بیمه توسعه

سال تاسیس:
1382
درباره بیمه توسعه
نظرات کاربران

بیمه توسعه

شرکت بیمه توسعه (سهامی عام)، از اولین شرکت‌های بیمه خصوصی در صنعت بیمه کشور محسوب می‌شود، که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده و با ارائه خدمات متمایز به اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت پوشش ریسک‌ها، جبران خسارت‌ها و ارائه خدمات مالی مرتبط به شهروندان خدمت می‌کند. این شرکت بر اساس گزارش سال 1389 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیش از 6/3 درصد از سهم بازار حوزه بیمه را در دست دارد و در بین شرکت‌های بیمه کشور در جایگاه ششم ایستاده است.

شرکت بیمه توسعه کار خود را با سرمایه‌ای معادل یكصد و چهل میلیارد ریال كه 50% آن پرداخت و 50% بقیه تعهد شده بود آغاز کرد و با داشتن 36 شعبه و بیش از 1500نمایندگی حقیقی و حقوقی در سراسر کشور، ضمن با شناسایی بازار جدید و تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه در میان اقشار مختلف، یکی از فراگیرترین خدمات بیمه‌ای را در کشور عرضه می‌کند. این شرکت در راستای تحقق بخشیدن به شعار <حمایتی به وسعت زندگی>، كلیه فعالیت‌های حرفه‌ای بیمه از جمله عرضه انواع بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی، باربری، خودرو، حوادث، عمر، مسئولیت و بیمه گروهی مازاد درمان را پوشش می‌دهد.

ضمن اینکه برای ارائه خدمات نوین بیمه‌ای به‌عنوان مبتكر بیمه كیفیت ساختمان و بیمه‌ مهندسی، بیمه‌هایی مثل بیمه اسب یا بیمه مكمل مستمری و بیمه‌ پیشاهنگ زندگی را هم با هدف دوران خدمت سربازی- دوره تحصیلات دانشگاهی- تهیه جهیزیه وهزینه ازدواج- كاریابی- ابزاركار را هم به‌عنوان ویژگی منحصر‌به‌فرد و وجه تمایز با رقبا ارائه می‌کند. درواقع این شرکت سعی دارد با به‌كارگیری نیروی كارآمد، برنامه‌ریزی‌های بنیادی و استفاده از بالاترین سطح تكنولوژی موجود درصنعت بیمه سهم خود را از بازار بیمه كشور گسترش داده و جذب حداکثری سرمایه‌های مالی داخلی و خارجی را به‌عنوان یك بنگاه اقتصادی بزرگ محقق کند.

حضور مستمر و فعال این شرکت در صنعت بیمه كشور و ایجاد سازمان رقابت‌پذیر، متعهد نسبت به جامعه و پیشگام در ارائه خدمات با تاکید بر تحقق اصل مشتری‌مداری و دست یافتن به سودآوری و رشد پایدار در صنعت بیمه در دستور کار مدیران شرکت بیمه توسعه قرار داشته دارد. در همین راستا و برای نیل به اهداف فوق، شرکت فوق اقدام به گسترش شبكه IT خود کرده  تا ارائه كلیه خدمات بیمه‌ای از طریق اینترنت برای بیمه‌شوندگان ممکن باشد. ضمن اینکه شرکت بیمه توسعه همزمان  بیشترین گستردگی شبكه فروش و شبکه پرداخت خسارت را دارد. به‌نوعی این شرکت اولین شركت بیمه خصوصی از نظر گستردگی شبكه فروش در کشور محسوب می‌شود و با اجرای طرح سامانه آنی پرداخت خسارت در 20دقیقه (ساپ 20 ) در سه فاز، گام بزرگی هم در جهت پوشش گسترده شبکه‌ خسارت برداشته است.