بیمه آسماری

به دلیل فعالیت شرکت بیمه آسماری به صورت تخصصی در زمینه بیمه درمان تکمیلی، این شرکت نسبت به دیگر شرکت‌های بیمه‌ای در این زمینه کیفیت بهتری دارد. از دیگر مزایای بیمه آسماری می‌توان به می‌توان به ارائه طرح‌های با پوشش‌های کامل به شرکت‌های کوچک، بروکراسی حداقلی، واریز خسارات در مدت کوتاه، معرفی‌نامه آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بیمه ، پشتیبانی قوی و … اشاره کرد.

بیمه آسماری در یک نگاه

بیمه آسماری برای اولین بار با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۶ تاسیس و به شماره ۹۶۵۵ در منطقه آزاد کیش ثبت شده است در حوزه ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص مشغول به کار شد. بیمه کمک رسان ایران یا SOS یکی از سهام‌داران اصلی بیمه آسماری است. در واقع این شرکت با همکاری بیمه کمک ‌رسان S.O.S و نمایندگی‌ها و شعبه خود تمامی خدمات بیمه‌ای را علاوه بر سراسر کشور به‌طور ویژه در مناطق آزاد هم ارائه می‌کند. در ده سال گذشته شرکت بیمه آسماری در مجموع 52 میلیارد تومان بیمه صادر کرده‌ و توانگری مالی سطح دو دارد. انواع خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص توسط بیمه آسماری ارائه می‌شود.

یکی از دلایل و اهداف اصلی بیمه آسماری عرضه محصولات مختلف بیمه‌ای در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی با خدمات و پوشش‌هایی در سطح بین‌المللی است. به همین دلیل این شرکت همکاری‌های دوجانبه جدی با بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه منطقه‌ای و بین‌المللی دارد. در ضمن آشنایی با دانش روز حوزه‌های فنی بیمه‌ای باعث شده  است تا علاوه بر بازار بیمه داخل کشور، به بزرگ‌ترین بازار‌های جهانی بیمه هم دسترسی داشته باشد. بیمه آسماری در حال حاضر ۱۶ شعبه، ۱۰۴ نمایندگی فعال و ۲۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در تمام شهرها و استان‌های کشور دارد.

پوشش‌های بیمه آسماری

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه آسماری

بیمه آسماری ۲۰ محصول بیمه‌ای شامل تمامی محصولات اصلی بیمه‌ای مثل بیمه شخص ثالث و بدنه برای ماشین‌های مختلف، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی و … را عرضه می‌کند. بیمه آسماری همچنین به‌صورت ویژه برای مناطق آزاد بیمه‌نامه صادر می‌کند. در ضمن این شرکت خدمات مختلف بیمه‌های صنعتی مثل بیمه حمل‌ونقل یا باربری، بیمه مهندسی، انواع بیمه مسئولیت را هم در رشته‌های اموال و اشخاص ارائه می‌کند. 

 • یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌ها که هر فردی به آن نیاز دارد، بیمه درمانی است. بیمار شدن امری اجتناب‌ناپذیر و غیر قابل پیش‌بینی است و فرد متحمل هزینه‌های سنگینی خواهد شد. بیمه درمان شرکت بیمه آسماری به دلیل کیفیت، سرعت و دقت خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان یکی از شناخته‌ترین خدمات بیمه‌ای در ایران است.

  خدمات بیمه تکمیلی آسماری به‌عنوان یک خدمت مازاد بر بیمه پایه (مانند بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) ارائه می‌شود و هزینه‌هایی را که بیمه پایه جبران نمی‌کند، تحت پوشش قرار می‌دهد.

 • بیمه مسافرتی آسماری حوادث و اتفاقات ناگوار احتمالی در یک سفر خارجی را پوشش می‌دهد. معمولا تمام افرادی که قصد مسافرت به خارج از ایران را دارند، باید یک بیمه مسافرتی بخرند. پوشش‌های بیمه مسافرتی شامل هزینه‌های درمان بیماری‌، سرقت یا گم‌شدن مدارک و چمدان و … می‌شود. منظور از هزینه‌های درمان هم بستری، معاینه، ویزیت، جراحی و حتی معالجه ضروری دندان در کشور مقصد است.

  البته بیمه آسماری برای اتباع خارجه و اشخاصی که ساکن خارج از کشور هستند و قصد مسافرت به ایران را دارند هم بیمه مسافرتی صادر می‌کند.

 • در این بیمه‌نامه بیمه‌گر متعهد می‌شود که پس از دریافت خسارت، هر‌گونه آسیب به اتومبیل در زمان بروز خسارت را جبران خواهد کرد. به طور کلی خودروهایی که برای پوشش بیمه‌بدنه معرفی می‌شوند، باید قابلیت دریافت این پوشش را داشته باشند. برخلاف بیمه شخص ثالث،‌خرید بیمه بدنه اختیاری اما ضروری است، چون علاوه بر پوشش هزینه‌های تعمیر خودروی شخص ثالث، هزینه‌های تعمیر خودروی راننده هم باید جبران شود.

  پوشش‌های بیمه بدنه آسماری

  برخورد خودرو با یک جسم ثابت یا متحرک؛
  واژگونی و سقوط خودرو؛
  آتش سوزی، اصابت رعد و برق یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی اصلی همراه آن؛
  سرقت کلی خودرو شامل خسارت ناشی از سرقت خودرو یا خسارت ناشی از آسیب‌دیدن وسایل اصلی یا وسایل اضافی درج شده در بیمه‌نامه.

 • بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری برای تمام خودرو‌ها است. بخش زیادی از خسارت‌های مالی و جانی ناشی از حوادث و تصادفات رانندگی با شخص ثالث را بیمه شخص ثالث پوشش خواهد داد. بر طبق قانون همه خودروها باید بیمه شخص ثالث داشته باشند، در غیر این صورت جریمه خواهند شد.

  راننده مقصر حادثه شخص ثالث محسوب نمی‌شود و برای جبران خسارت‌های جانی راننده مقصر، بیمه حوادث راننده به همراه بیمه‌نامه شخص ثالث ارائه می‌شود. 

 • بیمه آتش‌سوزی آسماری برای جبران خسارات مالی واردشده به اموال فرد بر اثر حوادثی که منجر به آتش‌سوزی می‌شود طراحی شده است. در بیمه آتش‌سوزی بیمه‌گذار با پرداخت مبلغی به‌عنوان حق‌بیمه، محل مورد نظر شامل منزل، محل کار، کارخانه و … به همراه اثاثیه و محتویات متعلقه‌اش را در برابر خسارات ناشی از آتش‌سوزی و زلزله تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد. 

 • بیمه عمر آسماری در واقع یک سرمایه‌گذاری برای بیمه‌شده است. یعنی براساس قرارداد بیمه نامه در مقابل پرداخت حق‌بیمه در زمانی معین، مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمه‌شده یا  ذینفع تعیین شده از طرف او یا وارث قانونی او پرداخت می‌شود. بیمه‌شده می‌تواند از اندوخته بیمه نامه خود به‌صورت بازخریدی، برداشت از اندوخته و یا دریافت وام استفاده کند. یا بعد از فوت او این مبلغ به‌عنوان غرامت فوت به اشخاص ذینفع ثبت شده در بیمه نامه پرداخت می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه آسماری از ازکی

در سایت ازکی می‌توانید هرکدام از بیمه‌های موردنیازتان را از شرکت بیمه آسماری به‌صورت آنلاین خریداری کنید. با یک گوشی هوشمند می‌توانید از خانه و در ساعات غیر اداری و روز تعطیل هم برای ماشین یا ساختمان خود بیمه آسماری بخرید یا بیمه تکمیلی آسماری کارکنان شرکت‌تان را تمدید کنید. بیمه نامه شما هم تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود.

آسماری از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه آسماری یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه آسماری در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه آسماری ۲۰ محصول بیمه‌ای شامل تمامی محصولات اصلی بیمه‌ای مثل بیمه شخص ثالث و بدنه برای ماشین‌های مختلف، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی و … را عرضه می‌کند.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه آسماری و همینطور در صفحه بیمه آسماری در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه آسماری یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر آسماری در واقع یک سرمایه‌گذاری برای بیمه‌شده است و براساس قرارداد در مقابل پرداخت حق‌بیمه در زمانی معین، مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به بیمه‌شده یا ذینفع تعیین شده از طرف او یا وارث قانونی او پرداخت می‌شود

برای دریافت خسارت از بیمه آسماری می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه آسماری خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.