بیمه مسافرتی نوین

درباره بیمه مسافرتی نوین

بیمه مسافرتی نوین

شرکت بیمه نوین زیر مجموعه سری موسسات بانک اقتصاد نوین است که با هدف انجام عملیات بیمه‌ای در همه شاخه‌های بیمه، سرمایه‌گذاری، ارائه بیمه‌های اتکائی و... در قالب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند. این شرکت تلاش می‌کند با ارائه خدمات متنوع به مشتریان در همه زمینه‌ها آن‌ها را حمایت کند و در صورت بروز هر مشکلی تا حد زیادی دغدغه‌های مالی را بکاهد. همچنین در زمان انتخاب نوع بیمه‌نامه خدمات مشاوره‌ای رایگانی را ارائه می‌دهد تا بیمه‌گذاران متناسب با شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

گاهی اوقات ممکن است مسافرت آن‌طور که برنامه‌ریزی کرده‌اید پیش نرود و یک اتفاق غیرمنتظره همه‌چیز را به هم بریزد. بیمه مسافرتی نوین در این شرایط در کنار شماست. این نوع بیمه را می‌توان برای جبران خسارت‌های پزشکی و غیرپزشکی در طول مسافرت استفاده کرد. گم‌شدن چمدان و مدارک در طول سفر، بیماری و نیاز به استفاده از دندانپزشکی، فوت بیمه‌شده یا یکی از نزدیکان و نیاز به خرید دارو از جمله مواردی هستند که در پوشش‌های بیمه مسافرتی قرار می‌گیرند.

مزایای بیمه مسافرتی نوین

یکی از اصلی‌ترین مزایای بیمه مسافرتی نوین این است که بخش زیادی از حوادثی ممکن است در سفر رخ دهد را تحت پوشش قرار می‌دهد. به همین دلیل شما می‌توانید با خیال راحت به مسافرت بروید و در هر مکانی که هستید از خدمات این بیمه‌نامه استفاده کنید. علاوه بر این‌ها بیمه مسافرتی نوین هم برای مسافران داخلی و هم برای گردشگران خارجی که وارد کشور می‌شوند، مفید خواهد بود. به‌علاوه نسبت به دیگر شرکت‌های بیمه سقف تعهدات بیمه نوین بیشتر است و در زمان کوتاه‌تری جبران خسارت خواهد شد.

 

انواع پوشش‌های بیمه مسافرتی نوین

به‌منظور رفاه حال همه مسافران داخلی و خارجی بیمه نوین طرح‌های متنوعی را در نظر گرفته است که هرکس بسته به نوع غالب مسافرت‌های خود می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. در ادامه این بخش هریک از این طرح‌ها را به‌صورت مجزا توضیح می‌دهیم.

بیمه سفر انفرادی یا خانوادگی به خارج از کشور

این بیمه برای هم‌وطنانی مفید است که زیاد به خارج از کشور می‌روند و دوست دارند از این به بعد مسافرت‌های خود را بدون دغدغه مالی خسارات مختلف انجام دهند. در لیست پوشش‌های بیمه مسافرتی خارج از کشور بیماری‌ها و حوادث پزشکی تحت پوشش قرار گرفته‌اند. همچنین خدمات دندانپزشکی شامل دندان‌درد، عفونت و کشیدن دندان نیز در این لیست قرار دارد. اگر در طول سفر داروهای خود را گم کرده یا جا گذاشته باشید و مجبور به خرید داروهای جدید شوید، می‌توانید از خدمات این بیمه استفاده کنید.

در کنار حوادث پزشکی برخی خدمات غیرپزشکی نیست در لیست انواع پوشش‌های بیمه مسافرتی نوین قرار دارد. گم کردن چمدان یا آسیب رسیدن به آن در طول حمل بار از طریق هواپیما، گم‌شدن مدارک حیاتی برای مسافرت مانند پاسپورت، ویزا، اسناد و نامه‌های کنسولی، فوت بیمه‌شده یا یکی از اعضای خانواده، نیاز به بازگشت اضطراری و... در این لیست قرار داده شده‌اند تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی به مسافرت خارجی بروید.

بیمه مسافرتی داخلی

شرکت بیمه نوین ارائه انواع پوشش‌های بیمه مسافرتی داخلی را در قالب بیمه‌های حوادث و مسئولیت در نظر گرفته و بیمه مسافرتی آن تنها مربوط به سفرهای خارجی می‌شود. در واقع افرادی که مدام در حال سفر به شهرهای مختلف کشور هستند، می‌توانند با استفاده از این دو بیمه‌نامه خسارات پزشکی و غیرپزشکی تعریف‌شده در قرارداد را از شرکت دریافت کنند. این نوع بیمه در مواردی که به‌تنهایی، با خانواده یا تور به مسافرت می‌روید هم فعال است و می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که در بیمه مسافرتی داخلی هدف سفر اهمیتی ندارد و در همه انواع سفرهای تفریحی، آموزشی، ماموریتی و... می‌توانید از آن استفاده کنید.

بیمه گروهی تورهای داخلی

شرکت‌های برگزارکننده انواع تورهای داخلی می‌توانند از مزایای بیمه مسافرتی نوین برای جبران خساراتی که در طول مسافرت برای افراد رخ می‌دهد استفاده کنند. البته این شرکت‌ها مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از کوتاهی مسافر ندارند و تنها حوادثی را پوشش می‌دهند که مستقیما مربوط به شرکت و مسئولان تور می‌شود. در صورت بروز چنین حوادثی شرکت بیمه در قالب تعهدات ذکر شده در قرارداد، خسارات واردشده به مسافران را به آن‌ها می‌پردازد و بخش زیادی از ضرر را جبران می‌کند. در شرکت بیمه نوین این بیمه‌نامه‌ها نیز در قالب حوادث گروهی و بیمه مسئولیت مسافران تعریف شده‌اند.

بیمه گروهی تورهای خارجی

این نوع بیمه‌نامه به‌طور مستقیم در قالب انواع پوشش‌های بیمه مسافرتی ارائه می‌شود و شرکت بیمه نوین خسارات واردشده به مسافرین را به اندازه سقف تعهدات پرداخت خواهد کرد. مسئله مهم این است که منظور از حوادث در قرارداد این بیمه‌نامه اتفاقات ناگهانی است که شخص در رخ دادن آن‌ها نقشی نداشته است. به‌عنوان‌مثال دندان‌درد ناگهانی، گرمازدگی یا سرمازدگی، تصادف و... تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

بیمه مسافرتی نوین چه چیزهایی را شامل نمی‌شود؟

در زمان عقد قرارداد با بیمه نوین یکی از مهم‌ترین بندها استثنائات بیمه مسافرتی است؛ این بند شامل مواردی می‌شود که شرکت بیمه تعهدی در قبال آن‌ها نداشته و خسارتی برای آن پرداخت نمی‌کند. در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره می‌کنیم.

 • خسارات عمدی و دروغین که تنها با هدف دریافت هزینه از شرکت بیمه ایجاد شده است.
 • خدمات دندانپزشکی غیر از دندان‌درد، عفونت و کشیدن دندان
 • انتقال همراهان بیمه‌شده که از بستگان درجه‌یک یا دوی او نیستند.
 • انتقال اعضای خانواده بیمه‌شده که می‌توانند از طریق روش‌های عادی و تعیین‌شده به کشور برگردند.
 • پرداخت هزینه‌های همراه در زمانی که از نظر پزشک معتمد نیازی به همراه برای بیمار وجود ندارد.
 • پرداخت هزینه‌های بیماری‌هایی که قبل از مسافرت وجود داشته و بیمه‌گذار از آن مطلع بوده است.

مدارک لازم جهت دریافت خسارت بیمه مسافرتی

به‌منظور دریافت خسارت بیمه مسافرتی نوین لازم است که شرکت‌های کمک‌رسان را در جریان اتفاقات سفر قرار دهید. درواقع در زمان وقوع حادثه می‌توانید با این شرکت‌ها که به‌نوعی نماینده بیمه نوین در کشورهای خارجی هستند تماس گرفته و از آن‌ها درخواست کمک کنید. اگر به هر دلیلی امکان تماس وجود ندارد، می‌توانید بعد از عادی شدن شرایط با در دست داشتن مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی که لیست آن‌ها در زیر آمده است به این شرکت‌ها مراجعه کنید.

 • کپی یا اصل بیمه‌نامه
 • مدارک هویتی
 • مدارکی جهت اثبات خسارت و مقدار آن

توجه داشته باشید که قبل از مراجعه یا برقراری تماس با هریک از این شرکت‌ها باید نکات مهم شرایط شرکت کمک رسان را بدانید تا به مشکلی برخورد نکنید. بعضی از این نکات در ادامه آمده است.

 • هر شرکت کمک رسان در محدوده جغرافیایی خاصی خدمت‌رسانی می‌کند و بیمه‌نامه شما نیز باید شامل آن محدوده باشد.
 • هزینه‌های جبران خسارت به‌صورت ارزی به شخص بیمه‌شده پرداخت می‌شود.
 • برای برقراری ارتباط با این شرکت نیازی به دانستن زبان آن کشور ندارید؛ چراکه اپراتورهای فارسی‌زبان در شرکت حضور دارند.
 • باید دقت کنید که حادثه رخ‌داده از استثنائات بیمه مسافرتی نباشد و تحت پوشش قرار بگیرد.

خرید بهترین بیمه مسافرتی با بیمیتو

یکی از مشکلاتی که در زمان خرید بیمه وجود دارد این است که افراد نمی‌توانند مقایسه کاملی میان خدمات شرکت‌های بیمه‌ای مختلف داشته باشند و محدود به تعداد گزینه‌هایی می‌شوند که آن‌ها را بررسی کرده‌اند. بیمیتو با خدمات متفاوت خود این مشکل را برای شما حل کرده است. در سایت بیمیتو می‌توانید خدمات همه شرکت‌های بیمه را مقایسه کرده و خرید بهترین بیمه مسافرتی را انجام دهید. همچنین درگاه امن این سایت امکان پرداخت آنلاین را برای شما فراهم کرده است. بعد از پرداخت مبلغ، بیمه‌ نامه در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط پیک رایگان برای شما ارسال خواهد شد.