بیمه مسافرتی آرمان

 شرکت بیمه آرمان از سال 1390 در صعنت بیمه کشور فعالیت می‌کند. دو بانک ایران زمین و بانک گردشگری از سرمایه‌گذاران اصلی این شرکت هستند. امروز بیمه آرمان ۳۶ شعبه و ۴۲۲ نماینده فعال در سطح کشور دارد و انواع بیمه‌نامه ماشین (ثالث و بدنه)، مسافرتی، درمان تکمیلی و مسئولیت را صادر می‌کند. بیمه مسافرتی آرمان برای پوشش‌ سفرهای خارجی به تمام دنیا صادر می‌شود. بیمه مسافرتی یکی از انواع بیمه اشخاص است. با این بیمه‌نامه مسافران عازم خارج از کشور در مقابل حوادثی مثل گم شدن پول و پاسپورت یا تاخیر در رسیدن بار و هزینه‌های خدمات درمانی و پزشکی در کشور مقصد تحت پوشش قرار می‌گیرند. همچنین شرکت بیمه آرمان برای اتباع خارجی ورودی به کشور هم بیمه‌نامه مسافرتی صادر می‌کند. این بیمه‌نامه حوادث و خسارت‌های مرتبط با حوزه درمان از جمله دندان‌پزشکی را در ایران پوشش می‌دهد.


 

پوشش‌های بیمه مسافرتی آرمان

بیمه مسافرتی آرمان

پوشش‌های بیمه مسافرتی آرمان عبارتند از:

·  پرداخت هزینه‌های فوریت‌های دندانپزشکی؛

·  پرداخت هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور؛

. ارسال پیام و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری

·  جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌شده به کشور درطول سفر به‌علت بیماری یا حادثه؛

·  بازگشت اعضای درجه یک خانواده همراه بیمه‌شده به کشور؛

·  سازماندهی و تامین هزینه انتقال جنازه بیمه‌شده به کشور؛

·  سفر اضطراری یکی از اعضای درجه یک خانواده به کشور محل بستری بیمه‌شده؛

·  سازماندهی و تأمین هزینه انتقال پزشکی هوایی ـ زمینی در سراسر جهان؛

·  بازگشت اضطراری به کشور به‌علت فوت یکی از اعضای خانواده نزدیک بیمه‌شده؛

·  تحویل دارو درصورت فقدان آن درمحل اقامت بیمه‌شده؛

·  حواله تضمینی وجه نقد؛

·  حواله وجه نقد؛

·  معاضدت حقوقی درمقابل اشخاص ثالث؛

·  امداد‌رسانی در صورت فقدان گذرنامه و گواهینامه رانندگی و شناسنامه؛

·  جبران خسارت فقدان بار و یا تأخیر پرواز بیمه شده در طول سفر؛

·  یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی.


 

 • مسافرت به کشورهای دیگر برای بسیاری از ما با اتفاقات تازه و غیرقابل پیش‌بینی بسیاری همراه است. هرچند چالش دیدن جاهای جدید و سفر به کشورهای دیگر بسیار لذت‌بخش است، اما اتفاقاتی مانند گم شدن چمدان‌ها، تاخیر در پرواز یا بیماری کام هر مسافری را تلخ می‌کند. داشتن بیمه مسافرتی ایده بسیاری خوبی برای جبران خسارات مالی ناشی از حوادث و حتی دریافت مشاوره‌های حقوقی است. این بیمه خیال شما را در طول سفر آسوده می‌کند و در صورت بروز حادثه پشتیبان شما خواهد بود. 

 • سفر کردن یکی از لذت‌های خوب زندگی است و خرید بیمه مسافرتی خیال شما را بابت خسارت‌های احتمالی که ممکن است در سفر برایتان پیش بیاید، راحت می‌کند. به همین دلیل باید پیش از خرید این بیمه‌نامه به خوبی پرس‌وجو کنید تا در حین سفر برایتان مشکلی ایجاد نشود. استعلام آنلاین بیمه مسافرتی یکی از راه‌های مناسب برا روزهای شلوغ پیش سفر است. استعلام بیمه مسافرتی آرمان فقط با وارد کردن اطلاعات شما مانند سن و مقصد سفر انجام می‌شود و می‌توانید قیمت آن را در طرح‌ها و سقف پوشش‌های مختلف تنها در چند دقیقه مقایسه کنید و سپس بیمه دلخواه خود را بخرید.


   

 • مدارک لازم برای خرید بیمه مسافرتی سینا عبارتند از:

  ·  کپی پاسپورت دارای اعتبار؛

  ·  ویزا و سایر مدارک سفر؛

  ·  مدارک مربوط به مدت سفر و محل اقامت بیمه‌شده؛

  ·  کپی مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)؛

  ·  فرم‌های تکمیل‌شده خرید بیمه‌نامه؛


   

 • قیمت بیمه مسافرتی آرمان بر اساس سن مسافر، مقصد سفر و سقف پوشش‌هایی که انتخاب می‌کند، محاسبه می‌شود. مدت زمان سفر هم در قیمت بیمه مسافرتی آرمان تاثیر گزار است. بدیهی است که هرچه مدت اقامت شما بیشتر باشد، قیمت هم بیشتر می‌شود. زمان تاریخ شروع بیمه شما از زمان خروجتان از کشور است. برای محاسبه دقیق قیمت بیمه مسافرتی آرمان کافی است تا اطلاعات خود را در سایت ازکی وارد کنید تا قیمت دقیق بیمه شما برای مقصد دلخواهتان محاسبه شود. 


   

 • مزیای استفاده از بیمه مسافرتی آرمان شامل موارد زیر می‌شود:

  ·  امکان دریافت راهنمائی پزشکی تلفنی؛

  ·  دریافت پیام و اطلاعات مراجع درمانی درمواقع اضطراری؛

  ·  دسترسی شبانه‌روزی به خدمات در سراسر جهان؛

  ·  معرفی بیمارستان و مراکز درمانی؛

  ·  اخذ پذیرش بستری در بیمارستان‌های خارج از کشور. 


   

 • برای کسانی که به صورت گروهی و به مقصد مشابه سفر می‌کنند، تخفیفاتی به شرح زیر اعمال می‌شود:

  ·  گروه‌های 10 تا 20 تفر: 5 درصد تخفیف حق بیمه

  ·  گروه‌های 21 تا 50 نفر: 10 درصد تخفیف حق بیمه

  ·  گروه‌های 51 تا 100 نفر: 15 درصد تخفیف حق بیمه

  ·  گروه‌های 101 نفر به بالا: 25 درصد تخفیف حق بیمه


   

 • خسارت‌های تحت پوشش بیمه مسافرتی آرمان تقریبا تمام حوادث مختلفی را شامل می‌شود که ممکن است در طی یک سفر اتفاق بیفتد؛ حوادثی مثل تأخیر در حرکت وسیله نقلیه یا برگشت فوری بیمه‌شده به کشور. همچنین مخارج پزشکی، دندان‌پزشکی و بستری یا هزینه‌های مربوط به ارسال دارو برای بیمه‌شده هم با این بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. بااین‌حال دلیل حوادث یا نیاز به خدمات پزشکی نباید یکی از موارد زیر باشد:

  • شرکت در ورزش‌ها و تفریحات خطرناک مثل اسکی، پارکور، پرش ‌با چتر، صخره‌نوردی، غارنوردی، کوهنوردی به منظور صعود حرفه‌ای و ... . به طور کل تمرین و شرکت در هرگونه ورزش و تفریحی که بطور معمول و معقول خطرناک در نظر گرفته می‌شود.
  • سوارشدن به وسایل نقلیه غیرمتعارف همچون هلی‌کوپتر؛
  • شرکت در نزاع یا شرط‌بندی (مگر برای دفاع از خود)؛
  • مصرف مواد مخدر، مشروبات الکلی و داروهای روان‌گردان (مگر داروهایی که با تجویز پزشک متخصص مصرف شده باشد).
  • اگر فرد بیمه شده بیماری سابقه‌دار یا مزمنی داشته باشد و یا از عوارضی رنج ببرد که از قبل نسبت به آن آگاه بوده و برای آن درمان شده یا تحت درمان باشد. دوران نقاهت نیز جزئی از دوران بیماری محسوب می‌شود.
  • عوارض بیماری‌های روانی و جنون.
  • اختلالات مادرزادی و بیماری‌های ناشی از آن.
  • خطرات شغلی بیمه‌شده که طبق قانون به‌عنوان حوادث شغلی و کار در نظر گرفته می‌شود.
  • آلودگی ناشی از تشعشعات هسته‌ای.
  • مباشرت، مشارکت یا معاونت در کارهای مجرمانه.
  • جنگ، تجاوز نظامی، اقدام دشمن خارجی، عملیات تروریستی و خصمانه (شامل موارد از اعلام‌ شده یا نشده).
  • خودکشی، صدمات عمدی وارده به خود.
  • زایمان در طول سه ماه آخر بارداری و سقط جنین اختیاری.
  • استفاده از واکسن یا پیشگیری از بیماری.
  • عوارض ناشی از فیزیوتراپی.
  • درمان‌هایی که به منظور زیبایی انجام می‌گیرند، انرژی درمانی آفتاب درمانی و معالجه به‌واسطه چشمه‌های آب معدنی.
 • اگر بیمه‌شده در طول سفر و در خارج از کشور دچار حادثه شد یا نیاز به خدمات درمانی پیدا کرد، می‌تواند با شماره شرکت بیمه کمک‌رسان نوشته‌شده روی بیمه‌نامه تماس بگیرد. این شرکت به‌عنوان نماینده بیمه آرمان، اطلاعات مورد نیاز درباره حادثه را می‌گیرد و خدمات مناسب را برای بیمه‌شده فراهم می‌کند. معمولا شرکت کمک‌رسان هزینه‌های درمانی را در همان کشور مقصد پرداخت می‌کند. اگر نیاز شد بیمه‌شده می‌تواند هزینه را خودش پرداخت کند و پس از بازگشت به کشور با ارائه مدارک لازم، هزینه‌های انجام شده را (اگر تحت پوشش بیمه‌نامه باشد) از شرکت بیمه بگیرد.


   

 • برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی از شرکت بیمه آرمان مدارک زیر لازم است:

  ·  اصل بیمه‌نامه مسافرتی؛

  ·  اصل و کپی پاسپورت دارای مهر خروج و ویزا؛

  ·  اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی بیمه‌شده؛

  ·  اصل فاکتور یا رسیدهای پرداخت شده بیمارستان و ... ؛

  ·  گزارش کتبی مربوط به خدمات پزشکی انجام شده از جمله شامل نسخه‌ها و تشخیص پزشکی؛

  ·  نامه یا گزارش فرودگاه یا ایرلاین  (برای دریافت خسارت تاخیر چمدان یا پرواز)؛

  ·  گواهی فوت، کپی شناسنامه، گواهی پزشکی بیمارستان یا مرکز درمانی (برای دریافت خسارت بازگردادن جسد).


   

 • با مراجعه به سایت ازکی می‌توانید بیمه مسافرتی آرمان را به صورت اینترنتی بخرید. فقط باید به صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی در این سایت بروید. در این صفحه باید اطلاعاتی مثل کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر و همچنین تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه‌نامه و حتی حداکثر مبلغی را وارد کنید که می‌خواهید شرکت بیمه در هر حادثه به شما پرداخت ‌کند. سپس لیستی از قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف بیمه برایتان نمایش داده می‌شود؛ یعنی قبل از خرید می‌توانید شرایط و قیمت بیمه مسافرتی آرمان را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.


   

 • شرکت بیمه آرمان برای خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان بیمه مسافرتی خود با شرکت کمک‌رسان ایران (sos) همکاری می‌کند. این شرکت کمک رسان عضو گروه مرکزیinternational assistance group) ) است و در سراسر جهان پوشش بیمه‌ای دارد.


   

آرمان از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بیمه مسافرتی آرمان انتخاب مناسبی برای سفرهای خارجی است، زیرا این بیمه به شما اطمینان می‌دهد که در صورت بروز حوادث ناخواسته مانند از دست دادن چمدان‌ها، تأخیر در پرواز یا بیماری، مشکلات مالی شما تأمین شده و حتی می‌توانید از مشاوره‌های حقوقی نیز بهره‌مند شوید.

برای محاسبه قیمت بیمه مسافرتی آرمان، کافی است به وبسایت آن‌ها مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنید، مانند سن، مقصد سفر و سقف پوشش‌های مورد نظر. سپس می‌توانید قیمت متناسب با نیازهای خود را مشاهده و بیمه را آنلاین خریداری کنید.

برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی آرمان، شما نیاز به مدارکی مانند اصل بیمه‌نامه مسافرتی، اصل و کپی پاسپورت دارای مهر خروج و ویزا، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی بیمه‌شده، فاکتورها یا رسیدهای پرداخت شده بیمارستان و دیگر مدارک مربوط به حادثه و خدمات درمانی دارید.

بیمه مسافرتی آرمان شامل پرداخت هزینه‌های فوریت‌های دندانپزشکی، پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور، جابه‌جایی یا بازگرداندن بیمه‌شده به کشور در صورت بیماری یا حادثه، بازگشت اعضای خانواده همراه بیمه‌شده به کشور و دیگر خدمات مرتبط با سفر را پوشش می‌دهد.

بیمه آرمان تخفیفاتی را برای گروه‌هایی که به صورت گروهی و به مقصد مشابه سفر می‌کنند، ارائه می‌دهد. این تخفیفات بسته به تعداد افراد گروه، از 5 درصد تا 25 درصد تخفیف حق بیمه را شامل می‌شود.