بیمیتو خرید آنلاین بیمه
بیمیتو خرید آنلاین بیمه

بیمه آرمان

به‌دلیل کیفیت خدمات و محصولات بیمه‌ای، گستره مراکز تحت پوشش کلینیکی و پاراکلینیکی این شرکت و همچنین باتوجه‌به میزان سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان و طرف‌های قرارداد، موفق به کسب افتخارات متعددی شده است و این خود گواهی بر کیفیت خدمات بیمه آرمان است. داشتن پوشش‌های متنوع بیمه‌ای است در بیمه عمر، ارائه مستمری در پایان مدت بیمه‌نامه، امکان بازخرید ۱۰۰ درصد اندوخته بعد از پایان سال دوم، نداشتن محدودیت سنی و معافیت از مالیات از جمله مزایای بیمه عمر آرمان است.

بیمه آرمان در یک نگاه

شرکت بیمه آرمان (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری به عنوان شرکت خصوصی به ثبت رسید و پروانه فعالیت بیمه‌گری در انواع رشته‌های بیمه‌ای را مورخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد.  سرمایه اولیه این شرکت در زمان تأسیس ۶۰۰ میلیارد ریال بود که باتوجه‌به حضور قدرتمند در بازار بیمه و سرمایه کشور و اخذ مجوز افزایش سرمایه از بیمه مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار، به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

شرکت بیمه آرمان در حال حاضر با بیش از 35 شعبه فعال در سراسر کشور و به‌ کمک بیش از 341 نیروی انسانی متخصص فعالیت می‌کند. 

پوشش‌های بیمه آرمان

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه آرمان

 در حال حاضر بیمه آرمان یکی از معتبرترین ارائه‌دهند‌گان خدمات بیمه‌ای در کشور است که با بهره‌گیری از نیروی متخصص خود توانسته است خدمات ارزشمندی را در حوزه پوشش‌های بیمه‌ای مختلف به هم‌وطنان عزیز ارائه کند. همچنین با تلفیق دانش، تجربه و فناوری در حوزه صنعت بیمه، رضایت مشتریان بزرگی همچون شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، بانک مسکن، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت انتقال گاز ایران، سازمان انتقال خون ایران، شرکت آب و فاضلاب خوزستان، شهرداری قزوین و جهاد کشاورزی کردستان را هم به‌خوبی جلب کند. در ادامه به معرفی کوتاهی از بیمه‌نامه‌هایی که این شرکت ارائه می‌کند، پرداخته شده است.

 • در بیمه شخص ثالث آرمان به جز راننده مسبب حادثه همه اشخاصی که به دلیل وقوع حوادث مرتبط با وسایل نقلیه دچار زیان مالی یا جانی می‌شوند، تحت پوشش قرار می‌گیرند. خسارات‌های مالی، زیان‌های مستقیمی است که در اثر حوادث مشمول بیمه به اموال اشخاص ثالث وارد می‌شود و خسارت‌های جانی شامل هر نوع دیه یا ارش ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی یا دیه فوت شخص ثالث است. بیمه شخص ثالث آرمان برای کلیه وسایل نقلیه موتوری بدون محدودیت صادر می‌شود.

 • بیمه بدنه خسارت‌هایی که به علت حوادث مشمول بیمه (حادثه، تصادف، تصادم، واژگونی، سقوط، آتش‌سوزی، انفجار، صائقه، سرقت) اتفاق می‌افتد، تحت پوشش قرار می‌دهد.

  علاوه بر پوشش‌های اصلی بیمه‌نامه بدنه، پوشش‌های اضافی عبارت است از:

  سرقت درجا (قطعات و لوازم درخواستی و یا کلیه قطعات)؛
  شکست شیشه به تنهایی؛
  سیل، زلزله و آتش‌فشان؛
  پاشیدن رنگ، اسید و مواد شیمیایی؛
  غرامت عدم استفاده از وسیله‌نقلیه در مدت تعمیر؛
  نوسان قیمت خودرو.

 • بیمه‌نامه آتش‌سوزی آرمان خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی که به اموال بیمه‌شده در محل مورد بیمه را وارد می‌شود، تحت پوشش قرار می‌دهد.

  خطرات اصلی بیمه‌نامه شامل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار و خطرات اضافی شامل زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، طوفان و گردباد، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از برف و باران، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف، سقوط هواپیما، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه، مسئولیت ناشی از آتش‌سوزی و ترکیدگی لوله‌های آب در قبال همسایگان، هزینه پاکسازی می‌باشد.

  انواع بیمه‌نامه آتش‌سوزی عبارت است از:

  مسکونی؛
  صنعتی (کارخانه و واحدهای تولیدی)؛
  غیرصنعتی ( اداری ، تجاری و …)؛
  انبار.

 • در طول سفر، مسافران در معرض خطرات ناشی از بیماری و حوادث قرار دارند . داشتن بیمه مسافرتی آرمان موجب آرامش‌خاطر مسافران در تعطیلات و یا سفر کسب و کار می‌شود و در صورت بروز حادثه، خسارت‌های ناشی از آن را جبران می‌کند.

  مزایای بیمه‌نامه مسافرتی خارج از کشور عبارت است از:

  خدمات ما با دسترسی جهانی و تخصصی؛
  راهنمایی پزشکی تلفنی؛
  دسترسی شبانه‌روزی به خدمات در سراسر جهان؛
  معرفی بیمارستان و مراکز درمانی؛
  اخذ پذیرش بستری در بیمارستان؛
  پرداخت هزینه‌های فوریت‌های دندانپزشکی؛
  پرداخت هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور؛
  ارسال پیام و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری؛ 
  جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌گذار به کشور درطول سفر به علت بیماری یا حادثه؛
  بازگشت اعضای بلا‌فصل خانواده همراه بیمه‌گذار به کشور ایران؛ 
  سازماندهی و تامین هزینه انتقال جنازه بیمه‌شده به کشور ایران؛ 
  سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل بستری بیمه‌گذار؛
  سازماندهی و تامین هزینه انتقال پزشکی هوایی- زمینی در سراسر جهان؛
  بازگشت اضطراری به کشور به علت فوت یکی از اعضای خانواده نزدیک بیمه‌گذار؛ 
  تحویل دارو در صورت فقدان آن در محل اقامت بیمه‌گذار؛
  حواله تضمینی وجه نقد؛ 
  حواله وجه نقد؛ 
  معاضدت حقوقی در مقابل اشخاص ثالث؛
  امدادرسانی در صورت فقدان گذرنامه و گواهینامه رانندگی و شناسنامه؛ 
  جبران خسارت فقدان بار و یا تاخیر پرواز بیمه‌شده در طول سفر؛
  یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی.

 • بیمه عمر و زندگی آرمان در واقع یکی از انواع بیمه برای سرمایه‌گذاری است. تامین درآمدی معین و مشخص برای افراد یک خانواده پس از فوت نان‌آور خانواده و تأمین درآمدی معین و مشخص برای ایام از کارافتادگی، پیری و بازنشستگی فرد بیمه‌شونده از مزایای خرید و سرمایه‌گذاری بیمه عمر آرمان است. بیمه عمر آرمان طرح‌های متفاوتی مانند طرح دختران و پسران آرمانی و بیمه آرمان زندگی طرح مشترک را دارد. هر یک از این طرح‌ها مزایا و معایب و پوشش‌های خاص خودشان را دارند.

 • ٰبیمه درمان تکمیلی به سه صورت انفرادی، خانوادگی و گروهی صادر می‌شود. البته تنها چند شرکت بیمه هستند که بیمه تکمیلی را به‌صورت انفرادی و خانوادگی صادر می‌کنند و مابقی شرکت‌ها بر روی ارائه بیمه تکمیلی گروهی تمرکز دارند.

  بیمه تکمیلی آرمان هم به فقط به‌صورت گروهی و برای گروه‌ها و شرکت‌هایی با حداقل 50 نفر متقاضی بیمه صادر می‌شود. پس شرکت‌هایی که قصد خرید بیمه تکمیلی آرمان را دارند، باید توجه داشته باشند که مجموع تعداد پرسنل و خانواده‌های آنها که متقاضی بیمه تکمیلی هستند، نباید از 50 نفر کمتر باشد.

  همانطور که گفتیم نوع پوشش‌ها و سقف تعهدات آن در بیمه تکمیلی گروهی به‌صورت توافقی و با توجه به شرایط شرکت متقاضی بیمه تعیین می‌شود. اما به‌صورت کلی در بیمه تکمیلی آرمان پوشش‌های زیر قابل ارائه است:

  هزینه اعمال جراحی و بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود در اثر حادثه یا بیماری، آنژیوگرافی قلب، انواع سنگ شکن، دیسک ستون فقرات، هزینه‌های شیمی درمانی، رادیوتراپی و گامانایف؛
  هزینه اعمال جراحی قلب، مغز و اعصاب (به استثناء دیسک ستون فقرات)، پیوندها (فقط شامل ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان)؛
  هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین؛
  هزینه انتقال بیمار با آمبولانس در داخل و خارج شهر، به شرط بستری در بیمارستان؛
  هزینه‌های رفع عیوب انکساری چشم برای اصلاح موارد نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم؛
  هزینه‌های پاراکلینیکی شامل انواع اسکن، سونوگرافی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، ماموگرافی، دانسیتومتری، تست ورزش، نوار (اعم از عضله، عصب، مغز، قلب، مثانه)، آنژیوگرافی چشم، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورنینگ قلب، انواع گرافی، فیزیوتراپی؛
  هزینه جراحی‌های مجاز سرپایی مانند شکستگی‌ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست، لیزر درمانی و بیوپسی؛
  پوشش‌های اضافی دیگر (مثل پوشش هزینه‌های دندانپزشکی، عینک، سمعک، ویزیت و دارو) در صورت موافقت بیمه‌گر.

استعلام و خرید آنلاین بیمه آرمان از ازکی

برای استعلام و خرید بیمه آرمان می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از شعب و نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید. اما راه آسان‌تر خرید آنلاین بیمه‌های آرمان به صورت آنلاین از ازکی است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ازکی، انتخاب رشته بیمه‌ای مد نظرتان و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده همه بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف را مشاهده کنید. سپس می‌توانید بیمه‌نامه‌های شرکت آرمان را با دیگر بیمه‌نامه‌ها مقایسه و انتخاب کنید.

آرمان از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه آرمان یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه آرمان در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه آرمان در همه بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسئولیت فعالیت دارد.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه آرمان و همینطور در صفحه بیمه آرمان در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه آرمان یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر و زندگی آرمان در واقع یکی از انواع بیمه برای سرمایه‌گذاری است بیمه عمر آرمان طرح‌های متفاوتی مانند طرح دختران و پسران آرمانی و بیمه آرمان زندگی طرح مشترک را دارد

برای دریافت خسارت از بیمه آرمان می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه آرمان خریده باشید، می‌تونید از آرمانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.