بیمه عمر آسماری

درباره بیمه عمر آسماری

بیمه عمر آسماری

شرکت بیمه آسماری فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده و در حوزه ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص مشغول است. این شرکت به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی ثبت شده و به‌کمک شرکت کمک‌رسان S.O.S و 86 نمایندگی فعال و 8 شعبه اصلی تمامی خدمات بیمه‌ای را علاوه بر سراسر کشور به‌طور ویژه در مناطق آزاد هم ارائه می‌کند. در این یک دهه شرکت بیمه آسماری مجموعا 52 میلیارد تومان بیمه صادر کرده‌ و توانگری مالی بیمه بالایی در پرداخت خسارات مشتریان خود دارد. خدمات متنوع در حوزه بیمه تکمیلی و عرضه طرح‌های جداگانه برای خدمات دندانپزشکی از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت بیمه مذکور است. در همین راستا و برای پاسخگویی به طیف وسیعی از افراد با نیازها و شرایط متفاوت بیمه آسماری  پوشش‌ های بیمه‌ ای عمر و زندگی  مختلفی  را در قالب چند طرح‌های متنوع ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی عمده بیمه عمر آسماری این است که هم پوشش‌های کامل بیمه‌ای را به بیمه‌شده عرضه می‌کند و امکان اندوخته‌سازی و سرمایه‌گذاری را برای او فراهم کرده است.

یک بیمه عمر درواقع بیمه‌ای برای پرداخت مزایای مالی به افراد وابسته در صورت مرگ زودرس بیمه‌شده است. یعنی بر اساس بیمه‌نامه مذکور، هنگام فوت بیمه‌شده مبلغ مشخصی به‌نام "مزایای مرگ" به ذی‌نفع مزبور پرداخت می‌شود. بیمه عمر مدت‌دار ساده‌ترین نوع این قبیل بیمه‌هاست و فقط در صورت وقوع مرگ در مدت برقراری بیمه‌نامه، که معمولاً بین یک تا 30 سال است، پرداخت مذکور صورت می‌گیرد. بیمه عمر جامع نیز تقریبا عمده‌ترین و پرطرفدارترین نوع بیمه‌های عمر محسوب می‌شود که هر زمان که فوت کنید این مبلغ به وابستگان شما پرداخت می‌شود. حتی اگر در 100 سالگی فوت کرده باشید! سن بیمه‌شده نیز برای شروع بیمه‌نامه عمر آسماری از بدو و مدت بیمه‌نامه از 5 تا 40 سال است.


چرا باید به فکر بیمه عمر باشیم؟

خرید بیمه عمر دلایل مختلفی دارد. تقریبا در همه بیمه نامه‌های عمر، حق بیمه پرداختی از سوی بیمه‌گذار که به انتخاب خودش تعیین شده پس از کسر هزینه‌های مربوط به پوشش‌های بیمه‌ای توسط بیمه‌گر برای او پس‌انداز می‌شود و با پرداخت خسارت بیمه عمر در رفع نیازهای مالی بیمه‌گذار در زمان حیات بیمه شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. حداقل سرمایه فوت ارائه شده در بیمه آسماری مبلغ 5/1 میلیون تومان و حداکثر تا مبلغ 200 میلیون تومان درنظر گرفته شده است. بر اساس شرایط بیمه عمر سرمایه فوت در سال اول می‌تواند تا 30 برابر حق بیمه در نوسان باشد و ضریب افزایش سالانه سرمایه فوت هم از 0 تا 20 درصد و به انتخاب بیمه‌گذار متغییر خواهد بود. این انعطاف‌پذیری فوق‌العاده بیمه‌نامه‌های عمر باعث می‌شود که بیمه‌گذار بر اساس توان و نیاز خود اقدام به تهیه بیمه‌نامه مناسب بکند و مزایای بیمه ای بیمه عمر بهره‌مند شود. مزایایی مثل:

  • دریافت مجموعه‌ای از پوشش‌های تكمیلی علاوه بر پوشش بیمه عمر
  • ایجاد اندوخته در کنار پوشش‌های بیمه‌ای
  • ارائه حداقل نرخ سود به اندوخته بیمه‌گذار
  • پرداخت مشارکت در منافع علاوه بر حداقل سود تضمینی به‌صورت سالیانه به اندوخته بیمه‌گذار.
  • استفاده از اندوخته بیمه‌گذار به‌صورت بازخریدی، برداشت از اندوخته و یا اخذ وام.

سود بیمه عمر می‌تواند به‌صورت سود تضمینی یا سود مشارکت در منافع محاسبه شود. در سود تضمینی به اندوخته بیمه گذار به‌صورت روزشمار سود علی الحساب تعلق می‌گیرد که میزان آن برای 5 سال اول 18% و برای 5 سال دوم 15% خواهد بود. از سال یازدهم و بعد از آن نیز این میزان به 10% سود تضمینی می‌رسد. نحوه محاسبه سود مشارکت در منافع بیمه عمر آسماری نیز به این صورت است که هر ساله در پایان سال مالی و پس از رسیدگی به حساب سود و زیان شرکت و برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت، سود قطعی حاصل شده از سرمایه‌گذاری اندوخته‌های بیمه‌گذاران اعلام می‌شود و با احتساب 85% سهم بیمه‌گذار و 15% سهم مشارکت در منافع بیمه‌گر، به حساب اندوخته آن‌ها  واریز خواهد شد.

درضمن بیمه‌های عمر آسماری پس از 6 ماه قابل بازخرید خواهند بود. ارزش پرداختی این باز خرید برای سال اول و  پس از گذشت 6 ماه، ارزش باز خریدی معادل 90 درصد، در سال دوم 92 درصد، در سال سوم 94 درصد، در سال چهارم 96 درصد و در سال پنجم 98 درصد ارزش اندوخته روزشمار بیمه‌شده محاسبه می‌شود.در نهایت هم پس از پایان 5 سال از صدور بیمه‌نامه، ضریب ارزش بازخریدی 100 درصد و برابر با کل اندوخته ریاضی خواهد بود.

 

همه‌چیز درباره وام بیمه عمر و موارد استفاده آن

اشاره شد که فرد بیمه‌شده علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند از مزایای دیگر مثل دریافت وام بیمه عمر هم استفاده کند. شرایط وام بیمه عمر برای شرکت‌های بیمه‌ای مختلف متفاوت است اما در هرصورت  مبنای پرداخت این وام، همان اندوخته‌ای است که با پرداخت حق بیمه و سود تضمینی و مشارکتی نزد شرکت مذکور جمع شده است. به همین دلیل هم تمامی افراد بیمه‌شده می‌توانند از پایان سال دوم بیمه‌ای خود، در طول مدت داشتن بیمه عمر تا ۸۰ درصد از ارزش بازخریدی بیمه عمر خود را به‌صورت وام دریافت کنند. نرخ کارمزد این وام هم مطابق با نرخ مصوبه بیمه مرکزی خواهد بود.

درواقع بیمه‌نامه جامع عمر و پس‌انداز بیمه آسماری، علاوه بر خدمات بیمه‌ای، یک سرمایه و پس‌انداز برای شما جمع‌آوری می‌کند که می‌توانید این مبلغ را برای تامین مواردی مثل تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی، هزینه بیماری های خاص ، بازنشستگی و ... استفاده کنید.


پوشش‌های اضافی بیمه عمر برگ برنده بیمه عمر آسماری

علاوه بر سرمایه بیمه عمر که متفاوت از اندوخته بیمه‌گذار است و در صورت فوت بیمه‌شده به ذینفع یا ذینفعان تعیین‌شده در بیمه‌نامه پرداخت خواهد شد، بیمه عمر آسماری پوشش‌های تکمیلی و اضافی بسیار متنوعی را هم در اختیار بیمه‌شدگان خود قرار می‌دهد. مهم ترین پوشش های اضافی بیمه عمر موارد خاصی مثل بیماری و از کارافتادگی را هم شامل می‌شوند.

بیمه عمر آسماری با عرضه طیف گسترده‌ای از پوشش‌ های بیمه‌ از کار افتادگی مثل پوشش تکمیلی نقص عضو در اثر حادثه یا پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه، سعی دارد تا امن‌ترین شرایط را برای او فراهم کند. بر اساس این پوشش‌های فرعی بیمه‌ای، چنانچه بیمه‌شده بر اثر یک حادثه دچار  نقص عضو دائم شود، شرکت سرمایه انتخاب شده را که می‌تواند حتی تا 100% سرمایه بیمه عمر او باشد را  به وی پرداخت می‌کند. البته برای استفاده از این اپشن حتما باید تحت پوشش فوت ناشی از حادثه قرار داشته باشید.پوشش تکمیلی پرداخت هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه هم تضمین می‌کند چنانچه بیمه‌شده در اثر حادثه مجروح شده و نیاز به درمان داشت، تا 10% سرمایه فوت بابت جبران هزینه‌های پزشکی به او پرداخت شود. مجدد درصورتی که بیمه‌شده تحت پوشش فوت ناشی از حادثه قرار داشته باشد.

بر اساس پوشش تکمیلی امراض خاص نیز بیمه‌شده در صورت ابتلا به یکی از بیماری‌های خاص که عدم معالجه آن‌ها می‌تواند منجر به فوت شود، از جمله سکته قلبی یا مغزی، انواع سرطان‌های بدخیم، نیاز به جراحی قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن، تا 30% سرمایه فوت و حداکثر تا مبلغ 50 میلیون تومان بابت معالجه این بیماری‌ها دریافت می‌کند. شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر مذکور بیمه‌شدگان بین 15 تا 60 ساله را پوشش می‌دهد.

پوشش تکمیلی فوت در اثرحادثه نیز دیگر پوشش‌ تکمیلی بیمه عمر آسمار‌ی‌ست که می‌تواند پرداخت تا حداکثر 3 برابر سرمایه فوت به هر علت به بیمه شده را شامل شود. البته با این شرط که مبلغ آن از چهارصد میلیون تومان بیشتر نشود. همچنین با پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه که پوشش بیمه‌شدگان بین 18 تا 60 ساله را شامل می‌شود، در صورتی که بیمه‌شده بر اثر حادثه و یا بیماری دچار از کارافتادگی کامل و دایم شود، تا پایان مدت بیمه‌نامه و یا رسیدن بیمه‌شده به سن 60 سالگی، حق بیمه او پرداخت خواهد شد. 

خرید آنلاین بیمه عمر آسماری

اگر به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستید که حق بیمه خوب در بیمه عمر ... چقدر است؟، تنها کافی‌‌ست تا از طریق سایت یا اپلیکیشن بیمیتو، بر اساس اطلاعاتی مثل سن، مدت بیمه‌نامه، مبلغ حق‌بیمه و پوشش‌های انتخابی، اطلاعات مختلفی مثل ذخیره ریاضی، سرمایه پوشش‌های مختلف و ارزش بازخریدی در سال‌های مختلف بیمه‌ای را محاسبه کنید همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما

نسبت به دریافت پاسخ سوالات و ابهامات خود در مورد انتخاب بیمه عمر از مشاوره‌های تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید. در ضمن شما امکان گرفتن استعلام بیمه عمر خود را با کد ملی دارید. یعنی می‌توانید با وارد کردن کد ملی و کد بیمه‌گذاری سابقه بیمه‌نامه‌تان را بررسی کرده و پوشش‌های بیمه‌ای و حق بیمه‌های پرداختی و سایر موارد را به‌صورت آنلاین از روی درگاه اینترنتی شرکت بیمه مذکور مشاهده کنید.