بیمه نوین

شرکت بیمه نوین در سال ۱۳۹۶ با کسب نمره ۱۲۲ توانسته به سطح توانگری ۱ برسد و تا سال ۱۴۰۱ از شرکت‌های مطرح در صنعت بیمه کشور بوده است. با خرید بیمه عمر از شرکت نوین امکان برخورداری از تخفیفات خرید انواع بیمه‌نامه از شرکت بیمه نوین خواهید داشت. مدت بیمه‌نامه عمر می‌تواند از ۵ تا ۳۰ سال باشد. پرداخت سود روز شمار و سود تشویقی به اندوخته بیمه عمر از دیگر مزایای این شرکت است. همچنین بیمه نوین در هنگام تصادف، آتش‌سوزی، سرقت و … اطمینان خاطری برای بیمه‌گذاران است.

بیمه نوین در یک نگاه

شرکت بیمه نوین یکی از 24 شرکت بیمه خصوصی در ایران است. بیمه نوین در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ تحت شماره ۲۶۳۴۶۱ در اداره ثبت شركت‌های تهران به ثبت رسیده و پس از اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. موسسان شرکت نوین بانک اقتصاد نوین، شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و شرکت پیمانکاری بین‌المللی استراتوس است.

شرکت بیمه نوین 60 شعبه، 1280 نمایندگی حقیقی، 10 نمایندگی حقوقی و 700 نماینده بیمه عمر فعال در کشور دارد.

این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع و تولید حق بیمه و سودآوری، یکی از پنج شرکت برتر غیر دولتی صنعت بیمه باشد؛ به همین دلیل برای ارائه خدمات خود سیاست‌های اجرایی زیر را مدنظر دارد:

بازدید اولیه دقیق و تخصصی برای تفکیک ریسک و تعیین نرخ مناسب؛
بازدیدهای ایمنی متناوب در طول دوره پوشش برای جلوگیری از اتلاف سرمایه‌های بیمه‌شده‌ها؛
پوشش ارزش واقعی موارد ثبت‌شده در بیمه‌نامه؛
ارائه پوشش مناسب برای خطرات تحت پوشش بیمه‌نامه با کمترین نرخ و مناسب‌ترین شرایط.

در ضمن این شرکت تندیس طلائی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و جایزه ملی تعالی سازمانی را در کارنامه خود دارد. بر اساس آخرین آمار بیمه مرکزی‌، امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه نوین در سال 1401، به میزان 157 درصد اعلام شده است؛ یعنی این شرکت در سطح اول توانگری مالی قرار دارد.

پوشش‌های بیمه نوین

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه نوین

بیمه نوین انواع محصولات بیمه‌ای از قبیل بیمه آتش‌‌سوزی، مسئولیت، مهندسی، نفت و انرژی، اشخاص انفرادی، اشخاص گروهی، اتومبیل و باربری و هواپیما را ارائه می‌کند. البته علاوه بر عملیات بیمه‌ای در تمامی رشته‌های بیمه‌ای گفته‌شده، بیمه‌های اتکائی واگذاری (تحصیل پوشش اتکائی) را هم بر حسب نیاز صادر می‌کند.

 • بیمه شخص ثالث نوین در واقع زیر مجموعه بیمه اتومبیل این شرکت محسوب می‌شود و یکی از پرفروش‌ترین محصولات بیمه نوین است. این بیمه‌نامه خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی واردشده به اتومبیل و اموال اشخاص ثالث و همین‌طور خسارت جانی خود راننده یا سرنشینان و اشخاص ثالث را جبران می‌کند؛ یعنی هر نوع دیه یا ارش برای شکستگی، نقص و ازکارافتادگی عضو اعم از جزئی یا کلی، موقت یا دائم و حتی دیه فوت برای خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی با بیمه ثالث نوین پرداخت می‌شود.

 • بیمه بدنه نوین خسارت‌های مختلفی را جبران می‌کند که به‌دلیل تصادم، تصادف، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی، انفجار و یا هر نوع سانحه و حوادث غیرمترقبه دیگر به ماشین مورد بیمه وارد می‌شود. حتی اگر ماشین بیمه‌شده دزدیده شود و یا به‌دلیل دزدی خسارت ببیند، باز هم بیمه بدنه نوین این خسارت را جبران می‌کند. در ضمن فرد بیمه‌شده می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی، خسارت‌های مربوط به سرقت درجای قطعات و لوازم خودرو، شکست خودبه‌خودی شیشه، پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی بلایای طبیعی (سیل، زلزله و آتشفشان) و افت قیمت خودرو را هم تحت پوشش بیمه بدنه از شرکت بیمه نوین دریافت کند

 • بیمه موتورسیکلت نوین در واقع یک بیمه شخص ثالث برای موتورسیکلت‌هاست؛ یعنی تمام پوشش‌های مالی و جانی بیمه‌نامه شخص ثالث را برای موتورسوار فراهم می‌کند. البته مالک موتور می‌تواند بیمه بدنه را برای موتورسیکلت خود بخرد تا آن را در مقابل تصادف، حادثه و آتش‌سوزی بیمه کند.

 • بیمه آتش‌سوزی نوین با هدف تامين امنيت خاطر در برابر بيم ناشی از احتمال وقوع حریق و به منظور حفظ سرمایه‌ ارائه می‌شود. شرکت بیمه نوین انواع بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی، واحدهای تولیدی و مراکز صنعتی و انبارها و مراکز غیر صنعتی را صادر می‌کند. در این بیمه‌نامه خود ساختمان و مشاعات آن به همراه تاسیسات و البته اثاثیه، دکوراسیون، ماشین‌آلات، موجودی و ... در مقابل آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار بیمه می‌شود. درضمن می‌توانید پوشش‌های تکمیلی مثل شکست شیشه و سرقت یا زلزله، ترکیدگی لوله و ... را هم به بیمه‌نامه اضافه کنید.

 • بیمه مسافرتی نوین بخش زیادی از حوادثی را که ممکن است در سفر رخ دهد، تحت پوشش قرار می‌دهد؛ به همین دلیل شما می‌توانید با خیال راحت به مسافرت بروید و در هر مکانی که هستید از خدمات این بیمه‌نامه استفاده کنید. با خرید این بیمه‌نامه خیال شما از هزینه‌های پزشکی و درمانی در کشور مقصد یا حوادثی مثل گم شدن چمدان یا پاسپورت و ... راحت خواهد بود.

  بیمه مسافرتی نوین برای مسافران داخلی و هم برای گردشگران خارجی که وارد کشور می‌شوند، مفید خواهد بود. به‌علاوه نسبت به دیگر شرکت‌های بیمه سقف تعهدات بیمه نوین بیشتر است و در زمان کوتاه‌تری جبران خسارت خواهد شد.

 • شرکت بیمه نوین بیمه عمر خود را در ۳ قالب بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه‌نامه عمر ساده زمانی و بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار ارائه می‌دهد. در بیمه عمر شما باتوجه‌به توان مالی خود، مبلغ حق بیمه را انتخاب می‌کنید و سپس با پرداخت ماهانه یا یک جای این مبلغ، یک سرمایه برای پوشش خطر فوت یا مستمری دوره بازنشستگی و ... پس‌انداز می‌کنید. به اندوخته سرمایه‌گذاری شما سود تضمینی و مشارکتی هم تعلق می‌گیرد.

  هر زمان نیاز داشته باشید، می‌توانید این اندوخته را بازخرید کنید یا تا 90 درصد آن را وام بگیرید. سرمایه بیمه‌ای علاوه بر موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری، همچنین می‌تواند به بازماندگان یا افراد تعیین‌شده در بیمه‌نامه پرداخت شود.

 • شرکت بیمه نوین بیمه درمان تکمیلی را به‌صورت گروهی صادر می‌کند. بیمه درمان تکمیلی نوین در واقع مکمل بیمه‌های درمانی است به همین علت سقف تعهدات آن زیاد است. برای بهره‌بردن از خدمات درمان تکمیلی باید ابتدا یکی از بیمه‌های اصلی را خریداری کنید.

  یکی از وظایف بیمه درمان تکمیلی نوین مانند سایر بیمه‌های تکمیلی جبران هزینه‌های درمان است.  بخش زیادی از هزینه‌های درمان به سبب داشتن بیمه درمان تکمیلی کسر می‌شود. از جمله مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی می‌توان به بیمارستان‌ها، مراکز جراحی، درمانگاه، آزمایشگاه و ... اشاره کرد.

استعلام و خرید آنلاین بیمه نوین از ازکی

در سایت ازکی می‌توانید هر کدام از محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه نوین را استعلام و دیگر شرکت‌های بیمه‌ای مقایسه کنید. پس از انتخاب بهترین‌ها می‌توانید بیمه‌ نوین را به‌صورت آنلاین از ازکی بخرید. در هر شهر و استانی که هستید، نیازی نیست به دنبال نمایندگی بیمه نوین بگردید، فقط کافی است یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت دم دست‌تان باشد. حتی از خانه و در ساعات غیر اداری و روز تعطیل هم می‌توانید برای ماشین یا ساختمان خود بیمه نوین بخرید یا کارکنان شرکت‌تان را بیمه تکمیلی نوین کنید. بیمه‌نامه شما هم تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود. اگر در فرآیند خرید یا بعد از آن نیاز به راهنمایی داشتید، کارشناسان ازکی در بخش پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما هستیم.

نوین از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه نوین یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه موتورسیکلت، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی و بیمه مسافرتی از جمله پوشش‌های شرکت بیمه نوین است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه نوین و همینطور در صفحه بیمه نوین در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه نوین یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. شرکت بیمه نوین بیمه عمر خود را در ۳ قالب بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه‌نامه عمر ساده زمانی و بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار ارائه می‌دهد.

برای دریافت خسارت از بیمه نوین می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه نوین خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.