بیمه عمر رازی

درباره بیمه عمر رازی

بیمه عمر رازی

شرکت بیمه رازی در سال 1380 با هدف ارتقای کیفیت خدمات بیمه‌ای، توسعه فرهنگ بیمه و گسترش خدمات بیمه‌ای، شروع به فعالیت کرد. این شرکت در زمینه‌های مختلف بیمه زندگی و غیرزندگی همچون بیمه آتش‌سوزی، بیمه‌های اتومبیل و... به مشتریان خود ارائه خدمت می‌کند. این شرکت در تمام سطح کشور شعبه فعال داشته و همچنان در حال توسعه خدمات خود است. 

بیمه عمر نیز یکی از رشته‌های بیمه‌ای شرکت بیمه رازی است که در قالب طرح‌ها و پوشش‌های مختلف به مشتریان عرضه می‌شود. از جمله طرح‌های بیمه عمر رازی می‌توان بیمه زندگی آینده‌ساز، طرح طلوع رازی و چندین طرح دیگر را نام برد که در هریک مجموعه‌ای از پوشش‌ها با توجه به نیاز بیمه‌گزاران ارائه می‌شود.

پوشش‌ های بیمه‌ ای عمر و زندگی رازی

پوشش فوت به هر دلیل از جمله پوشش‌های اصلی بیمه‌های عمر رازی است که اگر فرد بیمه‌گزار به هر علتی فوت کند سرمایه فوت انتخاب شده او با توجه به حق بیمه‌های پرداختی به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود.

مهم‌ ترین پوشش‌ های اضافی بیمه عمر رازی

بیمه عمر رازی علاوه بر بیمه فوت به هر علت که رشته و پوشش اصلی آن است، پوشش‌های دیگری را تحت عناوین مختلف در صورت درخواست و تقاضای بیمه‌گزاران به آن‌ها ارائه می‌دهد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • پوشش فوت در اثر حادثه: اگر فرد بیمه‌شده در اثر حادثه فوت کند تا 4 برابر سرمایه فوت او به ذینفعان پرداخت می‌شود.
 • پوشش هزینه‌های پزشکی: اگر در طول مدت بیمه‌نامه، فرد بیمه‌شونده در اثر حادثه در بیمارستان بستری شود می‌تواند تا 20% سرمایه فوت، برای پرداخت هزینه پزشکی و درمانی دریافت کند.
 • پوشش امراض خاص: اگر بیمه‌گزار به هریک از بیماری‌های تحت پوشش شامل انواع سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، پیوند اعضای اصلی و جراحی قلب دچار شود، می‌تواند تا 30% سرمایه فوت از این پوشش استفاده کند.

پوشش‌ های بیمه‌ ای از کار افتادگی رازی

علاوه بر پوشش‌های اضافی بالا پوشش‌های اضافی نیز در صورت ازکارافتادگی در شرایط مختلف شامل حال بیمه‌شونده می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی: طبق این پوشش اگر فرد بیمه‌گزار بر اثر حادثه‌ای دچار نقص عضو و یا ازکارافتادگی شود، می‌تواند مبلغی را تا سقف مشخص‌شده و برابر با سرمایه فوت از بیمه‌گر دریافت کند.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: طبق این پوشش اگر بیمه‌گزار بر اثر حادثه دچار ازکارافتادگی شود از پرداخت ادامه حق بیمه معاف شده و باقی حق بیمه برعهده شرکت بیمه خواهد بود.

 

شرایط بیمه عمر رازی

بیمه عمر رازی نیز مانند سایر بیمه‌های عمر شرایطی دارد که برخی مشابه و برخی متمایز از سایر شرکت‌ها است. از جمله شرایط بیمه عمر رازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجموع سن بیمه‌گزار و مدت بیمه می‌تواند حداکثر 70 سال باشد.
 • بیش‌ترین مدت بیمه‌نامه حداکثر تا 30 سال است.
 • پرداخت حق بیمه می‌تواند با انتخاب بیمه‌گزار به صورت ماهانه، شش ماهه و یا سالانه باشد.
 • بیش‌ترین روش سود‌دهی در پرداخت سالانه خواهد بود.
 • بیمه‌شونده می‌تواند مبلغی را در ابتدای بیمه به عنوان اندوخته واریز کند. در این صورت میزان سرمایه‌گزاری او افزایش خواهد یافت.
 • سود اندوخته به صورت روزشمار به اندوخته بیمه‌شونده تعلق می‌گیرد.
 • اگر بیمه‌گزار اقدام به پرداخت حق بیمه نکند، این مبلغ از اندوخته او کسر می‌شود.

سود بیمه عمر رازی

سود بیمه عمر رازی از دو بخش تشکیل می‌شود، سود تضامنی و سود مشارکتی. سود تضامنی همان سود ثابتی است که توسط بیمه مرکزی مشخص و توسط خودش نیز تضمین می‌شود. مقدار این سود تضامنی در دو سال ابتدایی بیمه 16% در دو سال بعدی 13% و در باقی سال‌ها 10% خواهد بود. سود مشارکتی نیز بسته به فعالیت شرکت و میزان سودآوری اوست، در ننتیجه مقدار مشخصی ندارد و متغیر است.

حق بیمه خوب در بیمه عمر رازی چقدر است؟

حق بیمه خوب را معیارهای شما مشخص می‌کند. بیمه رازی با پوشش‌های متنوع و طرح‌های مختلف به شما ارائه می‌شود و به همین جهت می‌توانید با توجه به خواسته‌های خود و مقدار پولی که قصد دارید در این جهت هزینه کنید، بهترین طرح و در نتیجه بهترین حق بیمه را برای خود انتخاب کنید. این نکته را باید مورد توجه قرار دهید که تمام آن‌چه که در این مسیر هزینه می‌کنید، به نوعی سرمایه‌گذاری شما خواهد بود و در نهایت نصیب خودتان و یا عزیزانتان می‌شود.

مزایای بیمه‌ ای بیمه عمر رازی

مزایای زیادی برای بیمه‌ عمر رازی می‌توان درنظر گرفت که از بهترین و بارزترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • بیمه‌نامه و سرمایه بیمه عمر، معاف از مالیات است.
 • انتخاب نوع پرداخت حق بیمه توسط شخص بیمه‌شونده صورت می‌گیرد.
 • میزان سرمایه بیمه عمر توسط خود بیمه‌شونده تعیین می‌شود.
 • فرد بیمه‌شده می‌تواند به منظور افزایش سرمایه‌گذاری، سالانه درصدی را به حق بیمه پرداختی خود اضافه کند.
 • سود تشویقی برای بیمه‌شونده‌هایی که زودتر از موعد اقدام به پرداخت حق بیمه می‌کند، درنظر گرفته می‌شود.
 • امکان برداشت اندوخته به صورت یکجا و یا به صورت مستمری بعد از پایان مدت بیمه‌نامه وجود دارد.

شرایط وام بیمه عمر رازی

دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمر یکی از مزایای بیمه عمر محسوب می‌شود: وامی بدون نیاز به ضامن و وثیقه. این وام بعد از گذشت دو سال از شروع بیمه قابل دریافت بوده و میزان آن حداکثر 90% اندوخته است. پرداخت اقساط و میزان سود این وام به سیاست‌های سالانه شرکت و توافق طرفین بستگی خواهد داشت. 

شرایط اشخاص بیمار در بیمه عمر

برای بیمه عمر اشخاصی که بیماری سخت و یا صعب‌العلاجی دارند، شرکت بیمه با توجه به ریسک بیماری و سایر شرایط آن‌ها تصمیم‌گیری کرده و ممکن است مقداری مبلغ حق بیمه را نیز افزایش دهد. برای افراد با بیماری سخت، خسارات ناشی از آن بیماری تحت پوشش نخواهند بود و در صورتی که شخص به علت همان بیماری فوت کند، تنها سرمایه فوت او به ذینفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. البته ممکن است با توجه به سطح بیماری تصمیمات دیگری نیز اتخاذ شود.

مدارک لازم برای خرید بیمه عمر رازی

خرید بیمه عمر فرایند ساده‌ای دارد و تنها مدارک مورد نیاز در شرایط معمولی اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه است، به علاوه فرم مخصوص خرید بیمه که توسط شما و در زمان خرید تکمیل می‌شود. در صورتی که بیماری خاصی برای فرد بیمه‌شونده وجود داشته باشد، طبق صلاح‌دید شرکت بیمه، انجام آزمایشات مربوطه نیز ضروری خواهد بود که هزینه آن توسط خود شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

استعلام بیمه عمر رازی

برای استعلام قیمت بیمه‌نامه‌های عمر رازی می‌توانید به سایت و یا یکی از نمایندگان مجاز شرکت بیمه مراجعه کنید. یک راه آسان‌تر برای این‌منظور مراجعه به سایت‎های معتبر خرید بیمه و وارد کردن اطلاعات خواسته شده و سپس استعلام قیمت بیمه‌نامه‌های عمر است.

خرید بهترین بیمه عمر در بیمیتو

برای خرید بهترین بیمه‌ عمر لازم است تا به یکی از شعب بیمه مراجعه کرده و با توجه به پوشش‌هایی که در نظر دارید و مقدار حق‌ بیمه قابل‌پرداختتان، بیمه عمر مناسب خود را خریداری کنید. سایت فروش بیمه بیمیتو نیز از نمایندگان رسمی بیمه رازی و بیمه‌های مختلف دیگر است و این بدان معناست که برای خرید بهترین بیمه عمر می‌توانید به این سایت مراجعه کرده و به فاصله چند کلیک بیمه‌های عمر مناسب با خود را مشاهده و پس از دریافت مشاوره از متخصصان این زمینه اقدام به خرید بیمه عمر کنید.