بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه توسعه

بیمه توسعه مزایای بی‌شماری دارد اما مزیت‌های بیمه عمر توسعه وجه افتراق این شرکت یا دیگر شرکت‌های بیمه‌ای است. در بیمه عمر توسعه امکان تهیه بیمه‌نامه از بدو تولد تا 70 سالگی وجود دارد، مدت قرار داد از 5 تا 70 سال قابل تنظیم است، حق بیمه به‌صورت یکجا، سالانه، شش ماهه، سه ماهه، و ماهانه قابل پرداخت است، بیمه‌گذار می‌تواند از پوشش تکمیلی فوت بر اثر حادثه به میزان 3 برابر سرمایه بیمه‌نامه بهره‌مند شود، برداشت از اندوخته ندارد و همچنین امکان ذخیره انباشته شده بیمه عمر و پس‌انداز خود در پایان قرارداد به‌صورت یکجا وجود دارد.

بیمه توسعه در یک نگاه

بیمه توسعه یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۱ و بر اساس قانون تاسیس شرکت‌های بیمه خصوصی و پروانه شماره ۵۱۹۶ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را به‌صورت رسمی در زمینه رقابت بیمه آغاز نمود. بیمه توسعه با به‌کارگیری نیروی‌های کارآمد و متخصص با بیشترین سطح دانش که در صنعت بیمه کشور وجود دارد، توانسته است مشتری‌های بسیاری را جذب کند و هم‌اکنون یک شعبه مرکزی در شهر تهران و ۶۰ نمایندگی در سطح ایران دارد.

پوشش‌های بیمه توسعه

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه توسعه

بیمه توسعه کلیه رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کند. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است. در ادامه انواع خدمات بیمه توسعه را بررسی می‌‌‌کنیم.

  • حادثه آتش‌سوزی از اجزای جدانشدنی زندگی ما انسان‌ها است. خانه، ملک تجاری، مغازه، کارخانه و کارگاه همگی در معرض این خطر بزرگ هستند. این خطرات اجتناب‌ناپذیر است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. 

    بسیاری از کشور‌های پیشرفته هم نمی‌توانند خود را در برابر بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان مصون نگه دارند. آتش‌سوزی و بلایای طبیعی از جمله حوادثی است که حتی در صورت مراقبت کامل، می‌توانند حاصل یک عمر تلاش و کوشش یک فرد یا شرکت را نابود ساخته و آسایش و آرامش را سلب کنند. شرکت بیمه توسعه با ارائه پوشش‌های مناسب موجب آرامش خاطر افراد و جبران خسارات ناشی از آتش‌سوزی می‌شود.

  • شخص ثالث در واقع قراردادی است بین شرکت بیمه و خریدار برای جبران خسارات جانی (مثل آسیب به جسم یا فوت اشخاص ثالث) و مالی (مثل خسارت‌های وارد شده به خودروها در تصادفات) که به اشخاص ثالث وارد شده است.

  • شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق بیمه بدنه به شرکت بیمه، وسیله نقلیه خود را در برابر خطراتی از قبیل تصادف، واژگونی، آتش سوزی و حتی سرقت تحت پوشش قرار دهد.

  • بیمه درمان تکمیلی، یکی از پرکاربردترین انواع پوشش‌های بیمه‌ای است که وظیفه آن جبران خسارت در صورت وقوع حادثه برای بیمه‌گذار است. بیماری از بحرانی‌ترین خطراتی‌ است که انسان‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهد و و فرد بیمار به ناچار برای معالجه و بهبودی، هزینه‌های سنگینی را متقبل می‌شود.  

    بیمه تکمیلی انفرادی افراد را در برابر بسیاری از هزینه‌های سنگین درمان تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه درمان یک بیمه اصولی و بسیار کاربردی است که پرداخت بسیاری از هزینه‌های درمان فکر کرده و تلاشش در مسیر رفع مشکلات بیمه‌گذار است.

  • بیمه‌نامه‌ عمر و سرمایه‌گذاری توسعه بیمه‌ای است که در آن فرد بیمه شده یا ذینفع‌های بیمه‌نامه هم سرمایه حیات سرمایه‌گذاری با سود تضمینی و هم سرمایه فوت به‌صورت قابل انعطاف را دریافت می‌کنند. تفاوت این بیمه‌نامه با عمر و پس‌انداز معمولی در این است که میزان اقساط حق بیمه پرداختی توسط خود بیمه‌گذار معین می‌شود، ولی در بیمه‌های عمر و پس‌انداز با شرایط معمولی میزان حق بیمه پرداختی بیمه‌گذار توسط بیمه‌گر معلوم می‌شود. 

استعلام و خرید آنلاین بیمه توسعه از ازکی

راه آسان‌تر خرید آنلاین بیمه‌های توسعه به‌صورت آنلاین از ازکی است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ازکی، انتخاب رشته بیمه‌ای مد نظرتان و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده، همه بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید. سپس می‌توانید بیمه‌نامه‌های شرکت حافظ را با دیگر بیمه‌نامه‌ها مقایسه و مناسی‌ترین آنها را انتخاب کنید. کارشناسان و مشاوران ازکی به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و راهنمایی به بیمه‌گذاران محترم است.

توسعه از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه توسعه یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه توسعه در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه توسعه کلیه رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کند. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه توسعه و همینطور در صفحه بیمه توسعه در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه توسعه یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. در بیمه‌نامه‌ عمر و سرمایه‌گذاری توسعه بیمه فرد بیمه شده یا ذینفع‌های بیمه‌نامه هم سرمایه حیات سرمایه‌گذاری با سود تضمینی و هم سرمایه فوت به‌صورت قابل انعطاف را دریافت می‌کنند

برای دریافت خسارت از بیمه توسعه می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه توسعه خریده باشید، می‌تونید از بخش دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.