بیمه عمر پاسارگاد

درباره بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در سال 1385 شروع به فعالیت کرد و در عرصه‌های مختلف بیمه زندگی و غیرزندگی به صورت مستقیم و اتکائی خدمات خود را ارائه می‌دهد. هدف فعلی این شرکت رسیدن به جایگاه اول در میان شرکت‌های خصوصی بیمه است. بیمه پاسارگاد ارائه خدمات متنوع و مطلوب بیمه‌ای موردنظر بیمه‌گزاران را ماموریت همیشگی خود قرار داده است.

بیمه عمر یکی از شاخه‌های مختلف بیمه‌ای این شرکت است که تحت عنوان آن مسائل مختلفی را پوشش می‌دهد. بیمه پاسارگاد برای ارائه بیمه عمر، طرح‌های متنوعی را برای اقشار مختلف همچون زنان خانه‌دار، کودکان، اتباع خارجی و... برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

پوشش‌های بیمه‌ عمر و زندگی

در بیمه عمر پاسارگاد بیمه‌گذار با پرداخت حق بیمه خود علاوه بر تشکیل سرمایه و استفاده از سود مشارکت شرکت بیمه پاسارگاد از پوشش سرمایه فوت نیز بهره‌مند می‌شود. علاوه بر این بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی از پوشش‌های اضافی بیمه‌ای ‌عمر و زندگی نیز برخوردار شود.

مهم‌ترین پوشش‌های اضافی بیمه های عمر

 • فوت در اثر حادثه: اگر بیمه‌گزار در طی مدت بیمه‌نامه بر اثر حادثه فوت کند، از 2 تا 4 برابر سرمایه بیمه عمر به عنوان پوشش فوت در اثر حادثه به استفاده‌کنندگان از قرارداد او پرداخت می‌شود.
 • بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی: بیمه‌شده می‌تواند به موجب این پوشش برای منزل مسکونی خود و یا ملک استیجاری که در اختیار وی است بیمه آتش‌سوزی تهیه کند. میزان این پوشش می‌تواند 500 تا 1500 برابر حق بیمه ماهانه باشد.
 • پوشش حادثه به بیمه‌گزاران روشن‌دل: این عزیزان می‌توانند با خرید بیمه عمر از پوشش حادثه شامل فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی بهره‌مند ‌شوند.
 • هزینه پزشکی بر اثر حادثه: در این پوشش مبلغ صورت‌حساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده است، به میزان 5 و 10 درصد از سرمایه بیمه عمر به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.
 • بیماری‌های خاص: بر اساس این پوشش اگر بیمه‌شونده به هریک از بیماری‌های سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب و پیوند اعضای بدن که به تایید پزشک معتمد رسیده باشد، دچار شود می‌تواند به ازای هر یک معادل سرمایه بیمه دریافت کند. هر یک از این موارد یک بار در طول مدت بیمه قابل پرداخت هستند.
 • پوشش هزینه‌های بیمارستانی: یکی از خدمات جدید بیمه پارسیان است که بر طبق آن هزینه‌های بیمارستانی شامل بستری و جراحی تحت پوشش قرار می‌گیرند. 
   

پوشش‌ های بیمه‌ از کار افتادگی

پوشش‌ های بیمه‌ از کار افتادگی نیز جزء پوشش‌های اضافی هستند و شامل موارد زیر می‌شود:

 • نقص عضو و از کار افتادگی بر اثر حادثه: در صورتی که بیمه‌شونده در طی مدت بیمه‌نامه دچار نقص عضو قطعی و دائمی بر اثر حادثه شود، می‌تواند از 2 تا 4 برابر سرمایه بیمه عمر را از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت کند.
 • معافیت از پرداخت حق بیمه: توسط این پوشش اگر بیمه‌گزار بر اثر بیماری و یا حادثه به صورت کلی و یا جزئی دچار ازکارافتادگی شود و قادر به انجام هیچ فعالیتی نباشد، از پرداخت ادامه حق بیمه معاف می‌شود.
 • پرداخت سرمایه ازکارافتادگی دائم و کلی: در این نوع پوشش بیمه‌شونده در صورت ازکارافتادگی کلی و دائم علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه از غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد نیز بهره‌مند می‌شود.

 

شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر

در صورتی که شخصی بیماری لاعلاجی داشته باشد شرکت بیمه بعد از بررسی پرونده‌های پزشکی و با توجه به ریسک موجود او را با دریافت حق بیمه بیش‌تر تحت  بیمه عمر قرار می‌دهد. اما خسارت ناشی از آن بیماری خاص تحت پوشش قرار نخواهد گرفت و در صورتی که بیمار به علت همان بیماری فوت کند، اندوخته بیمه‌نامه به وراث پرداخت می‌شود.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

با دریافت بیمه عمر پاسارگاد و انتخاب پوشش‌های موردنظرتان می‌توانید از مزایای بیمه عمر بهره‌مند شوید.  برخی شرایط استفاده از بیمه عمر پاسارگاد به شرح زیر است:

 • مجموع سن و مدت بیمه‌نامه حداکثر تا 70 سال باشد.
 • رعایت اصل حسن نیت در بیان ویژگی‌های فردی و جسمانی باید رعایت شود.
 • اگر بیمه‌شده دارای سوابق پزشکی است باید با ارائه مدارک آن را به اطلاع شرکت بیمه برساند.
 • بیمه‌شده می‌تواند پوشش‌های تکمیلی و حتی میزان سرمایه فوت را مشخص کند.
 • نحوه پرداخت حق بیمه می‌تواند ماهانه و یا سالانه و به انتخاب بیمه‌شونده باشد.
 • پوشش فوت بر اثر حادثه به افراد بالای 4 سال پرداخت می‌شود.
 • شرایط سنی برای پوشش نقص عضو نیز 4 سال به بالا است.
 • استفاده از پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه مخصوص شاغلان و افراد بالای 18 سال است.

سود بیمه عمر

سود بیمه عمر پاسارگاد از دو قسمت تشکیل شده است. بخشی از ان که درتمام شرکت‌های بیمه یکسان است، به عنوان سود تضمینی بوده که توسط بیمه مرکزی تضمین می‌شود. این سود برای دو سال اول 16%، دو سال بعد آن 13% و برای مابقی سال‌های آینده 10% است. بخش دوم سود را سود مشارکتی تشکیل می‌دهد که به عملیات و سوددهی خود شرکت بستگی دارد و طبق آن تعیین خواهد شد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

داشتن بیمه عمر خود یک مزیت برای هر شخصی است تا با دید روشن‌تری به آینده بنگرد و برای خود و عزیزانش سرمایه‌ای مطمئن ایجاد کند. با این وجود می‌توان از میان مزایای بیمه عمر پاسارگاد به موارد زیر اشاره کنیم:

 • بیمه عمر پاسارگاد در زمینه کاهش و یا افزایش حق بیمه به شما اختیارات لازم را می‌دهد و از این جهت انعطاف‌پذیر است.
 • شما می‌توانید ذینفعان و نیز درصد مربوط به هر یک را آزادانه انتخاب کنید.
 • از بهترین مزایای بیمه عمر معاف از مالیات بودن سرمایه فوت و نیز اندوخته بیمه است.
 • پوشش‌ها و طرح‌های متنوع از بیمه عمر زنان خانه‌دار تا بیمه عمر اتباع خارجی.
 • امکان بهره‌مندی از وام بدون وثیقه و ضامن نیز از مزایای بیمه عمر پاسارگاد است.
   

مدارک لازم برای خرید بیمه عمر

در واقع تنها مدرک لازم و اساسی برای خرید بیمه عمر پاسارگاد تنها اصل و تصویر شناسنامه و کارت‌ملی شخص بیمه‌گزار است. با در دست داشتن این موارد و پر کردن فرم بیمه می‌توانید به راحتی بیمه عمر پاسارگاد خود را خریداری کنید.

حق بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

باید بدانید تمام حق بیمه‌هایی که می‌پردازید و نیز سود مشارکت و تضمینی متعلق به آن، در نهایت فقط و فقط به خود شما و یا ذینفعان بیمه شما تعلق می‌گیرد. در واقع بیمه عمر یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای شماست و بنابراین حق بیمه خوب همان مقداری است که می‌توانی با توجه به وسع مالی خود پرداخت کنید و به تناسب آن می‌توانید از پوشش‌های مختلف نیز برخوردار باشید.

شرایط وام بیمه عمر

طبق شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد، بیمه‌شده بعد از پایان ماه ششم بیمه، می‌تواند تا 90% اندوخته خود وام دریافت کند. این وام بدون وثیقه و بدون ضمانت خواهد بود و میزان آن بستگی به اندوخته شما دارد.

استعلام بیمه عمر

برای استعلام قیمت بیمه پاسارگاد می‌توانید به یکی از شعب بیمه مراجعه و با ارائه مدارک و نیز شرایط خود بیمه مناسب با خود را استعلام بگیرید. این استعلام از طریق سایت شرکت و نیز سایت‌های مطمئن خرید بیمه نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

خرید بهترین بیمه عمر

برای خرید بهترین بیمه عمر باید شرایط شما توسط یک مشاور و متخصص این زمینه بررسی شده و  طبق بودجه و انتظارات شما از بیمه عمر، بیمه‌های عمر مناسب شما پیشنهاد گردند. بیمیتو یک سایت مناسب و مطمئن برای دریافت مشاوره و بررسی انواع بیمه‌نامه‌ها به ویژه بیمه عمر است. با مراجعه به این سایت و درج اطلاعات مورد نیاز می‌توانید انواع بیمه عمر را مشاهده و بعد از مشورت با مشاوران معتمد تصمیم نهایی خود را بگیرید.