌شوند. هریک از این بیمه‌نامه‌ها مزایای خاص خود را دارند که در ادامه آن‌ها را موردبررسی قرار می‌دهیم.

  • دریافت سود روزشمار تضمینی و مشارکتی با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

اگر به دنبال بیمه‌ای هستید که سود بیشتری را برای شما به ارمغان آورد؛ باید بدانید که سود بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نوین از دیگر انواع این بیمه بیشتر است. در این نوع بیمه‌نامه شرکت نوین با استفاده از اندوخته‌های شما سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی را انجام داده و به‌این‌ترتیب سود شما از بیمه افزایش خواهد یافت. در این صورت شما سه دسته سود دریافت می‌کنید؛ سود تضمینی که از سوی بیمه مرکزی اعلام شده، سود مشارکتی ناشی از سرمایه‌گذاری و سود تشویقی.

  • دریافت سرمایه قابل‌توجه با استفاده از بیمه عمر ساده زمانی نوین

با استفاده از این امکان شما می‌توانید یک اندوخته بسیار عالی را برای بازماندگان خود پس از فوت فراهم کنید؛ به‌این‌ترتیب در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه‌نامه، سرمایه بسیار خوبی در اختیار بازماندگان قرار خواهد گرفت. برای اینکه بتوانید این سرمایه را بیشتر و بیشتر کنید؛ باید پاسخ این سوال را بیابید که حق بیمه خوب در بیمه عمر نوین چقدر است؟ برای یافتن پاسخ این سوال باید از خدمات مشاوره‌ای بیمه استفاده کنید تا با توجه به وسع مالی شما، راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.

  • جبران اقساط باقیمانده از وام‌های بانکی و موسسات مالی با بیمه عمر مانده بدهکار نوین

با استفاده از این خدمت بیمه نوین می‌توانید تعهدات بازپرداخت وام‌های دریافتی را جبران کنید. به‌این‌ترتیب اگر بیمه‌شده در زمان بازپرداخت وام فوت شده و در حال استفاده از خدمات بیمه عمر نوین باشد؛ این شرکت بیمه متعهد خواهد شد که اقساط باقیمانده از وام را پرداخت کند.

در هریک از انواع بیمه‌های عمر نوین شما می‌توانید پس از گذشت 5 سال خود را بازخرید کنید که مبلغ این بازخرید در جدولی که در زمان خرید بیمه عمر به شما ارائه شده، درج شده است؛ اما اگر نیاز به پول دارید و نمی‌خواهید پوشش‌های بیمه را از دست بدهید می‌توانید بدون نیاز به ضامن یا چک تضمینی از محل اندوخته خود وام بگیرید.

پوشش‌های بیمه عمر و زندگی نوین

بیمه عمر نوین از نظر ارائه خدمات یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است؛ زیرا پوشش‌های بسیار کاملی را ارائه می‌دهد. در هریک از این پوشش‌ها سقف تعهدات متفاوت است و پرداخت خسارت بیمه عمر با توجه به عوامل مختلفی انجام می‌شود. نکته مهم اینجا است که شما باید در زمان خرید بیمه‌نامه عمر نوین، این پوشش‌ها را به بیمه‌نامه خود اضافه کنید. پوشش‌های بیمه عمر و زندگی بیمه نوین از قرار زیر هستند:

  • پوشش سرمایه فوت به هر علت

اگر بیمه‌شده در مدت اعتبار بیمه‌نامه عمر به هر دلیلی فوت کند؛ شرکت بیمه تا سقف 400 میلیون تومان به بازماندگان یا ذینفعان خواهد پرداخت. این پوشش در هر سال با درصد مشخصی افزایش پیدا می‌کند؛ شما می‌توانید در زمان خرید بیمه عمر از شرکت نوین، ضریب این سرمایه را به‌صورت افزایشی یا ثابت در نظر بگیرید.

یکی از مهم‌ترین پوشش‌های اضافی بیمه عمر نوین در زمینه سرمایه فوت، پوشش سرمایه فوت بر اثر حادثه است؛ بنابراین اگر فوت بیمه‌شده به دلیل حادثه اتفاق بیفتد؛ سقف سرمایه تا 800 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

  • پوشش نقص عضو

اگر در طی مدت اعتبار بیمه عمر، بیمه‌شده به هر دلیلی دچار نقص عضو شود و قادر به انجام فعالیت‌های فیزیکی نباشد؛ شرکت بیمه نوین پوششی را تا سقف 400 میلیون تومان برای او در نظر خواهد گرفت. نقص عضوهایی که شامل حد نهایی این پوشش می‌شوند شامل مواردی مانند نابینایی هر دو چشم، ازکارافتادگی دائم، قطع دو دست یا دو پا حداقل از مچ، قطع کامل نخاع و ناشنوایی دائم هر دو گوش هستند. این موارد باید توسط پزشک معتمد بیمه نوین تایید شوند.

  • پوشش هزینه‌های پزشکی

شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر نوین به‌خوبی در نظر گرفته شده و برای این دست از افراد هم تمهیداتی اندیشیده شده است. اگر فردی در مدت اعتبار بیمه عمر خود به بیماری‌های خاصی که در قرارداد بیمه‌نامه ذکر شده‌اند، مبتلا شود؛ شرکت بیمه نوین تا سقف 20 میلیون تومان هزینه‌های او را پوشش خواهد داد.

  • پوشش امراض خاص

یکی دیگر از مهم‌ترین پوشش‌های اضافی بیمه عمر نوین، پوشش امراض خاص است. بر طبق این پوشش اگر بیمه‌شده‌های یک تا 60 ساله به بیماری‌هایی مانند سرطان مبتلا شوند یا دچار سکته مغزی یا قلبی شده و به مواردی مانند پیوندهای اعضای اصلی و جراحی‌های قلبی عروقی نیاز پیدا کنند؛ می‌توانند تا سقف 200 میلیون تومان از خدمات بیمه‌ای شرکت نوین استفاده نمایند.

  • پوشش ازکارافتادگی دائم و کامل در اثر حادثه

پوشش‌های بیمه‌ای ازکارافتادگی بیمه نوین، شامل یک شرط سنی می‌شوند؛ به این معنا که اگر فرد در بازه سنی 18 تا 60 سالگی قرار داشته باشد، می‌تواند از این پوشش استفاده کند. علت ازکارافتادگی می‌تواند بیماری یا حادثه باشد. با استفاده از این پوشش شرکت بیمه نوین مسئولیت پرداخت حق بیمه را تا پایان قرارداد بر عهده می‌گیرد و شخص می‌تواند از پوشش‌های بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری آن استفاده کند.

شرایط بیمه عمر نوین

یکی از مدارک لازم برای خرید بیمه عمر، تکمیل فرم‌هایی است که در هریک از آن‌ها شرایط انواع مختلف بیمه عمر نوین آورده شده است. شما باید در زمان تکمیل این فرم‌ها، شرایط را به‌خوبی مطالعه کنید تا بتوانید در زمان پرداخت خسارت بیمه عمر، بر اساس آن‌ها اقدام نمایید؛ اما بیمه‌های عمر نوین دارای شرایطی عمومی هستند که عبارت‌اند از:

  • شرایط سنی

همه افراد می‌توانند از بدو تولد تا سن 65 سالگی از مزایای بیمه عمر نوین استفاده کنند. به عبارت بهتر باید بگوییم که بیمه‌شده باید در زمان شروع بیمه‌نامه عمر باید 65 سال یا کمتر سن داشته باشد.

  • مدت‌زمان بیمه‌نامه

بیمه‌نامه‌های عمر بیمه نوین در مدت حداقل 5 ساله ارائه می‌شوند. به همین دلیل افراد می‌توانند نهایتا تا سن 70 سالگی از مزایای آن استفاده کنند. حداکثر مدت این بیمه‌نامه هم برابر 30 سال است.

استعلام بیمه عمر نوین با بیمیتو

برای اینکه از واریزی‌های خود، وضعیت وام، پوشش‌ها و دیگر خدمات بیمه عمر نوین آگاه شوید؛ نیاز به استعلام بیمه عمر دارید. در بیمیتو می‌توانید این کار را به‌راحتی از طریق اینترنت انجام دهید. همچنین می‌توانید بیمه‌نامه موردنظر خود را از شرکت‌های بیمه مختلف تنها با چند کلیک خریداری کرده و بدون نیاز ب پرداخت هزینه ارسال، درب منزل خود تحویل بگیرید. بیمیتو امکانی را برای شما فراهم کرده که با استفاده از آن می‌توانید شرکت‌های بیمه مختلف را باهم مقایسه کرده و بهترین ارائه‌دهنده خدمات را انتخاب کنید.